Classificacions 7a Lliga de Curses de Muntanya GRAN PENEDÈS

Classificacions actualitzades corresponent a 5 curses.

POSICIÓ PUNTS NOM COGNOMS CLUB
1 2880 ALEJANDRO VILLARINO RODRÍGUEZ ESPORTIU PENEDES
2 2800 THOMAS FORTIN AE TALAIA
3 2353 MIGUEL CAMACHO LARA SPARTA CUNIT
4 2226 JOSEP ANGEL MARTINEZ ROIG C.A.ATLETESVNG.
5 2195 JORDI CALLAU SOLER METALBIKERS
6 2200 GERARD GIL SENTIS  
7 2097 LLUÍS BERTRÀN ABADIANO EVASION RUNNING
8 1975 CARLES CANEDA MORA  
9 1929 CARLOS MARQUEZ GUERRERO SARDINYOLA RUNNER
10 1912 ÒSCAR ANDREU RUIZ KAIZEN RUNNING
11 1880 JORDI FOGUET PIJOAN BARRADO TEAM
12 1880 GERARD CARBONELL ROVIRA BEERRUNNING MEDIONA
13 1873 TITUS GÜELL TORNER US ESTIMEM NÚRIES
14 1854 JOSEP SERRANO RAMÍREZ BARRADO TEAM
15 1788 MIGUEL ANGEL MONCUSI AGUSTI A. E. COTA 705
16 1753 JORDI CORTIADA COLL CE TRAIL TARRACO
17 1747 CESAR VENDRELL RAVENTÓS  
18 1738 FARA FARABONI ENRIQUEZ  
19 1736 JOAN ROIG DE LA ROSA ORALSEXRUN
20 1709 GERARD SOLÉ PORRAS METALBIKERS
21 1620 SERGI JANSÀ I VAL AE.TALAIA
22 1596 LLUÍS RIUS ROMAN  
23 1580 IVAN FERRI MONTANE ESPORTIU PENEDES
24 1491 JOSÉ LUIS GARCÍA VIDAL ROADRUNNERS
25 1422 DANI GARCÍA HOLGADO ESPORTIU PENEDES
26 1412 JAUME SOLER SERRANO AE TALAIA
27 1411 ARNAU MARIN MONTANER ESPORTIU PENEDES
28 1408 JORDI BALDRICH TRIATLÓ.CAT/ CASTILLO ATHETIC
29 1397 VÍCTOR RUIZ GIRALDE  
30 1374 JORDI SÁNCHEZ TORRAS C. E. DEPORUNNERS
31 1367 DIEGO SANSÓN SOLER ESPORTIU PENEDÈS
32 1359 JAVIER ORDOVAS VERTEDOR LR RUNNING.
33 1337 JUANJO TRINIDAD SOLÍS BARRADO TEAM
34 1314 JOAN ALMIRALL FARRÉ CASC
35 1313 SERGIO MARIN IPAS C.E. DEPORUNNERS
36 1306 DANIEL ALMONACID VICTORIANO CE DEPORUNNERS
37 1302 JOAN CURTO SOLE INDEPENDENT
38 1280 NICOLÁS RAVENTÓS JURADO LR RUNNING.
39 1262 JORDI MESTRES CHACON  
40 1259 JOAN CARLES LIEBANAS RUIZ ROADRUNNERS
41 1254 JAUME ANTON MOYA INTERCROSSFIT
42 1247 MARC MUÑOZ SORIA TALLERES LA UNIÓN
43 1243 RAUL AYALA CAMPOS ELS SENYORS DE LES PEDRES
44 1239 VÍCTOR MALRÀS RODRÍGUEZ C.E. DEPORUNNERS
45 1239 JUAN CARLOS DEL POZO MEDEL ESPORTIU PENEDÉS
46 1236 ALEIX MASANA ESCAMILLA FOQUES I PIOLETS
47 1225 JOSEP VALENCIA MACHADO ROADRUNNERS
48 1225 MARC TORT SONET  
49 1207 RAIMOND MARCÉ RAFECAS  
50 1172 DAVID PATIÑO UBIA CLUB EXCTA. UECANOIA
51 1148 JUAN CARLOS GUERRERO SANCHEZ AMB
52 1134 FERNANDO MARRA-LÓPEZ PORTA RANGERS MAHÓN
53 1115 CARLES XAVIER RAVENTOS BUSQUETS DEPORUNNERS
54 1013 JOSEP JANSÀ CAYÓN  
55 1107 JAUME FIGUERAS GILI KAIZEN RUNNING
56 1100 ADRIÀ COLOMER FORTUNY ESPORTIU PENEDES
57 1046 GERARD CIERCOLES GÜELL CORCATS
58 1026 TON CARRERAS SOLER KAIZEN RUNNING
59 1020 AGUSTIN CACERES HERNANDEZ C.E. DEPORUNNERS
60 1016 MARC MARTÍ GARCIA ESPORTIU PENEDÈS
61 1009 ENRIC FONTDECABA BAIG FAMILIA FONTDECABA
62 1001 JOSE MUÑOZ SANTOS KAIZEN RUNNING
63 995 MANUEL LINARES CHACÓN CEDEPORUNNERS
64 980 JOAN MORERA ROVIRA ESPORTIU PENEDÈS
65 968 XAVIER LOPEZ HERNANDEZ  
66 959 BERNAT PLANAS VIVES CLUB EXCTA. UECANOIA
67 955 DAVID BORRAS CLUB EXC UECANOIA
68 950 VICENS RIOS GALLART C.E. DEPORUNNERS
69 950 ERIK CALERO MAÑAS ESPORTIU PENEDÉS
70 945 JONATHAN PÀMIES BOILLOS  
71 940 JOAN PLANAS CUSINÉ CAVES PLANES ALBAREDA
72 938 XAVIER SÀNCHEZ VICENTE TUGA OUTDOOR TEAM
73 937 JOSE MIGUEL LÓPEZ SÁNCHEZ LR RUN
74 933 DAVID OCARIZ FERREIRO CALIMOCHO RUNNERS
75 930 XAVI FONT ALEMANY  
76 929 HÉCTOR ALBESA TOMÀS C.E. DEPORUNNERS
77 928 MARTÍ SOLER TORRELLA C.E.DEPORUNNERS
78 928 JUANJO POVEDA URBANO ANABOLIC WINDOW
79 925 JULIÁN ANTÓN SUCH  
80 921 XAVIER IBÁÑEZ SOLER C.E. DEPORUNNERS
81 921 SANTI ALCARAZ KAIZEN RUNNING
82 921 ANDREU LÓPEZ ANADÓN C.A. ATLETES VNG
83 920 DIEGO RUIZ ROSA BALSARUNNERS
84 920 PAU OLMOS BENLLOCH C.E. DEPORUNNERS
85 914 JOSÉ MANUEL ACEVEDO FERNANDEZ RUNNIG PARC
86 910 JORDI MOGINO I MARTINEZ  
87 909 ORIOL BALSELLS RODRÍGUEZ  
88 906 XAVIER ARROYO AZORIN XAVIORI RUNNERS
89 906 JUANKA MORENO MARTÍNEZ CLUB ATLETISME VILAFRANCA
90 901 ARNAU BARDI MILA  
91 898 JOSE ROJANO SALGUEIRO  
92 893 XAVIER LLUVEROL GEDIA
93 892 MARTÍ FONTDECABA ALBA AE TALAIA
94 887 FERNANDO PEREA POVEDANO ANABOLIC WINDOW
95 887 FERNANDO PEREA POVEDANO ANABOLIC WINDOW
96 887 PEDRO CHACÓN ARTO  
97 884 THILO SCHLIEBENER FONDISTES PENEDES
98 884 ANDRI DIAZ VALVERDE CANICROSS PENEDES
99 876 TONI LARA MURILLO BARRADO TEAM
100 876 ALEIX TORRES DIAZ  
101 876 DAVID ÁLVAREZ GARRIDO  
102 873 GORGO GÓNGORA JIMÉNEZ CLUB ESPORTIU DEPORUNNERS
103 862 JESÚS ESCRIBANO GOMEZ DEPORUNNERS
104 863 CRISTIAN RAMON CABELLO GEDIA
105 860 TONI RUIZ CARRIZALEZ  
106 856 MANEL MONTOLIU ALBET AC ENDAVANTLES ATXES
107 855 MANEL MILA ENRIQUE TRIATLO.CAT
108 854 OSCAR FERRANDO MARIMON  
109 852 SENEN JARAMILLO BUSQUETS ESPORTIU PENEDÈS
110 851 PEDRO PRIETO MEMBRIVE ROADRUNNERS
111 850 IVAN CARRASQUILLA CREMADES C.D.DEPORUNNERS
112 849 PAULINO LARREA LACASA  
113 849 ANTONIO MORENO BLANCO KAIZEN RUNNING
114 843 ADRIAN GARCÍA YUSTE EVASION
115 843 PERE CREIXELL MEDIONARUNNING
116 843 JOAN OLLE ROMERO METALBIKERS
117 843 JOAN PEÑAFIEL HERVÁS CLUB ATLETISME VILAFRANCA
118 841 JOAN CARLES ARCE PARELLADA CAP
119 834 ARNAU CALVET CARNICÉ DEPORUNNERS
120 834 LUISITO AVILA PASTOR RUNNINGTIMECLUB1LOVE
121 832 MARC RUBIO ILLA  
122 830 RAFA QUINTANA CAMPOS INDEPENDENT
123 827 SIMONE BOCCACCIO C.E. DEPORUNNERS
124 826 MIQUEL CUSINÉ CARBONELL FALCONS DE VILAFRANCA
125 825 CESAR MARTÍNEZ HERNÁNDEZ  
126 825 FRANCESC MARTÍN MARTÍNEZ  
127 825 ENRIC FONT PROUS BLADE RUNNERS
128 821 QUIM LLUVEROL TRILLAS  
129 821 JAUME ROMAGOSA CABÚS  
130 820 EDUARD NEIRA JORBA  
131 819 GERARD SALVADOR MIQUEL  
132 810 FLORENCI AVILA SERVAN BARBACOA TEAM
133 809 JOAN ISAAC LLAÓ FERRANDO  
134 809 SERGI RIALP  
135 807 HECTOR GARCIA-JORDÀ GÓMEZ FALCONS DE VILAFRANCA
136 804 XAVIER DAMICO ESPORTIU PENEDES
137 799 RUBEN GARRE ROLDAN  
138 796 XAVIER PUJOL PLANS CORCATS
139 795 DANIEL SERRA FRANCO BONESVALLS TRAIL
140 794 SERGI LÓPEZ OLMEDO  
141 792 ALBERT CATLLÀ ROVIRA GRUP ROCA RUNNING CLUB
142 788 MANEL MALAVÉ GARCIA CENTRE EXCTA. PENEDES
143 776 JOSE REINA CARMONA  
144 774 LLUIS GARCIA LUZON GRUPO ROCA
145 771 JOAN BLANCH BATET ESPORTIU PENEDES
146 770 MANEL MEGÍAS NEVADO KAIZEN RUNNING
147 760 SIXTO RODRIGO GARCIA  
148 759 MANEL GARRIDO REGADERA BEER RUNNERS
149 758 JAVIER OJUEL SAINZ  
150 756 JOAN CALLEJÓN BOQUERA  
151 756 RAMÓN FERNÁNDEZ GRANADOS GRUPO ROCA RUNNING CLUB
152 750 POL LARI JARQUE  
153 739 MARC PALAU SOLER J&A GARRIGUES
154 732 RAUL MEDINA GALVEZ LES RT BTT
155 730 JORDI LOZADA ESPI AE TALAIA
156 728 FRAN CONTRERAS RIQUELME FREE FIGHTERS
157 717 XAVIER VIVES DELCOR DEPORUNNERS
158 726 JORDI PALACIOS ASENSIO  
159 716 STEFAN DE VRIES  
160 708 FÈLIX MESTRE RIUS 7 GINS
161 706 JOSE MARIA BALSA NOVEGIL ROCA TEAM
162 699 MANEL CONEJERO DUQUE TRA I MEL
163 695 JOAN CATALA BOLET  
164 693 XAVI CARMONA BORRAS DEPORUNNERS
165 688 OSCAR SAEZ ALBA KARAKOLILLO´S TEAM
166 674 CARLES HUGUET CARMONA  
167 672 IVAN JAVIER CASTRO  
168 671 VICTOR ROMERO GARCIA  
169 668 MARCIAL GRANDE ROBLES  
170 666 XAVIER MOTA GUARDIA  
171 659 ANDREU ADELL SEGARRA  
172 649 FRANCESC COMERMA MATEU  
173 647 MARC BOLDÚ BOTAM  
174 624 LLUIS PUJOL VALLÈS  
175 620 JOSEP FIGUERAS FIGUERAS  
176 580 JOEL VALLDOSERA SÁNCHEZ C.E. DEPORUNNERS
177 565 MARCOS ANTONIO DE GEA VIDAL  
178 560 SERGIO MONTES MOLINA AC ENDAVANT LES ATXES
179 540 SERGI RODRÍGUEZ MARTOS CLUB ESPORTIU L’ARBOÇ
180 530 DAVID GUARCH CUADRADO RUNNERS BERGADA
181 530 DAVID FRIAS PEREZ VEC
182 530 PEDRO SALOR ALVARADO ROAD RUNNERS
183 530 VICENTE ROMERO PATON MUTUACAT BRAVO TRAIL
184 520 DOMENEC VENTURA HOSTA GEDIA
185 520 JORDI PINYOL MASANA FOQUES I PIOLETS
186 520 CELS CODINA RAMONJOAN PIA RUNNING
187 510 JORDI REYES ARNABAT GEDIA
188 510 COSME PON PALMA TG SITGES
189 510 CARLOS CASQUET SESMONDE BRAVAS RUNNERS
190 510 GIL LÓPEZ DOMENECH XTRAIL MONTSENY
191 500 IVAN ARTIGAS C.E DEPORUNNERS
192 500 DANI BAENA DUSCHOLUX
193 500 MANUEL GALLEGO FERNANDEZ MASQUEFA TRAIL
194 490 CARLOS ANTONES POY DEPORUNNERS
195 490 DAVID BORRAS VALLS UEC ANOIA
196 490 LUCAS SAIED WITTROCK CLUB NATACIÓ SITGES
197 490 PITU RODRÍGUEZ GONZÁLEZ MADTEAM
198 490 JOAN ROSICH LLORACH CLUB EXCTA. UECANOIA
199 480 MATIAS CARANDELL WIDMER DEPORUNNERS
200 480 JORDI GOMEZ VIA CAV
201 480 ORIOL ROCA I BOLET CEP
202 480 PAU MARTÍ COLOM AE TALAIA
203 479 PAU JASANADA MASSANA C.E. DEPORUNNERS
204 479 ROBERTO BAÑOS BARRADO TEAM
205 478 PAU JASANADA MARTINEZ CE DEPORUNNERS
206 478 JAUME CUSINÉ CEP
207 475 CARMELO COLACIOS TAÑAN  
208 475 VICTOR PEÑA CORTES DEPORRUNERS
208 475 LLUÍS PARELLADA VALLÈS INDEPENDENT
210 475 JOAN CORTIADA MESTRE BARRADO TEAM
211 474 RICARD VERGE BERRAR CE PICORNELL
212 474 JORDI BERNAT MELERO  
213 474 JAVIER BERNABE ALIAS C.A.VILADECANS
214 473 SERGIO SALA ALONSO ANABOLIC WINDOW
215 473 SERGI RABELLA GOL SARROCA BIKERS
216 472 CRISTIAN ARAYA GUTIERREZ IRONWILL BARCELONA
217 472 JORDI BERTRAN BERTRAN #SEMPREPOSITIU
218 472 JORDI MASSANA ARNAN ESPORTIU PENEDES
219 471 CARLOS ALONSO MUÑOZ  
220 470 EDUARD FORNEGUERA BALDRICH  
221 470 XAVI PÉREZ IBÁÑEZ ESPORTIU PENEDÈS
222 470 JOAN NEBLEZA MIRABENT CLUB ATLETISME CANYELLES
223 470 JOAQUIM AYALA CAMPOS MSG
224 470 IOSU AURREKOETXEA LOS CANGRIS
225 470 MODEST FERNÉNDEZ LLOPART MIOSTAF
226 469 MARTÍ TORRALLARDONA RAVENTÓS ÀNIMA D’ESPORTS/ POTA & KM
227 469 ENRIQUE GONZÁLEZ JIMÉNEZ  
228 469 JESÚS ARANDA MARTÍN EVASION VILANOVA
229 468 MANUEL PLAZA SIERRA IND
230 468 ANTONI PUJADÓ CALVET ESPORTIU PENEDES
231 467 DIDAC VIÑALLONGA SANTFELIU CORRE
232 467 FRANCESC LLOBET ESQUIUS CLUB EXCTA. UECANOIA
233 466 EDUARD FARRAN FARRE ASS. EXCTA. URGELL
234 466 UNAI CALAFELL VEGAS OCELLS DEL BAGES
235 465 FRAN ROMERO SAEZ BARRADO TEAM
236 465 ALBERT ANGUELA CALVET DEPORUNNERS
237 465 ROGER BAIG PUJOL MONTCALRUN
238 465 JORDI LACRUZ AUSIN BLADE RUNNERS
239 465 POL SENABRE  
240 464 JORDI MIRÓ LÓPEZ C.E.DEPORUNNERS
241 464 GABRIEL GONZÁLEZ BÚRDALO BLADE RUNNERS
242 464 POL FREIXEDES CORAL NO
243 464 JOSEP PUJOL RIUS CLUB NATACIÓN IGUALADA
244 463 JUAN JOSE MASGRAU MAIRELES CORRER Y DISFRUTAR
245 463 JORDI AGUSTI CASANOVAS GRUP DE MUNTANYA ST SADURNI
246 463 JAUME CELADA ROURA IRONFRIENDS
247 462 SOUFIANE BEN BRAHIM  
248 462 MARC REYES COLLSEROLA MOUNTAIN RUNNERS
249 462 ISIDORO MAYA AGUDO CN MOLINS
250 462 MANUEL ALCAZAR SALMERON  
251 461 TXEMA COLOMER LÓPEZ CLUB ATLÈTIC RUNNING
252 461 ROGER ROCA SAQUERO ESCALFA QUE SURTS
