Senior Femení

Classificació actualitzada després de la cursa 12 de Lavern.
Puntuació corresponent als 7 millors resultats de les curses disputades.

POSICIÓ PUNTS NOM COGNOMS CLUB
1 4140 MARTA SEGURA RIUS CLUB EXCTA. UECANOIA
2 3890 LÍDIA RAMOS PALACIOS AETALAIA
3 3562 AITANA FERNÁNDEZ BRAÑA 20R20S
4 3160 TERESA LLUVEROL TRIAS ESPORTIU PENEDÈS
5 2920 LAURA RIUS MORALES ESPORTIU PENEDES
6 2300 AIDA PEREZ SOLER C.E. DEPORUNNERS
7 2040 MILENA IVANOVIC 20R20S
8 1915 NORA OJEDA ACOSTA C.E. DEPORUNNERS
9 1887 SISTER CLARÀ PÁEZ*  
10 1680 MARIA PONS VENTURA CLUB ATLETISME VILAFRANCA
11 1670 FOIX ORTIZ CORREM PER LA TERRA
12 1620 ESTER ARBOS MEEEEL RUNNING
13 1520 GEMMA TORRENTS BOIX ESPORTIU PENEDES
14 1510 JUDIT TORT TARRÉS CLUB EXCTA. UECANOIA
15 1450 JAZMIN VIVIANI  
16 1465 MARIA CARME OLAYA GUZMAN FONDISTES PENEDÈS
17 1455 GUISLA TUBAU CAMPUZANO C.E. DEPORUNNERS
18 1399 BEATRIZ GÒMEZ ALBARRACÍN ESPORTIU PENEDES
19 1373 MARTA SOTOCA COLL*  
20 1349 SONIA GARCIA GARCIA LR RUN
21 1348 ANABEL SANCHEZ BELTRÁN LR RUN
22 1200 GEORGINA GABARRO MORENTE CLUB EXCTA. UECANOIA
23 1100 MIREIA FUMENAL ARTÉS C.E.DEPORUNNER
24 1080 ESTHER CRUZ SÁNCHEZ DUSCHOLUX
25 1030 EVE OUCHENIR  
26 1000 LENA ROVIRA MIRO EVASION BLULINE VILANOVA
27 963 NURIA CASAS  
28 947 GEMMA SAFONT CAMPRUBÍ 7 GINS
29 938 LILI FERRER S.A.CORBERA
30 936 MIREIA ALEMANY BRAVO INTER CROSSFIT
31 935 CELIA MERCHAN MARTIN C.A.RUNNING
32 932 MARI LÓPEZ MARÍN VARIAS
33 923 CRISTINA ALMATO ADELL  
34 907 EVA GRIMAU MARTI CAV
35 906 MARTA RIBÉ MANZANERA C.E. DEPORUNNERS
36 894 XISCA PERICAS MARTORELL CLUB ATLÈTIC RUNNING
37 890 MARIA CLARÀ PÁEZ*  
38 600 Anna Fernandez Bonel
39 600 HENAR ETXEBERRIA URKIA ELIKASPORT
40 580 Beatriz Morillas D Ocon
41 580 AHLAM ELKAKDI UNION ATHLETIC LLEIDA
42 560 ROSA MARIA NIETO ZAMORA MATXACUCA
43 540 LÍDIA RUBINAT RIVAS  
44 530 PATRICIA PEREZ NAVARRO CLUB NATACIÓ SITGES
45 540 SANDRA MARLÈS ROMERO INDEPENDENT
46 540 JESSICA ARRIBAS ARRANZ  
47 540 NURIA HERNANDO BARTRA DISTANCE
48 530 Lidia Cerrato Rodriguez
49 530 HELGA TARRAGONA FABRA JORBARUNNERS
50 530 OLGA SIERRA BERNAT C.E. MEDITERRANI
51 530 YAIZA CUEVAS TUIGO  
52 520 CINZIA PULIGA C.M. SIGUEME
53 520 BRUNA BARBAT OLIVES RUN BCN
54 520 Clara Rosell Silano
55 520 LAURA SÁNCHEZ PUEBLA PIC DEL VENT
56 520 DORA RODRIGUEZ RODRIGUEZ  
57 520 Verónica Pascual Moreno  
