General Femenina

Classificació actualitzada després de la cursa 12 de Lavern
Puntuació corresponent als 7 millors resultats de les curses disputades.

POSICIÓ PUNTS NOM   CLUB
1 4100 MARTA SEGURA RIUS CLUB EXCTA. UECANOIA
2 3789 LIDIA RAMOS PALACIOS AETALAIA
3 3665 LAURA TERUZZI RUNNERS SANT ADRIÀ
4 3565 NATI RUBIO MARTÍNEZ ESPORTIU PENEDÉS
5 3462 FOIX MONTANER RAFOLS ESPORTIU PENEDÈS
6 3452 AITANA FERNÁNDEZ BRAÑA 20R20S
7 3345 MONTSERRAT CONESA MARTINEZ ROADRUNNERS
8 3330 MONTSE TUGAS GARCIA ROADRUNNERS
9 3256 GEMMA ROSINES POCH  
10 3198 ANNA PEREZ GARCIA KAIZEN RUNNING
11 3196 NEUS CANET VIDIELLA KAIZEN RUNNING
12 2895 PEPITA CARNER JUNYENT CLUB EXCTA. UECANOIA
13 2880 TERESA LLUVEROL TRILLAS ESPORTIU PENEDÈS
14 2870 LAURA RIUS MORALES ESPORTIU PENEDES
15 2741 MAR FERRER PUBILL KAIZEN RUNNING
16 2505 ELENA NOGUEIRA SILAIEVA* ROADRUNNERS
17 2280 AIDA PEREZ SOLER C.E. DEPORUNNERS
18 2220 SISTER CLARÀ PÁEZ  
19 2183 MAISE FERNÁNDEZ OJEDA  
20 2139 MARI PAZ ROGRIGUEZ NACIAS ROADRUNNERS
21 2092 ANTONIA CARDENAS BARRERA A.E.XTERRARUN
22 1929 MILENA IVANOVIC 20R20S
23 1870 NURIA GUARDIOLA BRULL KAIZEN RUNNING
24 1826 JAZMIN VIVIANI  
25 1810 CRISTINA LÓPEZ ALFONSO KAIZEN RUNNING
26 1740 VERONICA CIUDAD SANTACRUZ  
27 1678 ELISA GARCIA CASTILLO ROADRUNNERS
28 1673 MARY GOMEZ TIERRASECA FILIRUN
29 1640 FOIX ORTIZ CORREM PER LA TERRA
30 1610 MARIA PONS VENTURA CLUB ATLETISME VILAFRANCA
31 1590 NÚRIA QUIROGA BAYO  
32 1547 MONTSERRAT ELIAS TRIVIÑO KAIZEN RUNNING
33 1520 ESTER ARBOS GUASCH MEEEEEL RUNNING
34 1466 JUDIT TORT TARRÉS CLUB EXCTA. UECANOIA
35 1462 GEMMA TORRENTS BOIX ESPORTIU PENEDES
36 1452 GUISLA TUBAU CAMPUZANO C.E. DEPORUNNERS
37 1442 MONTSERRAT BARRERA SANCHEZ  
38 1440 MARIA CARME OLAYA GUZMAN FONDISTES PENEDÈS
39 1434 EVE OUCHENIR  
40 1427 CAROL MALDONADO UECANOIA
41 1408 JAQUELINE GIL MAURICIO ROADRUNNERS
42 1389 ANA ARANA QUINTANA KAIZEN RUNNING
43 1385 MERCE LLOPART VENTURA  
44 1368 INMA SALA CIRUGEDA KAIZEN RUNNING VILANOVA
45 1362 CONNY BAAKE VINYA RUNNERS
46 1361 DOLORS XUFRE VICENTE EVASION VILANOVA
47 1361 SANDRA PEREZ MARTINEZ KAIZEN RUNNING
48 1359 NORA OJEDA ACOSTA C.E. DEPORUNNERS
49 1342 NURIA CASAS*  
50 1342 BEATRIZ GÓMEZ ALBARRACÍN ESPORTIU PENEDÈS
51 1335 MONICA RABAL GIMÉNEZ ESPORTIU PENEDÈS
52 1334 PILAR GALLEGO SABATE FONDISTES PENEDES
53 1323 MARIA ALARCON AGUILA  
54 1315 ARACELI REDONDO FERNÁNDEZ  
55 1302 MAITE GRAU SALAS ROADRUNNERS
56 1296 SONIA GARCIA GARCIA LR RUN
57 1295 ANABEL SANCHEZ BELTRÁN LR RUN
58 1290 CHARO DE LA TORRE VEGA*  
59 1288 PAT MELVIN BAUD POWER AND TRAINING
60 1282 MARTA SOTOCA COLL*  
61 1261 MARIA TORRES ALCAZAR A.E.XTERRARUN
62 1236 MARTA MUÑOZ GALVEZ* EVASION RUNNING VILANOVA
63 1218 ÀNGELS PEROY MESTRE EVASION RUNNING VILANOVA
64 1200 GEORGINA GABARRÓ MORENTE CLUB EXCTA. UECANOIA
65 1080 ESTHER CRUZ DUSCHOLUX
66 1070 CARME CANO-CABALLERO PÉREZ  
67 1050 MIREIA FUMENAL ARTÉS C.E.DEPORUNNER
68 1020 LAIA CASTEJON AGUT CORREM PER LA TERRA
69 990 SIMONE WATERHOUSE  
70 980 LAURA FERNÁNDEZ CÁMBARA DUSCHOLUX
71 970 MARINA TRAVÉ FERRER ESPORTIU PENEDÈS
72 970 MYRIAM DE LAFFOREST DEPORUNNERS
73 967 PILAR SANTOS PONCE CA ATETESVNG
74 953 LENA ROVIRA MIRO EVASION BLULINE VILANOVA
