Veterà Femení

Classificació actualitzada després de la cursa 12 de Lavern.
Puntuació corresponent als 7 millors resultats de les curses disputades.

POSICIÓ PUNTS NOM COGNOMS CLUB
1 3694 MONTSE CONESA MARTINEZ ROADRUNNERS
2 3670 MONTSE TUGAS GARCIA ROADRUNNERS
3 3875 NATI RUBIO MARTÍNEZ ESPORTIU PENEDÉS
4 2885 MAR FERRER PUBILL KAIZEN RUNNING
5 2708 ELENA NOGUEIRA SILAIEVA ROADRUNNERS
6 2333 MAISE FERNÁNDEZ OJEDA GRUP ROCA RUNNING CLUB
7 2264 MARI PAZ RODRÍGUEZ MACIAS ROADRUNNERS
8 1988 NURIA GUARDIOLA BRULL KAIZEN RUNNING
9 1967 CRISTINA LÓPEZ ALFONSO KAIZEN RUNNING
10 1854 VERONICA CIUDAD SANTA CRUZ  
11 1841 ELISA GARCIA CASTILLO ROADRUNNERS
12 1677 MONTSERRAT ELIAS TRIVIÑO KAIZEN RUNNING
13 1578 MONTSERRAT BARRERA SANCHEZ C.E. DEPORUNNERS
14 1542 ANA ARANA KAIZEN RUNNING
15 1540 JAQUELINE GIL MAURICIO ROADRUNNERS
16 1540 CAROL MALDONADO UECANOIA
17 1505 DOLORS XUFRE VICENTE EVASION VILANOVA
18 1465 PAT MELVIN PAT HEALTHLY TRAINING
19 1455 MARIA ALARCON AGUILA  
20 1435 MERCE LLOPART VENTURA  
21 1425 PILAR GALLEGO SABATE FONDISTES PENEDES
22 1418 SANDRA PEREZ MARTINEZ KAIZEN RUNNING
23 1393 CONNY BAAKE VINYA RUNNERS
24 1392 CHARO DE LA TORRE VEGA  
25 1388 ARACELI REDONDO FERNÁNDEZ  
26 1386 MÒNICA RABAL GIMÉNEZ ESPORTIU PENEDÈS
27 1326 MARTA MUÑOZ GALVEZ EVASION RUNNING VILANOVA
28 1318 ÀNGELS PEROY MESTRE EVASION RUNNING VILANOVA
29 1180 CARME CANO-CABALLERO PÉREZ  
30 1110 PILAR SANTO PONCE CA ATETESVNG
31 1090 SIMONE WATERHOUSE  
32 1070 LAIA CASTEJON AGUT CORREM PER LA TERRA
33 1050 ELVIRA MASIP RIUS  
34 1040 MYRIAM DE LAFFOREST DEPORUNNERS
35 1025 ANA ROSALÍA VALLE GARCÍA CLUB ATLETISME CANYELLES
36 1003 PATT ALCÁNTARA 20R20S
37 992 CONCHI LAGUNA SASTRE KAIZEN RUNNING
38 992 FOIX BERTRAN CORREM PER LA TERRA
39 981 DIPALI PATEL  
40 972 MARI CARMEN MORCILLO GALLEGO TIULA RUNNERS
41 968 MERCE BONASTRE GARCIA CENTRE EXC. DE CATALU
42 963 ESTHER VAZQUEZ INFANTE  
43 963 GISELA GARCIA SALAYET ROADRUNNERS CALAFELL
44 958 SILVIA CARBONELL NAVARRO CLUB EVASIÓN VILANOVA
45 946 MONTSERRAT SÀNCHEZ  
46 946 OLALLA MARÍA BLANCO MORADO KORRETONENCS
47 945 IOLANDA PORTA PALLARES RUNNERING GIRLS
48 942 CRISTINA ALONSO DIAZ  
49 942 MIREIA SOLER MESEGUER  
50 940 LAURA FERNÁNDEZ CÁMBARA DUSCHOLUX
51 930 Marta Anglès Folch CLUB ESPORTIU KORRETONENCS
52 930 ANGELS ROVIRA GIBERT NOIESRUNNERSITGES
53 926 ESTER ANGUITA JIMENEZ TRANSTRIATLON
54 925 ELENA MARTIN GARCIA CORREDORS.CAT
55 914 GEORGINA HOSTE MARTORELL ROADRUNNERS
56 911 MARISOL SANCHEZ MARTIN CORRESOLIDARIS
57 909 VANESSA CALDERÓN MUÑOZ C.A.CANYELLAS
58 908 ESTHER ANGLES FOLCH C.E.KORRETONENCS
59 902 EMMA PLANAS MONTSERRAT C.E.KORRETONENCS
60 899 YOLANDA ALGUACIL LARA  
61 897 RAQUEL DURÁN JIMÉNEZ  
62 893 GABRIELA SUSANA VÁZQUEZ ISASI PAT HEALTHLY TRAINING
63 892 MONTSE CANO MENGUAL ROCA TEAM