58 510 Maria Arderiu Pérez  
59 510 ALBA COLOM MIRAS ESCALFA KE SURTS
60 510 GISELE ROS ROJAS CLUB ATLETISME CANYELLES
61 510 NATÀLIA BUTÍ  
62 510 Katie Colwill
63 510 EVE OUCHENIR  
64 500 MARINA CELIS RUN BCN
65 500 Marta López Martín ACE BOMBERS BARCELONA
66 500 Cara Shields
67 500 MARIA HERNÁNDEZ CONTIJOCH C. E. DEPORUNNERS
68 500 JÚLIA VALLDOSERA SANCHEZ DOINA
69 500 Anna Orozco Torres  
70 500 YOLANDA LUCIA JIMENEZ RUNNERS SANT ADRIA
71 500 Carolina Espejo Reyes  
72 490 Mari García  
73 490 INÉS Mota  
74 490 ANNA BELEN GALLEGO VILLAESCUSA  
75 490 ELEONORA ZONTA MENS SANA IN CORPORE SANA – IT
76 490 RAQUEL LEON JAVIER CAP
77 490 Hazel Dickson
78 490 Noemi Arauz Santiago
79 490 MARGALIDA PUIGRÒS SERRA C.M.SÍGUEME
80 490 ALBA GAMARRA MARTÍNEZ  
81 480 AINA RABASA ARMENGOT ELIKAESPORT
82 480 MARIA ESPARZA GONZALES LUCHARETT POR TI PRINCESA
83 480 Elena Hidalgo Prieto
84 480 Elisenda Parera Pahissa
85 480 SARA MOLINS CABANÍ INDEPENDIENTE
86 480 MIRIAM COLOMER RUIZ INDVRAINS
87 480 CARLA PLA DE LA VARGA  
88 480 NURIA RIVERA RUBIO  
89 480 DUNA RIBA CONTRERAS  
90 480 MARIA SAMSO  
91 480 NURIA VIVES  
92 480 Estefania Cata Viñas INDEPENDENT
93 480 Mireia Sans  
94 479 Elisabeth Barrera Lopez  
95 479 MARIETA DE LA FUENTE  
96 479 MARTA PEREZ MIR  
97 479 REGINA PIÑOL ROVIRA  
98 479 ANGELA LOPE ALVAREZ
99 479 IRATI GURUTXON ARIZUO  
100 478 PATRICIA ZAMBRANA MARTÍNEZ ROADRUNNERS
101 478 AROHA CUADRADO RODRÍGUEZ
102 478 CATERINA TALLÓN PRIETO  
103 477 ALBERTA LACHICA LUCHARETT POR TI PRINCESA
104 477 LAURA PLANAS TEIXIDÓ ELIKASPORT
105 476 MARIA JOSE FERNANDEZ GEODA  
106 476 ELISENDA VIDAL SANS CLUB ATLETISME VILAFRANCA
107 475 ANA ESPINOZA HUERTA  
108 475 MONICA SANCHEZ DIAZ*
109 475 CAROLINA LAURIANO DA SILVA RUNBCN
110 475 ALEXANDRA BERTRAN JUNQUÉ ESPORTIU PENEDES
111 475 CRISTINA TRUJILLO CUEVAS GOSESPORTCATALUNYA
112 475 ALICIA AVILA RECALDE  
113 475 Aleilma Nunes Santos  
114 475 Françoise Gabriëlle Portegies  
115 474 TAMARA WILLEMS KM4ADOPTIONS
116 471 SONIA RIBAS CARRILLO EVASIONVILANOVA
117 470 MARTA CRUSAT INGLES  
118 470 NOELIA CANO  
119 470 MONICA REVERTE CASABAYO  
120 470 EMMA MATA VENTOSA CE XAMBA VILAFRANCA
121 470 Marta Calero Rolo CLUB ESPORTIU MEDITERRANI
122 470 GISSELA RAMOS POR MI XURRI TEAM
123 470 Claudia Padrell Terradellas  
124 469 JENNA QUESADA ARQUES INDEPENDENT