253 461 PAU RAMON MONTANÉ CURSA DELS COLLS
254 461 ANTONIO AGUT DOMENECH C.A.O.
255 460 XAVIER RUIZ PATERNA DEPORUNNERS
256 460 JOSE LUÍS VERA RIBERA EX RUNNING VIGIA
257 460 DÍDAC SALVADÓ CN VILAFRANCA TRIATLÓ
258 459 ENRIQUE CATALA ALPUENTE C.A.PUÇOL
259 459 ISMA MOLINA ESCRIBANO U.E.C.ANOIA
260 459 AITOR LOPEZ
261 458 RAFAEL LLAMAS URBANO CLUB NATACIÓ SITGES
262 458 SERGI VIZCAINO ESPORT I NATURA
263 457 JOAN CARLES IZQUIERDO GUASCH JA3
264 457 JEREMY TORREGROSA  
265 456 PERE ALMIRALL CEP
266 456 ALEJANDRO SAAVEDRA MATA  
267 456 DANI LLOPART GARCIA  
268 455 ROBOTIN MARTÍNEZ GARCÍA ROADRUNNERS
269 455 ALBERTO SÁNCHEZ VILLENA  
270 455 JOAN GALIMANY TUBELLA CLUB ATLETISME VILAFRANCA
271 455 ANTONIO CABALLERO CARVAJAL TRIATLÓ.CAT
272 455 ORIOL BORRELL  
273 454 ESTEBAN RETAMAL FERNÁNDEZ STEVEFOXED
274 454 ALBERT PUNSOLA A.E TALAIA
275 454 FELIP ORTEGA GARRIDO CENTRE EXCURSIONISTA PENEDÈS
276 454 YOUNESS EL KARDA  
277 453 JUAN PEÑA GARCIA  
278 453 OSCAR GARRIDO QUIROS C.E.DEPORUNNERS
279 453 JOSE MANUEL RODRIGUEZ CANDON  
280 453 PAU ESTEVE ROJANO ESPORTIU PENEDES
281 453 MANUEL BAREA PEREZ XTERRA
282 453 IVÁN SILVERIO LOMA  
283 452 PAU CORAL  
284 452 MARÇAL TORRALLARDONA RAVENTÓS POTA & KMS
285 452 DAVID BERTRAN AMELL  
286 452 DAVID RAMÓN LLORENTE CLUB NATACIÓ HOSPITALET
287 452 ARNAU MUÑOZ MANCHA CERRR
288 452 URI SIVILL PASCUAL C.E.DEPORUNNERS
289 451 CARLES MANCHA MARTÍN INDEPENDENT
290 451 ORIOL PLANS ROSSELL  
291 451 MARCOS ORTEGO PÉREZ ANEM A CÓRRER
292 451 SERGIO GARCIA GONZALEZ TEAMXXX BLACK MAMBA
293 451 XAVIER ESCORIZA CASTILLO  
294 451 JEPI PLANAS I CASAS LA MUNIA
295 451 JORDI NOGUERAS OLIETE  
296 451 LUISMA ROZAS PIRIS  
297 450 JORDI VIDAL CASAÑAS  
298 450 XAVI ALMELA A.E TALAIA
299 450 JAUME GRAU BORRÀS INDEPENDENT
300 450 FRAN LABELLA SANCHEZ  
301 450 FRANCESC FOS LLOPART GRUP MUNTANYA SANT SADURNI
302 450 IU BENET DURAN CURSA DELS COLLS
303 449 MARC PITARCH SALGADO  
304 449 MARC JARRIL  
305 449 MARTÍ FONTDECABA AE TALAIA
306 449 IVAN FERNANDEZ QUESADA  
307 449 PAU ALONSO HENZE GEDIA
308 448 JORDI MOGAS  
309 448 JESÚS BARBERÀ MAYDEU C.E ALLIBERADRENALINA
310 448 YASSINE DAALI  
311 447 SERGIO MARTÍN DÍAZ  
312 447 GABRIEL MARIA MANCILLA SPARTA CUNIT
313 447 PAU BERGADÀ PRORUNNERS
314 446 ARTURO ELIZALDE MASIÁ ROGER PEREZ
315 446 FERNAN GOMEZ BERNABE  
316 446 ERIK CARBONELL GONZALEZ CLUB ATLETISME VILAFRANCA
317 445 DAVID SÁNCHEZ ORTIZ MASQUEFA TRAIL
318 444 JORDI GUAPO SANCHEZ  
319 444 JORDI RIBAS FENT AMICS
320 444 MHAMED ER-REHYMY  
321 444 XAVIER PLASENCIA FIGUEROA  
322 444 PEP VEGA CAMPS KMS PER AL LUPUS
323 444 JORDI BENACH  
324 444 XAVI PERDIGUER ROVIRA CAI TRIATLO
325 443 CARLOS TURMO MORENO C.A.CANYELLES
326 443 JAUME MORATO GEDIA
327 443 XAVI-MIRU SÀNCHEZ PÉREZ  
328 443 CHRISTIAN GARRETA HERRERO  
329 443 XAVIER GASULL CONESA TRAIL PUTXET
330 443 ARCADI ESCURSELL PERIS  
331 443 RICARD RIBERA ALMOGAVERS
332 442 DAVID OJEDA ALONSO ALE BOMBERS BCN
333 442 JORDI ROVIRA +3000!!
334 442 MOHAMED AIZZAT  
335 442 ROGER FONT PASAMON  
336 442 ALEIX CARBONELL GARCIA CAI TRIATLO
337 441 MARTÍ BALLESTER BOSCH CENTRE EXCURSIONISTA DEL PENEDES
338 441 DAVID MARTINEZ MARTINEZ CLUB NATACIÓ SITGES
339 441 SERGI BONHOME JORDANA FLOWER POWER RUN A TOPE
340 441 JORDI ESCOFET MARTÍNEZ CEP
341 441 MARC CLEMENTE PIÑOL  
342 441 ONNO DE BOER FUSION TEAM NL
343 440 JORDI ALSINA APARICIO TRANSTRIATLON
344 440 DANI GRADOS MARTINEZ CLUB EXCTA. UECANOIA
345 440 JOAN VALLÉS PETIT  
346 440 IKER ARAGON GUAJARDO GEDIA
347 440 JOSE MARIA FERRER GIRON RUNTRAIL PENEDES
348 439 JOAN DOMENECH VIDAL  
349 439 JORGE DOMINGUEZ CANTALEJO GEDIA
350 439 JOAN MANUEL DIAZ GOMEZ  
351 439 JORDI FONTANET PEREZ BONESVALLS TRAIL
352 439 ALBERT TORRENTS GONZALEZ +3000!!
353 439 MARC CARBONELL GARCIA TG SITGES
354 438 ENRIQUE CANTÓN ALBARRAL  
355 438 ALEX FERNANDEZ CANO  
356 438 LLUÍS QUERO BATALLA  
357 438 JORDI GIRONA GEDIA
358 437 ALEIX GARCÍA VILCHEZ  
359 437 MIGUEL VACARES ROYO  
360 437 ORIOL TORRENTS  
361 437 DANI PALACIOS ALCARAZ  
362 436 LUIS EDUARDO LOZANO POLLINO C.E. DEPORUNNERS
363 436 MANEL JEREZ GARCIA BEER RUNNERS
364 436 RAMON GÜELL CAMPRUBÍ CORREM PER LA TERRA
365 436 PETER GEELMUYDEN MAGNUS  
366 436 ALBERT RICART LÓPEZ CAN PUÇA TEAM
367 435 MARK JAMES DOUGAN  
368 435 RAFA GÓMEZ VELEZ VO2
369 435 RAFA MORALES CLOP  
370 435 PERE MARSE VIDAL CLUB EXCTA. UECANOIA
371 434 DAVID LINARES AGUILAR CE DEPORUNNERS
372 434 JOAQUÍN GONZÁLEZ LÓPEZ ERISTE TEAM
373 434 FERNANDO MARTÍNEZ ESCUDERO  
374 434 FRANCESC MONDEJAR MARTIN AW
375 434 OSCAR MORENO RUEDA EVASION
376 434 JOSÉ RAMON SÁNCHEZ MUÑOZ A TOPE
377 434 JOSEP FONT ALBET INDEPENDIENTE
378 433 JOSEP AMELL GUELL FONDISTES PENEDES
379 433 DELFÍ LÓPEZ SASTRE LES CABANYES
380 433 ALBERT GARCIA NADAL MEEEEEL RUNNING
381 433 PEDRO IÑAKI GONZÁLEZ TORRES  
382 432 JUANP MORENO GOMEZ  
383 432 ESTEBAN MORA LUCEA  
384 432 JONATHAN QUESADA GARRIDO TRANSTRIATLON
385 432 PACO CARREÑO GARCÍA  
386 432 MIGUEL ANGEL LEÓN NARANJO ESPORTIU PENEDES
387 432 STEVEN GNAGNI CE DEPORUNNERS
388 431 IVAN LOPEZ SOCIATS CANICROSS PENEDES
389 431 KIKE FERNÁNDEZ MERI INDEPENDENT
390 431 QUIM MIRALDA SELLARÉS CLUB VETERANS FUTBOL GUARDIOLA
391 431 ALBERTO ROMÁN RODRIGUEZ  
392 430 FRAN DE LA CRUZ LOPEZ  
393 430 JOAN RIUS ROMÁN C.A. VILADECANS
394 430 OMAR ABID  
395 430 GERARD VIA TROTONDA INDEPENDENT
396 430 JOAN VILELLA BERTRAN INDEPENDENT
397 430 TON CARRERAS CANET KAIZEN RUNNING
398 429 ISMAEL BAREA ROSCO CE PENEDES COSTA DAURADA
399 429 JORDI PONS BRUGERA ESCALFA KE SURTS
400 429 FLORENTIN RADU FONDISTES PENEDÉS
401 429 SERGIO MIGUÉLEZ MARTÍNEZ  
402 429 JAVI MARTÍNEZ PADILLA C A VILADECANS
403 429 XAVIER IBARZO CALVET ST. CRISTOFOL RUNNERS
404 428 JORDI SEGARRA JULIÀ LA FABRICA DEL CARTUCHO
405 428 JORDI FERNANDEZ IRONWILL BARCELONA
406 428 JOSEP REBULL BARRERA  
407 428 RAIMON MORATO RIERA ASS. ESPORTIVA DIEDRE
408 428 TXUS OLIVA FONT UECANOIA
409 428 JAVIER GARCÍA GEDIA
410 427 ISMAEL GARCIA SOLÉ  
411 427 EMMANUEL BILLOT  
412 427 JORDI GATELL CORCATS
413 427 BRAHIM EL HAMIDY  
414 427 XAVIER PLANAS ORTEGA  
415 426 ELOI CONTRERAS PARES C.E. DEPORUNNERS
416 426 MARTÍN LOPEZ  
417 425 ABDELALI EL ATTAR YALAOUI GEDIA
418 425 POL BENEDI RIUS  
419 425 JOSEP SAUMELL I CASTELLVI CLUB ATLETISME VILAFRANCA
420 425 EUDALD CODINA ALCALDE GG
421 425 IGNASI SUCH SAFARUNXU
422 424 CARLOS LÓPEZ DORADO  
423 424 SERGI RETAMAL ROVIRA +3000!!
424 424 DAVID NUÑEZ PUJOL CLUB EXCTA. UECANOIA
425 424 JOSE EVELIO MARTINEZ SAIZ NO
426 424 JOSE CARLOS GARCÍA HERNÁNDEZ  
427 424 SERGI SERRAMIA ROSELL  
428 423 POL FREIXEDES GARCIA  
429 423 NIL VENTOSA 7GINS
430 423 RAEF MONDER C.E.DEPORUNNERS
431 423 IGNASI GIL PALACIOS SANSASUA…TOT
432 423 SAVÍ UBALS CAZORLA CAI
433 422 DAVID DOBLAS RUBIO  
434 422 MAGÍ LLENAS DÍAZ  
435 422 MARC PÉREZ DALMAU  
436 422 IVAN JIMÉNEZ CAVALLÉ  
437 422 JORDI RODRIGUEZ CASTILLO  
438 422 MIGUEL ÁNGEL DEL RIO MARTOS CLUB ESPORTIU L ARBOÇ
439 422 MIQUEL GARCIA CESPEDES SAFARUNXU
440 421 VICTOR ROMANO RODRIGUEZ CLUB CERDANYA PIRINEUS
441 421 JAUME MATAA BAÑOS  
442 421 RAY BARTOLOME GUZMAN  
443 421 ARIEL CANO KAIZEN RUNNING
445 421 SERGI CONDIS EDO  
446 420 YASSINE BAABALI  
447 420 PABLO URRUTIA ROYO FABRICA DEL CARTUCHO
448 419 LUIS MIGUEL RODRIGUEZ GUILLEN NO
449 419 SANTI PLA SANGLAS  
450 419 RICARD FARRE PEREZ  
451 419 ANGEL BOVER GALLARDO CENTRE EXCURSIONISTA PENEDÈS
452 419 PAU HORMIGOS DIAZ T2 MONJOS
453 419 EVARISTO BIGORRA DE SLOOVER AZIMUT
454 418 ANTON BUTI GARCIA DEPORUNNERS
455 418 DANIEL GUTIERREZ GORDILLO GEDIA
456 418 JOSE PÉREZ PÉREZ LR RUNNING
457 418 ENRIC BELTRAN MARTELES BEERRUNNING MEDIONA
458 418 FRANCESC BENET VILLALPANDO TRAILRUNNER.CAT-CASTELLERS DE
459 418 DANIEL BERTRAN CARBONELL GELTRUNNERS
460 418 LLUIS ROVIRA PUIG C.E. DEPORUNNERS
461 418 ANTONI BONDIA FABREGAT FENT AMICS
462 417 FRANCISCO RUIZ MUÑOZ  
463 417 FRANK CAZORLA MUÑOZ  
464 417 MANEL ESPEJO LAGUNA CLUB ATLETES VNG
465 417 ANTONI SERRANO BOLET INDEPENDENT
466 417 JUAN JIMENEZ ROLDAN FONDISTES PENEDES
467 417 JAUME BERTRAN SOLER FONDISTES PENEDES
468 416 GERARD MITJANS COLS  
469 416 FELIX GARCIA  
470 416 JOAN COLL MARTÍ  
471 416 VALENTÍN MIQUEL PIÑOL C.E.TRAIL TARRACO
472 416 LEO VIÑAS NIETO FILIRUN
473 416 JOSEP SANABRA RICART CE DEPORUNNERS
474 415 CARLES OTERO MOLAS  
475 415 JAVIER NAVALES JIMÉNEZ DEPORUNNERS
476 415 JOAN MILA I HUGUET CENTRE EXCTA. DEL PENEDÈS
477 415 ALESANDRO VERZOLA  
478 415 DAVID NOLLA MARTINEZ  
479 414 RAUL PELAEZ BAUDET INDEPENDENT
480 414 JORDI SANTAMARIA SOLE  
481 414 NARCIS MUNNE GUIRAO SELCAT
482 414 ERNEST RIBA LOPEZ  
483 414 JORGE RODRIGUEZ NEIRA  
484 414 ROGER MUNNÉ NO
485 413 ORIOL GUARCH FONTANALS  
486 413 JOSE PASCUAL CUERVO LA ROTONDA RUNNERS
487 413 MARC SADURNÍ PARERA AUTÒNOM
488 413 XAVI LOPEZ MULET  
489 412 DAVID DOLZ FERRIZ DEPORUNNERS
490 412 ROGER ROVIRA BENACH  
491 412 SERGIO ESPUÑA GÓMEZ CLUB ATLETISME OLESA
492 412 ERIK ARCOS FRANCO  
493 412 JOSEP MARIA FOLCH RUIZ MARXICA NORDICA EL VENDRELL
494 411 HECTOR HERNANDEZ EDO CORREDORS.CAT
495 411 SERGI HERNANDEZ SIMON  
497 411 JOAN GARCIA GILABERT  
498 411 NIL TORRES GALIMANY ELS MILLORS
499 411 MARCELLO PERES C.A. RUNNING
500 410 SERGIO ARAGON FLORES FILIRUN
501 410 ORIOL PLANS PONSA  
502 410 PERE GALIMANY BAGES FONT-RUBÍ
503 410 MARC GINOVART VEGA  
504 410 ANTONIO VILLARROYA MARTINEZ  
505 410 ABEL GIL MARINA EVASION VILANOVA
506 409 VICTOR GUTIERREZ GOMEZ CLUB ATLETIC RUNNING
507 409 JOSÉ MANUEL RAMÓN SÁNCHEZ CLUB ESPORTIU L’ARBOC
508 409 JOSE MESTRES ESPINOSA  
509 409 GABI GUAL PONS 4000 PEUS COLLBATO
510 408 ALEX HIDALGO GARCIA OPERACIÓN BIKINI EXTREM
511 408 ASTOLFO RINCÓN VILLALOBOS  
512 408 PIERRE THIBAUDEAU SIN CLUB
513 408 SERGIO SÁNCHEZ RUIZ  
514 407 MIQUEL TUTUSAUS RAMON CAV
515 407 CARLOS PASCUAL GARCÍA TIULA RUNNERS
516 407 XAVI ARIAS MK
517 407 JOSEP SANGÜESA ROIG  
518 407 JORDI GARCIA CASASL  
519 407 FRANCISCO JAVIER FUENTES HIDALGO  
520 407 JULEN VALVERDE CLUB ATLÈTIC RUNNING
521 407 ALBERT MIRET FONTELLES EVASION VILANOVA
522 406 MANEL DOLZ FERRIZ ERISTE TEAM
523 406 DOMIN CAÑIZARES RODRIGUEZ  
524 406 PEP TORRAS MAS CAI TRIATLÓ
525 406 ALBERT MASIP  
526 406 OTMAN CHARCKOURI  
527 406 JUAN MIGUEL VARGAS GUERRERO AIGÜES DE BARCELONA
528 405 GORDON HOPKINS  
529 405 XAVIER MADERO RIBERA  