75 950 ANA ROSALÍA VALLE GARCÍA CLUB ATLETISME CANYELLES
76 941 ELVIRA MASIP RIUS  
77 927 CARLA LÓPEZ BARRENECHEA CE DEPORUNNERS
78 923 PATT ALCÁNTARA 20R20S
79 922 LILI FERRER S.A.CORBERA
80 921 ESTHER VAZQUEZ INFANTE  
81 918 SILVIA CARBONELL NAVARRO CLUB EVASIÓN VILANOVA
82 916 MARÍA ÁNGELES RAMIREZ PEREA  
83 916 FOIX BERTRAN MARTELES  
84 915 GISELA GARCIA SALAYET ROADRUNNERS CALAFELL
85 910 MIREIA ALEMANY BRAVO INTER CROSSFIT
86 905 PAULA SAURA DE MIGUEL TEAM SAURA
87 902 DIPALI PATEL  
88 901 MERCE BONASTRE GARCIA CENTRE EXC. DE CATALUNYA
89 896 MARI LÓPEZ MARÍN CAVA VARIAS
90 895 CELIA MERCHAN MARTIN C.A.RUNNING
91 895 CONCHI LAGUNA SASTRE KAIZEN RUNNING
92 893 MONTSE DOBLAS CORRESOLIDARIS
93 892 ELENA MARTIN GARCIA CORREDORS.CAT
94 892 ROSALIA APARICI SUÑEN CAOLESA
95 892 ANGELS ROVIRA GIBERT NOIESRUNNERSITGES
96 891 OLALLA MARÍA BLANCO MORADO KORRETONENCS
97 891 MONTSE SÁNCHEZ  
98 891 GEMMA SAFONT CAMPRUBÍ 7 GINS
99 890 MARISOL SANCHEZ MARTIN CORRESOLIDARIS
100 881 EVA GRIMAU MARTI CAV VILAFRANCA
101 880 MARI CARMEN MORCILLO GALLEGO TIULA RUNNERS
102 880 ESTER ANGUITA JIMENEZ TRANSTRIATLON
103 879 ESTHER ANGLES FOLCH C.E.KORRETONENCS
104 870 EMMA PLANAS MONTSERRAT C.E.KORRETONENCS
105 868 MARTA RIBÉ MANZANERA C.E. DEPORUNNERS
106 865 JUDITH PEREZ NUÑEZ ROADRUNNERS
107 863 BERTA ROSICH SANTERO ROADRUNNERS
108 861 NATALIE ASSAAD-NASR  
109 859 CRISTINA ALONSO DIAZ  
110 858 TERESA VAZQUEZ CAGIDE A.E.XTERRARUN
111 853 VANESSA CALDERÓN MUÑOZ C.A.CANYELLAS
112 851 IRENE CRISTÒFOL MORA KAIZEN
113 849 ALBA RODRIGUEZ PARELLADA  
114 845 YOLANDA ALGUACIL LARA  
115 845 ROSA RAVENTÓS ROVIROSA ESPORTIU PENEDÈS
116 843 RAQUEL DURÁN JIMÉNEZ  
117 843 GEMMA MUÑOZ GARCIA KAIZEN RUNNING
118 833 MARIA BATET ROVIROSA ESPORTIU PENEDÈS
119 831 MONTSE CANO MENGUAL ROCA TEAM
120 829 XISCA PERICAS CLUB ATLÈTIC RUNNING
121 825 MARIONA CLAVÉ CASTELL C.E. SANSASUA… TOT
122 824 RAQUEL PEREZ PUJADAS  
123 822 MARTA ROMERAL BALLESTER RUNNERING GIRLS
124 812 ANA RUANO RUZAFA  
125 802 TONYI LOPEZ CAMACHO ATLETES D’ALTAFULLA
126 793 GABRIELA SUSANA VÁZQUEZ ISASI POWER AND TRAINING
127 782 MIREIA MUNTANER MENDEZ BEER RUNNERS CCC
128 782 CANDELA PEREZ SOTELO  
129 780 MÒNICA GALCERAN FERRER FIT TRAIL – PAS A PAS
130 770 CRISTINA PEREZ DOMINGO A.E.XTERRARUN
131 755 ANA MARÍA ALCARAZ MARTÍNEZ  
132 600 SARA ALONSO MARTINEZ AA CATALUNYA
133 600 Anna Fernandez Bonel
134 600 HENAR ETXEBERRIA URKIA ELIKASPORT
135 580 Fatima Bermudo Alcalde GRANADERO’S TEAM
136 580 SONIA CRUZ VIDUEIRA CASBOI
137 580 AHLAM ELKAKDI UNION ATHLETIC
138 580 MONTSERRAT PARERA I BAYÓ MASQUEFA TRAIL
139 560 Beatriz Morillas D Ocon GRANADERO’S TEAM
140 560 CARME BALLESTEROS ROSA CORNELLÀ ATLÈTIC
141 540 Chiki Dolores Roldan López CLUB EXCURSIONISTA TORREDEMBARRA
142 540 DEBORA CIAN  
143 540 DOLORES MATA BAQUERO US ESTIMEM NÚRIES
144 540 ROSA MARIA NIETO ZAMORA MATXACUCA
145 540 MIRIAM MORENO CASTILLO  
146 530 PAOLA CAVASIN  
147 530 LAURA CELDRAN BAREFOOT
148 520 Emma Serafini
149 520 ANNA RUIZ CASTRO C.A.O
150 520 LÍDIA RUBINAT RIVAS  
151 510 LAURA SÁNCHEZ PUEBLA PIC DEL VENT
152 510 RAQUEL MERCHAN BUSTINDUY  
153 510 ESPE BABIANO FERNANDEZ BONESVALLS TRAIL