125 467 ELENA GARCIA ALARCON  
126 465 MONICA DIAZ MARTINEZ URBATRAIL
127 465 CRISTINA JURADO SANCHEZ CLUB ESPORTIU L’ARBOÇ
128 465 SILVIA LATORRE GARRIGA MASQUEFA TRAIL
129 465 Lourdes Descals Moscardó
130 465 OLAYA RICO ARMENGOL JORBA RUNNERS
131 465 Sandra Maldonado  
132 465 Laia Farigola  
133 462 NEUS CRISTIÀ  
134 462 NATALIA LUPPENS ALVAREZ C. E. DEPORUNNERS
135 462 MIREIA CORTIADA MESTRE CLUB ATLETISME VILAFRANCA
136 462 Gwenolynn Le Joly
137 462 Elsa Serrano Prieto CENTRE EXC. ROCA NEGRE
138 460 Veronica Martinez Molina BONESVALLS TRAIL
139 460 Laura Calero
140 460 ANNA LÓPEZ ROMAGOSA  
141 460 JOANA CABRAL TORRADO  
142 460 DESIRÉE LARDIN  
143 460 SÍLVIA FERNÁNDEZ PÉREZ SIGUEME
144 458 NEUS VALLES CUSCO  
145 458 MÍRIAM INSENSÉ SERRANO  
146 458 CRISTINA ROVIRA BARCELÓ*  
147 458 Lourdes Masip Torres
148 458 Estel Mosquera FISIOLOGIC.COM
149 458 Yashmine Canovas  
150 456 Laura Sanchez Cruz  
151 456 Daniela Schmiedhuber  
152 456 Elena Benedicto García
153 456 MIREIA ROVIRA BARCELÓ*  
154 456 JOANA QUINTERO CARMONA  
155 456 IRENE SARLÉ BAUSA CAV
156 456 LORENA BERNALDEZ ARJONA IRONWILL BARCELONA
157 456 ALBA RODRIGUEZ PARELLADA  
158 455 ELENA FERNÁNDEZ SILVA  
159 455 CLÀUDIA CABALLERO LILLO CE DEPORUNNERS
160 455 Ana Isabel Linares Martinez
161 455 MARIA JESÚS ARANGO RODRÍGUEZ CAOLESA
162 455 NATALIE ASSAAD-NASR  
163 455 NEUS GALOFRÉ LÓPEZ  
164 455 Outi Jaanu  
165 455 Sandra Fernandez Marquez  
166 454 Silvia Oliva  
167 454 Annie Acosta Medina  
168 454 MIREIA GARCIA FERRER  
169 454 MARTA BATLLE CASADEVALL  
170 454 MAR MALLOFRÉ CARBÓ  
171 454 RAQUEL PEREZ MANZANO*  
172 454 MARIONA CASANOVAS FIGUERAS TG TRIATLO SITGES
173 453 MÍRIAM MARTÍNEZ CATALÀ G+D MS
174 453 NOELIA PEREZ MANZANO*  
175 453 ANNA PUIG ESTEBAN  
176 453 ANNA SOTOCA COLL*  
177 453 NOÈLIA GRIFO I CASTILLO  
178 453 Eva Badell Navarro BONESVALLS TRAIL
179 452 Ana Blanco Rubio  
180 452 CRISTINA CAPEL OSTARIZ  
181 452 NATALIA PALACIOS VALLS  
182 452 Elena Moreno
183 452 GEORGINA SAUMELL ESTEVE KMS XL LUPUS
184 452 TAMARA NAVAL PESQUÉ  
185 452 EVA RODRIGUEZ GUILLEN SPARTA CUNIT
186 452 Valerie Larsen  
187 451 Beth Valls Esteve KORRETONENCS
188 451 ERIKA ALBERTO GOMEZ SPARTA CUNIT
189 451 Justyna Wysota
190 451 MONTSERRAT CORREDERA TORRES ESPORTIU PENEDÈS
191 451 ANDREA GAZOLI SIQUEIRA  