530 405 ALBERTO MERINO PALOMAR CE COR CASTELLDEFELS RUNNERS
531 405 XAVIER MARTI MIGUEL  
532 404 ARNAU MARTÍNEZ MERCADÉ  
533 404 MARC PUJADAS RODRÍGUEZ  
534 404 XAVI CASTANY GONZÁLEZ  
535 403 CHRISTIAN PUERTAS RODRÍGUEZ  
536 403 ARNAU GRANADOS FISIOMONASTERIO
537 403 XAVIER NOBAU RUIZ CAP
538 402 LLUÍS TETAS PALAU  
539 402 DAVID GONZÀLEZ PASCUAL  
540 402 MANEL BAS PARERA CORREDORS.CAT
541 401 CARLES GONZÁLEZ LÓPEZ ERISTE TEAM
542 401 JAUME ALIMANY MORENO  
543 400 JOAN CARLES CABALLERO DOMÉNECH ATLETES VNG
544 400 XAVIER SOLÉ RAMON C.E. DEPORUNNERS
545 399 MIGUEL ANGEL GARCIA POZUELO  
546 399 CESC GALLARDO RODRÍGUEZ BARRADO TEAM
547 399 ANDREU GIL DELGADO CLUB ATLETISME VILAFRANCA
548 399 CARLOS SORIANO ÁLVAREZ  
549 399 JUAN DIEGO LUNA CORBACHO  
550 399 FERNANDO ZURITA VIDAL C.A.RUNNING
551 398 CARLOS VALENTIN CENTRE EXC. DE CATALUNYA
552 398 EDGAR GIL GIL MARTÍNEZ C.E. DEPORUNNERS
553 398 JOAN ALCARAZ  
554 398 SALVA QUINTERO GUERRA BARRADO TEAM
555 398 OSCAR PELEGRI MUÑIZ INDEPENDENT
556 398 ELOI CONTRERAS PARES C.E. DEPORUNNERS
557 397 SEBASTIEN HOPPENOT  
558 397 XAVIER MESTRES  
559 397 OSCAR FONTANALS NAVARRO  
560 396 FERRAN FERRER CANO  
561 396 JOSEP ANTON BOADA CASAS INDEPENDENT
562 396 JORDI MASANA CARBONELL FARRUS TEAM
563 395 IVAN LOJO QUINTANA  
564 395 SEGUNDO OMERO NIACHIMBA GUARACA  
565 395 CARLES MARTIN ISERN  
566 394 MARC ALBIÑANA SOLER GRUP ROCA RUNNING TEAM
567 394 MIQUEL MAYANS FONT  
568 394 LLUIS LLAURADÓ VALBUENA KORRETONENCS
569 393 PEDRO CHACÓN LORENTE C.E. DEPORUNNERS
570 393 ALFONS GUTIERREZ GARCIA  
571 392 ALBERTO CRUZ PERIBAÑEZ LAIANICOVICTORMARIA
572 392 JUAN ÁLVAREZ FERNÁNDEZ FARRU-EZ
573 392 IGOR PEREA FLORES TRANSTRIATLON
574 392 NICOLÁS DE ARESPACOCHAGA SANTIAGO  
575 391 JONATAN HIDALGO RODRIGUEZ PRORUNNERS BCN
576 391 JORDI VILLANUEVA CALVET  
577 391 JUAN CARLOS PEREA FERNANDEZ TRANSTRIATLO
578 391 MANEL SERRA GRCIA  
579 391 IGOR ORBEGOZO ROADRUNNERS
580 390 XAVI BOABÉN CASTRO  
581 390 JOAQUIM FITA JUNYENT INDEPENDENT
582 390 CRISTIAN ANDRÉS SALAZAR FLOREZ SIN EQUIPO
583 390 XAVIER GARRIGA ANDREU MASQUEFA TRAIL
584 389 JOSÉ LUÍS BERMÚDEZ SÁNCHEZ  
585 389 FRANCISCO RODRIGUEZ ALCALDE  
586 389 SALVADOR MORENO MORENO UEC BAGÀ
587 388 AYMANE EL JABALY  
588 388 HECTOR REY JURADO  
589 388 ALEX GIRÓ  
590 388 JOAN LOPEZ MULET  
591 388 PEDRO ALONSO ESTEBAN EVASION RUNNING VILANOVA
592 387 VICTOR MARTINEZ MASSIP CLUB TENNIS ESPARREGUERA
593 387 MARC TOMÀS TORRES BLADE RUNNERS
594 387 RAMON LLORENS SAUCH  
595 387 ANTONIO LLOPIS  
596 386 XAVIER LOZADA ESPÍ A.E. TALAIA
597 386 DAVID DIAZ PUIG  
598 386 ROGER SOLER BOU CLUB EXC. UECANOIA
599 385 MIQUEL CUARTERO ARCHS  
600 385 EZEQUIEL BATALLA INSENSER  
601 384 PEDRO MULA RUIZ  
602 384 BORJA PARRA ALBARES  
603 384 JOSE ANTONIO TRIVIÑO OLIVA KEPASA TIU TEAM
604 384 JOAN ALCARAZ TORRES  
605 384 KEVIN HURTADO  
606 383 JAUME BONASTRE AMBLÀS  
607 383 JOSE SANDÁ PAZOS RAYO TEAM
608 382 GUIFRÉ MARTÍ VALDEMORO  
609 382 MARIANO ANDRÉS COSNOWSKI EVASIÓN RUNNING
610 381 MANEL MOLINA MARIN PRAT TRIATLÓ 1994
611 381 DAVID ROVIRA C.E. DEPORUNNERS
612 380 EDUARD FIGUEROLA RODRÍGUEZ C.E. DEPORUNNERS
613 380 JOSEP RAMON ALABART MARCH AE COTA 705
614 380 ANTONIO CAZALILLA MORENO RUNRUNEANDO
615 380 CRISTIAN IGLESIAS PEREZ COYOTES BIKE CUBELLES
616 379 EDUARD ESCLASANS JUNYENT AI SI!
617 379 IMAD MEHJOUBI  
618 379 ALEIX GOMEZ SUBARROCA  
619 378 JUAN CAÑIZARES LINARES EVASIÓN RUNNING
620 378 MOHAMED SADEEK  
621 378 KENNETH HINDLE  
622 377 ANTONIO RIVAS GIL CEP
623 376 SERGI LANAU I CASTELLVÍ  
624 376 JUANMA LOPEZ CORRESOLIDARIS
625 376 CARLOS GRANDE  
626 376 JUAN CARLOS GAVILÁN GARCÍA EVASION RUNNING VILANOVA
627 375 GIANLUCA PERFETTI  
628 375 MARTIN HAUGE 20R20S
629 375 GUILLEM OCHOA VALLET  
630 375 ANTOINE  
631 374 SERGIO VEGA JIMENEZ  
632 374 JORGE PIQUER GARCIA MEDIÁTIC@S RUNNINF LEÓN
633 373 ISMAEL BAREA ROSCO CE PENEDES COSTA DAURADA
634 373 JUAN GARCIA GARCIA INDEPENDENT
635 373 JOSEP SANCHEZ U.E.C.ANOIA
636 373 ABDELATIF ABOOUTOOFIL  
637 372 CARLOS ALFARO ESPARCH  
638 372 DAVID MARTÍNEZ ESCUDERO  
639 372 JORGE GARCIA CRUZ  
640 371 POL COLOMER LLORENS  
641 371 XAVIER FERNÁNDEZ DOMÍNGUEZ  
642 370 JOSE MANUEL MORENO LARIOS C.E. DEPORUNNERS
643 370 OSCAR VENTOSA VICENTE  
644 369 ALEIX SÁNCHEZ RUFÍ  
645 369 OUSSAMA BOHSINI  
646 369 DANIEL OLIVARES PIQUERAS  
647 368 ALVARO SÁNCHEZ LÓPEZ  
648 368 ÁNGEL CORTES LOPEZ KAIZEN RUNNING
849 367 PEDRO COBO ROMERO  
650 367 ANDREU AMAYA BARBE TRIATLO.CAT
651 367 KARIM BANJIMHAR  
652 366 XAVI MARTÍNEZ  
653 366 PABLO GÓMEZ ÁGUILA  
654 365 IVAN CAROL VENDRELL DESMUNTAMARGES NAVÀS
655 365 PAU GARCÍA NOGUEIRA FILIRUN
656 364 PAU CANYAMERES GIMÉNEZ ROADRUNNERS
657 364 JAUME RAVENTÓS JANÉ  
658 364 SAMUEL BENITO DE LA ENCARNACION CLUB NATACIÓN IGUALADA
659 363 CARLES VELASCO ABAD INDEPENDENT
660 363 MANEL SUBIRANA SARDA INDEPENDENT
661 362 IVAN MATA  
662 362 NASSER ACHOUKHY  
663 361 ANGEL GALLEGO CARRERA INDEPENDENT
664 361 EMMANUEL PEREZ  
665 360 MARC CARASA CARDUS  
666 359 LACHEN LACHEN  
667 359 BORJA GAREA VAQUERO MINDUNDIS TEAM
668 359 CARLOS HERRERA TELLO  
669 358 FRANCISCO CUENCA TORRECILLA C.A.VILADECANS
670 357 DAVID SERRET RODRIGUEZ  
671 357 MIQUEL MARTINEZ VAN DER VALK RUN4US
672 357 DOMINGO LAPREA SÁNCHEZ PIC DEL VENT
673 356 ALBERT DUAIGÜES INDEPE
674 356 XAVI SANCHEZ PONS  
675 356 CHEMA TORRES KORRE KE TE PILLO
676 355 WIM VAN DEN NEST ATLETESVNG.ORG
677 355 XAVI CABRERA MARTINEZ CLUB ATLETISME BÈRNIA
678 355 ORIOL PELLICER PLASA INDVRAINS
679 355 ROGER FORNOS SABATÉ CORREM PER LA TERRA
680 354 MIQUEL ANGEL CARRETO LOPEZ INDEPENDENT
681 354 JOSÉ RODRÍGUEZ FERNÁNDEZ BONESVALLS TRAIL
682 353 JULIÀ BATET SALA  
683 353 DAVID SÁNCHEZ PABLO SEAT RUNNERS
684 353 JUAN GARCIA GARCIA RIBES
685 352 TONI SÁNCHEZ MARTÍNEZ  
686 352 LIA MARRUGAT TORRALLARDONA CAV
687 351 JUAN PEDRO OLAYO CORRESOLIDARIS
688 352 EDU MARULL  
689 351 DANI LUCAS LOPEZ  
690 350 GERARDO GÓMEZ DE LA FUENTE  
691 350 ION ARBELAIZ IZA  
692 350 BERTRAND TRAPIED  
693 349 HÉCTOR MARTÍNEZ CLUB TENNIS ESPARREGUERA
694 349 FERRAN ARIZA GARCIA C.E. MADTEAM
695 349 PEDRO RAMOS ALBARRAL  
696 348 DAVID VIA SEGURA FENTVIA
697 348 RAUL FERREIRO HERNAN C.E.DEPORUNNERS
698 348 JAVIER HORNILLOS PALOMINO NO
699 347 KILIAN HUNT BORRÀS  
700 347 JORDI LIRIA ROMERO KORRETONENCS
701 347 CESC CIVIT  
702 346 DIEGO PADILLA SORIANO CLUB TRIATLO BADIA
703 346 JOSEP JANÉ I GESÉ C.A. ATLETESVNG
704 345 JOSEP VALLDOSERA CORAL C.E. DEPORUNNERS
705 345 JOSEP MARIA PRIETO CABRERIZO  
706 344 MIQUEL COMPTE I URPÍ APRENENT DEL MESTRE TURDIU
707 344 JOSEP DEVESA PÉREZ  
708 344 JUANJO RAMALLO FERNANDEZ  
709 343 XAVI MARIN ALONSO AT FLORESTA
710 342 EDUARD HUERTAS RIVERA IRONBIKERS
711 342 MARC TURELL I FERREIRO  
712 341 CARLOS SEGURA MORALES CLUB ESPORTIU L’ARBOÇ
713 340 CARMEL BONET RIBELLES LO QUE QUEDA DE TRACTÒRIA
714 339 FRANCISCO ALCALDE ALCAZAR  
715 339 JAUME ENRIC ZAMORA ESCALA CORREDORS.CAT
716 338 CARLOS SALAS DURAN  
717 337 CARLOS IGLESIAS FERNÁNDEZ C.A. VILADECANS
718 336 RUBEN BUSTOS CAZORLA  
719 335 ORIOL HUGUET BRIVA GRULLORUNNERS
720 335 PERE SERRA ARNAU  
721 333 MIQUEL GARCIA SAIZ  
722 332 TONI PRUNERA CASELLAS  
723 332 NATXO EGEA DE LA VARGA PAS A PAS
724 331 FRANCESC AGULLO TORRES AE TALAIA
725 330 JOSEP GUASCH SANCHEZ CORREDORS.CAT
726 329 HENRICO PUTTENSTEIN  
727 329 MANEL PEREZ CASELLES  
728 328 JEREMY CHIAPOLINI BARCELONA CASUAL RUNNERS
729 327 MARC QUINTAS VALLVE C.E. DEPORUNNERS
730 326 ROGER SICHES PÉREZ  
731 326 DANIEL BONAVIA CAEIRO  
732 325 XAVIER CASANOVAS JIMENEZ CE.DEPORUNNERS
733 325 CARLOS HERNÁNDEZ BAREA NO ADSCRITO
734 322 FRANCESC FERRER URREA  
735 322 VINCENZO COSTA  
736 321 DAVID SOLER BOLAÑO GRULLORUNNERS
737 320 OLIVER BUSTOS CAZORLA INDEPENDENTS
738 319 ORIOL CATAFAL PRATGINESTÓS  
739 318 XAVI GUTIERREZ PEREZ-MILÀ C.E.DEPORUNNERS
740 318 SALVA MAS CAPDEVILA  
741 317 JOSE MARIA SERRA CABRERA ROCA RUNNING
742 317 FRANCISCO GIMÉNEZ FERRER  
743 316 JOSE FERNANDEZ FERNANDEZ  
744 316 CARLES MONGAY IBÀÑEZ  
745 315 OSCAR GARCIA CEACERO  
746 314 ALBERT POSTIGO BAYÓ  
747 313 ABEL PEREZ ROMERO C.A. ATLETESVNG
748 313 JOSEP VICTOR VALLS GAVALDA  
749 312 TONI BOLAÑOS GARCIA  
750 312 ALEIX FERRÉ BOLTÀ  
751 311 DANIEL BARTOLOMÉ DÍAZ  
752 311 RICARDO BELLAVISTA VERTEDOR SOFOKAOS GQC
753 310 STEPHAN LISCHKA  
754 309 ALBERT GRACIA LACALLE EVASION
755 309 JOAN FELIU JANOT  
756 308 JOSEP LLUIS ROCA AMELL GRUP ROCA RUNNING TEAM
757 307 XAVIER GONZALO DEL MORAL GRUP ROCA RUNNING TEAM
758 307 NICO PLANELL CARNDELL GER
759 306 XAVI GUTIERREZ PEREZ-MILÀ C.E. DEPORUNNERS
760 305 GUIU SOLER BIOSCA CAI TRIATLÓ
761 305 RAUL PEREZ MARTINEZ FREE FIGHTERS
762 304 JOSE MANUEL BELMONTE PEREZ  
763 304 CARLOS TORRALBA PONS  
764 303 MIQUEL JUNCOSA POZO AEXTERRARUN
765 302 DANI PUJOL MERLOS A. EXTERRARUN
766 301 CAMIEL VAN DER ROEST  
767 298 JOSE MARIA MAICAS ALVAREZ CASINO BARCELONA
768 298 JORDI GALIANO CENTELLES  
769 297 JAUME CARDÓ SUSAGNE  
770 295 FELIPE RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ LOS LOCOS HERRERA
771 294 J. CARLOS CASTRO ROBLES PIRI
772 293 DANIEL PÉREZ DOMÍNGUEZ  
773 292 JOSE FERNANDEZ MORALES  
774 291 GUSTAVO DE HOZ  
775 290 JOAN FERNANDEZ FERNANDEZ CLUB ATLÈTIC RUNNING
776 289 SERGI VALLÈS COVACHO  
777 287 RENE WAARE  
778 284 MANEL CEBALLOS VIDAL ROADRUNNERS
779 283 MARIO MADERO BARROSO  
780 282 GERARD RAMON MONTANÉ DEPORUNNERS
781 281 RAFA GISBERT ROMEU  
782 280 J.ALBERTO LAPREA VÁZQUEZ PIC DEL VENT
783 279 RAMÓN LÓPEZ FRANCO ZONA AMARILLA
784 278 JORGE LEÓN ZAMORANO  
785 277 AARÓN ZÚÑIGA  
786 276 OT MUÑOZ PUIGORIOL  
787 275 CRISTOBAL VILLANUEVA GOMEZ  
788 272 DANIEL LUQUE BENITO  
789 271 RICARD SANCHEZ LABLANCA  
790 270 RAUL RODRÍGUEZ DE MIGUEL BIRRANNERS
791 269 ENRIQUE BELDA LOPEZ BIRRANNERS
792 268 ALBERT ROVIRA BERNAD  
793 266 OSCAR TORRES JURADO ZONA AMARILLA
794 265 LORENZO PEREZ HARO AGRUPACIÓN PEGASO
795 264 EUGENI GUARCH PUIG RUNNERS BERGADA
796 263 JUAN HERRERA MARTINEZ LOS LOCOS HERRERA
797 261 ANDREU UGALDE  
798 260 ABRAHAM VILLANUEVA LAVIÑA DANILOV
799 259 JORDI JANÉ RAVENTÓS  
800 258 MANU CARRASCO HERRERA LOS LOCOS HERRERA
801 257 ISMAEL COSTA JIMENEZ EVASION RUNNING VILANOVA
802 255 JORDI FERNANDEZ BLANCO  
803 253 CARLES OLIVART I ESCODA BLUE MOTORS NEOLITH
804 252 JORDI OLIVART ESCODA  
805 250 MARTYN BAUEBAR