154 510 OLGA SIERRA BERNAT C.E. MEDITERRANI
155 510 ESTHER MONTOSA NARVAEZ C A PARETS
156 510 Montse Urbea Puig RUNNERING GIRLS
157 510 JÉSSICA ARRIBAS ARRANZ  
158 500 Dolors Ivern Planas  
159 500 BRUNA BARBAT OLIVES RUN BCN
160 500 HELGA TARRAGONA FABRA JORBARUNNERS
161 500 MIRIAM LAGUNA ARANDA  
162 500 MARIA HERNÁNDEZ CONTIJOCH C. E. DEPORUNNERS
163 500 SÍLVIA MONTANÉ BONILLA INDEPENDENT
164 500 ANNA Orozco Torres  
165 490 DORA RODRIGUEZ RODRIGUEZ  
166 490 INÉS MOTA  
167 490 ARAN ROS CASTET C.E. DEPORUNNERS
168 490 Bea Laso
169 490 MONTSE MERCADÉ SOLER KAIZENRUNNING
170 490 DIONI MONSALVE MORALES FONDISTES PENEDES
171 490 NURIA HERNANDO BARTRA DISTANCE
172 490 Imma Badell Roses  
173 490 VERÓNICA PASCUAL MORENO  
174 480 Marta López Martín ACE BOMBERS BARCELONA
175 480 Loly Castellano SEGUR DE CALAFELL
176 480 SYLWIA KREFTA  
177 480 PATRICIA PEREZ NAVARRO CLUB NATACIÓ SITGES
178 480 CARLA PLA DE LA VARGA  
179 480 ALBA COLOM MIRAS ESCALFA KE SURTS
180 480 RAQUEL LEON JAVIER  
181 480 MARIA SAMSO  
182 480 GLORIA RIFÉ BERENGUER CLUB ATLÈTIC RUNNING
183 479 MARTA SANZ GARCIA  
184 479 Clara Romero Masdeu SUNDAYRUNNERS
185 479 LOURDES CHICA ROJAS BLADE RUNNERS
186 479 MARIONA MARCOS  
187 479 VICKY ROCIO GAITAN ACOSTA  
188 479 YOLANDA MANZANERA FACERIAS C.A.VILADECANS
189 479 MARINA CELIS RUN BCN
190 479 Marisol Borrella Criado  
191 479 MARIA ARDERIU PÉREZ  
192 478 CAROLINA ESPEJO REYES  
193 478 NEUS GIMÉNEZ RIOS  
194 478 SANDRA MARLÈS ROMERO INDEPENDENT
195 478 ALBA GAMARRA MARTÍNEZ  
196 477 BEATRIZ CANO MATESANZ C.E.TRAIL TARRACO
197 477 MARIBEL CABANILLAS MASQUEFA TRAIL
198 477 Lidia Cerrato Rodriguez FILIRUN
199 477 YAIZA CUEVAS TUIGO  
200 477 Elisabeth Guijarro Moreno  
201 477 IMMACULADA OLIVELLA FONT  
202 476 Iolanda Porta RUNNERING GIRLS
203 476 CINZIA PULIGA C.M. SIGUEME
204 476 Cristina Valero Sánchez FILIRUN
205 476 ANNA CASTRO RIOS CEM CERDANYOLA
206 476 ANNA QUISPE CUELLAR  
207 475 MERITXELL MARTI GOMEZ CAI
208 475 SARA MOLINS CABANÍ INDEPENDIENTE
208 475 Mònica Cosculluela I Vidal
210 475 LAURA SÁNCHEZ LÓPEZ C. E. Mediterrani
211 475 Yvonne Garcia Gonzalez RUNNERING GIRLS
212 475 Sonia Perez Samano  
213 474 Maria Angels Martin RUNNERING GIRLS
214 474 Yolanda Guirado Yniesta
215 474 ANNA CATLLA ROVIRA CENTRE EXCUSIONISTA PENEDES
216 474 ANNA BELEN GALLEGO VILLAESCUSA  
217 474 NATÀLIA BUTÍ  
218 474 NURIA VIVES  
219 474 ANGELINES SANCHEZ SEGUNDO KORRETONENCS
220 473 MARIETA DE LA FUENTE  
221 473 CAROLA FERNÁNDEZ RODRÍGUEZ NOIESRUNNERSITGES
222 473 Lidya Sanchez Bonavila TRAINING TRAIL TEAM SABADELL
223 473 MARI GARCIA
224 472 Ana Herreros Ruiz FILIRUN
225 472 YOLANDA LUCIA JIMENEZ RUNNERS SANT ADRIA
226 472 AINA RABASA ARMENGOT ELIKAESPORT
227 472 MIREIA SANS  
228 471 LOURDES RUIZ FERNANDEZ S.A.CORBERA
229 471 Marta González Suñe CLUB EXCURSIONISTA GARRIGUES ALTES
230 470 Clara Rosell Silano
231 470 EVA GÓMEZ GEDIA
232 470 NOELIA CANO  
233 470 MARTA PEREZ  
234 470 GISELE ROS ROJAS CLUB ATLETISME CANYELLES
235 470 ELEONORA ZONTA MENS SANA IN CORPORE SANA – IT
236 470 Noemi Arauz Santiago
237 470 ALICIA AVILA RECALDE  
238 470 MARGALIDA PUIGRÒS SERRA C.M.SÍGUEME