192 451 Maria Perales  
193 450 Olga Santacana Benedicto  
194 450 JUANA JIMÉNEZ COBO  
195 450 ANA ALEJANDRO FRIAS CLUB EXCTA. UECANOIA
196 450 MARTA DUARRI  
197 450 Irene Garcia Ramirez
198 450 NÚRIA GUARDIOLA EGEA  
199 450 LAURA GIL POMEROL SANSASUA… TOT
200 449 GEORGINA GARRIGA REBULLIDA  
201 449 MARINA CARRION MONTURIOL INDEPENDENT
202 449 Ester Poblet Romeo C.E.ALLIBERADRENALINA
203 449 MIREIA CORBALÁN GONZÁLEZ  
204 449 TAMARA PINO GARCÍA RUNNERINGGIRLS
205 449 Montserrat Olmos Mármol  
206 449 Adriana Lopez Ramirez  
207 448 Carol Rosero Parra  
208 448 Thais Pino Valor  
209 448 MONICA RODRIGUEZ MORENO FREESTYLE
210 448 Lucia Santos Barreiro
211 448 MÍRIAM ORIOL PASCUA  
212 447 IRENE ALCOLEA  
213 447 Ana Delgado Cano
214 447 ANA DEL RIO MARTOS CLUB ESPORTIU L’ARBOÇ
215 447 Shaila Tirado  
216 446 Jennifer Valladares Martinez  
217 446 MERY LOPEZ FERNANDEZ  
218 446 Natalie Assaad  
219 446 ARIADNA BENET VIGO  
220 446 JUDITH PEREZ ROADRUNNERS
221 445 LAURA RÀFOLS PARELLADA  
222 445 MARTA BENITO PAREDES LOS BENITO TEAM
223 445 MICHELA D’AURIA VIU FÀCIL
224 445 Diana Martinez Rosa  
225 444 Judith Rovira  
226 444 MONTSE URGELL  
227 444 Maria Albelda Ferrer
228 444 CRISTINA PRADOS ANDREU  
229 443 Marta Torres Lozano
230 443 IMMA MUÑOZ GALVEZ*  
231 443 RAQUEL USERO LOPEZ  
232 443 Laura Baltic  
233 442 Vanesa Oller Suarez BONESVALLS TRAIL
234 442 ALBA RODRIGUEZ PARELLADA  
235 442 CAROLINA ARENAS JOVÉ  
236 442 Albanta Leon Delgado
237 442 MERCEDES CHOPO PUERTOLLANO ALCAINE
238 441 Lorena Sanchez Diaz*
239 441 NOEMI SANNA EVASION RUNNING VILANOVA
240 441 INGRID PARETAS VIÑALS  
241 441 ANNA SOLER ISERN C.E. DEPORUNNERS
242 440 MONTSE VICENTE COLOMA CLUB ATLETISME VILAFRANCA
243 440 BLANCA MARCH ORTEGA  
244 440 Anna Caralt Escamilla
245 440 AIDA RIOS MOLINA  
246 439 Bàrbara Garcia Bó
247 439 MARIA JACOBA ANNA VAN BEEK  
248 439 ANNA INIESTA CAV
249 438 PATRÍCIA ESTEBAN BAENA CLUB ATLETISME VILAFRANCA
250 438 Sonia Madrid Maldonado
251 438 SERINA RAGAI NASSIF  
252 437 Irene Santana Ibañez
253 437 MARIA CABALLERO  
254 437 INMACULADA POZO LEON GRUP RUNNERING GIRLS
255 437 ALICIA ALCOLEA SANCHEZ STILETTO A
256 436 CLARA BARGALLÓ ROMAGOSA CLUB ATLETISME VILAFRANCA
257 436 Dulce Las Arroyo
258 436 NÚRIA IGLESIAS MARTÍNEZ  
259 435 Melinda Novoa Seara  
260 435 SHEILA CAYUELA RUIZ TRA I MEL