64 889 MIREIA MUNTANER MENDEZ  
65 887 MARIONA CLAVÉ CASTELL C.E. SANSASUA… TOT
66 881 RAQUEL PEREZ PUJADAS  
67 875 TONYI LOPEZ CAMACHO ATLETES D’ALTAFULLA
68 871 MARTA ROMERAL RUNNERING GIRLS
69 857 CANDELA PEREZ SOTELO  
70 858 MARIA ANGELES MARTIN FERNANDEZ RUNNERING GIRLS
71 855 MÒNICA GALCERAN FERRER FIT TRAIL – PAS A PAS
72 838 ANA MARÍA ALCARAZ MARTÍNEZ  
73 828 CRISTINA PEREZ DOMINGO A.E.XTERRARUN
74 600 NÚRIA QUIROGA BAYO  
75 600 Fatima Bermudo Alcalde GRANADERO’S TEAM
76 600 DOLORES MATA BAQUERO US ESTIMEM NÚRIES
77 600 SONIA CRUZ VIDUEIRA CASBOI
78 600 NURIA QUIROGA BAYO  
79 600 Miriam Moreno Castillo  
80 580 Lau Celdran BAREFOOT
81 580 BEA LASO
82 580 MONTSERRAT PARERA I BAYÓ MASQUEFA TRAIL
83 580 LOURDES CHICA ROJAS BLADE RUNNERS
84 560 SYLWIA KREFTA  
85 560 CLARA ROMERO MASDEU SUNDAYRUNNERS
86 560 ESTHER MONTOSA MONTOSA NARVAEZ C A PARETS
87 560 Imma Badell Roses  
88 540 GLÒRIA RIFÉ BERENGUER CLUB ATLÈTIC RUNNING
89 540 YOLANDA MANZANERA FACERIAS C.A.VILADECANS
90 540 MARTA PEREZ  
91 540 DEBORA CIAN  
92 540 Immaculada Olivella Font  
93 530 NEUS GIMÉNEZ RIOS  
94 530 PAOLA CAVASIN  
95 530 VICKY ROCIO GAITAN ACOSTA  
96 530 CRISTINA Valero Sánchez FILIRUN
97 530 MARTA SANZ GARCIA  
98 520 MÒNICA Cosculluela I Vidal
99 520 Elisabeth Guijarro Moreno INDEPENDIENTE
100 510 Yolanda Guirado Yniesta
101 510 RAQUEL MERCHAN BUSTINDUY  
102 510 CAROLA FERNÁNDEZ RODRÍGUEZ NOIESRUNNERSITGES
103 510 LOLA BETETA MIHI RED RUNNERS
104 500 Sonia Perez Samano  
105 500 SOPHIE QUILLON  
106 500 SÍLVIA MONTANÉ BONILLA INDEPENDENT
107 500 M. ANTONIA CANO ALARCÓN RAYOTEAM
108 500 MIRIAM LAGUNA ARANDA  
109 500 ANA Herreros Ruiz FILIRUN
110 500 LAURA SÁnchez LÓpez C. E. Mediterrani
111 500 Yvonne Garcia Gonzalez RUNNERING GIRLS
112 500 Susanna Catasus Artis MARXEM
113 490 Mar Esteve Sole MARXEM
114 490 NÚRIA Ramos Estudillo RUNNERS SANT ADRIA
115 490 MARTA González Suñe CLUB EXC. GARRIGUES ALTES
116 490 ANNA CATLLA ROVIRA CENTRE EXCUSIONISTA PENEDES
117 490 LAURA MIRALLES BRUGUERA MASQUEFA TRAIL
118 490 EVA GÓMEZ GEDIA
119 490 ANNA BENITEZ  
120 490 GEMMA PEDR� S.A.CORBERA
121 490 Lola Matas  
122 480 Marta Guillen Montaño  
123 480 MARTA MIRALPEIX GOMÀ  
124 480 MARTI BALLART  
125 480 SANDRA RUIZ GONZALEZ  
126 480 MAGDA SALGUERO CABANILLAS CORRESOLIDARIS
127 480 Berta Moreno Llagostera  
128 480 MARIBEL RECATALA CHICHES KAIZEN RUNNING
129 479 MARIONA MARCOS  
130 479 ISA LLOPIS JURADO I RUN WITH LEIVA
131 478 JUDITH PEREZ NUÑEZ ROADROUNNERS
132 477 MARIBEL CABANILLAS MASQUEFA TRAIL
133 477 EVA ORTIZ GALINDO  
134 476 ANNA CASTRO RIOS CEM CERDANYOLA
135 476 SILVIA CERVERA MALAGON
136 475 MARIA JESÚS CUEVAS ARGENTE  
137 475 Maravillas Pons Perona
138 475 MERITXELL MARTI GOMEZ CAI
139 475 FINA RAFOLS ANGLÈS  