239 470 LOLA BETETA MIHI RED RUNNERS
240 470 NÚRIA RAMOS ESTUDILLO RUNNERS SANT ADRIA
241 470 Lola Matas  
242 470 ELISABETH BARRERA LÓPEZ  
243 469 VIRGINIA LÓPEZ REBOLLO  
244 469 SOPHIE QUILLON  
245 469 M. ANTONIA CANO ALARCÓN RAYOTEAM
246 469 IRATI GURUTXON ARIZUO
247 468 ISA LLOPIS JURADO I RUN WITH LEIVA
248 468 MIRIAM COLOMER RUIZ INDVRAINS
249 468 GEMMA PEDR� S.A.CORBERA
250 467 MARTA MIRALPEIX GOMÀ  
251 467 MARINA HERCE CRESPO  
252 467 ALBERTA LACHICA LUCHARETT POR TI PRINCESA
253 467 PATRICIA ZAMBRANA MARTÍNEZ ROADRUNNERS
254 466 CRISTINA RIBET HUGUET  
255 465 MARIA ESPARZA GONZALES LUCHARETT POR TI PRINCESA
256 465 LAURA MIRALLES BRUGUERA MASQUEFA TRAIL
257 465 MARTA PEREZ MIR  
258 465 ALEXANDRA BERTRAN JUNQUÉ ESPORTIU PENEDES
259 465 Katie Colwill
260 465 EULALIA Alonso Carbonell SEDENTARIS.CAT
261 465 Marta Guillen Montaño  
262 465 SUSANNA CATASUS ARTIS MARXEM
263 464 MAR ESTEVE SOLÉ MARXEM
264 464 Cara Shields
265 464 MIREIA SOLER MESEGUER  
266 463 Hazel Dickson
267 463 MARTA CABRÉ CUNILL
268 462 Elisenda Parera Pahissa
269 462 CARME BERTRAN I CORAL  
270 462 OLÍVIA BELLAUBÍ PALACIOS TRUGA TEAM
271 462 CRISTINA TRUJILLO CUEVAS GOSESPORTCATALUNYA
272 462 ONA PORTA MALLOFRÉ  
273 462 BERTA Moreno Llagostera  
274 462 MARIONA JARAMILLO CIVILL ESPORTIU PENEDÈS
275 462 MARIA JOSE FERNANDEZ GEODA  
276 462 Vanesa Becerra Ortiz VILADERUNNERS
277 461 Angela Lope Alvarez OMEGA RUNNING
278 461 NURIA RIVERA RUBIO  
279 461 MARIBEL RECATALA CHICHES KAIZEN RUNNING
280 460 CARME MARTINEZ PAEZ  
281 460 EMMA MATA VENTOSA CE XAMBA VILAFRANCA
282 460 NATALIA LUPPENS ALVAREZ C. E. DEPORUNNERS
283 460 OLAYA RICO ARMENGOL JORBA RUNNERS
284 460 ANA ESPINOZA HUERTA  
285 460 ALEILMA Nunes Santos  
286 460 Nuria Sancha Campos  
287 459 Aroha Cuadrado Rodriguez
288 459 REGINA PIÑOL ROVIRA  
289 458 LAURA PLANAS TEIXIDÓ ELIKASPORT
290 458 JOANA CABRAL TORRADO  
291 458 MAGDA SALGUERO CABANILLAS CORRESOLIDARIS
292 458 PAQUI CALERO CABRERA LA SANSI
293 457 CATERINA TALLÓN PRIETO  
294 457 MARIA MAS CANAL  
295 456 SANDRA CARABALLO  
296 456 EVA ORTIZ GALINDO  
297 456 MONICA REVERTE CASABAYO  
298 456 Amaia Bordas  
299 455 SILVIA CARRIZOSA LATORRE  
300 455 SILVIA LATORRE GARRIGA MASQUEFA TRAIL
301 455 ANNA BENITEZ  
302 455 SANDRA Maldonado  
303 454 ESTHER Pascual Fortea U.G.E. BADALONA
304 454 MARINA MUNS ORENGA  
305 454 CRISTINA JURADO SANCHEZ CLUB ESPORTIU L’ARBOÇ
306 454 SANDRA RUIZ GONZALEZ  
307 454 GISSELA RAMOS POR MI XURRI TEAM
308 454 Rosa Maria Moreno Cabezas CASAB
309 453 Hanna Brzostowska TRIATLO L’HOSPITALET
310 453 CRISTINA ALMATO ADELL  
311 453 CRISTINA ALMATÓ ADELL  
312 453 FINA RAFOLS ANGLÈS  
313 453 DESIRÉE LARDIN  
314 452 MARTI BALLART  
315 452 MIREIA CORTIADA MESTRE CLUB ATLETISME VILAFRANCA
316 452 JUDIT CAMPUZANO CANADES  
317 452 NEUS CRISTIÀ NEUS
318 452 MIREIA BONILLA SEAT RUNNERS
319 452 Elena Hidalgo Prieto
320 452 MARTA Angl�s Folch CLUB ESPORTIU KORRETONENCS
321 451 Monica Sanchez Diaz*
322 451 JÚLIA VALLDOSERA SANCHEZ DOINA
323 451 JOSEP LLUIS ROCA AMELL GRUP ROCA RUNNING CLUB
324 451 LORENA BERNALDEZ ARJONA IRONWILL BARCELONA
325 451 SÍLVIA FERNÁNDEZ PÉREZ SIGUEME
326 451 Julieta Arilla Caudevilla ATLETISME SANT BOI
