Master Masculí

Classificació actualitzada després de la cursa 12 de Lavern.

Puntuació corresponent als 7 millors resultats de les curses disputades.

POSICIÓ PUNTS NOM COGNOMS CLUB
1 3930 DIEGO SANSÓN SOLER ESPORTIU PENEDÈS
2 3790 JOSEP ANGEL MARTINEZ ROIG C.A.ATLETESVNG.
3 3630 FARA FARABONI ENRIQUEZ  
4 3500 CESAR VENDRELL RAVENTÓS  
5 3468 JOAN CARLES LIEBANAS RUIZ ROADRUNNERS
6 3383 JOSEP VALENCIA MACHADO ROADRUNNERS
7 3380 BERNAT PLANAS VIVES CLUB EXCTA. UECANOIA
8 3286 JOSÉ LUIS GARCÍA VIDAL ROADRUNNERS
9 3238 TON CARRERAS SOLER KAIZEN RUNNING
10 3033 JOSEP SÁNCHEZ MARTÍN CLUB EXCTA. UECANOIA
11 2859 ABEL GIL MARINA EVASION VILANOVA
12 2800 ANDREU LÓPEZ ANADÓN C.A. ATLETES VNG
13 2570 JOSEP LLUÍS SERRANO RAMÍREZ BARRADO TEAM
14 2395 MANEL MEGÍAS NEVADO KAIZEN RUNNING
15 2388 CARLES XAVIER RAVENTOS BUSQUETS DEPORUNNERS
16 2345 DANIEL SERRA FRANCO BONESVALLS TRAIL
17 1900 MARK JAMES DOUGAN  
18 1899 JAUME FIGUERAS GILI KAIZEN RUNNING
19 1791 GERARD CIERCOLES GÜELL CORCATS
20 1570 JAUME SOLER SERRANO AE TALAIA
21 1520 JOAN CURTO SOLE INDEPENDENT
22 1405 FLORENCI AVILA SERVÁN  
23 1471 PAULINO LARREA LACASA INDEPENDIENTE
24 1462 DAVID NUÑEZ PUJOL CLUB EXCTA. UECANOIA
25 1447 JORDI MESTRES CHACON  
26 1416 FERNANDO MARRA-LÓPEZ PORTA RANGERS MAHÓN
27 1405 JUAN CARLOS GUERRERO SANCHEZ AMB
28 1398 PACO CARREÑO GARCÍA INDEPENDENT
29 1384 ENRIC FONT PROUS BLADE RUNNERS
30 1312 JOSE RODRÍGUEZ FERNÁNDEZ BONESVALLS TRAIL
31 1160 MANUEL LINARES CHACÓN CEDEPORUNNERS
32 1110 ROBOTIN MARTÍNEZ GARCÍA ROADRUNNERS
33 1080 DAVID OLLÉ SALA SANSA SUA TOT…
34 1080 XAVIER SÀNCHEZ VICENTE TUGA OUTDOOR TEAM
35 1030 THILO SCHLIEBENER FONDISTES PENEDES
36 980 MANEL MILA ENRIQUE TRIATLO.CAT
37 979 Manel Pareja Tendas sansasuatot
38 975 LLUÍS TETAS PALAU MADTEAM
39 950 JOAN CARLES CABALLERO DOMÉNECH ATLETES VNG
40 949 RICARDO LÓPEZ RODRÍGUEZ GARRAF RUNNERS
41 943 JORDI PALACIOS ASENSIO  
42 943 JORDI LOZADA ESPI AE TALAIA
43 933 XAVIER PUJOL PLANS CORCATS
44 930 PEDRO JUAN VILASECA GESTEIRO C.M. SIGUEME
45 924 XAVI MARIN ALONSO AT FLORESTA
46 924 PAU HORMIGOS DIAZ T2 MONJOS
47 921 SERGIO RIQUELME ROIG CORRESOLIDARIS
48 916 OSCAR SAEZ ALBA KARAKOLILLO´S TEAM
49 911 LEOPOLDO SILVA BARRIENTOS ROADRUNNERS CALAFELL
50 907 RICARDO BELLAVISTA VERTEDOR SOFOKAOS GQC
51 904 JOSEP LLUIS ROCA AMELL GRUP ROCA RUNNING CLUB
52 898 RAFAEL PASTOR HERMOSILLA  
53 893 MANEL CEBALLOS VIDAL ROADRUNNERS
54 882 ANDREA EMILIO CAVALLI  
55 881 PEDRO RAMOS ALBARRAL  
56 854 ANDRES SABIO CORRESOLIDARIS
57 600 PAU MARTÍ COLOM AE TALAIA
58 600 MANUEL GALLEGO FERNANDEZ MASQUEFA TRAIL
59 600 Josep Lluis Rubio Marticella BONESVALLS TRAIL
60 600 Manel Núñez Godoy A.E.CORRER A GELIDA
61 580 Cesc Sala BAREFOOT
62 580 Jose Francisco Garcia Candela  
63 580 MANUEL PLAZA SIERRA IND
64 580 JOAN CARLES MARTIN RAMIREZ  
65 560 TXEMA COLOMER LÓPEZ CLUB ATLÈTIC RUNNING
66 560 ANTONIO AGUT DOMENECH C.A.O.