Classificacions actualitzades corresponent a 5 curses.

POSICIÓ PUNTS NOM COGNOMS CLUB
1 2075 LAURA TERUZZI RUNNERS SANT ADRIÀ
2 2000 AITANA FERNÁNDEZ BRAÑA  
3 1891 TERESA LLUVEROL TRILLAS ESPORTIU PENEDÈS
4 1861 MONTSERRAT CONESA MARTINEZ ROADRUNNERS
5 1828 MAR FERRER PUBILL KAIZEN RUNNING
6 1815 GEMMA ROSINES POCH  
7 1760 MARTA SEGURA RIUS CLUB EXCTA. UECANOIA
8 1747 NEUS CANET VIDIELLA KAIZEN RUNNING
9 1700 AIDA PEREZ SOLER C.E. DEPORUNNERS
10 1610 MARIA PONS VENTURA CLUB ATLETISME VILAFRANCA
11 1457 LIDIA RAMOS PALACIOS AETALAIA
12 1440 MARIA CARME OLAYA GUZMAN FONDISTES PENEDÈS
13 1425 NATI RUBIO MARTÍNEZ ESPORTIU PENEDÉS
14 1413 MONTSE TUGAS GARCIA ROADRUNNERS
15 1376 ANNA PEREZ GARCIA KAIZEN RUNNING
16 1342 NURIA CASAS  
17 1323 SISTER CLARÀ PÁEZ  
18 1309 MAISE FERNÁNDEZ OJEDA  
19 1252 ANTONIA CARDENAS BARRERA A.E.XTERRARUN
20 1130 LAURA RIUS MORALES ESPORTIU PENEDES
21 1080 MONTSERRAT ELIAS TRIVIÑO KAIZEN RUNNING
22 1080 FOIX ORTIZ CORREM PER LA TERRA
23 1070 CARME CANO-CABALLERO PÉREZ  
24 1050 MIREIA FUMENAL ARTÉS C.E.DEPORUNNER
25 990 ESTER ARBOS GUASCH MEEEEEL RUNNING
26 970 MYRIAM DE LAFFOREST DEPORUNNERS
27 967 PILAR SANTOS PONCE CA ATETESVNG
28 964 MONTSERRAT BARRERA SANCHEZ  
29 960 FOIX MONTANER RAFOLS ESPORTIU PENEDÈS
30 952 CAROL MALDONADO UECANOIA
31 952 PEPITA CARNER JUNYENT CLUB EXCTA. UECANOIA
32 950 ANA ROSALÍA VALLE GARCÍA CLUB ATLETISME CANYELLES
33 929 MERCE LLOPART VENTURA  
34 927 CARLA LÓPEZ BARRENECHEA CE DEPORUNNERS
35 923 ANA ARANA KAIZEN RUNNING
36 921 ESTHER VAZQUEZ INFANTE  
37 914 INMA SALA CIRUGEDA KAIZEN RUNNING VILANOVA
38 911 CONNY BAAKE VINYA RUNNERS
39 910 MIREIA ALEMANY BRAVO INTER CROSSFIT
40 906 CRISTINA LÓPEZ ALFONSO KAIZEN RUNNING
41 901 MERCE BONASTRE GARCIA CENTRE EXC. DE CATALUNYA
42 894 MONICA RABAL GIMÉNEZ ESPORTIU PENEDÈS
43 894 SANDRA PEREZ MARTINEZ KAIZEN RUNNING
44 891 GEMMA SAFONT CAMPRUBÍ 7 GINS
45 787 ELENA NOGUEIRA SILAIEVA ROADRUNNERS
46 886 DOLORS XUFRE VICENTE EVASION VILANOVA
47 885 BEATRIZ GÓMEZ ALBARRACÍN ESPORTIU PENEDÈS
48 881 NORA OJEDA ACOSTA C.E. DEPORUNNERS
49 881 EVA GRIMAU MARTI CAV VILAFRANCA
50 864 ARACELI REDONDO FERNÁNDEZ  
51 864 PILAR GALLEGO SABATE FONDISTES PENEDES
52 858 TERESA VAZQUEZ CAGIDE A.E.XTERRARUN
53 857 SONIA GARCIA GARCIA LR RUN
54 857 ANABEL SANCHEZ BELTRÁN LR RUN
55 853 VANESSA CALDERÓN MUÑOZ C.A.CANYELLAS
56 851 IRENE CRISTÒFOL MORA KAIZEN
57 845 YOLANDA ALGUACIL LARA  
58 843 RAQUEL DURÁN JIMÉNEZ  
59 836 MARIA TORRES ALCAZAR A.E.XTERRARUN
60 831 MONTSE CANO MENGUAL ROCA TEAM
61 831 MARI PAZ ROGRIGUEZ NACIAS ROADRUNNERS
62 824 RAQUEL PEREZ PUJADAS  
63 812 ANA RUANO RUZAFA  
64 801 MARY GOMEZ TIERRASECA FILIRUN
65 800 ELISA GARCIA CASTILLO ROADRUNNERS
66 782 CANDELA PEREZ SOTELO  
67 780 MÒNICA GALCERAN FERRER FIT TRAIL – PAS A PAS
68 770 CRISTINA PEREZ DOMINGO A.E.XTERRARUN
69 755 ANA MARÍA ALCARAZ MARTÍNEZ  
70 600 GEORGINA GABARRO MORENTE CLUB EXCTA. UECANOIA
71 600 SARA ALONSO MARTINEZ AA CATALUNYA
72 600 ESTHER CRUZ DUSCHOLUX
73 580 MONTSERRAT PARERA I BAYÓ MASQUEFA TRAIL
74 560 CARME BALLESTEROS ROSA CORNELLÀ ATLÈTIC
75 540 DEBORA CIAN  
76 530 PAOLA CAVASIN  
77 530 NÚRIA QUIROGA BAYO  
78 520 ANNA RUIZ CASTRO C.A.O
79 510 LAURA SÁNCHEZ PUEBLA PIC DEL VENT
80 510 RAQUEL MERCHAN BUSTINDUY  
81 500 MIRIAM LAGUNA ARANDA  
82 500 MARIA HERNÁNDEZ CONTIJOCH C. E. DEPORUNNERS
83 500 LAURA FERNÁNDEZ DUSCHOLUX
84 490 ARAN ROS CASTET C.E. DEPORUNNERS
85 490 LAIA CASTEJON AGUT CORREM PER LA TERRA
86 490 SIMONE WATERHOUSE  
87 480 MARINA TRAVÉ FERRER ESPORTIU PENEDÈS
88 480 SYLWIA KREFTA  
89 480 PATRICIA PEREZ NAVARRO CLUB NATACIÓ SITGES
90 480 CARLA PLA DE LA VARGA  
91 480 ALBA COLOM MIRAS ESCALFA KE SURTS
92 480 RAQUEL LEON JAVIER  
93 479 LOURDES CHICA ROJAS BLADE RUNNERS
94 479 MARIONA MARCOS  
95 479 VICKY ROCIO GAITAN ACOSTA  
96 479 YOLANDA MANZANERA FACERIAS C.A.VILADECANS
97 478 NEUS GIMÉNEZ RIOS  
98 478 SANDRA MARLÈS ROMERO INDEPENDENT
99 478 MONTSERRAT BARRERA  
100 478 LENA ROVIRA MIRO EVASION BLULINE VILANOVA
101 477 BEATRIZ CANO MATESANZ C.E.TRAIL TARRACO
102 477 MARIBEL CABANILLAS MASQUEFA TRAIL
103 476 ANNA CASTRO RIOS CEM CERDANYOLA
104 475 MERITXELL MARTI GOMEZ CAI
105 475 ELVIRA MASIP RIUS  
106 475 SARA MOLINS CABANÍ INDEPENDIENTE
107 475 SILVIA CARBONELL NAVARRO CLUB EVASIÓN VILANOVA
108 474 ANNA CATLLA ROVIRA CENTRE EXCUSIONISTA PENEDES
109 474 ANNA BELEN GALLEGO VILLAESCUSA  
110 474 NATÀLIA BUTÍ  
111 473 CAROLA FERNÁNDEZ RODRÍGUEZ NOIESRUNNERSITGES
112 471 MILENA IVANOVIC 20R20S
113 470 EVA GÓMEZ GEDIA
114 470 NOELIA CANO  
115 470 GISELE ROS ROJAS CLUB ATLETISME CANYELLES
116 470 ELEONORA ZONTA MENS SANA IN CORPORE SANA – IT
117 469 M. ANTONIA CANO ALARCÓN RAYOTEAM
118 468 MIRIAM COLOMER RUIZ INDVRAINS
119 467 MARINA HERCE CRESPO  
120 466 CRISTINA RIBET HUGUET  
121 465 LAURA MIRALLES BRUGUERA MASQUEFA TRAIL
122 465 MARTA PEREZ MIR  
123 465 ALEXANDRA BERTRAN JUNQUÉ ESPORTIU PENEDES
124 464 MIREIA SOLER MESEGUER  
125 463 NURIA GUARDIOLA BRULL KAIZEN RUNNING
126 463 JAQUELINE GIL MAURICIO ROADRUNNERS
127 462 CARME BERTRAN I CORAL  
128 462 OLÍVIA BELLAUBÍ PALACIOS TRUGA TEAM
129 462 CRISTINA TRUJILLO CUEVAS GOSESPORTCATALUNYA
130 462 ONA PORTA MALLOFRÉ  
131 462 GUISLA TUBAU CAMPUZANO C.E. DEPORUNNERS
132 461 NURIA RIVERA RUBIO  
133 460 EMMA MATA VENTOSA CE XAMBA VILAFRANCA
134 460 NATALIA LUPPENS ALVAREZ C. E. DEPORUNNERS
135 459 REGINA PIÑOL ROVIRA  
136 458 JOANA CABRAL TORRADO  
137 458 ANGELS ROVIRA GIBERT NOIESRUNNERSITGES
138 457 CATERINA TALLÓN PRIETO  
139 457 MARIA MAS CANAL  
140 456 SANDRA CARABALLO  
141 456 EVA ORTIZ GALINDO  
142 456 MONICA REVERTE CASABAYO  
143 456 MARÍA ÁNGELES RAMIREZ PEREA  
144 455 SILVIA CARRIZOSA LATORRE C.A.VILADECANS
145 455 MONTSE SÁNCHEZ  
146 455 SILVIA LATORRE GARRIGA MASQUEFA TRAIL
147 454 CRISTINA JURADO SANCHEZ CLUB ESPORTIU L’ARBOÇ
148 454 PATT ALCÁNTARA 20R20S
149 454 SANDRA RUIZ GONZALEZ  
150 453 CRISTINA ALMATÓ ADELL  
151 453 FINA RAFOLS ANGLÈS  
152 452 MIREIA CORTIADA MESTRE CLUB ATLETISME VILAFRANCA
153 452 JUDIT CAMPUZANO CANADES  
154 452 NEUS CRISTIÀ NEUS
155 452 MIREIA BONILLA SEAT RUNNERS
156 451 JÚLIA VALLDOSERA SANCHEZ DOINA
157 451 JOSEP LLUIS ROCA AMELL GRUP ROCA RUNNING CLUB
158 451 LILI FERRER S.A.CORBERA
159 451 LORENA BERNALDEZ ARJONA IRONWILL BARCELONA
160 450 NEUS GALOFRÉ LÓPEZ  
161 450 ELISENDA VIDAL SANS CLUB ATLETISME VILAFRANCA
162 450 VALENTINA RICOARA  
163 449 MARTA LLAHONA AE TALAIA
164 449 MARIE FRANCE BECQUERIEUX  
165 449 MAR MALLOFRÉ CARBÓ  
166 449 JOANA QUINTERO CARMONA  
167 448 PILAR AGUILAR QUEROL NOIESRUNNERSITGES
168 448 CRISTINA MOYA QUINTERO  
169 448 NOÈLIA GRIFO I CASTILLO  
170 448 DUNA RIBA CONTRERAS  
171 447 ANNA CARRASCO HERRERA LOS LOCOS HERRERA
172 447 TAMARA NAVAL PESQUÉ  
173 447 MARIA JESÚS ARANGO RODRÍGUEZ CAOLESA
174 446 CONCHI LAGUNA SASTRE KAIZEN RUNNING
175 446 YOLANDA PLAYÁN GONZÁLEZ MASQUEFATRAIL
176 446 MARIA JESÚS CUEVAS ARGENTE NO ADSCRITA
177 446 ELENA MARTIN GARCIA CORREDORS.CAT
178 445 MIREIA RICA BOTIA  
179 445 ANDREA GAZOLI SIQUEIRA  
180 445 EVA RUIZ RODRÍGUEZ COMPLEX AQUÀTIC
181 445 MERCE LOPEZ CRESPO  
182 445 CELIA MERCHAN MARTIN C.A.RUNNING
183 444 MIRIAM MENDEZ POLO  
184 444 JUANA JIMÉNEZ COBO  
185 444 MÍRIAM INSENSÉ SERRANO  
186 443 CAROLINA LAURIANO DA SILVA RUNBCN
187 443 MARI LÓPEZ MARÍN VARIAS
188 442 MARINA VON PODOLSKY XINO XANO TEAM
189 442 CRISTINA SALA ROIG  
190 442 MARTA BATLLE CASADEVALL  
191 442 MARTA GIMENEZ DALMAU  
192 441 MARIA DOLORS MONTOLIU PEREZ  
193 441 EMMA PLANAS MONTSERRAT C.E.KORRETONENCS
194 441 TAMARA WILLEMS KM4ADOPTIONS
195 441 MONICA DIAZ MARTINEZ URBATRAIL
196 440 LAURA GUINART MORTE EVASION
197 439 ESTHER ANGLES FOLCH C.E.KORRETONENCS
198 439 ANA DEL RIO MARTOS CLUB ESPORTIU L’ARBOÇ
199 439 ANNA LÓPEZ ROMAGOSA  
200 438 MERY LOPEZ FERNANDEZ  
201 438 ANNA PUIG ESTEBAN  
202 438 MONTSE MONTANER  
203 438 CRISTINA ROVIRA BARCELÓ  
204 437 MIREIA ROVIRA BARCELÓ  
205 437 MARÍA SILES ARIAS NOIESRUNNERSITGES
206 437 NATALIA PALACIOS VALLS  
207 437 CRISTINA ALONSO DIAZ  
208 436 MARI CARMEN MORCILLO GALLEGO TIULA RUNNERS
208 436 FOIX BERTRAN  
210 436 NATALIE ASSAAD-NASR  
211 435 MIREIA GARCIA FERRER  
212 435 MARTA GIRALT ROMEU  
213 435 MONTSERRAT CORREDERA TORRES ESPORTIU PENEDÈS
214 434 ANA ROSALÍA ALEJANDRO FRIAS CLUB EXCTA. UECANOIA
215 434 ELENA CASTRO CORREA  
216 433 TAMARA PINO GARCÍA RUNNERINGGIRLS
217 433 SONIA ROSAL ESPEJO  
218 432 ANNA SOTOCA COLL  
219 432 JAZMIN VIVIANI  
220 432 MONICA RODRIGUEZ MORENO FREESTYLE
221 432 MICHELA D’AURIA VIU FÀCIL
222 431 ESTER ANGUITA JIMENEZ TRANSTRIATLON
223 431 DIPALI PATEL  
224 431 LAIA FONT MORENO PAS A PAS
225 430 SONIA RIBAS CARRILLO EVASIONVILANOVA
226 430 SANDRA MOSQUERA GOO SPORT CLUB
227 430 CRISTINA CAPEL OSTARIZ  
228 429 ELÍSABETH ROYO SUBIRATS AE XTERRARUN
229 429 MARIA BEBIS  
230 429 GEMMA MONFORT GUIMERÀ  
231 429 CRISTINA PRADOS ANDREU  
232 428 BLANCA CASTILLO RODRÍGUEZ  
233 428 ARIADNA BENET VIGO  
234 427 LAURA RÀFOLS PARELLADA  
235 427 RAQUEL USERO LOPEZ  
236 427 ANDREA PALACIOS RODRIGUEZ  
237 427 CLÀUDIA FOLGUERA REIG  
238 426 MARTA CRUSAT INGLES  
239 426 CARMEN GARCIA COCA CLUB NATACIÓ MANRESA
240 425 JENNA QUESADA ARQUES INDEPENDENT
241 425 SÒNIA GRAS CAMPODARBE CLUB ESPORTIU ARBOÇ
242 425 MERCEDES CHOPO PUERTOLLANO ALCAINE
243 424 ANNA SOLER ISERN C.E. DEPORUNNERS
244 424 NATALIA LAURA BRUNA FIGUEIRA  
245 424 MARTA DUARRI  
246 423 JOANA AUBIA BONACHI  
247 423 SARA BETANCOR GÓMEZ  
248 423 CRISTINA GONZALEZ JIMENEZ AE XTERRARUN
249 423 CARME MUNNÉ C.E. DEPORUNNERS
250 422 ELISABET GARCÍA ALBA  
251 422 RAQUEL MARIN FONDISTES PENDES
252 422 ANDREA ESCALANTE HORTAL  
253 421 ARIADNA MARTÍN DELER  
254 421 SARA TOMÀS I AGUSTIN COMPLEX AQUÀTIC
255 421 RAQUEL GONZALEZ HERRERA  
256 421 MIREIA CORBALÁN GONZÁLEZ  
257 420 BERTA ROSICH SANTERO ROADRUNNERS
258 420 JÚLIA LANAU CASTELLVÍ  
259 420 MONTSE URGELL  
260 420 ARANTXA VALVERDE KAIZEN RUNNING
261 419 MONTSE FONT VINYARUNNERS
262 419 AIDA RIOS MOLINA  
263 419 RUTH PUIGORIOL RICHART  
264 418 MARTA RIBÉ MANZANERA C.E. DEPORUNNERS
265 418 MARI ÁNGELES RODRÍGUEZ LOZANO RUNNING GIRLS
266 417 SERINA RAGAI NASSIF  
267 417 ELENA GARCIA ALARCON  
268 416 LAURA CASTELLANO NAVARRO  
269 416 NOEMÍ CUADRA SORIANO  
270 415 IOLANDA FORTUNY VIU FÀCIL
271 415 ROSA MARIA CARALT ARMAS  
272 414 LAURA MICÓ ARNAU  
273 414 MARIA ALARCON AGUILA  
274 414 MARTA BENITO PAREDES LOS BENITO TEAM
275 413 CHARO DE LA TORRE VEGA  
276 413 AINHOA NAVARRETE GARCÍA VIU FÀCIL
277 412 ALICIA ALCOLEA SANCHEZ STILETTO A
278 411 VERONICA CIUDAD  
279 410 XISCA PERICAS CLUB ATLÈTIC RUNNING
280 410 JUDITH ALMONACID VICTORIANO DEPORRUNER
281 410 ALBA RODRIGUEZ PARELLADA  
282 409 ESTER MASDEU BAQUES VIU FACIL
283 409 GEMMA MUÑOZ GARCIA KAIZEN RUNNING
284 409 ROSÓ CASAS NUROJA
285 408 ESTHER BLANCH SARDA VIU FÀCIL
286 408 INGRID PARETAS VIÑALS  
287 407 MONTSE VICENTE COLOMA CLUB ATLETISME VILAFRANCA
288 407 MONTSERRAT JANÉ RIUS VIU FÀCIL
289 407 IMMA MUÑOZ GALVEZ  
290 406 CAROLINA ARENAS JOVÉ  
291 406 MARI PAZ RUIZ SORIANO  
292 406 MAITE GRAU SALAS ROADRUNNERS
293 404 NÚRIA IGLESIAS MARTÍNEZ  
294 404 JUDITH PEREZ MAÑE KAIZEN RUNNING
295 404 MARIA ANGELES MARTIN FERNANDEZ REANERING GERLS
296 403 JESSICA TORT LLAMAS RUNNERING GIRLS
297 403 SHEILA CAYUELA RUIZ TRA I MEL
298 403 NOEMI SANNA EVASION RUNNING VILANOVA
299 402 JUDIT FIGUEROLA  
300 402 NÚRIA BADOSA GUATDIA TIULA RUNNERS
301 402 IOLANDA PORTA PALLARES RUNNERING GIRLS
302 401 ANNA INIESTA CAV
303 401 PURI ALCALDE  
304 400 VANESA V.  
305 400 INMA DOMINGO BALCELLS CM HOSPITALET
306 400 MARIA BATET ROVIROSA ESPORTIU PENEDÈS
307 399 GEORGINA HOSTE MARTORELL ROADRUNNERS
308 399 ANNA VILANOVA MIRAVENT CLUB ESPORTIU L’ARBOÇ
309 399 MÓNICA ALCALDE CÁRDENAS  
310 398 MONTSE MATEU SOLANA GRUP ROCA RUNNING CLUB
311 397 LUCIA REPISO ALVAREZ RUNNERING GIRLS
312 397 MERITXELL PEDROS GARRIDO GRUP ROCA RUNNING CLUB
313 397 EVA CLAUDIO GIL  
314 396 BLANCA MARCH ORTEGA  
315 396 MONICA JALDO GRAU VIU FÀCIL
316 396 MAITE RAMOS GARCIA  
317 395 MIREIA MUNTANER MENDEZ  
318 394 KARINA CRESPO VALDIVIESO  
319 393 MARTA ROMERAL RUNNERING GIRLS
320 391 SONIA TORT OLIVELLA A.E.XTERRARUN
321 391 MARIA JACOBA ANNA VAN BEEK  
322 390 PATRICIA ESTEBAN BAENA CLUB ATLETISME VILAFRANCA
323 389 NURIA SALA NUROJA
324 387 CRISTINA POYATO ORRIOLS RUNNERING GIRLS
325 387 ANA PARDO ARAZO FIT TRAIL – PAS A PAS
326 386 BET MEDINA FIT TRAIL PAS A PAS
327 386 NÚRIA ARMENGOL CASAS RUNNERING GIRLS
328 385 INMACULADA POZO LEON GRUP RUNNERING GIRLS
329 385 PAT MELVIN POWER AND TRAINING
330 384 GABRIELA SUSANA VÁZQUEZ ISASI POWER AND TRAINING
331 383 MARTA SOTOCA COLL  
332 383 ROSA RAVENTÓS ROVIROSA ESPORTIU PENEDÈS
333 382 TONYI LOPEZ CAMACHO ATLETES D’ALTAFULLA
334 382 ELENA NOGUEIRA SILAIEVA ROADRUNNERS
335 381 ELISABETH SERRANO SALAMANCA  
336 381 ISABEL MUÑOZ LÓPEZ  
337 380 MARTA MUÑOZ GALVEZ EVASION RUNNING VILANOVA
338 379 CLARA BARGALLÓ ROMAGOSA CLUB ATLETISME VILAFRANCA
339 379 ROSABEL FORTUNY SAEZ RUNNING EVASION VILANOVA
340 378 CARMEN MARSAL MARTIN RUNNERING GIRLS
341 377 ELISA ABAD  
342 377 BLANCA PERIBÁÑEZ ROMAGOSA AEXTERRARUN
343 376 ÀNGELS PEROY MESTRE EVASION RUNNING VILANOVA
344 376 EMMA SANCHEZ FLORES MARISTES
345 375 CARMEN DE LA ROSA LOPERA RUNNERS SABADELL
346 374 NEUS VERGE BERRAR CESBOI
347 374 MARIA CABALLERO

Classificacions actualitzades corresponent a 4 curses.