327 450 Susana Comeron Ramos RUN&WALK
328 450 CARME EXPOSITO ESPALLARGA FONDISTES PENEDES
329 450 Marta Calero Rolo CLUB ESPORTIU MEDITERRANI
330 450 NEUS GALOFRÉ LÓPEZ  
331 450 ELISENDA VIDAL SANS CLUB ATLETISME VILAFRANCA
332 450 VALENTINA RICOARA  
333 449 MARTA LLAHONA AE TALAIA
334 449 MARIE FRANCE BECQUERIEUX  
335 449 MAR MALLOFRÉ CARBÓ  
336 449 JOANA QUINTERO CARMONA  
337 449 IRENE SARLÉ BAUSA CAV
338 449 ESTEL Mosquera FISIOLOGIC.COM
339 448 CRISTINA Arrabal Pascual  
340 448 CLÀUDIA CABALLERO LILLO CE DEPORUNNERS
341 448 PILAR AGUILAR QUEROL NOIESRUNNERSITGES
342 448 CRISTINA MOYA QUINTERO  
343 448 NOÈLIA GRIFO I CASTILLO  
344 448 DUNA RIBA CONTRERAS  
345 448 Maria Victoria Sanchez Egea RUNNERS ELVENDRELL
346 448 JUDIT TRAVÉ FERRER ESPORTIU PENEDÈS
347 448 Carmen Dorado Ramirez BONESVALLS TRAIL
348 447 AINA SOS CLUB ESPORTIU PENEDÈS
349 447 Lourdes Descals Moscardó
350 447 ANNA CARRASCO HERRERA LOS LOCOS HERRERA
351 447 TAMARA NAVAL PESQUÉ  
352 447 MARIA JESÚS ARANGO RODRÍGUEZ CAOLESA
353 447 IMMA Gomez Huerta SANSA SUA… TOT
354 446 DANIELA Schmiedhuber  
355 446 YOLANDA PLAYÁN GONZÁLEZ MASQUEFATRAIL
356 446 MARIA JESÚS CUEVAS ARGENTE NO ADSCRITA
357 446 Gwenolynn Le Joly
358 446 Ester Esclasans Junyent CORREM PER LA TERRA
359 445 Ester Heredia Sanchez  
360 445 Laura Calero
361 445 MIREIA RICA BOTIA  
362 445 ANDREA GAZOLI SIQUEIRA  
363 445 EVA RUIZ RODRÍGUEZ COMPLEX AQUÀTIC
364 445 MERCE LOPEZ CRESPO  
365 445 RAQUEL PEREZ MANZANO*  
366 445 MÒNICA MIGUEL ROJO PARDO’S TEAM
367 445 ELENA Segura Rius  
368 444 MERCE Pascual Albi corregelida
369 444 MIRIAM MONFORT I BORRÀS EVASION RUNING
370 444 NOELIA PEREZ MANZANO*  
371 444 MIRIAM MENDEZ POLO  
372 444 JUANA JIMÉNEZ COBO  
373 444 MÍRIAM INSENSÉ SERRANO  
374 443 CAROLINA LAURIANO DA SILVA RUNBCN
375 443 AGUSTINA SOLIS JIMENEZ JORBA RUNNERS
376 443 Estefania Cata Viñas  
377 442 Françoise Gabriëlle Portegies  
378 442 GEORGINA SAUMELL ESTEVE KMS XL LUPUS
379 442 MARINA VON PODOLSKY XINO XANO TEAM
380 442 CRISTINA SALA ROIG  
381 442 MARTA BATLLE CASADEVALL  
382 442 MARTA GIMENEZ DALMAU  
383 442 Lourdes Masip Torres
384 442 MARIA ROSA CUSCO PALAU CEP PENEDES
385 442 OUTI Jaanu
386 441 ANNIE Acosta Medina
387 441 Elena Benedicto García
388 441 MARIA DOLORS MONTOLIU PEREZ  
389 441 TAMARA WILLEMS KM4ADOPTIONS
390 441 MONICA DIAZ MARTINEZ URBATRAIL
391 441 Claudia Padrell Terradellas  
392 440 Ana Isabel Linares Martinez
393 440 NEUS VALLES CUSCO  
394 440 LAURA GUINART MORTE EVASION
395 440 MARIA CLARÀ PÁEZ  
396 439 NÚRIA GUARDIOLA EGEA  
397 439 ANA DEL RIO MARTOS CLUB ESPORTIU L’ARBOÇ
398 439 ANNA LÓPEZ ROMAGOSA  
399 439 Montse De La Torre Vega  
400 438 Silvia Giraldos Rodriguez  
401 438 GEMMA Casadevall  
402 438 MERY LOPEZ FERNANDEZ  
403 438 ANNA PUIG ESTEBAN  
404 438 MONTSE MONTANER  
405 438 CRISTINA ROVIRA BARCELÓ*  
406 438 EVA MARIA OLIVER RIVERO JORBA RUNNERS
407 437 ROSER PAMIAS CORRESOLIDARIS
408 437 MIREIA JORBA  
409 437 MIREIA ROVIRA BARCELÓ+  
410 437 MARÍA SILES ARIAS NOIESRUNNERSITGES
411 437 NATALIA PALACIOS VALLS  
412 437 Judit Conejo  
413 436 Laia Farigola  
414 436 Elena Moreno
415 436 NURIA GALVAN BLAZQUEZ CORRESOLIDARIS