67 560 ENRIC RIBERA PUJALS CAESP
68 560 Manuel Richard  
69 540 JOSE LUÍS VERA RIBERA EX RUNNING VIGIA
70 540 WOUTER MOLEVELT TECNIRUNNER
71 540 Jordi Montaner Soler ESPORTIU PENEDES
72 530 LUÍS F. GUIRAL FERRER RUNNERS EL VENDRELL
73 530 JESÚS BARBERÀ MAYDEU C.E ALLIBERADRENALINA
74 530 JORDI LUCIA OLIVERAS RUNNERS SANT ADRIA
75 530 Joan Saumell Auge.  
76 520 Koke Fernandez  
77 520 JOAN MANUEL DIAZ GOMEZ INDEPENDENT
78 520 RAIMON PALAU MASANA FONDISTES PENEDÈS
79 520 RAFA GÓMEZ VELEZ VO2
80 520 Víctor Valledor Velasco KAMES KIDS
81 510 ORIOL TORRENTS  
82 510 SERGI BONHOME JORDANA FLOWER POWER RUN A TOPE
83 510 XAVIER GASULL CONESA TRAIL PUTXET
84 510 JORDI LUCIA OLIVERAS RUNNERS SANT ADRIA
85 510 Amador Cruz Vizarro BONESVALLS TRAIL
86 510 Antonio Cintas Marmol SHOPTIC
87 500 JORDI SÁEZ TEIXIDÓ  
88 500 FRANCESC LORENTE JIMENEZ TRAINING TRAIL TEAM SABADELL
89 500 SIMÓ CASALS JANÉ BUTIRUNNERS
90 500 Javier Sanjuan Fernandez CF Viladecavalls
91 500 Jaume Freixedas Berges  
92 500 Antonio Rodriguez Perez CA VILADECANS
93 500 Mateo Sanchez Garcia  
94 490 Ricard Valenzuela Cruz C.N.RUBÍ
95 490 ESTEVE PI ROS FONDISTES PENEDES
96 490 JOSÉ RAMON SÁNCHEZ MUÑOZ A TOPE
97 490 LLORENÇ MADORRAN BEZARES  
98 490 RAMON GÜELL CAMPRUBÍ CORREM PER LA TERRA
99 490 XAVI-MIRU SÀNCHEZ PÉREZ  
100 490 MANUEL BAREA PEREZ XTERRA
101 490 TONI ARGELICH CABALLERIA AC77
102 490 XAVIER GASULL CONESA TRAIL PUTXET
103 490 Jose Antonio Pradas  
104 480 XAVI MARIN ALONSO AT FLORESTA
105 480 FRANCESC VILLALONGA  
106 480 TON CARRERAS CANET KAIZEN RUNNING
107 480 MARC PITARCH SALGADO  
108 480 LLUIS ROVIRA PUIG C.E.DEPORUNNERS
109 480 FREDERIC FARRERAS AE TALAIA
110 480 Juan Luis Coronado Maldonado Fondistes Sant Feliu
111 480 Francisco Muñoz Torrero  
112 479 JOAN LUQUE LUQUE FONDISTES PENEDES
113 479 ESTEBAN MORA LUCEA  
114 479 MANEL BAS PARERA CORREDORS.CAT
115 479 JOSEP ORTEGA ORTEGA  
116 479 Ramon Jimenez Calero GARRAF RUNNERS
117 478 JORDI CANYELLES TORRENTS S.A.CORBERA
118 478 SERGIO ARAGON FLORES FILIRUN
119 478 JORDI GATELL CORCATS
120 478 JOSÉ VICNETE ROYO COLL FILIRUN
121 477 JOAQUÍN MARTÍNEZ ANDEU FILIRUN
122 477 CARLOS SORIANO ÁLVAREZ  
123 477 MIQUEL FERRET BERTRAN  
124 477 Eugeni Lopez Roman  
125 476 Vicente Martinez Gonzalez UME
126 476 JUAN MANCEBO SIERRA LA BOTIGA DE LA SÍLVIA