POSICIÓ PUNTS CLUB
1 13749 ESPORTIU PENEDES
2 12309 KAIZEN RUNNING
3 10148 CLUB EXCTA. UECANOIA
4 10307 ROADRUNNERS
5 8793 C.E. DEPORUNNERS
6 8069 AE TALAIA
7 6443 EVASION VILANOVA
8 6348 CLUB ATLETISME VILAFRANCA
9 5548 BARRADO TEAM
10 3975 GRUP ROCA RUNNING CLUB
11 3964 FONDISTES PENEDÈS
12 2950 C.A. ATLETES VNG
13 2716 CLUB ATLETISME CANYELLES
14 2644 CAI
15 2438 A.E.XTERRARUN
16 2427 LR RUNNING
17 2267 C.A.VILADECANS
18 1956 GEDIA
19 1869 CLUB NATACIÓ SITGES
20 1842 CORREM PER LA TERRA
21 1825 CLUB ESPORTIU L ARBOÇ
22 1691 CLUB ATLÈTIC RUNNING
23 1600 DUSCHOLUX
24 1414 CENTRE EXCURSIONISTA PENEDES
25 1370 ESCALFA KE SURTS
26 1358 NOIESRUNNERSITGES
27 1354 MEEEEEL RUNNING
28 1351 IRONWILLBARCELONA
29 1349 C.E.TRAIL TARRACO
30 1321 BLADE RUNNERS
31 1305 +3000!!
32 1304 ST. CRISTÒFOL RUNNERS
33 1279 TRIATLO.CAT
34 1266 INTER CROSSFIT
35 1263 LOS LOCOS HERRERA
38 1260 VIU FÀCIL
36 1255 RUNNERING GIRLS
37 1245 TIULA RUNNERS
38 1241 ERISTE TEAM
39 1235 BONESVALLS TRAIL
40 1210 FIT TRAIL – PAS A PAS
41 1207 PIC DEL VENT
42 1159 CORCATS
43 1054 FILIRUN

Classificacions actualitzades corresponent a 5 curses*.

*La puntuació de la cursa La Talaia corresponent en aquesta categoria està sent revisada, sent de moment provisional.

POSICIÓ PUNTS NOM COGNOMS CLUB
1 1660 ARNAU MARIN MONTANER ESPORTIU PENEDES
2 1180 MARTÍ FONTDECABA ALBA AE TALAIA
3 1100 ADRIÀ COLOMER FORTUNY ESPORTIU PENEDÉS
4 600 SOUFIANE BEN BRAHIM  
5 580 ARNAU MUÑOZ MANCHA CERRR
6 560 JOAN BLANCH BATET ESPORTIU PENEDES
7 560 MARC PÉREZ DALMAU  
8 560 LLUÍS QUERO BATALLA  
9 540 SERGIO MIGUÉLEZ MARTÍNEZ  
10 540 ARNAU MARTÍNEZ MERCADÉ  
11 530 IGOR PEREA FLORES TRANSTRIATLON
12 530 JOSEP REBULL BARRERA  
13 520 SERGI BONET BADIA  
14 510 ALEIX SÁNCHEZ RUFÍ  
15 500 LACHEN LACHEN  
16 500 YOUNESS EL KARDA  
17 500 PAU CORAL SENSE
1 500 ALVARO SÁNCHEZ LÓPEZ  
2 490 RAÚL MEDINA GÁLVEZ BTT LR
18 490 ERIK CARBONELL GONZALEZ CLUB ATLETISME VILAFRANCA
19 490 ERIK CALERO MAÑAS ESPORTIU PENEDÉS
20 490 YASSINE DAALI  
21 480 MOHAMED AIZZAT  
22 480 ROGER FONT PASAMON INDEPENDENT
3 480 ALEIX FERRÉ BOLTÀ  
4 475 JAUME CARDÓ SUSAGNE  
23 475 MARTÍ BALLESTER BOSCH CENTRE EXCURSIONISTA DEL PENEDES
24 475 OMAR ABID  
25 475 DAVID RAMÓN LLORENTE CLUB NATACIÓ HOSPITALET
26 470 NIL TORRES GALIMANY ELS MILLORS
27 470 BRAHIM EL HAMIDY  
28 470 IKER ARAGON GUAJARDO GEDIA
29 465 ALEIX GARCÍA VILCHEZ  
30 465 POL COLOMER LLORENS  
31 465 YASSINE BAABALI  
32 462 OTMAN CHARCKOURI  
33 462 MARTÍN LOPEZ  
34 460 ABDELALI EL ATTAR YALAOUI GEDIA
35 460 AYMANE EL JABALY  
37 456 IMAD MEHJOUBI  
38 455 MOHAMED SADEEK  
39 454 ABDELATIF ABOOUTOOFIL  
40 453 OUSSAMA BOHSINI  
41 452 KARIM BANJIMHAR  
42 451 PAU GARCÍA NOGUEIRA ROADRUNNERS

Classificacions actualitzades corresponent a 5 curses.

POSICIÓ PUNTS NOM COGNOMS CLUB
1 1090 FOIX MONTANER RAFOLS ESPORTIU PENEDES
2 600 SARA ALONSO MARTINEZ AA CATALUNYA
3 580 ARAN ROS CASTET C.E. DEPORUNNERS
4 560 MARINA HERCE CRESPO  
5 540 OLÍVIA BELLAUBÍ PALACIOS TRUGA TEAM
6 530 MARIA MAS CANAL  
7 520 GEMMA MONFORT GUIMERÀ  
8 510 BLANCA CASTILLO RODRÍGUEZ  
9 500 ONA PORTA MALLOFRÉ  
10 500 MARINA TRAVÉ FERRER ESPORTIU PENEDÈS
11 500 JÚLIA LANAU CASTELLVÍ  
12 500 ANDREA PALACIOS RODRIGUEZ  
13 490 SARA BETANCOR GÓMEZ  
14 480 CLÀUDIA FOLGUERA REIG  
15 480 ANDREA ESCALANTE HORTAL  
16 479 ARIADNA MARTÍN DELER  
17 475 JOANA AUBIA BONACHI  
18 470 ROSÓ CASAS NUROJA

Classificacions actualitzades corresponent a 5 curses*.

*La puntuació de la cursa La Talaia corresponent en aquesta categoria està sent revisada, sent de moment provisional.

POSICIÓ PUNTS NOM COGNOMS CLUB
1 2940 ALEJANDRO VILLARINO RODRÍGUEZ ESPORTIU PENEDES
2 2860 THOMAS FORTIN AE TALAIA
3 2406 MIGUEL CAMACHO LARA SPARTA CUNIT
4 2258 LLUÍS BERTRÀN ABADIANO* EVASIÓN RUNNING VILANOVA
5 2200 GERARD GIL SENTIS  
6 1973 GERARD CARBONELL ROVIRA BEERRUNNING MEDIONA
7 1805 GERARD SOLÈ PORRAS METALBIKERS
8 1660 SERGI JANSÀ I VAL AE.TALAIA
9 1485 DANI GARCÍA HOLGADO ESPORTIU PENEDES
10 1428 JORDI SÁNCHEZ TORRAS C. E. DEPORUNNERS
11 1410 DAVID PATIÑO UBIA CLUB EXCTA. UECANOIA
12 1399 DANIEL ALMONACID VICTORIANO CE DEPORUNNERS
13 1376 JUANJO TRINIDAD SOLÍS BARRADO TEAM
14 1355 VÍCTOR MALRÀS RODRÍGUEZ C.E. DEPORUNNERS
15 1344 MARC TORT SONET  
16 1309 JAVIER ORDOVAS VERTEDOR LR RUNNING.
17 1040 MARC MARTÍ GARCIA ESPORTIU PENEDÈS
18 990 JOAN MORERA ROVIRA ESPORTIU PENEDÈS
19 990 VICENS RIOS GALLART C.E. DEPORUNNERS
20 965 XAVI FONT ALEMANY  
21 960 JOSE MIGUEL LÓPEZ SÁNCHEZ LR RUN
22 956 JOAQUIM AYALA CAMPOS MSG
23 954 DIEGO RUIZ ROSA BALSARUNNERS
24 954 JOAN PLANAS CUSINÉ CAVES PLANAS ALBAREDA
25 952 MARTÍ SOLER TORRELLA C.E.DEPORUNNERS
26 949 PAU OLMOS BENLLOCH C.E. DEPORUNNERS
27 947 XAVIER IBÁÑEZ SOLER C.E.DEPORUNNERS
28 943 JOSE ROJANO SALGUEIRO  
29 941 ARNAU BARDÍ MILÀ  
30 938 ORIOL BALSELLS RODRÍGUEZ  
31 936 JUANKA MORENO MARTÍNEZ CLUB ATLETISME VILAFRANCA
32 934 DAVID ÁLVAREZ GARRIDO  
33 930 JAUME ANTON MOYA INTERCROSSFIT
34 924 MIGUEL FISAC FUENTES ST. CRISTÒFOL RUNNERS
35 924 CRISTIAN RAMON CABELLO MEEEEEL RUNNING
36 918 ANDRI DIAZ VALVERDE CANICROSS PENEDES
37 917 ARNAU CALVET CARNICÉ C.E.DEPORUNNER
38 917 ALEIX TORRES DIAZ  
39 911 JESÚS ESCRIBANO GOMEZ DEPORUNNERS
40 911 EDUARD NEIRA JORBA  
41 910 OSCAR FERRANDO MARIMON  
42 909 JOAN ISAAC LLAÓ FERRANDO  
43 908 RUBEN GARRE ROLDAN  
44 905 IVAN CARRASQUILLA CREMADES C.D. DEPORUNNERS
45 901 ADRIAN GARCÍA YUSTE EVASION
46 900 MIQUEL CUSINÉ CARBONELL FALCONS DE VILAFRANCA
47 898 LLUIS GARCIA LUZON GRUPO ROCA
48 889 JOAN CALLEJÓN BOQUERA  
49 886 QUIM LLUVEROL TRILLAS GEDIA
50 882 ISMAEL BAREA ROSCO CE PENEDES COSTA DAURADA
51 877 RAUL AYALA CAMPOS ELS SENYORS DE LES PEDRES (PDP)
52 871 VICTOR ROMERO GARCIA SIN
53 869 JAVIER OJUEL SAINZ  
54 868 FÈLIX MESTRE RIUS 7 GINS
55 862 MARC PALAU SOLER J&A GARRIGUES
56 856 IVAN JAVIER CASTRO  
57 856 ORIOL GUARCH FONTANALS  
58 854 ANDREU ADELL SEGARRA  
59 850 JOAN CATALA BOLET  
60 850 MARIO AZOR PORTOLES  
61 844 JAUME ALIMANY MORENO  
62 837 JORDI PAREDES SÁNCHEZ TRAIL GAVÀ
63 828 XAVI GUTIERREZ PEREZ-MILÀ C.E.DEPORUNNERS
64 600 JOEL VALLDOSERA SÁNCHEZ C.E. DEPORUNNERS
65 560 SERGI RODRÍGUEZ MARTOS CLUB ESPORTIU L’ARBOÇ
66 540 PEDRO SALOR ALVARADO ROAD RUNNERS
67 530 PAU JASANADA MASSANA C.E. DEPORUNNERS
68 530 DAVID FRIAS PEREZ VEC
69 530 VICENTE ROMERO PATON MÚTUACAT BRAVO TRAIL
70 530 DOMENEC VENTURA HOSTA GEDIA
71 520 JORDI REYES ARNABAT GEDIA
72 520 CARLOS CASQUET SESMONDE BRAVAS RUNNERS
73 520 JAUME CUSINÉ CEP
74 510 JAVIER BERNABE ALIAS C.A.VILADECANS
75 500 CARLOS ALONSO MUÑOZ  
76 510 PAU JASANADA MARTINEZ CE DEPORUNNERS
77 500 JOAN ROSICH LLORACH CLUB EXCTA. UECANOIA
78 500 SERGI RABELLA GOL SARROCA BIKERS
79 490 ERIK CALERO MAÑAS ESPORTIU PENEDES
80 490 JORDI BERTRAN BERTRAN #SEMPREPOSITIU
81 490 JORDI GOMEZ VIA CAV
82 490 ROBERTO BAÑOS BARRADO TEAM
83 480 JOAN CORTIADA MESTRE BARRADO TEAM
84 480 DAVID BORRAS CLUB EXC UECANOIA
85 479 JOSEP PUJOL RIUS CLUB NATACIÓN IGUALADA
86 479 CRISTIAN ARAYA GUTIERREZ IRONWILLBARCELONA
87 479 XAVI PÉREZ IBÁÑEZ ESPORTIU PENEDÈS
88 478 MANUEL ALCAZAR SALMERON  
89 478 MARTÍ TORRALLARDONA RAVENTÓS ÀNIMA D’ESPORTS/ POTA & KM
90 478 JORDI MASSANA ARNAN ESPORTIU PENEDES
91 477 EDUARD FARRAN FARRE ASS. EXCTA. URGELL
92 477 IOSU AURREKOETXEA LOS CANGRIS
93 476 ANTONI PUJADÓ CALVET ESPORTIU PENEDES
94 475 ISIDORO MAYA AGUDO CN MOLINS
95 475 POL SENABRE  
96 475 ISMA MOLINA ESCRIBANO U.E.C.ANOIA
97 475 DIDAC VIÑALLONGA SANTFELIU CORRE
98 474 UNAI CALAFELL VEGAS OCELLS DEL BAGES
99 474 JORDI MIRÓ LÓPEZ CE DEPORUNNERS
100 474 JOSE MANUEL RODRIGUEZ CANDON  
101 473 MARÇAL TORRALLARDONA RAVENTÓS POTA & KMS
102 473 PAU RAMON MONTANÉ CURSA DELS COLLS
103 472 POL FREIXEDES CORAL NO
104 472 FRAN LABELLA SANCHEZ  
105 472 JAUME GRAU BORRÀS INDEPENDENT
106 471 DANI PALACIOS ALCARAZ  
107 471 IVAN FERNANDEZ QUESADA  
108 471 MARC REYES COLLSEROLA MOUNTAIN RUNNERS
109 470 JORDI SEGARRA JULIÀ LA FABRICA DEL CARTUCHO
110 470 PAU BERGADÀ PRORUNNERS
111 470 DÍDAC SALVADÓ CN VILAFRANCA TRIATLÓ
112 470 GABRIEL MARIA MANCILLA SPARTA CUNIT
113 470 JEREMY TORREGROSA  
114 470 ORIOL BORRELL  
115 469 JORDI ROVIRA +3000!!
116 468 SIMONE BOCCACCIO  
117 468 DANI GRADOS MARTINEZ CLUB EXCTA. UECANOIA
118 468 JORGE MATO CARVAJAL C.E. DEPORUNNERS
119 467 CARLOS LÓPEZ DORADO  
120 467 PAU ESTEVE ROJANO ESPORTIU PENEDES
121 467 SERGIO MARTÍN DÍAZ  
122 467 ALBERT RICART LÓPEZ CAN PUÇA TEAM
123 467 JORDI FONTANET PEREZ BONESVALLS TRAIL
124 466 PABLO URRUTIA ROYO FABRICA DEL CARTUCHO
125 466 ARTURO ELIZALDE MASIÁ ROGER PEREZ
126 466 JEPI PLANAS I CASAS LA MUNIA
127 465 ESTEBAN RETAMAL FERNÁNDEZ STEVEFOXED
128 465 ALBERT GARCIA NADAL MEEEEEL RUNNING
129 465 GORGO GÓNGORA JIMÉNEZ CLUB ESPORTIU DEPORUNNERS
130 464 PAU ALONSO HENZE GEDIA
131 464 MAGÍ LLENAS DÍAZ  
132 464 MARC CLEMENTE PIÑOL  
133 463 SERGIO SÁNCHEZ RUIZ  
134 462 ANTONI SERRANO BOLET INDEPENDENT
135 462 JOAN GALIMANY TUBELLA CLUB ATLETISME VILAFRANCA
136 462 XAVI ALMELA A.E TALAIA
137 461 OSCAR FONTANALS NAVARRO  
138 462 LUISMA ROZAS PIRIS  
139 461 FELIX GARCIA  
140 461 JOAN VALLÉS PETIT  
141 460 CARLES MARTIN ISERN  
142 460 JOSE EVELIO MARTINEZ SAIZ  
143 460 RICARD FARRE PEREZ  
144 460 EMMANUEL BILLOT  
145 460 JOAN MILA I HUGUET CENTRE EXCTA. DEL PENEDÈS
146 459 ALFONS GUTIERREZ GARCIA  
147 459 NIL VENTOSA 7GINS
148 459 SERGIO ESPUÑA GÓMEZ CLUB ATLETISME OLESA
149 459 JOAN COLL MARTÍ  
150 458 JOAN LOPEZ MULET  
151 458 RAEF MONDER C.E DEPORRUNNERS
152 458 PERE GALIMANY BAGES FONT-RUBÍ
153 458 MIGUEL ÁNGEL DEL RIO MARTOS CLUB ESPORTIU L ARBOÇ
154 457 ANTONIO LLOPIS  
155 457 LUIS MIGUEL RODRIGUEZ GUILLEN  
156 457 ALEX HIDALGO GARCIA OPERACIÓN BIKINI EXTREM
157 456 ARIEL CANO KAIZEN RUNNING
158 456 JORDI GARCIA CASALS  
159 456 ROGER MUNNÉ  
160 456 JORDI BENACH INDEPENDENT
161 456 XAVI PERDIGUER ROVIRA CAI TRIATLO
162 456 ENRIC VALENCIA  
163 455 ONNO DE BOER FUSION TEAM NL
164 455 JORDI GIRONA GEDIA
165 455 DAVID SÁNCHEZ ORTIZ MASQUEFA TRAIL
166 454 MHAMED ER-REHYMY  
167 453 HECTOR REY JURADO  
168 453 JORDI ESCOFET MARTÍNEZ CEP
169 453 ORIOL PLANS PONSA  
170 452 ISMAEL GARCIA SOLÉ  
171 452 ALBERT MASIP  
172 452 ABELARDO ALMECIJA RUNNERS CIUTAT DE VALENCIA
173 452 PEDRO IÑAKI GONZÁLEZ TORRES  
174 451 ALBERTO ROMÁN RODRIGUEZ  
175 451 ALBERT TORRENTS GONZALEZ +3000!!
176 451 MARC PUJADAS RODRÍGUEZ  
177 451 SERGI SERRAMIA ROSELL  
178 450 POL FREIXEDES GARCIA  
179 450 ARNAU GRANADOS FISIOMONASTERIO
180 450 MARC CARASA CARDUS  
181 450 FRAN DE LA CRUZ LOPEZ  
182 449 XAVIER IBARZO CALVET ST. CRISTOFOL RUNNERS
183 449 PETER GEELMUYDEN MAGNUS  
184 448 DANIEL GUTIERREZ GORDILLO GEDIA
185 447 LEO VIÑAS NIETO FILIRUN
186 447 MIQUEL MAYANS FONT  
187 447 DAVID SERRET RODRIGUEZ  
188 446 XAVI CABRERA MARTINEZ CLUB ATLETISME BÈRNIA
189 446 RAUL PELAEZ BAUDET INDEPENDENT
190 445 JORDI VILLANUEVA CALVET  
191 445 SERGI RETAMAL ROVIRA +3000!!
192 445 PIERRE THIBAUDEAU  
193 444 MIQUEL TUTUSAUS RAMON CAV
194 444 SAVÍ UBALS CAZORLA CAI
195 444 JOSE PÉREZ PÉREZ LR RUNNING
196 443 MARCELLO PERES C.A. RUNNING
197 443 FRANCISCO RODRIGUEZ ALCALDE  
198 443 SERGI CONDIS EDO  
199 442 DIEGO SEGURA CASTAÑEDA CEDEPORUNNERS
200 441 BORJA PARRA ALBARES TG TRIATLO SITGES
201 442 GERARD MITJANS COLS  
202 441 JULEN VALVERDE CLUB ATLÈTIC RUNNING
203 440 XAVIER NOBAU RUIZ CAP
204 440 ERNEST RIBA LOPEZ  
205 440 ROGER PÉREZ PARERA  
206 439 MARC SADURNÍ PARERA AUTÒNOM
207 438 ELOI CONTRERAS PARES C.E. DEPORUNNERS
208 438 ROGER ROVIRA BENACH  
208 437 GIANLUCA PERFETTI  
210 437 JOAN OLLE METALBIKERS
211 436 JOSEP SANGÜESA ROIG  
212 435 NICOLÁS DE ARESPACOCHAGA SANTIAGO  
213 434 JONATAN HIDALGO RODRIGUEZ PRORUNNERS BCN
214 434 ANDREU GIL DELGADO CLUB ATLETISME VILAFRANCA
215 433 MIQUEL MARTINEZ VAN DER VALK RUN4US
216 433 XAVIER VIVES DELCOR  
217 433 VICTOR MARTINEZ MASSIP CLUB TENNIS ESPARREGUERA
218 432 KEVIN HURTADO  
219 432 XAVI SANCHEZ PONS  
220 431 ORIOL PELLICER PLASA INDVRAINS
221 431 GUIFRÉ MARTÍ VALDEMORO  
222 430 MARTIN HAUGE 20R20S
223 430 ION ARBELAIZ IZA  
224 430 JAUME ROMAGOSA CABÚS  
225 429 RAUL FERREIRO HERNAN DEPORUNNERS
226 428 ANTOINE  
227 427 MARC TURELL I FERREIRO  
228 427 JAUME RAVENTÓS JANÉ  
229 426 IVAN MATA, IVAN  
230 426 OSCAR VENTOSA VICENTE  
231 425 RUBEN BUSTOS CAZORLA  
232 425 BORJA GAREA VAQUERO MINDUNDIS TEAM
233 425 DANIEL OLIVARES PIQUERAS  
234 424 NASSER ACHOUKHY  
235 424 LIA MARRUGAT TORRALLARDONA CAV
236 424 BLAI SANCHEZ PONS  
237 423 JOSE REINA CARMONA  
238 423 DAVID VIA SEGURA FENTVIA
239 423 HENRICO PUTTENSTEIN  
240 422 ALBERT POSTIGO BAYÓ  
241 422 HÉCTOR MARTÍNEZ CLUB TENNIS ESPARREGUERA
242 421 KILIAN HUNT BORRÀS  
243 421 TONI BOLAÑOS GARCIA  
244 420 CARLOS SEGURA MORALES CLUB ESPORTIU L’ARBOÇ
245 419 CARMEL BONET RIBELLES LO QUE QUEDA DE TRACTÒRIA
246 419 NICO PLANELL CARNDELL GER
247 418 CARLOS IGLESIAS FERNÁNDEZ C.A. VILADECANS
248 417 PERE SERRA ARNAU  
249 417 RAUL PEREZ MARTINEZ FREE FIGHTERS
250 416 KEVIN ARAGONES MALDONADO  
251 415 JEREMY CHIAPOLINI BARCELONA CASUAL RUNNERS
252 414 POL LARI JARQUE  
253 413 DANIEL BONAVIA CAEIRO  
254 412 XAVIER VIVES ROADRUNNERS
255 407 DANIEL BARTOLOMÉ DÍAZ  
256 406 MIQUEL JUNCOSA POZO AEXTERRARUN
257 404 JOSE FERNANDEZ MORALES  
258 403 GUSTAVO DE HOZ  
259 402 CARLES HUGUET CARMONA  
260 400 GERARD RAMON MONTANÉ DEPORUNNERS
261 399 DANIEL LUQUE BENITO