416 435 ANA L�pez Alvarez Fun Runners Club Esportiu
417 435 NATALIA CRUZ GONZALEZ ROADRUNNERS
418 435 Justyna Wysota
419 435 MIREIA GARCIA FERRER  
420 435 MARTA GIRALT ROMEU  
421 435 MONTSERRAT CORREDERA TORRES ESPORTIU PENEDÈS
422 435 MARINA CARRION MONTURIOL INDEPENDENT
423 434 ANA ROSALÍA ALEJANDRO FRIAS CLUB EXCTA. UECANOIA
424 434 ELENA CASTRO CORREA  
425 434 Irene Garcia Ramirez
426 434 ELENA FERNÁNDEZ SILVA  
427 434 Encarni Morillas Paredes  
428 433 Noelia Contreras Sanchez RUNNERING GIRLS
429 433 MARIONA CASANOVAS FIGUERAS TG TRIATLO SITGES
430 433 Eliana Oprea
431 433 TAMARA PINO GARCÍA RUNNERINGGIRLS
432 433 SONIA ROSAL ESPEJO  
433 433 ESPE Zuriguel Perez CIESC DOMINGO CATALAN
434 432 VALERIE Larsen
435 432 ANNA SOTOCA COLL*  
436 432 MONICA RODRIGUEZ MORENO FREESTYLE
437 432 MICHELA D’AURIA VIU FÀCIL
438 432 MÍRIAM MARTÍNEZ CATALÀ G+D MS
439 432 Erika Catalan Morenas RUNNERING GIRLS
440 431 Elsa Serrano Prieto CENTRE EXCURSIONISTA ROCA NEGRE
441 431 CATALINA SERRANO GRANADOS C. A. GAVA
442 431 LAIA FONT MORENO PAS A PAS
443 431 EVA Martinez Domenech
445 430 CRISTINA Blanco Maiquez Sansa sua tot
446 430 SONIA RIBAS CARRILLO EVASIONVILANOVA
447 430 SANDRA MOSQUERA GOO SPORT CLUB
448 430 CRISTINA CAPEL OSTARIZ  
449 430 Ester Poblet Romeo C.E.ALLIBERADRENALINA
450 430 ANA SINGLA RIBAS INDEPENDENT
451 430 EVA RODRIGUEZ GUILLEN SPARTA CUNIT
452 430 Amada Fernandez Oncala RUNNERING GIRLS
453 429 ERIKA ALBERTO GOMEZ SPARTA CUNIT
454 429 ESTER MESALLES ILLANA INDEPENDENT
455 429 Lucia Santos Barreiro
456 429 ELÍSABETH ROYO SUBIRATS AE XTERRARUN
457 429 MARIA BEBIS  
458 429 GEMMA MONFORT GUIMERÀ  
459 429 CRISTINA PRADOS ANDREU  
460 428 BLANCA CASTILLO RODRÍGUEZ  
461 428 ARIADNA BENET VIGO  
462 428 Ana Delgado Cano
463 428 LAURA GIL POMEROL SANSASUA… TOT
464 427 ALICIA GÓMEZ ROIGmez Roig FORK RUNNERS
465 427 CLAIRE ALTIMIRAS MARTINEZ  
466 427 LAURA RÀFOLS PARELLADA  
467 427 RAQUEL USERO LOPEZ  
468 427 ANDREA PALACIOS RODRIGUEZ  
469 427 CLÀUDIA FOLGUERA REIG  
470 426 MARTA CRUSAT INGLES  
471 426 CARMEN GARCIA COCA CLUB NATACIÓ MANRESA
472 426 Virginia Piedrola CLUB ATLETISME SANT BOI
473 425 Rosa Hens Hens CASBOI
474 425 JENNA QUESADA ARQUES INDEPENDENT
475 425 SÒNIA GRAS CAMPODARBE CLUB ESPORTIU ARBOÇ
476 425 MERCEDES CHOPO PUERTOLLANO ALCAINE
477 425 JOANA MACIAS SÁNCHEZ
478 424 MARTA Marta Vidal Marco C.E KORRETONENCS
479 424 ANNA SOLER ISERN C.E. DEPORUNNERS
480 424 NATALIA LAURA BRUNA FIGUEIRA  
481 424 MARTA DUARRI  
482 424 M LUZ MARCOS GARCIA RUNBCN
483 424 Veronica Martinez Molina BONESVALLS TRAIL
484 423 Laia Llamazares  
485 423   SAIVANI E. SAURA SANCHEZ  
486 423 GEORGINA GARRIGA REBULLIDA  
487 423 Georgina Hoste Martorell ROADRUNNERS CALAFELL
488 423 JOANA AUBIA BONACHI  
489 423 SARA BETANCOR GÓMEZ  
490 423 CRISTINA GONZALEZ JIMENEZ AE XTERRARUN
491 423 CARME MUNNÉ C.E. DEPORUNNERS
492 422 ELISABET GARCÍA ALBA  
493 422 RAQUEL MARIN FONDISTES PENDES
494 422 ANDREA ESCALANTE HORTAL  
495 422 ISABEL ARRONTES  
497 422 Yashmine Canovas  
498 421 Laura Sanchez Cruz  
499 421 MA JOSÉ LLEBARIA BLASCO  
500 421 ARIADNA MARTÍN DELER  
501 421 SARA TOMÀS I AGUSTIN COMPLEX AQUÀTIC