127 476 FERNANDO ZURITA VIDAL C.A.RUNNING
128 476 VICTOR ROMANO RODDRIGUEZ CLUB CERDANYA PIRINEUS
129 476 JOAN GARCIA GILABERT  
130 476 JUAN CARLOS GAVILÁN GARCÍA EVASION RUNNING VILANOVA
131 476 GIORGIO SERAFINI  
132 475 CARLOS BARRO LABRADOR CALAFELL
133 475 SERGI VERGE RUBIO  
134 475 JORDI ALSINA APARICIO TRANSTRIATLON
135 475 FRANCISCO RUIZ MUÑOZ  
136 475 GABI GUAL PONS 4000 PEUS COLLBATO
137 475 JOSEP RAMON ALABART MARCH AE COTA 705
138 475 JAUME MORATO GEDIA
139 475 Julio Hidalgo SEDENTARIS.CAT
140 475 JAUME ENRIC ZAMORA ESCALA CENTRE EXCURSIONISTA DE CATALUNYA
141 475 Javier Izquierdo Izquierdo ESPORTIU PENEDES
142 474 FREDDY ROBERTO PACON ANCALLE  
143 474 VALENTÍN MIQUEL PIÑOL C.E.TRAIL TARRACO
144 474 JOAN VOLTÀ MARTORELL  
145 474 EDUARD RUTLLAN PASTOR S.A.CORBERA
146 473 JOAN MUNNE SAPERAS KORRETONENCS
147 472 DAVID VILATARSANA BALASTEGUI SEAT RUNNERS
148 472 JOSEP AMELL GÜELL FONDISTES PENEDES
149 472 Esteban Zuñiga  
150 471 Benjamín Castrejón Rodríguez  
151 470 SERGI FONT COLL AE PEDRAFORCA
152 470 MANEL SERRA GRCIA  
153 470 JOSEP ROCA BLUEATHLETIC
154 470 JORDI MUNTÉ CASAS  
155 470 Pep Pineda Puig ÀNIMA D`ESPORTS
156 469 Joan Miquel Navarro Cornejo  
157 469 MIQUEL ANGEL CARRETO LOPEZ INDEPENDENT
158 469 JAUME JORDA RUNNINGELIDA
159 468 CEDRIC PERAUT  
160 468 JORDI LIRIA ROMERO KORRETONENCS
161 467 ENRIC RUIZ VIVE  
162 465 JOAQUIM FITA JUNYENT INDEPENDENT
163 465 JOSEP GUASCH SANCHEZ CORREDORS.CAT
164 465 JOSEP FONT ALBET INDEPENDIENTE
165 465 SERGI FUERTES GASULL ACE BOMBERS BARCELONA
166 465 Ricardo Vegas Ferrero  
167 465 Francesc Casanovas Valenti CASBOI
168 464 FRANCISCO VARGAS RUEDA CAESPICORNELL
169 462 MIGUEL RAMÓN MASIP MASIP C.A.GAVÀ
170 462 Jordi Fernandez Varela CoRReDoRS.CaT
171 461 JOSE MARIA SERRA CABRERA ROCA RUNNING
172 460 RAMON SURIOL GUASCH ZOO DE EN PITUS
173 460 JULIÁN LANCHO TORBELLINO  
174 460 JOSEP ANTON BOADA CASAS INDEPENDENT
175 460 JOSEP MOYA MATAS  
176 460 Nando Alcantara Estrada sports i running canet team
177 458 STEPHAN LISCHKA  
178 458 MANEL PUERTAS INSA TROTE-EXTREM
179 458 GORDON HOPKINS  
180 458 QUIM MIRALDA SELLARÉS CLUB FUTBOL VETERANS GUARDIOLA
181 458 JOSE MARIA MAICAS ALVAREZ CASINO BARCELONA
182 458 JOSE ANTONIO VERA VIVANCOS  
183 458 Joaquin Girones Cifuentes  
