SuperMaster Masculí

Classificació actualitzada després de la cursa 12 de Lavern
Puntuació corresponent als 7 millors resultats de les curses disputades.

POSICIÓ PUNTS NOM COGNOMS CLUB
1 4020 TITUS GÜELL TORNER US ESTIMEM NÚRIES
2 3470 JOSEP JANSÀ CAYÓN  
3 3460 XAVIER LOZADA ESPÍ A.E. TALAIA
4 2575 JOSÉ FERNANDEZ FERNANDEZ*  
5 1665 JOSE VALDERRAMA LEON ORO DI NAPOLI
6 1075 IGNASI GIL PALACIOS SANSASUA…TOT
7 975 VICTOR GUTIERREZ GOMEZ CLUB ATLETIC RUNNING
8 969 GIORGIO TERUZZI  
9 946 LLUIS PUJOL VALLÈS  
10 920 FCO FERNNDO MARTÍNEZ BADIA CORRESOLIDARIS
11 600 CARLES ANSON I MASSICH GELTRUNNERS
12 600 JOAN BALLESTER CENTRE EXC. DEL PENEDÈS
13 600 XAVIER CAPDEVILA VAZQUEZ CLUB ATLÈTIC RUNNING
14 600 AMADOR CRUZ VIZARRO BONESVALLS TRAIL
15 580 Jose Fernandez Fernandez 20R20S
16 560 VICENÇ SOLÉ SÁNCHEZ ADÉU ESPANYA
17 560 PACO GONZÁLEZ SALVADOR  
18 540 PERE FELIX JUST DURENDEZ  
19 500 JAUME BERTRAN SOLER FONDISTES PENEDES
20 500 ANTONI SERRANO OLIVAN CENTRE EXCURSIONISTA PENEDES
21 500 Josep Girvent Ballesta CIESC DOMINGO CATALAN
22 490 Joan Miquel Valverde Moya CLUB ATLÈTIC RUNNING
23 490 DOMINGO LAPREA SÁNCHEZ PIC DEL VENT
24 490 CELESTÍ LOPEZ MARTIN FONDISTES PENEDES
25 490 JOSEP MARIA FOLCH RUIZ MARXICA NORDICA EL VENDRELL
26 490 MOHAMED OUCHENIR  
27 490 XAVIER BALLESTER CEP PENEDES
28 490 MANUEL JIMENEZ FUENTES CASBOI. CLUB ATL. SANT BOI
29 480 ANTONIO VILLARROYA MARTINEZ INDEPENDIENTE
30 480 ANTONIO RIVAS GIL CEP
31 480 JOSÉ PRATS FERRÉ  
32 480 Pere MINOVES Serrano ISS L Hospitalet
33 475 MANEL SUBIRANA SARDA INDEPENDENT
34 475 Jordi Vaghi Tutusaus  
35 470 Eladio Lage Canal PENYA 100K DCATALAN
36 470 PERE ORTIZ MESA ROADRUNNERS CALAFELL
37 470 JOAN FERNANDEZ FERNANDEZ* CLUB ATLÈTIC RUNNING
38 470 JOSEP MARIA PRIETO CABRERIZO  
39 470 JOAN MORATÓ TORRENTS INDEPENDEN
40 470 Juan Antonio PÉrez MartÍnez CASAB
41 465 Francisco Cartaña Alvaro  
42 462 Jose Luis Monlleo Gonzalez  
43 462 LORENZO PEREZ HARO AGRUPACIÓN PEGASO
44 462 Miguel Lopez Compan FONDISTES SANT FELIU
45 460 Jose Pedrosa Bellido  
46 460 EUGENI GUARCH PUIG RUNNERS BERGADA
47 460 Constante Morcillo Gonzalez  
48 458 Jaume Roig  
49 458 JUAN HERRERA MARTINEZ LOS LOCOS HERRERA
50 458 Joan Sureda CastaÑer CASTELL SPORT
51 456 Simon Barrado Sanchez  
52 455 Miquel Ribes Brescoli CLUB NATACIO LLEIDA
53 454 Francesc Diaz Plata C.A.MONTORNÉS
54 453 Kim Mensa I Pueyo  
55 452 Juan Jose Morales Rodriguez CALCHEROS RUNNERS TEAM.
56 451 Jose Luis Olive Lopez C. E. Mediterrani
57 449 Lorenzo Martin Martin FONDISTES RUBÍ
58 448 JOSÉ M Font Marco SEDENTARIS.CAT
59 447 Martin Lopez Gomez  
60 446 JosÉ Antonio PalacÍn Port�  
61 445 Luis RodrÍguez Romero  
62 444 Luis AntÓn Escalona barcelona voluntaria
63 443 Quirze Noheras Vilardaga U.G.E. BADALONA
64 442 Manel Llado Belenguer RUNNING CLARET
65 441 Robert Manyes Botella KORRETONENCS
66 438 Juan Lucas Gracia Fondistes Bellavista
67 437 Josep Garcia Casares independiente
  436 Josep Admetlla Maseras S.A.CORBERA