502 421 RAQUEL GONZALEZ HERRERA  
503 421 MIREIA CORBALÁN GONZÁLEZ  
504 421 Silvia Cervera Malagon
505 420 Maravillas Pons Perona
506 420 JÚLIA LANAU CASTELLVÍ  
507 420 MONTSE URGELL  
508 420 ARANTXA VALVERDE KAIZEN RUNNING
509 420 BETH Valls Esteve KORRETONENCS
510 420 Sandra Fernandez Marquez  
511 419 Cati Junyent Priu CASBOI
512 419 MONTSE FONT VINYARUNNERS
513 419 AIDA RIOS MOLINA  
514 419 RUTH PUIGORIOL RICHART  
515 419 Belen Rosado Mateos
516 418 MARI ÁNGELES RODRÍGUEZ LOZANO RUNNING GIRLS
517 418 Alicia Ballesteros
518 418 MÍRIAM ORIOL PASCUA  
519 418 ROSA Montserrat Collado
520 418 Vicky Cazorla Perez  
521 417 Susana Alcalde  
522 417 Carolina Ruano
523 417 SERINA RAGAI NASSIF  
524 417 ELENA GARCIA ALARCON  
525 416 LAURA CASTELLANO NAVARRO  
526 416 NOEMÍ CUADRA SORIANO  
527 416 Maria Albelda Ferrer
528 416 NURIA MARCO DE LA CRUZ  
529 416 MARIA NÚRIA Gassol Castells  
530 416 Gemma Serra  
531 415 Silvia Oliva  
532 415 MONTSERRAT Olmos Màrmol  
533 415 IRENE ALCOLEA  
534 415 Marta Torres Lozano
535 415 IOLANDA FORTUNY VIU FÀCIL
536 415 ROSA MARIA CARALT ARMAS  
537 414 LAURA MICÓ ARNAU  
538 414 MARTA BENITO PAREDES LOS BENITO TEAM
539 414 ITZIAR Garcia Leal SomUnics
540 414 Pilar Lopez MADROÑOS
541 413 Sara Miralles  
542 413 NATALIA Delgado Romero Red Runners
543 413 AINHOA NAVARRETE GARCÍA VIU FÀCIL
544 413 NORMA SEGURA RESALT BLUEATHLETIC
545 412 MONICA PEREZ LOPEZ CORRESOLIDARI
546 412 ALICIA ALCOLEA SANCHEZ STILETTO A
547 412 LOURDES Arevalo Alvarez  
548 412 Eva Badell Navarro BONESVALLS TRAIL
549 411 Marina Barba Ramos  
550 411 FRANCESCA Gallego Tarafa C.E. KORRETONENCS
551 411 Silvia Lourdes Guiteras Perez
552 410 JUDITH ALMONACID VICTORIANO DEPORRUNER
553 410 GEMMA VALLS ESTEVE  
554 410 Enta Perez  
555 409 Ana Blanco Rubio  
556 409 CARME Herrero Culebras U.G.E. BADALONA
557 409 ESTER MASDEU BAQUES VIU FACIL
558 409 ROSÓ CASAS * NUROJA
559 409 HERMINIA JORDAN QUINTANA  
560 408 ESTHER BLANCH SARDA VIU FÀCIL
561 408 INGRID PARETAS VIÑALS  
562 408 Cristina Quilez Fernández
563 408 Maria Perales  
564 407 Marta Villanueva Perez  
565 407 MONTSE VICENTE COLOMA CLUB ATLETISME VILAFRANCA
566 407 MONTSERRAT JANÉ RIUS VIU FÀCIL
567 407 IMMA MUÑOZ GALVEZ*  
568 407 FINA Claramunt Esbert  
569 406 CONSUELO Gomez Verdu SomUnics
570 406 CAROLINA ARENAS JOVÉ  
571 406 MARI PAZ RUIZ SORIANO  
572 406 Albanta Leon Delgado
573 406 Eva Griso Parera RUN&WALK
574 405 Olga Santacana Benedicto  
575 404 LU Barrero Castelo Corresolidaris
576 404 Anna Caralt Escamilla
577 404 NÚRIA IGLESIAS MARTÍNEZ  
578 404 JUDITH PEREZ MAÑE KAIZEN RUNNING
579 404 MARIA ANGELES MARTIN FERNANDEZ REANERING GERLS
580 404 Adriana Lopez Ramirez  
581 403 Carol Rosero Parra  
582 403 SHEILA CAYUELA RUIZ TRA I MEL
583 403 NOEMI SANNA EVASION RUNNING VILANOVA
584 402 JUDIT FIGUEROLA  
585 402 NÚRIA BADOSA GUATDIA TIULA RUNNERS
586 402 IOLANDA PORTA PALLARES RUNNERING GIRLS
587 402 Rosa Chamorro VILA RENC AQUA
588 402 ANA MARÍA Asensio Borrellas  
589 402 Loly Rosero Parra  
590 401 Yolanda Canovas  
591 401 ESTER Garbisu Rosa  
592 401 Mònica Areste Riera
593 401 ANNA INIESTA CAV
594 401 PURI ALCALDE  
595 400 VANESA V.  