184 456 Jose Manuel Murillo Lora  
185 456 SANTI SANZ  
186 456 FRANCESC MARTINEZ GOMILA CORRESOLIDARIS
187 456 Segundo Sergio Perugachi SEDENTARIS.CAT
188 455 David OLLÉ Sala Sansa sua tot
189 455 SALVA PASTOR VERGES  
190 455 JAUME FARRÉS COBETA CAI POPULAR
191 454 JOSEP MEDINA VILA LA LIRA VENDRELLENCA
192 454 MARC ALBIÑANA SOLER GRUP ROCA RUNNING TEAM
193 454 JOSE LUIS BORREGO OTERO  
194 454 Manel Ahicart Barbera Club Atletic Running
195 454 Joan Magrans  
196 453 Antonio Valverde  
197 453 ÁNGEL CORTES LOPEZ KAIZEN RUNNING
198 452 WIM VAN DEN NEST ATLETESVNG.ORG
199 452 EMMANUEL PEREZ  
200 452 MATIAS PERÍN CABRERO DAIMAT
201 452 JOSEP MARIA TILLO BAGES C. A. GAVA
202 452 Carles Garrot BorrÁs CF Viladecavalls
203 451 Jesus Del Rio Gabas TriatlÓ L Hospitalet
204 451 JULIO BARÓN TARRASO  
205 451 JORDI RASCADO RODAS  
206 451 EDU MARULL  
207 451 Paco Prieto  
208 450 Carlos Perez Pradells RUN&WALK
209 450 FRANCISCO ORTEGA MORENO C. A. GAVA
210 450 BERTRAND TRAPIED  
211 450 JOSÉ GÁZQUEZ MARTÍNEZ  
212 450 Javi Restoy C.M. SIGUEME
213 449 MIGUEL ANGEL REYES DIAZ ATHLETICBLUE
214 449 XAVIER FONT GARULO  
215 449 JOSEP VALLDOSERA CORAL C.E. DEPORUNNERS
216 449 JULIÀ BATET SALA  
217 449 Miguel Archilla Maldonado  
218 448 Francesc Estrada Estrada  
219 448 JUAN PEDRO OLAYO CORRESOLIDARIS
220 448 Ricard Andreu Alvarado C.N. CALDES
221 447 ALEX ALVAREZ MARTINEZ  
222 447 EDUARD HUERTAS RIVERA IRONBIKERS
223 447 SERVILIANO RAMÍREZ GARCÍA EL TIET I EL NEBOT
224 447 Jose Maria Del Valle Escalante ATLETISME SANT BOI
225 446 Jp Millier Martinez  
226 446 CESC CIVIT  
227 446 JAUME ENRIC ZAMORA ESCALA CORREDORS.CAT
228 445 DIEGO PADILLA SORIANO CLUB TRIATLO BADIA
229 445 SERGIO PASCUAL HUESO CLUB ESPORTIU MEDITERRANI
230 445 Juan Antonio Balazote Villar  
231 444 Carles Urpinell Torrabadella A.E.Ullstrell
232 444 LUÍS ESTEBAN CASTANERA  
233 444 MANEL PEREZ CASELLES  
234 444 Javier Valero Ballesta  
235 443 Joaquin Bel Moragrega MADROÑOS
236 443 Plàcid ROSALENY BEER RUNNERS CCC
237 443 Jordi Liria Romero  
238 442 Fernando Bravo Sanchez HERBOFER
239 442 Angel MANGADO CRUZ BEER RUNNERS CCC
240 442 XAVIER GONZALO DEL MORAL GRUP ROCA RUNNING TEAM
241 441 JOSEP CUBEDO BERGA  
242 441 Antoni Reynes Cobija sansa sua tot
243 441 Manel Soler Becerro CEP