Classificacions actualitzades corresponent a 5 curses.

POSICIÓ PUNTS NOM COGNOMS CLUB
1 2380 MARTA SEGURA RIUS CLUB EXCTA. UECANOIA
2 2070 AITANA FERNÁNDEZ BRAÑA  
3 2000 TERESA LLUVEROL TRIAS ESPORTIU PENEDÈS
4 1720 AIDA PEREZ SOLER C.E. DEPORUNNERS
5 1680 MARIA PONS VENTURA CLUB ATLETISME VILAFRANCA
6 1465 MARIA CARME OLAYA GUZMAN FONDISTES PENEDÈS
7 1400 SISTER CLARÀ PÁEZ  
8 1100 MIREIA FUMENAL ARTÉS C.E.DEPORUNNER
9 1560 LÍDIA RAMOS PALACIOS AETALAIA
10 1160 LAURA RIUS MORALES ESPORTIU PENEDES
11 1110 FOIX ORTIZ CORREM PER LA TERRA
12 1080 ESTER ARBOS MEEEEL RUNNING
13 963 NURIA CASAS  
14 947 GEMMA SAFONT CAMPRUBÍ 7 GINS
15 936 MIREIA ALEMANY BRAVO INTER CROSSFIT
16 928 NORA OJEDA ACOSTA C.E. DEPORUNNERS
17 923 BEATRIZ GÒMEZ ALBARRACÍN ESPORTIU PENEDES
18 907 EVA GRIMAU MARTI CAV
19 894 ANABEL SANCHEZ BELTRÁN LR RUN
20 894 SONIA GARCIA GARCIA LR RUN
21 600 ESTHER CRUZ DUSCHOLUX
22 600 GEORGINA GABARRO MORENTE CLUB EXCTA. UECANOIA
23 540 SANDRA MARLÈS ROMERO INDEPENDENT
24 530 PATRICIA PEREZ NAVARRO CLUB NATACIÓ SITGES
25 520 MILENA IVANOVIC 20R20S
26 520 LAURA SÁNCHEZ PUEBLA PIC DEL VENT
27 510 ALBA COLOM MIRAS ESCALFA KE SURTS
28 510 GISELE ROS ROJAS CLUB ATLETISME CANYELLES
29 510 NATÀLIA BUTÍ  
30 500 MARIA HERNÁNDEZ CONTIJOCH C. E. DEPORUNNERS
31 500 LENA ROVIRA MIRO EVASION BLULINE VILANOVA
32 500 JÚLIA VALLDOSERA SANCHEZ DOINA
33 490 ANNA BELEN GALLEGO VILLAESCUSA  
34 490 ELEONORA ZONTA MENS SANA IN CORPORE SANA – IT
35 490 RAQUEL LEON JAVIER CAP
36 480 SARA MOLINS CABANÍ INDEPENDIENTE
37 480 MIRIAM COLOMER RUIZ INDVRAINS
38 480 CARLA PLA DE LA VARGA  
39 480 NURIA RIVERA RUBIO  
40 480 DUNA RIBA CONTRERAS  
41 479 MARTA PEREZ MIR  
42 479 REGINA PIÑOL ROVIRA  
43 478 CATERINA TALLÓN PRIETO  
44 476 ELISENDA VIDAL SANS CLUB ATLETISME VILAFRANCA
45 475 CELIA MERCHAN MARTIN C.A.RUNNING
46 475 CAROLINA LAURIANO DA SILVA RUNBCN
47 475 ALEXANDRA BERTRAN JUNQUÉ ESPORTIU PENEDES
48 475 CRISTINA TRUJILLO CUEVAS GOSESPORTCATALUNYA
49 474 TAMARA WILLEMS KM4ADOPTIONS
50 472 JAZMIN VIVIANI  
51 471 SONIA RIBAS CARRILLO EVASIONVILANOVA
52 470 MARTA CRUSAT INGLES  
53 470 NOELIA CANO  
54 470 MONICA REVERTE CASABAYO  
55 470 EMMA MATA VENTOSA CE XAMBA VILAFRANCA
56 470 MARI LÓPEZ MARÍN VARIAS
57 469 JENNA QUESADA ARQUES INDEPENDENT
58 467 ELENA GARCIA ALARCON  
59 465 MONICA DIAZ MARTINEZ URBATRAIL
60 465 CRISTINA JURADO SANCHEZ CLUB ESPORTIU L’ARBOÇ
61 465 GUISLA TUBAU CAMPUZANO C.E. DEPORUNNERS
62 465 SILVIA LATORRE GARRIGA MASQUEFA TRAIL
63 462 NEUS CRISTIÀ NEUS
64 462 NATALIA LUPPENS ALVAREZ C. E. DEPORUNNERS
65 462 MIREIA CORTIADA MESTRE CLUB ATLETISME VILAFRANCA
66 460 ANNA LÓPEZ ROMAGOSA  
67 460 JOANA CABRAL TORRADO  
68 460 LILI FERRER S.A.CORBERA
69 458 MÍRIAM INSENSÉ SERRANO  
70 458 MONTSE SÁNCHEZ  
71 458 CRISTINA ROVIRA BARCELÓ  
72 456 MIREIA ROVIRA BARCELÓ  
73 456 CRISTINA ALMATÓ ADELL  
74 456 JOANA QUINTERO CARMONA  
75 455 MARIA JESÚS ARANGO RODRÍGUEZ CAOLESA
76 455 LORENA BERNALDEZ ARJONA IRONWILL BARCELONA
77 455 NATALIE ASSAAD-NASR  
78 454 MIREIA GARCIA FERRER  
79 454 NEUS GALOFRÉ LÓPEZ  
80 454 MARTA BATLLE CASADEVALL  
81 453 ANNA PUIG ESTEBAN  
82 453 MAR MALLOFRÉ CARBÓ  
83 453 ANNA SOTOCA COLL  
84 452 CRISTINA CAPEL OSTARIZ  
85 452 NOÈLIA GRIFO I CASTILLO  
86 452 NATALIA PALACIOS VALLS  
87 451 MONTSERRAT CORREDERA TORRES ESPORTIU PENEDÈS
88 451 TAMARA NAVAL PESQUÉ  
89 450 ANDREA GAZOLI SIQUEIRA  
90 450 ANA ALEJANDRO FRIAS CLUB EXCTA. UECANOIA
91 450 MARTA DUARRI  
92 449 MIREIA CORBALÁN GONZÁLEZ  
93 449 TAMARA PINO GARCÍA RUNNERINGGIRLS
94 449 JUANA JIMÉNEZ COBO  
95 448 MONICA RODRIGUEZ MORENO FREESTYLE
96 448 MARTA RIBÉ MANZANERA C.E. DEPORUNNERS
97 446 ANA DEL RIO MARTOS CLUB ESPORTIU L\’ARBOÇ
98 446 ARIADNA BENET VIGO  
99 445 LAURA RÀFOLS PARELLADA  
100 445 MERY LOPEZ FERNANDEZ  
101 445 MARTA BENITO PAREDES LOS BENITO TEAM
102 444 XISCA PERICAS CLUB ATLÈTIC RUNNING
103 444 MICHELA D’AURIA VIU FÀCIL
104 444 MONTSE URGELL  
105 443 IMMA MUÑOZ GALVEZ  
106 443 CRISTINA PRADOS ANDREU  
107 442 RAQUEL USERO LOPEZ  
108 442 ALBA RODRIGUEZ PARELLADA  
109 442 CAROLINA ARENAS JOVÉ  
110 441 NOEMI SANNA EVASION RUNNING VILANOVA
111 441 INGRID PARETAS VIÑALS  
112 441 MERCEDES CHOPO PUERTOLLANO ALCAINE
113 440 MONTSE VICENTE COLOMA CLUB ATLETISME VILAFRANCA
114 440 ANNA SOLER ISERN C.E. DEPORUNNERS
115 440 BLANCA MARCH ORTEGA  
116 439 MARIA JACOBA ANNA VAN BEEK  
117 439 AIDA RIOS MOLINA  
118 439 ANNA INIESTA CAV
119 438 PATRÍCIA ESTEBAN BAENA CLUB ATLETISME VILAFRANCA
120 438 MARTA SOTOCA COLL  
121 437 MARIA CABALLERO  
122 437 INMACULADA POZO LEON GRUP RUNNERING GIRLS
123 437 SERINA RAGAI NASSIF  
124 436 CLARA BARGALLÓ ROMAGOSA CLUB ATLETISME VILAFRANCA
125 436 ALICIA ALCOLEA SANCHEZ STILETTO A
126 435 NÚRIA IGLESIAS MARTÍNEZ  
127 434 SHEILA CAYUELA RUIZ TRA I MEL

Classificacions actualitzades corresponent a 5 curses*.

*La puntuació de la cursa La Talaia corresponent en aquesta categoria està sent revisada, sent de moment provisional.