596 400 INMA DOMINGO BALCELLS CM HOSPITALET
597 400 Laura Verge Rubio*
598 400 THAIS Pino Valor  
599 400 Virtudes Lopez Gonzalez  
600 399 Merce Canillas Pinzolas BONESVALLS TRAIL
601 399 CARME Garcia Gil CORRESOLIDARIS
602 399 Anna Verge Rubio*
603 399 GEORGINA HOSTE MARTORELL ROADRUNNERS
604 399 ANNA VILANOVA MIRAVENT CLUB ESPORTIU L’ARBOÇ
605 399 MÓNICA ALCALDE CÁRDENAS  
606 398 MONTSE MATEU SOLANA GRUP ROCA RUNNING CLUB
607 398 Esther Perez Gil ROADRUNNERS CALAFELL
608 398 Martina Rodriguez Canillas  
609 397 Shaila Tirado  
610 397 Marta Pesquer Perez ROADRUNNERS CALAFELL
611 397 LUCIA REPISO ALVAREZ RUNNERING GIRLS
612 397 MERITXELL PEDROS GARRIDO GRUP ROCA RUNNING CLUB
613 397 EVA CLAUDIO GIL  
614 396 BLANCA MARCH ORTEGA  
615 396 Rosa Jimenez Abad
616 396 MONICA JALDO GRAU VIU FÀCIL
617 396 MAITE RAMOS GARCIA  
618 396 Jennifer Valladares Martinez  
619 395 Marta Roig I Segura  
620 395 Transito Burgos Ruz MATINERS TEAM
621 394 KARINA CRESPO VALDIVIESO  
622 394 Mcarme Gracia
623 394 Lidia Richard Juan  
624 393 Yolanda Juan Marcos  
625 393 Bàrbara Garcia Bó
626 392 Carmen Bonel German
627 392 Lidia Juan Marcos  
628 391 Gemma Sanchez Garcia  
629 391 Francesca Scordo
630 391 SONIA TORT OLIVELLA A.E.XTERRARUN
631 391 MARIA JACOBA ANNA VAN BEEK  
632 390 PATRICIA ESTEBAN BAENA CLUB ATLETISME VILAFRANCA
633 390 Sonia Madrid Maldonado
634 390 Ascension Torrado  
635 389 Diana Martinez Rosa  
636 389 Irene Santana Ibañez
637 389 NURIA SALA NUROJA
638 388 Dulce Las Arroyo
639 388 May Fernandez  
640 387 Cristina Ibañez Ramon  
641 387 CRISTINA POYATO ORRIOLS RUNNERING GIRLS
642 387 ANA PARDO ARAZO FIT TRAIL – PAS A PAS
643 386 BET MEDINA FIT TRAIL PAS A PAS
644 386 NÚRIA ARMENGOL CASAS RUNNERING GIRLS
645 386 Rosa Maria Lozano Gomez BEER RUNNERS CCC
646 386 Eugenia Bisbal Gonzalez  
647 385 Susanna Ribe Mas  
648 385 INMACULADA POZO LEON GRUP RUNNERING GIRLS
849 385 Nuria Suarez-Coronas Mendez
650 384 Sandra Romero Martin
651 384 Ruth Farriols Duran  
652 383 Judith Rovira  
653 383 Miriam Soriano Campistany
654 382 Cristina Rodríguez álvarez VILARENC
655 382 ELENA NOGUEIRA SILAIEVA* ROADRUNNERS
656 382 Montse Caba Calbet  
657 381 Concepcion Castro Saucedo  
658 381 Fina Revilla Matilla
659 381 ELISABETH SERRANO SALAMANCA  
660 381 ISABEL MUÑOZ LÓPEZ  
661 380 Melinda Novoa Seara
662 380 Ines Baltic  
663 379 Laura Baltic  
664 379 CLARA BARGALLÓ ROMAGOSA CLUB ATLETISME VILAFRANCA
665 379 ROSABEL FORTUNY SAEZ RUNNING EVASION VILANOVA
666 378 CARMEN MARSAL MARTIN RUNNERING GIRLS
667 378 Vanesa Oller Suarez BONESVALLS TRAIL
668 377 Emma Fontanet Oller BONESVALLS TRAIL
669 377 ELISA ABAD  
670 377 BLANCA PERIBÁÑEZ ROMAGOSA AEXTERRARUN
671 376 EMMA SANCHEZ FLORES MARISTES
672 376 Maite Tutusaus Badell  
673 375 Remei Saumell Esteve  
674 375 CARMEN DE LA ROSA LOPERA RUNNERS SABADELL
675 374 NEUS VERGE BERRAR CESBOI
676 374 MARIA CABALLERO  
677 374 Mercedes Morcillo Gonzalez  
678 373 Sonia Barbera Gasulla  
679 372 Maite Puig Pla  
680 371 Iona Ventura  
681 370 Anna Maria Tutusaus Farigola  
682 369 Emilia Tutusaus Farigola