Junior Masculina

Classificacions finals.
Puntuació corresponent als 7 millors resultats de les curses disputades.

POSICIÓ PUNTS NOM COGNOMS CLUB
1 4000 MARTÍ FONTDECABA ALBA AE TALAIA
2 3500 ADRIÀ COLOMER FORTUNY ESPORTIU PENEDÉS
3 2660 ARNAU MARIN MONTANER ESPORTIU PENEDES
4 1070 ERIK CALERO MAÑAS ESPORTIU PENEDÉS
5 945 ALEX CRUZ GONZÁLEZ ATLETISME CALAFELL
  945 POL COLOMER LLORENS  
7 938 GUILLEM CANO AZNAR BUTIRUNNERS
8 915 MAËL CARMONA TUGAS ESPORTIU PENEDES
9 600 NAOUFEL ERRAOUI CALAFELL
  600 SOUFIANE BEN BRAHIM  
  600 FRANCESC ROIG AEMDEKP
  600 ORIOL RUTLLAN DOMÍNGUEZ S.A.CORBERA
13 580 ARNAU MUÑOZ MANCHA CERRR
14 560 MARC PÉREZ DALMAU  
  560 LLUÍS QUERO BATALLA  
  560 ALEX BARATO MENDILUCE INDIVIDUAL
17 540 JORDI MORATE PALAU  
  540 SERGIO MIGUÉLEZ MARTÍNEZ  
  540 ARNAU MARTÍNEZ MERCADÉ  
  540 JOAQUIM SAMSÓ CUEVAS ESPORTIU PENEDÈS
21 530 IGOR O TRANSTRIATLON
  530 JOSEP REBULL BARRERA  
  530 YAGO LÁZARO PRAT CAFEMN
24 520 ORIOL BLANCO CARMONA CAFEM OLESA
  520 SERGI BONET BADIA  
26 510 ALEIX SÁNCHEZ RUFÍ  
  510 FERRAN JIMENEZ TORTOSA INS DANIEL BLANXART
28 500 LACHEN LACHEN  
  500 YOUNESS EL KARDA  
  500 PAU CORAL SENSE
  500 UNAI GIMENO GUINART  
  500 Ignasi Grau Esteve Muntanyenc Sant Cugat
  500 Albert Berrocal  
  500 BERNAT MARTINEZ BORRELL AE TALAIA
35 490 Gerard Sempere Masana  
  490 IvÁn Escudero SÁnchez  
  490 JON BORREGO LLEBARIA  
  490 BLAI VERA ALEMANY  
  490 ALVARO SÁNCHEZ LÓPEZ  
  490 ERIK CARBONELL GONZALEZ CLUB ATLETISME VILAFRANCA
  490 YASSINE DAALI  
  490 ERIC RAVENTÓS PIÑOL  
  490 NIL CHAPARRO GIMENEZ ESPORTIU PENEDES
44 480 ALEX PORTILLO ROSELL ESPORTIU PENEDES
  480 Alex Martinez Lopez  
  480 DAMIÀ FERRANDO MIRÓ  
  480 RAÚL MEDINA GÁLVEZ BTT LR
  480 MOHAMED AIZZAT  
  480 ROGER FONT PASAMON INDEPENDENT
  480 David Rubio Felez CLUB ATLETISME GAVÀ
51 475 Alex Rodriguez Arias CA VILADECANS
  475 QUIM MARTINEZ VÁZQUEZ  
  475 ALEIX FERRÉ BOLTÀ  
  475 MARTÍ BALLESTER BOSCH CENTRE EXCURSIONISTA DEL PENEDES
  475 OMAR ABID  
  475 DAVID RAMÓN LLORENTE CLUB NATACIÓ HOSPITALET
  475 ADRIAN CRUCES ARCOS  
  475 ADRIA CAÑIZARES PORTILLO
59 470 KEVIN GIMENEZ C.E.PENEDES COSTA DAURADA
  470 DANIEL CÁRDENAS POLÓNIO*  
  470 GUIU SOLER BIOSCA CAI TRIATLÓ
  470 NIL TORRES GALIMANY ELS MILLORS
  470 BRAHIM EL HAMIDY  
  470 IKER ARAGON GUAJARDO GEDIA
  470 Aleix Casanovas Junyent  
66 465 Albert Pradas Rodriguez  
  465 JAUME CARDÓ SUSAGNE  
  465 ALEIX GARCÍA VILCHEZ  
  465 YASSINE BAABALI  
  465 IVÁN CÁRDENAS POLÓNIO*  
  465 ALBERT GIMÓ CONTRERAS  
  465 ORIOL MORATO ELS ABRAÇAFANALS
73 462 JORDI MORATÓ PALAU
  462 DAVID SANTIAGO GALVAN CORRESOLIDARIS
  462 OT MUÑOZ PUIGORIOL  
  462 OTMAN CHARCKOURI  
  462 MARTÍN LOPEZ  
  462 Sergi Bel Girona MADROÑOS
79 460 Joel Liza Morillas  
  460 ABDELALI EL ATTAR YALAOUI GEDIA
  460 AYMANE EL JABALY  
  460 EUDALD IMBERNON  
  460 JOAN CHAVEZ DOMENECH C.E.PENEDES COSTA DAURADA
84 458 Roger Gene Canovas  
85 456 IMAD MEHJOUBI  
  456 MIQUEL TRAVÉ FORNS  
87 455 NICOLAU IMBERNON  
  455 MOHAMED SADEEK  
89 454 ABDELATIF ABOOUTOOFIL  
  454 MARIO SANTIAGO GALVAN  
90 453 OUSSAMA BOHSINI  
91 452 KARIM BANJIMHAR  
92 451 PAU GARCÍA NOGUEIRA ROADRUNNERS