POSICIÓ PUNTS NOM COGNOMS CLUB
1 2338 JORDI CALLAU SOLER METALBIKERS
2 2208 CARLOS MARQUEZ GUERRERO  
3 2056 JORDI FOGUET PIJOAN BARRADO TEAM
4 1947 MIGUEL ANGEL MONCUSI AGUSTI A. E. COTA 705
5 1884 JOAN ROIG DE LA ROSA ORALSEXRUN
6 1803 LLUÍS RIUS ROMAN  
7 1785 IVAN FERRI MONTANE ESPORTIU PENEDES
8 1550 VÍCTOR RUIZ GIRALDE  
9 1406 SERGIO MARIN IPAS C.E. DEPORUNNERS
10 1385 JOAN ALMIRALL FARRÉ CASC
11 1357 ALEIX MASANA ESCAMILLA FOQUES I PIOLETS
12 1350 RAIMOND MARCÉ RAFECAS  
13 1349 JUAN CARLOS DEL POZO MEDEL ESPORTIU PENEDÉS
14 1347 MARC MUÑOZ SORIA  
15 1347 NICOLÁS RAVENTÓS JURADO LR RUNNING.
16 1256 JOSE MUÑOZ SANTOS KAIZEN RUNNING
17 1246 ENRIC FONTDECABA BAIG FAMILIA FONTDECABA
18 1120 XAVIER LOPEZ HERNANDEZ  
19 1100 AGUSTIN CACERES HERNANDEZ C.E. DEPORUNNERS
20 1035 JONATHAN PÀMIES BOILLOS  
21 1020 JORDI BALDRICH TRIATLÓ.CAT/ CASTILLO ATHETIC
22 1019 HÉCTOR ALBESA TOMÀS C.E.DEPORUNNERS
23 1006 SANTI ALCARAZ FERNANDEZ KAIZEN RUNNING
24 996 JULIÁN ANTÓN SUCH  
25 985 JUANJO POVEDA URBANO ANABOLIC WINDOW
26 980 JOSE MANUEL ACEVEDO FERNANDEZ RUNNIG PARC
27 977 DAVID OCARIZ FERREIRO CALIMOCHO RUNNERS
28 955 JORDI MOGINO I MARTINEZ  
29 955 XAVIER ARROYO AZORIN XAVIORI RUNNERS
30 940 XAVIER LLUVEROL GEDIA
31 940 FERNANDO PEREA POVEDANO ANABOLIC WINDOW
32 936 ANTONIO MORENO BLANCO KAIZEN RUNNING
33 931 MANEL MONTOLIU ALBET AC ENDAVANT LES ATXES
34 925 PEDRO PRIETO MEMBRIVE ROAD RUNNERS
35 922 SENEN JARAMILLO BUSQUETS ESPORTIU PENEDÈS
36 920 PERE CREIXELL MEDIONARUNNING
37 919 TON LARA MURILLO BARRADO TEAM
38 919 TONI RUIZ CARRIZALEZ  
39 918 XAVIER DAMICO ESPORTIU PENEDES
40 915 FRANCESC MARTÍN MARTÍNEZ  
41 913 JOAN CARLES ARCE PARELLADA CAP
42 912 LUISITO AVILA PASTOR RUNNINGTIMECLUB1LOVE
43 903 CESAR MARTÍNEZ HERNÁNDEZ  
44 902 GERARD SALVADOR MIQUEL  
45 899 SERGI RIALP  
46 898 RAFA QUINTANA CAMPOS INDEPENDENT
47 897 JOAN PEÑAFIEL HERVÁS CLUB ATLETISME VILAFRANCA
48 894 MANEL MALAVÉ GARCIA CENTRE EXCTA. PENEDES
49 892 MARC RUBIO ILLA  
50 885 SIXTO RODRIGO GARCIA  
51 885 SERGI LÓPEZ OLMEDO  
52 884 RAMÓN FERNÁNDEZ GRANADOS GRUP ROCA RUNNING CLUB
53 884 JOAN ALCARAZ TORRES  
54 882 ALBERT CATLLÀ ROVIRA GRUP ROCA RUNNING CLUB
55 874 FRAN CONTRERAS RIQUELME FREE FIGHTERS
56 868 JOSE MARIA BALSA NOVEGIL ROCA TEAM
57 866 SANTI ESTEVE VENTURA  
58 860 STEFAN DE VRIES  
59 853 MANEL GARRIDO REGADERA BEER RUNNERS
60 846 XAVIER MOTA GUARDIA  
61 830 XAVIER HERRAN NAVARRO  
62 819 MARCIAL GRANDE ROBLES  
63 808 FRANCESC COMERMA MATEU  
64 796 FRANCESC BARRAGAN FONT  
65 795 JOSEP FIGUERAS FIGUERAS FILIRUN
66 787 MARCOS ANTONIO DE GEA VIDAL  
67 600 CELS CODINA RAMONJOAN PIA RUNNING
68 600 SERGIO MONTES MOLINA AC ENDAVANT LES ATXES
69 580 DAVID GUARCH CUADRADO RUNNERS BERGADA
70 580 COSME PON PALMA TG SITGES
71 580 JORDI PINYOL MASANA FOQUES I PIOLETS
72 560 CARMELO COLACIOS TAÑAN  
73 560 PITU RODRÍGUEZ GONZÁLEZ MADTEAM
74 560 GIL LÓPEZ DOMENECH XTRAIL MONTSENY
75 540 CARLOS ANTONES POY DEPORUNNERS
76 540 ORIOL ROCA I BOLET CEP
77 540 RICARD VERGE BERRAR CE PICORNELL
78 530 JORDI BERNAT MELERO  
79 530 PAU MARTÍ COLOM AE TALAIA
80 520 ROGER ROCA SAQUERO ESCALFA QUE SURTS
81 510 JESÚS ARANDA MARTÍN EVASION VILANOVA
82 500 LLUÍS PARELLADA VALLÈS INDEPENDENT
83 500 ORIOL PLANS ROSSELLÓ  
84 500 IVAN ARTIGAS C.E.DEPORUNNERS
85 500 SERGIO SALA ALONSO ANABOLIC WINDOW
86 500 DAVID BORRAS VALLS UEC ANOIA
87 490 JOAN NEBLEZA MIRABENT CLUB ATLETISME CANYELLES
88 490 FRANCESC LLOBET ESQUIUS CLUB EXCTA. UECANOIA
89 490 FRANCESC FOS LLOPART GRUP MUNTANYA SANT SADURNI
90 490 ROGER BAIG PUJOL MONTCALRUN
91 490 JAUME CELADA ROURA IRONFRIENDS
92 490 ALBERT PUNSOLA A.E TALAIA
93 490 MODEST FERNÉNDEZ LLOPART MIOSTAF
94 490 VICTOR PEÑA CORTES DEPORRUNERS
95 480 FRAN ROMERO SAEZ BARRADO TEAM
96 480 JORDI BALDRICH TRIATLÓ.CAT/ CASTILLO ATHETIC
97 480 HÉCTOR ALBESA TOMÀS C.E.DEPORUNNERS
98 480 ALEJANDRO SAAVEDRA MATA  
99 480 EDUARD FORNEGUERA BALDRICH  
100 480 JORDI LACRUZ AUSIN, JORDI BLADE RUNNERS
101 479 ANTONIO CABALLERO CARVAJAL TRIATLO.CAT
102 479 GABRIEL GONZÁLEZ BÚRDALO BLADE RUNNERS
103 479 JORDI MOGAS  
104 478 JORDI AGUSTI CASANOVAS GRUP DE MUNTANYA SANT SADURNI
105 478 JORDI RIBAS FENT AMICS
106 477 RICARD RIBERA ALMOGAVERS
107 477 CARLES MANCHA MARTÍN INDEPENDENT
108 476 JUAN JOSE MASGRAU MAIRELES CORRER Y DISFRUTAR
109 476 ENRIQUE CATALA ALPUENTE C.A.PUÇOL
110 475 JUAN PEÑA GARCIA  
111 475 OSCAR GARRIDO QUIROS C.E.DEPORUNNERS
112 475 JOAN CARLES IZQUIERDO GUASCH JA3
113 475 ARCADI ESCURSELL PERIS  
114 475 SERGI VIZCAINO ESPORT I NATURA
115 474 JAVIER CILLA GARCIA  
116 474 PERE ALMIRALL CEP
117 474 DAVID BERTRAN AMELL  
118 474 AITOR LOPEZ
119 473 DANI LLOPART GARCIA  
120 473 SERGIO GARCIA GONZALEZ TEAMXXX BLACK MAMBA
121 473 FELIP ORTEGA GARRIDO CENTRE EXCURSIONISTA PENEDÈS
122 472 MARCO ORTEGO PÉREZS ANEM A CÓRRER
123 472 FERNAN GOMEZ BERNABE  
124 472 MIGUEL ANGEL LEÓN NARANJO ESPORTIU PENEDES
125 471 IVAN LOPEZ SOCIATS CANICROSS PENEDES
126 471 XAVIER PLASENCIA FIGUEROA  
127 471 JORDI NOGUERAS OLIETE  
128 470 PEDRO CHACÓN ARTO  
129 470 ALEX FERNANDEZ CANO  
130 470 PEP VEGA CAMPS KMS PER AL LUPUS
131 470 JORDI PONS BRUGERA ESCALFA KE SURTS
132 470 IVÁN SILVERIO LOMA  
133 465 JORDI VIDAL CASAÑAS  
134 469 ANTONI BONDIA FABREGAT FENT AMICS
135 469 CHRISTIAN GARRETA HERRERO  
136 469 MIGUEL VACARES ROYO  
137 468 JORDI GUAPO SANCHEZ  
138 468 FERNANDO MARTÍNEZ ESCUDERO  
139 467 FRANCESC MONDEJAR MARTIN AW
140 467 VALENTÍN MIQUEL PIÑOL C.E.TRAIL TARRACO
141 466 CARLES OTERO MOLAS
142 466 GERARD VIA TROTONDA INDEPENDENT
143 466 FRANK CAZORLA MUÑOZ  
144 466 JOSE MARIA FERRER GIRON RUNTRAIL PENEDES
145 465 JAVIER NAVALES JIMÉNEZ DEPORUNNERS
146 465 FLORENTIN RADU FONDISTES PENEDÉS
147 465 DAVID OJEDA ALONSO ALE BOMBERS BCN
148 465 XAVIER ESCORIZA CASTILLO  
149 465 JOAN DOMENECH VIDAL  
150 464 LUIS EDUARDO LOZANO POLLINO C.E. DEPORUNNERS
151 464 RAIMON MORATO RIERA ASS. ESPORTIVA DIEDRE
152 463 RAFA MORALES CLOP  
153 463 JOSE PASCUAL CUERVO LA ROTONDA RUNNERS
154 462 DAVID MARTINEZ MARTINEZ CLUB NATACIÓ SITGES
155 462 JOSEP SAUMELL I CASTELLVI CLUB ATLETISME VILAFRANCA
156 461 STEVEN GNAGNI CE DEPORUNNERS
157 460 MANEL ESPEJO LAGUNA CLUB ATLETES VNG
158 460 ANGEL BOVER GALLARDO CENTRE EXCURSIONISTA PENEDÈS
159 460 ASTOLFO RINCÓN VILLALOBOS  
160 460 JORGE DOMINGUEZ CANTALEJO GEDIA
161 459 JOAN RIUS ROMÁN C.A. VILADECANS
162 459 XAVI ARIAS MK
163 459 FRANCESC BENET VILLALPANDO TRAILRUNNER.CAT-CASTELLERS DE
164 459 JORDI SANTAMARIA SOLE  
165 458 NARCIS MUNNE GUIRAO SELCAT
166 458 ALBERTO MERINO PALOMAR CE COR CASTELLDEFELS RUNNERS
167 458 JAVI MARTÍNEZ PADILLA C A VILADECANS
168 458 IVAN MENGUAL LOPEZ  
169 457 IGNASI SUCH SAFARUNXU
170 457 EDGAR GIL GIL MARTÍNEZ C. E. DEPORUNNERS
171 456 JAVIER GARCÍA GEDIA
172 456 MANEL JEREZ GARCIA BEER RUNNERS
173 456 LALO MARTÍNEZ FERNÁNDEZ  
174 456 JOAN VILELLA BERTRAN INDEPENDENT
175 456 CARLOS TURMO MORENO C.A.CANYELLES
176 456 MIQUEL GARCIA CESPEDES SAFARUNXU
177 455 EVARISTO BIGORRA DE SLOOVER AZIMUT
178 455 TXÚS OLIVA FONT UECANOIA
179 455 FRANCISCO JAVIER FUENTES HIDALGO  
180 455 OSCAR MORENO RUEDA EVASIÓN
181 455 FERRAN FERRER CANO  
182 455 JORDI RODRIGUEZ CASTILLO  
183 454 ANTON BUTI GARCIA DEPORUNNERS
184 454 JAUME MATAA BAÑOS  
185 454 SEGUNDO OMERO NIACHIMBA GUARACA  
186 454 DELFÍ LÓPEZ SASTRE LES CABANYES
187 454 JORDI ALSINA APARICIO TRANSTRIATLON
188 454 DOMIN CAÑIZARES RODRIGUEZ  
189 453 PEDRO CHACON ARTO  
190 453 XAVIER MARTI MIGUEL  
191 453 KIKE FERNÁNDEZ MERI INDEPENDENT
192 453 ALESANDRO VERZOLA  
193 453 MANEL MILA ENRIQUE TRIATLO.CAT
194 452 JOSÉ MANUEL RAMÓN SÁNCHEZ CLUB ESPORTIU L’ARBOC
195 452 ALEX GIRÓ  
196 452 DAVID DOBLAS RUBIO  
197 452 JOSEP SANABRA RICART CE DEPORUNNERS
198 452 PERE MARSE VIDAL CLUB EXCTA. UECANOIA
199 451 DAVID LINARES AGUILAR CE DEPORUNNERS
200 451 CESC GALLARDO RODRÍGUEZ BARRADO TEAM
201 451 JOSE CARLOS GARCÍA HERNÁNDEZ  
202 450 IVAN JIMÉNEZ CAVALLÉ  
203 450 SALVA QUINTERO GUERRA BARRADO TEAM
204 450 JUANP MORENO GOMEZ  
205 449 XAVIER PLANAS ORTEGA  
206 449 CRISTIAN IGLESIAS PEREZ COYOTES BIKE CUBELLES
207 449 ENRIC BELTRAN MARTELES BEERRUNNING MEDIONA
208 449 XAVI LOPEZ MULET  
208 448 DAVID DOLZ FERRIZ DEPORUNNERS
210 448 JUAN JIMENEZ ROLDAN FONDISTES PENEDES
211 448 JORGE RODRIGUEZ NEIRA  
212 447 EUDALD CODINA ALCALDE GG
213 447 SERGI HERNANDEZ SIMON  
214 447 ALBERT MIRET FONTELLES EVASION VILANOVA
215 446 MANEL DOLZ FERRIZ ERISTE TEAM
216 446 LLUIS LLAURADÓ VALBUENA KORRETONENCS
217 445 CARLOS PASCUAL GARCÍA TIULA RUNNERS
218 445 JUAN CARLOS PEREA FERNANDEZ TRANSTRIATLO
219 445 PEP TORRAS MAS CAI TRIATLÓ
220 444 CRISTIAN ANDRÉS SALAZAR FLOREZ SIN EQUIPO
221 444 XAVI CASTANY GONZÁLEZ  
222 444 ANDREU AMAYA BARBE TRIATLO.CAT
223 443 CARLES GONZÁLEZ LÓPEZ ERISTE TEAM
224 443 JORDI PUCHE SOLER  
225 443 RAUL MEDINA GALVEZ LES RT BTT
226 443 DAVID NOLLA MARTINEZ  
227 442 MIGUEL ANGEL GARCIA POZUELO  
228 441 CARLOS VALENTIN CENTRE EXC. DE CATALUNYA
229 441 OSCAR PELEGRI MUÑIZ INDEPENDENT
230 440 XAVI CARMONA BORRAS DEPORUNNERS
231 439 PEDRO CHACÓN LORENTE C.E.DEPORUNNERS
232 439 FERRAN ARIZA GARCIA C.E. MADTEAM
233 439 JUAN MIGUEL VARGAS GUERRERO AIGÜES DE BARCELONA
234 439 ALBERTO CRUZ PERIBAÑEZ LAIANICOVICTORMARIA
235 438 IGOR ORBEGOZO ROADRUNNERS
236 438 JUAN ÁLVAREZ FERNÁNDEZ FARRU-EZ
237 438 CARLOS GRANDE  
238 438 XAVIER GARRIGA ANDREU MASQUEFA TRAIL
239 437 MARC TOMÀS TORRES BLADE RUNNERS
240 437 SALVADOR MORENO MORENO UEC BAGA
241 437 CARLES RAVENTÓS BUSQUETS DEPORUNNERS
242 436 PEDRO MULA RUIZ  
243 436 DAVID DIAZ PUIG  
244 436 FRANCISCO ALCALDE ALCAZAR  
245 436 JUAN DIEGO LUNA CORBACHO  
246 435 SEBASTIEN HOPPENOT  
247 435 JOSE SANDÁ PAZOS RAYO TEAM
248 435 ORIOL HUGUET BRIVA GRULL-O RUNNERS – RUN4US
249 435 JUAN GARCIA GARCIA INDEPENDENT
250 435 FLORENCI AVILA SERVAN BARBACOA TEAM
251 434 DAVID ROVIRA C.E.DEPORUNNERS
252 434 JOSÉ ANTONIO TRIVIÑO OLIVA KEPASA TIU TEAM
253 434 BLAI SANCHEZ PONS  
254 433 MARC ALBIÑANA SOLER GRUP ROCA RUNNING TEAM
255 433 MIQUEL GARCIA SAIZ  
256 433 MANEL FARFÁN DE LOS GODOS POMAR  
257 432 GUILLEM OCHOA VALLET  
258 432 ANTONIO CAZALILLA MORENO RUNRUNEANDO
259 432 NATXO EGEA DE LA VARGA PAS A PAS
260 432 JOSÉ LUÍS BERMÚDEZ SÁNCHEZ  
261 431 PEDRO ALONSO ESTEBAN EVASION RUNNING VILANOVA
262 431 FRANCESC AGULLO TORRES AE TALAIA
263 431 EDUARD ESCLASANS JUNYENT AI SI!
264 431 JOSE MANUEL MORENO LARIOS CE DEPORUNNERS
265 430 KENNETH HINDLE  
266 430 JOSE SANDÁ PAZOS  
267 430 ROGER SOLER BOU CLUB EXC. UECANOIA
268 429 MIQUEL CUARTERO ARCHS  
269 429 MARC BOLDÚ BOTAM  
270 429 JUANMA LOPEZ CORRESOLIDARIS
271 429 SONIA GARCIA PEREZ SARDINYOLA RUNNER
272 429 MARC QUINTAS VALLVE C. E. DEPORUNNERS
273 428 ROGER SICHES PÉREZ  
274 428 IGNASI CARRERAS CENDRA  
275 428 JORGE PIQUER GARCIA MEDIÁTIC@S RUNNINF LEÓN
276 428 JAUME BONASTRE AMBLÀS  
277 427 MARIANO ANDRÉS COSNOWSKI EVASIÓN RUNNING
278 427 DAVID SÁNCHEZ PABLO SEAT RUNNERS
279 427 DAVID MARTÍNEZ ESCUDERO  
280 427 CARLOS HERNÁNDEZ BAREA NO ADSCRITO
281 426 PEDRO COBO ROMERO  
282 426 TONI SÁNCHEZ MARTÍNEZ  
283 426 MANEL MOLINA MARIN PRAT TRIATLÓ 1994
284 425 JUAN CAÑIZARES LINARES EVASIÓN RUNNING
285 425 XAVI MARTÍNEZ  
286 425 VINCENZO COSTA  
287 424 DAVID SOLER BOLAÑO GRULLORUNNERS
288 423 JORGE GARCIA CRUZ  
289 423 OLIVER BUSTOS CAZORLA INDEPENDENTS
290 422 SALVA MAS CAPDEVILA  
291 422 CHEMA TORRES KORRE KE TE PILLO
292 421 ROGER FORNOS SABATÉ CORREM PER LA TERRA
293 421 CARLES MONGAY IBÀÑEZ  
294 420 OSCAR GARCIA CEACERO  
295 420 GERARDO GÓMEZ DE LA FUENTE  
296 420 PABLO GÓMEZ ÁGUILA  
297 419 IVAN CAROL VENDRELL DESMUNTAMARGES NAVÀS
298 419 MIQUEL COMPTE I URPÍ APRENENT DEL MESTRE TURDIU
299 419 JOSEP VICTOR VALLS GAVALDA  
300 418 ALBERT GRACIA LACALLE EVASION
301 418 SAMUEL BENITO DE LA ENCARNACION CLUB NATACIÓN IGUALADA
302 417 CARLES VELASCO ABAD INDEPENDENT
303 417 JOSE MANUEL BELMONTE PEREZ  
304 415 DANI PUJOL MERLOS A.E.XTERRARUN
305 416 ANGEL GALLEGO CARRERA INDEPENDENT
306 415 CARLOS HERRERA TELLO  
307 414 FRANCISCO CUENCA TORRECILLA C.A.VILADECANS
308 413 ANIKA VILLALONGA MARTÍNEZ NOIESRUNNERSSITGES
309 413 ALBERT DUAIGÜES INDEPE
310 412 WIM VAN DEN NEST ATLETESVNG.ORG
311 410 JUAN GARCIA GARCIA RIBES
312 409 DANI LUCAS LOPEZ  
313 408 JAVIER HORNILLOS PALOMINO NO
314 407 JOSEP JANÉ I GESÉ C.A. ATLETESVNG
315 406 JUANJO RAMALLO FERNANDEZ  
316 405 EDUARD HUERTAS RIVERA IRONBIKERS
317 404 CARLOS SALAS DURAN  
318 402 TONI PRUNERA CASELLAS  
319 400 XAVIER CASANOVAS JIMENEZ CE.DEPORUNNERS
320 398 FRANCESC FERRER URREA  
321 397 ORIOL CATAFAL PRATGINESTÓS  
322 396 FRANCISCO GIMÉNEZ FERRER  
323 394 JOAN FELIU JANOT  
324 393 CARLOS TORRALBA PONS  
325 391 CAMIEL VAN DER ROEST  
326 389 JORDI GALIANO CENTELLES  
327 388 FELIPE RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ LOS LOCOS HERRERA
328 387 J. CARLOS CASTRO ROBLES PIRI
329 386 DANIEL PÉREZ DOMÍNGUEZ  
330 384 SERGI VALLÈS COVACHO  
331 383 RENE WAARE  
332 382 MARC BOLDÚ BOTAM  
333 381 MARIO MADERO BARROSO  
334 380 RAFA GISBERT ROMEU  
335 379 JORGE LEÓN ZAMORANO  
336 378 AARÓN ZÚÑIGA  
337 377 CRISTOBAL VILLANUEVA GOMEZ  
338 376 RICARD SANCHEZ LABLANCA  
339 375 ENRIQUE BELDA LOPEZ BIRRANNERS
340 374 ALBERT ROVIRA BERNAD  
341 372 OSCAR TORRES JURADO ZONA AMARILLA
342 370 ANDREU UGALDE  
343 369 JORDI JANÉ RAVENTÓS  
344 368 MANU CARRASCO HERRERA LOS LOCOS HERRERA
345 367 ISMAEL COSTA JIMENEZ EVASION RUNNING VILANOVA
346 366 JORDI FERNANDEZ BLANCO  
347 364 CARLES OLIVART I ESCODA BLUE MOTORS NEOLITH
348 362 MARTYN BAUEBAR

Classificacions actualitzades corresponent a 5 curses.