244 440 Pep Fornes  
245 440 Joan Vargas Gomez  
246 440 GERMAN ROSADO VILA  
247 439 JUAN CARLOS NÚLEZ BURGALES  
248 439 RAFA GISBERT ROMEU  
249 439 BERNAT SALA PUIG-DURAN  
250 439 Eduard Rovira Farres  
251 438 Juan Manuel De La Corte Molina  
252 438 Andreu Domingo Ramis Club TriatlÓ Atles
253 438 J.ALBERTO LAPREA VÁZQUEZ PIC DEL VENT
254 437 RAMÓN LÓPEZ FRANCO ZONA AMARILLA
255 437 Quico Lacambra Lafuente Independent
256 437 Benito Serrano Nicolas CENTRE EXCURSIONISTA ROCA NEGRE
257 436 Jose Lopez Cano  
258 436 Jordi Cortadella Fortuny A.E. Crrer a Gelida
259 435 Gaspar Lison Porcel BORN TO RUN
260 435 RAUL RODRÍGUEZ DE MIGUEL BIRRANNERS
261 435 Manuel Martin Rodriguez  
262 434 ABRAHAM VILLANUEVA LAVIÑA DANILOV
263 434 Francisco Trapero Salvador  
264 433 Miquel Coll I Vidal A.E.Ullastrell
265 433 JORDI OLIVART ESCODA  
266 432 Javier Ruiz Monforte  
267 432 Lluis Vallvey Coll RUNNING CLARET
268 431 Carlos Hernandez Rodriguez Runners elvendrell
269 431 Francisco Bernal Velasco  
270 430 Joan Esteve Garcia  
271 430 Joan Domingo Murall RUNNING CLARET
272 429 Juan Antonio Rodriguez Hidalgo CASBOI
273 429 Juan Antonio Cervantes Granados C.M. SIGUEME
274 428 Santiago Soto  
275 428 Jordi Soler Grabulosa  
276 427 David Martinez Abril  
277 426 Josep Pascual Cano  
278 426 Felix Ortiz Berenguel JAM
279 425 Marc Oro Vendrell  
280 425 SERGIO Arranz Pe�alba  
281 424 David Hernandez Lucea  
282 424 Albert A. Barrio Gil  
283 423 Candido Garcia Garcia  
284 423 Josep Giralt Torres  
285 422 Jordi Corbalan Altademo  
286 422 Ricard Bel Anto KORRETONENCS
287 421 Jordi Manuel Vicente Cruañas  
288 421 Toni Alsina Alsina FORK RUNNERS
289 421 Jose Romero Esteban  
290 420 Xavi Samso I Urpi  
291 420 Santiago Bragulat I Ubeda FORK RUNNERS
292 420 Robert Baltic GAVATRIATLO
293 419 Eduard Salas Puig-Duran CLUB NATACIO CATALUNYA
294 418 David RomÁn Masip Club atlethic running
295 417 Juan Angus Angus Domingo  
296 415 Josep Carreras Bosch Trekking Sant Sadurni
297 414 Miquel Ángel Carreto López independent
298 412 Jaime Carmona Sevillano  
299 411 Manuel Ortega Regalado  
300 410 Francisco Muy Muy  
301 408 Miguel Fiori Reggio CTP
302 407 Ignacio BLANCO GUILLERMO FORK RUNNERS
303 405 Francisco Guillen Martinez  
304 404 Josep LluÍs Gómez Pago Sansa sua tot