140 475 Paqui Paqui Calero Cabrera La sansi
141 475 Vanesa Becerra Ortiz VILADERUNNERS
142 474 MARIE FRANCE BECQUERIEUX  
143 473 PILAR AGUILAR QUEROL NOIESRUNNERSITGES
144 474 BELEN Rosado Mateos
145 473 ALICIA BALLESTEROS
146 472 CAROLINA RUANO
147 471 MERCE LOPEZ CRESPO  
148 470 CRISTINA SALA ROIG  
149 470 VALENTINA RICOARA  
150 470 CARME BERTRAN I CORAL  
151 470 Nuria Sancha Campos  
152 470 Esther Esther Pascual Fortea U.G.E. BADALONA
153 469 MARINA VON PODOLSKY XINO XANO TEAM
154 468 LAURA GUINART MORTE EVASION
155 467 CRISTINA QUILEZ FERNÁNDEZ
156 466 ESPERANZA REAL JURADO
157 466 MONTSE MONTANER  
158 465 MARÍA SILES ARIAS NOIESRUNNERSITGES
159 465 CRISTINA MOYA QUINTERO  
160 465 MARTA LLAHONA AE TALAIA
161 465 Mònica ARESTE RIERA
162 464 Laura VERGE RUBIO*
163 463 Anna VERGE RUBIO*
164 462 Esther PEREZ GIL ROADRUNNERS CALAFELL
165 462 YOLANDA PLAYÁN GONZÁLEZ MASQUEFATRAIL
166 462 NATALIA LAURA BRUNA FIGUEIRA  
167 462 MÒNICA MIGUEL ROJO PARDO’S TEAM
168 462 Amaia Bordas  
169 461 LAURA CASTELLANO NAVARRO  
170 461 Mcarme GRACIA
171 460 MIRIAM MONFORT I BORRÀS EVASION RUNING
172 460 ELENA CASTRO CORREA  
173 460 Francesca SCORDO
174 460 ROSA MARIA CARALT ARMAS  
175 460 EVA RUIZ RODRÍGUEZ COMPLEX AQUÀTIC
176 460 SILVIA CARRIZOSA LATORRE C.A.VILADECANS
177 460 EVA MARIA OLIVER RIVERO JORBA RUNNERS
178 460 Cristina Arrabal Pascual  
179 460 Rosa Maria Moreno Cabezas CASAB
180 458 Imma Gomez Huerta SANSA SUA… TOT
181 458 MIREIA RICA BOTIA  
182 458 MIRIAM MENDEZ POLO  
183 458 Rosa Maria LOZANO GÓMEZ BEER RUNNERS CCC
184 458 MIREIA JORBA  
185 458 Hanna Brzostowska TRIATLO L’HOSPITALET
186 457 Nuria Suarez-Coronas Mendez
187 456 Sandra Romero Martin
188 456 Merce Pascual Albi corregelida
189 455 Miriam Soriano Campistany
190 455 MIREIA BONILLA SEAT RUNNERS
191 455 MARTA GIMENEZ DALMAU  
192 455 SANDRA MOSQUERA GOO SPORT CLUB
193 455 Susana Comeron Ramos RUN&WALK
194 454 Carmen Dorado Ramirez BONESVALLS TRAIL
195 454 ANNA CARRASCO HERRERA LOS LOCOS HERRERA
196 454 Fina Revilla Matilla
197 454 NURIA GALVAN BLAZQUEZ CORRESOLIDARIS
198 454 Gemma Casadevall  
199 453 ANA SINGLA RIBAS INDEPENDENT
200 452 CARME MUNNÉ C.E. DEPORUNNERS
201 452 ESTER MESALLES ILLANA INDEPENDENT
202 452 Ester Esclasans Junyent CORREM PER LA TERRA
203 451 ELISABET GARCÍA ALBA  
204 451 Ana López Alvarez Fun Runners Club Esportiu
205 451 Ester Heredia Sanchez  
206 450 NURIA MARCO DE LA CRUZ  
207 450 RAQUEL GONZALEZ HERRERA  
208 450 MARIA BEBIS  
208 449 NOEMÍ CUADRA SORIANO  
210 449 SONIA ROSAL ESPEJO  
211 449 SÒNIA GRAS CAMPODARBE CLUB ESPORTIU ARBOÇ
212 449 EVA Martinez Domenech  
213 449 Montse De La Torre Vega  
214 448 Cristina Blanco Maiquez Sansa sua tot
215 448 IOLANDA FORTUNY VIU FÀCIL
216 448 LAIA FONT MORENO PAS A PAS
217 448 NORMA SEGURA RESALT BLUEATHLETIC
218 448 Silvia Giraldos Rodriguez  
219 447 Judit Conejo  
220 447 MONICA PEREZ LOPEZ CORRESOLIDARI
221 447 LAURA MICÓ ARNAU  
222 447 MERCE GONZALEZ JIMENEZ AE XTERRARUN
223 447 ELÍSABETH ROYO SUBIRATS XTERRARUN
224 446 AINHOA NAVARRETE GARCÍA VIU FÀCIL
225 446 RAQUEL MARIN FONDISTES PENDES
226 445 JUDITH ALMONACID VICTORIANO DEPORRUNER
227 445 MONTSE FONT VINYARUNNERS
228 445 Joana Macias Sández  
229 445 Encarni Morillas Paredes  
230 444 Noelia Contreras Sanchez RUNNERING GIRLS
231 444 Marta Vidal Marco Vidal Marco C.E KORRETONENCS
232 444 ESTHER BLANCH SARDA VIU FÀCIL
233 444 RUTH PUIGORIOL RICHART  
234 444 MARI ÁNGELES RODRÍGUEZ LOZANO RUNNING GIRLS
235 443 Erika Catalan Morenas RUNNERING GIRLS
236 443 MONTSERRAT JANÉ RIUS VIU FÀCIL
237 443 SAIVANI E. SAURA SANCHEZ  
238 442 MARI PAZ RUIZ SORIANO  
239 441 Itziar Garcia Leal SomUnics
240 440 Natalia Delgado Romero Red Runners
241 440 NÚRIA BADOSA GUATDIA TIULA RUNNERS
242 440 Virginia Piedrola CLUB ATLETISME SANT BOI
243 439 Rosa Hens Hens CASBOI
244 439 PURI ALCALDE  
245 439 ESTER MASDEU BAQUES VIU FACIL
246 439 Lourdes Arevalo Alvarez  
247 438 Francesca Gallego Tarafa C.E. KORRETONENCS
248 438 VANESA V.  
249 438 JUDITH PEREZ MAÑE KAIZEN RUNNING
250 438 Vicky Cazorla Perez  
251 437 Susana Alcalde  
252 437 MÓNICA ALCALDE CÁRDENAS  
253 437 JUDIT FIGUEROLA  
254 437 GEMMA VALLS ESTEVE  
255 436 MONTSE MATEU SOLANA GRUP ROCA RUNNING CLUB
256 436 JESSICA TORT LLAMAS RUNNERING GIRLS
257 436 Gemma Serra  
258 435 Sara Miralles  
259 435 MONICA JALDO GRAU VIU FÀCIL
260 435 Olga Capdevila Sanchez  
261 434 Yolanda Cortes Rosa herbofer
262 434 EVA CLAUDIO GIL  
263 434 INMA DOMINGO BALCELLS CM HOSPITALET
264 434 Marina Barba Ramos  
265 433 Marta Villanueva Perez  
266 433 ANNA VILANOVA MIRAVENT CLUB ESPORTIU L’ARBOÇ
267 433 Ana Maria Asensio Borrellas  
268 432 Ester Garbisu Rosa  
269 432 KARINA CRESPO VALDIVIESO  
270 432 LUCIA REPISO ALVAREZ RUNNERING GIRLS
271 432 Eva Griso Parera RUN&WALK
272 431 Loly Rosero Parra  
273 431 MAITE RAMOS GARCIA  
274 430 Yolanda Canovas  
275 429 Merce Canillas Pinzolas BONESVALLS TRAIL
276 429 MARY GOMEZ TIERRASECA FILIRUN
277 428 NURIA SALA NUROJA
278 428 Marta Roig I Segura  
279 427 Yolanda Juan Marcos  
280 427 SONIA TORT OLIVELLA A.E.XTERRARUN
281 426 Gemma Sanchez Garcia  
282 425 May Fernandez  
283 424 CRISTINA POYATO ORRIOLS RUNNERING GIRLS
284 424 Cristina Ibañez Ramon  
285 423 Ruth Farriols Duran  
286 423 NÚRIA ARMENGOL CASAS RUNNERING GIRLS
287 423 ELISABETH SERRANO SALAMANCA  
288 422 Montse Caba Calbet  
289 421 ROSABEL FORTUNY SAEZ RUNNING EVASION VILANOVA
290 420 CARMEN MARSAL MARTIN RUNNERING GIRLS
291 419 NEUS VERGE BERRAR CESBOI
292 419 BLANCA PERIBÁÑEZ ROMAGOSA AEXTERRARUN
293 418 PAQUI FERNÁNDEZ QUESADA