POSICIÓ PUNTS NOM COGNOMS CLUB
1 2005 MONTSE CONESA MARTINEZ ROADRUNNERS
2 1890 MAR FERRER PUBILL KAIZEN RUNNING
3 1578 MONTSERRAT BARRERA SANCHEZ C.E. DEPORUNNERS
4 1515 NATI RUBIO MARTÍNEZ ESPORTIU PENEDÉS
5 1459 MONTSE TUGAS GARCIA ROADRUNNERS
6 1383 MAISE FERNÁNDEZ OJEDA GRUP ROCA RUNNING CLUB
7 1200 MONTSERRAT ELIAS TRIVIÑO KAIZEN RUNNING
8 1180 CARME CANO-CABALLERO PÉREZ  
9 1110 PILAR SANTO PONCE CA ATETESVNG
10 1040 CAROL MALDONADO UECANOIA
11 1040 MYRIAM DE LAFFOREST DEPORUNNERS
12 1025 ANA ROSALÍA VALLE GARCÍA CLUB ATLETISME CANYELLES
13 968 MERCE BONASTRE GARCIA CENTRE EXC. DE CATALU
14 963 ESTHER VAZQUEZ INFANTE  
15 962 ANA ARANA KAIZEN RUNNING
16 960 MERCE LLOPART VENTURA  
17 947 CRISTINA LÓPEZ ALFONSO KAIZEN RUNNING
18 942 MIREIA SOLER MESEGUER  
19 940 SANDRA PEREZ MARTINEZ KAIZEN RUNNING
20 931 CONNY BAAKE VINYA RUNNERS
21 930 MÒNICA RABAL GIMÉNEZ ESPORTIU PENEDÈS
22 925 DOLORS XUFRE VICENTE EVASION VILANOVA
23 913 ARACELI REDONDO FERNÁNDEZ  
24 909 VANESSA CALDERÓN MUÑOZ C.A.CANYELLAS
25 905 PILAR GALLEGO SABATE FONDISTES PENEDES
26 901 YOLANDA ALGUACIL LARA  
27 898 RAQUEL DURÁN JIMÉNEZ  
28 893 MONTSE CANO MENGUAL ROCA TEAM
29 885 MARI PAZ ROGRIGUEZ NACIAS ROADRUNNERS
30 881 RAQUEL PEREZ PUJADAS  
31 871 ELISA GARCIA CASTILLO ROADRUNNERS
32 866 ELENA NOGUEIRA SILAIEVA ROADRUNNERS
33 855 MÒNICA GALCERAN FERRER FIT TRAIL – PAS A PAS
34 857 CANDELA PEREZ SOTELO  
35 838 ANA MARÍA ALCARAZ MARTÍNEZ  
36 828 CRISTINA PEREZ DOMINGO A.E.XTERRARUN
37 600 NÚRIA QUIROGA BAYO  
38 580 MONTSERRAT PARERA I BAYÓ MASQUEFA TRAIL
39 580 LOURDES CHICA ROJAS BLADE RUNNERS
40 560 SYLWIA KREFTA  
41 540 YOLANDA MANZANERA FACERIAS C.A.VILADECANS
42 540 DEBORA CIAN  
43 540 ELVIRA MASIP RIUS  
44 530 NEUS GIMÉNEZ RIOS  
45 530 PAOLA CAVASIN  
46 530 VICKY ROCIO GAITAN ACOSTA  
47 510 RAQUEL MERCHAN BUSTINDUY  
48 510 CAROLA FERNÁNDEZ RODRÍGUEZ NOIESRUNNERSITGES
49 500 M. ANTONIA CANO ALARCÓN RAYOTEAM
50 500 LAURA FERNÁNDEZ DUSCHOLUX
51 500 SILVIA CARBONELL NAVARRO CLUB EVASIÓN VILANOVA
52 500 MIRIAM LAGUNA ARANDA  
53 490 SIMONE WATERHOUSE  
54 490 ANNA CATLLA ROVIRA CENTRE EXCUSIONISTA PENEDES
55 490 SANDRA RUIZ GONZALEZ  
56 490 LAIA CASTEJON AGUT CORREM PER LA TERRA
57 490 LAURA MIRALLES BRUGUERA MASQUEFA TRAIL
58 490 EVA GÓMEZ GEDIA
59 480 JAQUELINE GIL MAURICIO ROADRUNNERS
60 480 ANGELS ROVIRA GIBERT NOIESRUNNERSITGES
61 480 MARIA JESÚS CUEVAS ARGENTE  
62 479 MARIONA MARCOS  
63 478 NURIA GUARDIOLA BRULL KAIZEN RUNNING
64 477 MARIBEL CABANILLAS MASQUEFA TRAIL
65 477 EVA ORTIZ GALINDO  
66 476 ANNA CASTRO RIOS CEM CERDANYOLA
67 475 MERITXELL MARTI GOMEZ CAI
68 475 CRISTINA SALA ROIG  
69 475 FINA RAFOLS ANGLÈS  
70 474 MARIE FRANCE BECQUERIEUX  
71 473 PATT ALCÁNTARA 20R20S
72 473 PILAR AGUILAR QUEROL NOIESRUNNERSITGES
73 472 CONCHI LAGUNA SASTRE KAIZEN RUNNING
74 471 MERCE LOPEZ CRESPO  
75 470 CRISTINA ALONSO DIAZ  
76 470 VALENTINA RICOARA  
77 470 CARME BERTRAN I CORAL  
78 469 MARINA VON PODOLSKY XINO XANO TEAM
79 468 LAURA GUINART MORTE EVASION
80 466 MONTSE MONTANER  
81 465 MARI CARMEN MORCILLO GALLEGO TIULA RUNNERS
82 465 MARÍA SILES ARIAS NOIESRUNNERSITGES
83 465 CRISTINA MOYA QUINTERO  
84 465 MARTA LLAHONA AE TALAIA
85 462 YOLANDA PLAYÁN GONZÁLEZ MASQUEFATRAIL
86 462 NATALIA LAURA BRUNA FIGUEIRA  
87 462 ELENA CASTRO CORREA  
88 461 LAURA CASTELLANO NAVARRO  
89 460 ROSA MARIA CARALT ARMAS  
90 460 EVA RUIZ RODRÍGUEZ COMPLEX AQUÀTIC
91 460 MIREIA RICA BOTIA  
92 460 SILVIA CARRIZOSA LATORRE C.A.VILADECANS
93 458 MIRIAM MENDEZ POLO  
94 458 ESTER ANGUITA JIMENEZ TRANSTRIATLON
95 456 MARTA GIMENEZ DALMAU  
96 456 SANDRA MOSQUERA GOO SPORT CLUB
97 455 EMMA PLANAS MONTSERRAT C.E.KORRETONENCS
98 455 MIREIA BONILLA SEAT RUNNERS
99 454 ANNA CARRASCO HERRERA LOS LOCOS HERRERA
100 453 CARME MUNNÉ C.E. DEPORUNNERS
101 453 ESTHER ANGLES FOLCH C.E.KORRETONENCS
102 452 FOIX BERTRAN  
103 452 ELISABET GARCÍA ALBA  
104 451 RAQUEL GONZALEZ HERRERA  
105 451 DIPALI PATEL  
106 450 MARIA BEBIS  
107 450 NOEMÍ CUADRA SORIANO  
108 449 SONIA ROSAL ESPEJO  
109 449 IOLANDA FORTUNY VIU FÀCIL
110 449 SÒNIA GRAS CAMPODARBE CLUB ESPORTIU ARBOÇ
111 448 LAIA FONT MORENO PAS A PAS
112 448 LAURA MICÓ ARNAU  
113 447 AINHOA NAVARRETE GARCÍA VIU FÀCIL
114 447 MERCE GONZALEZ JIMENEZ AE XTERRARUN
115 447 ELÍSABETH ROYO SUBIRATS XTERRARUN
116 446 RAQUEL MARIN FONDISTES PENDES
117 446 JUDITH ALMONACID VICTORIANO DEPORRUNER
118 445 ESTHER BLANCH SARDA VIU FÀCIL
119 445 MONTSE FONT VINYARUNNERS
120 444 RUTH PUIGORIOL RICHART  
121 444 MARI ÁNGELES RODRÍGUEZ LOZANO RUNNING GIRLS
122 444 MONTSERRAT JANÉ RIUS VIU FÀCIL
123 443 MARI PAZ RUIZ SORIANO  
124 442 CHARO DE LA TORRE VEGA  
125 442 MARIA ALARCON AGUILA  
126 441 NÚRIA BADOSA GUATDIA TIULA RUNNERS
127 440 VERONICA CIUDAD  
128 440 PURI ALCALDE  
129 439 VANESA V.  
130 439 ESTER MASDEU BAQUES VIU FACIL
131 438 MÓNICA ALCALDE CÁRDENAS  
132 438 JUDITH PEREZ MAÑE KAIZEN RUNNING
133 437 MONTSE MATEU SOLANA GRUP ROCA RUNNING CLUB
134 437 MARIA ANGELES MARTIN FERNANDEZ REANERING GERLS
135 437 JUDIT FIGUEROLA  
136 436 GEORGINA HOSTE MARTORELL ROADRUNNERS
137 436 JESSICA TORT LLAMAS RUNNERING GIRLS
138 436 MONICA JALDO GRAU VIU FÀCIL
139 435 IOLANDA PORTA PALLARES RUNNERING GIRLS
140 434 EVA CLAUDIO GIL  
141 434 INMA DOMINGO BALCELLS CM HOSPITALET
142 433 ANNA VILANOVA MIRAVENT CLUB ESPORTIU L’ARBOÇ
143 432 KARINA CRESPO VALDIVIESO  
144 432 LUCIA REPISO ALVAREZ RUNNERING GIRLS
145 431 MAITE RAMOS GARCIA  
146 430 MIREIA MUNTANER MENDEZ  
147 429 MARY GOMEZ TIERRASECA FILIRUN
148 429 MARTA ROMERAL RUNNERING GIRLS
149 428 NURIA SALA NUROJA
150 427 SONIA TORT OLIVELLA A.E.XTERRARUN
151 426 PAT MELVIN POWER AND TRAINING
152 425 GABRIELA SUSANA VÁZQUEZ ISASI POWER AND TRAINING
153 424 CRISTINA POYATO ORRIOLS RUNNERING GIRLS
154 423 NÚRIA ARMENGOL CASAS RUNNERING GIRLS
155 423 ELISABETH SERRANO SALAMANCA  
156 422 MARTA MUÑOZ GALVEZ EVASION RUNNING VILANOVA
157 422 TONYI LOPEZ CAMACHO ATLETES D’ALTAFULLA
158 421 ROSABEL FORTUNY SAEZ RUNNING EVASION VILANOVA
159 420 CARMEN MARSAL MARTIN RUNNERING GIRLS
160 419 NEUS VERGE BERRAR CESBOI
161 419 BLANCA PERIBÁÑEZ ROMAGOSA AEXTERRARUN
162 418 PAQUI FERNÁNDEZ QUESADA  
163 418 ÀNGELS PEROY MESTRE EVASION RUNNING VILANOVA

Classificacions actualitzades corresponent a 5 curses*.

*La puntuació de la cursa La Talaia corresponent en aquesta categoria està sent revisada, sent de moment provisional.

POSICIÓ PUNTS NOM COGNOMS CLUB
1 2610 JOSEP ANGEL MARTINEZ ROIG C.A.ATLETESVNG.
2 2070 JOSEP LLUÍS SERRANO RAMÍREZ BARRADO TEAM
3 2030 FARA FARABONI ENRIQUEZ  
4 2010 CESAR VENDRELL RAVENTÓS  
5 1640 DIEGO SANSÓN SOLER ESPORTIU PENEDÈS
6 1570 JAUME SOLER SERRANO AE TALAIA
7 1468 JOSEP VALENCIA MACHADO ROADRUNNERS
8 1457 JORDI MESTRES CHACON  
9 1416 FERNANDO MARRA-LÓPEZ PORTA RANGERS MAHÓN
10 1409 JAUME FIGUERAS GILI KAIZEN RUNNING
11 1407 JUAN CARLOS GUERRERO SANCHEZ AMB
12 1405 JOSÉ LUIS GARCÍA VIDAL ROADRUNNERS
13 1349 GERARD CIERCOLES GÜELL CORCATS
14 1160 MANUEL LINARES CHACÓN CEDEPORUNNERS
15 1100 XAVIER SÀNCHEZ VICENTE TUGA OUTDOOR TEAM
16 1100 ANDREU LÓPEZ ANADÓN C.A. ATLETES VNG
17 1040 THILO SCHLIEBENER FONDISTES PENEDES
18 1040 JOAN CURTO SOLE INDEPENDENT
19 1019 JOAN CARLES LIEBANAS RUIZ ROADRUNNERS
20 955 MANEL MEGÍAS NEVADO KAIZEN RUNNING
21 943 JORDI PALACIOS ASENSIO  
22 943 TON CARRERAS SOLER KAIZEN RUNNING
23 943 JORDI LOZADA ESPI AE TALAIA
24 943 CARLES XAVIER RAVENTOS BUSQUETS DEPORUNNERS
25 933 XAVIER PUJOL PLANS CORCATS
26 928 DANIEL SERRA FRANCO BONESVALLS TRAIL
27 926 ENRIC FONT PROUS BLADE RUNNERS
28 916 OSCAR SAEZ ALBA KARAKOLILLO´S TEAM
29 600 MANUEL GALLEGO FERNANDEZ MASQUEFA TRAIL
30 600 BERNAT PLANAS VIVES CLUB EXCTA. UECANOIA
31 580 TXEMA COLOMER LÓPEZ CLUB ATLÈTIC RUNNING
32 580 MANUEL PLAZA SIERRA IND
33 560 ANTONIO AGUT DOMENECH C.A.O.
34 540 ROBOTIN MARTÍNEZ GARCÍA ROADRUNNERS
35 540 JOSE LUÍS VERA RIBERA EX RUNNING VIGIA
36 530 PAULINO LARREA LACASA INDEPENDIENTE
37 530 JESÚS BARBERÀ MAYDEU C.E ALLIBERADRENALINA
38 520 JOAN MANUEL DIAZ GOMEZ INDEPENDENT
39 510 ORIOL TORRENTS  
40 520 RAFA GÓMEZ VELEZ VO2
41 510 SERGI BONHOME JORDANA FLOWER POWER RUN A TOPE
42 510 XAVIER GASULL CONESA TRAIL PUTXET
43 510 DAVID NUÑEZ PUJOL CLUB EXCTA. UECANOIA
44 500 MANEL MILA ENRIQUE TRIATLO.CAT
45 490 JOSÉ RAMON SÁNCHEZ MUÑOZ A TOPE
46 480 TON CARRERAS CANET KAIZEN RUNNING
47 490 RAMON GÜELL CAMPRUBÍ CORREM PER LA TERRA
48 490 XAVI-MIRU SÀNCHEZ PÉREZ  
49 490 JOAN CURTO SOLE  
50 490 MANUEL BAREA PEREZ XTERRA
51 480 MARC PITARCH SALGADO  
52 480 LLUIS ROVIRA PUIG C.E.DEPORUNNERS
53 480 JOAN CARLES CABALLERO DOMÉNECH ATLETES VNG
54 480 MARK JAME DOUGAN  
55 480 SERGIO ARAGON FLORES FILIRUN
56 479 ESTEBAN MORA LUCEA  
57 479 CARLOS SORIANO ÁLVAREZ  
58 479 MANEL BAS PARERA CORREDORS.CAT
59 478 FERNANDO ZURITA VIDAL C.A.RUNNING
60 478 JORDI GATELL CORCATS
61 477 FLORENCI AVILA INDEPENDENT
62 476 VICTOR ROMANO RODDRIGUEZ CLUB CERDANYA PIRINEUS
63 476 JOAN GARCIA GILABERT  
64 476 JUAN CARLOS GAVILÁN GARCÍA EVASION RUNNING VILANOVA
65 475 FRANCISCO RUIZ MUÑOZ  
66 475 JOSEP SANCHEZ U.E.C ANOIA
67 475 GABI GUAL PONS 4000 PEUS COLLBATO
68 475 JOSEP RAMON ALABART MARCH AE COTA 705
69 474 VALENTÍN MIQUEL PIÑOL C.E.TRAIL TARRACO
70 475 JAUME MORATO GEDIA
71 474 JOAN VOLTÀ MARTORELL  
72 470 MANEL SERRA GRCIA  
73 469 MIQUEL ANGEL CARRETO LOPEZ INDEPENDENT
74 468 JORDI LIRIA ROMERO KORRETONENCS
75 465 ABEL GIL MARINA EVASION VILANOVA
76 465 JOAQUIM FITA JUNYENT INDEPENDENT
77 465 JOSEP GUASCH SANCHEZ CORREDORS.CAT
78 465 PAULINO LARREA LACASA  
79 465 JOSEP FONT ALBET INDEPENDIENTE
80 464 JOSEP LLUIS ROCA AMELL GRUP ROCA RUNNING CLUB
81 462 GORDON HOPKINS  
82 461 JOSE MARIA SERRA CABRERA ROCA RUNNING
83 460 LLUÍS TETAS PALAU  
84 460 RICARDO BELLAVISTA VERTEDOR SOFOKAOS GQC
85 460 JOSEP ANTON BOADA CASAS INDEPENDENT
86 460 PACO CARREÑO GARCÍA INDEPENDENT
87 459 STEPHAN LISCHKA  
88 458 QUIM MIRALDA SELLARÉS CLUB FUTBOL VETERANS GUARDIOLA
89 458 JOSE MARIA MAICAS ALVAREZ CASINO BARCELONA
90 456 EDU MARULL  
91 456 PAU HORMIGOS DIAZ T2 MONJOS
92 455 BERTRAND TRAPIED  
93 454 HECTOR HERNANDEZ EDO CORREDORS.CAT
94 454 JOSEP VALLDOSERA CORAL C.E. DEPORUNNERS
95 453 XAVI MARIN ALONSO AT FLORESTA
96 453 ÁNGEL CORTES LOPEZ KAIZEN RUNNING
97 452 EMMANUEL PEREZ  
98 452 JAUME ENRIC ZAMORA ESCALA CORREDORS.CAT
99 451 JOSÉ LUIS GARCÍA VIDAL ROADRUNNERS
100 450 MANEL PEREZ CASELLES  
101 450 JOSE RODRÍGUEZ FERNÁNDEZ BONESVALLS TRAIL
102 449 JULIÀ BATET SALA  
103 449 JOSEP LLUIS ROCA AMELL GRUP ROCA RUNNING TEAM
104 448 XAVIER GONZALO DEL MORAL GRUP ROCA RUNNING TEAM
105 448 JUAN PEDRO OLAYO CORRESOLIDARIS
106 447 PEDRO RAMOS ALBARRAL  
107 447 TON CARRERAS SOLER KAIZEN RUNNING
108 446 MANEL CEBALLOS VIDAL ROADRUNNERS
109 446 CESC CIVIT  
110 445 DIEGO PADILLA SORIANO CLUB TRIATLO BADIA
111 445 J.ALBERTO LAPREA VÁZQUEZ PIC DEL VENT
112 444 RAMÓN LÓPEZ FRANCO ZONA AMARILLA
113 442 RAUL RODRÍGUEZ DE MIGUEL BIRRANNERS
114 441 ABRAHAM VILLANUEVA LAVIÑA DANILOV
115 440 JORDI OLIVART ESCODA

Classificacions actualitzades corresponent a 5 curses.

POSICIÓ PUNTS NOM COGNOMS CLUB
1 2180 LAURA TERUZZI RUNNERS SANT ADRIÀ
2 2050 GEMMA ROSINES POCH  
3 1970 NEUS CANET VIDIELLA KAIZEN RUNNING
4 1560 ANNA PEREZ GARCIA KAIZEN RUNNING
5 1160 PEPITA CARNER JUNYENT CLUB EXCTA. UECANOIA
6 1070 CARLA LÓPEZ BARRENECHEA CE DEPORUNNERS
7 1040 INMA SALA CIRUGEDA KAIZEN RUNNING VILANOVA
8 1450 TERE VAZQUEZ CAGIDE A.E.XTERRARUN
9 960 MARIA TORRES ALCAZAR A.E.XTERRARUN
10 955 IRENE CRISTÒFOL MORA, IRENE KAIZEN
11 942 ANA RUANO RUZAFA  
12 600 CARME BALLESTEROS ROSA CORNELLÀ ATLÈTIC
13 600 ANNA RUIZ CASTRO C.A.O
14 580 BEATRIZ CANO MATESANZ C.E.TRAIL TARRACO
15 560 CRISTINA RIBET HUGUET NO
16 510 MARTA GIRALT ROMEU  
17 500 JUDIT CAMPUZANO CANADES  
18 490 ARANTXA VALVERDE KAIZEN RUNNING
19 480 ELENA MARTIN GARCIA CORREDORS.CAT
20 480 SARA TOMÀS I AGUSTIN COMPLEX AQUÀTIC
21 475 BERTA ROSICH SANTERO ROADRUNNERS
22 475 MARY GOMEZ TIERRASECA FILIRUN
23 470 GEMMA MUÑOZ GARCIA KAIZEN RUNNING
24 465 MERITXELL PEDROS GARRIDO GRUP ROCA RUNNING CLUB
25 465 MAITE GRAU SALAS ROADRUNNERS
26 465 MARIA BATET ROVIROSA ESPORTIU PENEDÈS
27 462 ANA PARDO ARAZO FIT TRAIL – PAS A PAS
28 460 BET MEDINA FIT TRAIL PAS A PAS
29 458 ISABEL MUÑOZ LÓPEZ  
30 456 ELI ABAD  
31 455 EMMA SANCHEZ FLORES MARISTES
32 454 CARMEN DE LA ROSA LOPERA RUNNERS SABADELL

Classificacions actualitzades corresponent a 5 curses.

POSICIÓ PUNTS NOM COGNOMS CLUB
1 2760 TITUS GÜELL TORNER US ESTIMEM NÚRIES
2 1585 JOSEP JANSÀ CAYÓN  
3 600 IGNASI GIL PALACIOS SANSASUA…TOT
4 600 XAVIER LOZADA ESPÍ A.E. TALAIA
5 600 CARLES ANSON I MASSICH GELTRUNNERS
6 560 JOSEP JANSÀ CAYÓN  
7 500 JAUME BERTRAN SOLER FONDISTES PENEDES
8 946 LLUIS PUJOL VALLÈS  
9 500 VICTOR GUTIERREZ GOMEZ CLUB ATLETIC RUNNING
10 490 DOMINGO LAPREA SÁNCHEZ PIC DEL VENT
11 490 CELESTÍ LOPEZ MARTIN FONDISTES PENEDES
12 490 JOSEP MARIA FOLCH RUIZ MARXICA NORDICA EL VENDRELL
13 480 ANTONIO VILLARROYA MARTINEZ INDEPENDIENTE
14 480 ANTONIO RIVAS GIL CEP
15 475 MANEL SUBIRANA SARDA INDEPENDENT
16 475 JOSE FERNANDEZ FERNANDEZ  
17 470 JOAN FERNANDEZ FERNANDEZ CLUB ATLÈTIC RUNNING
18 470 JOSEP MARIA PRIETO CABRERIZO  
19 462 LORENZO PEREZ HARO AGRUPACIÓN PEGASO
20 460 EUGENI GUARCH PUIG RUNNERS BERGADA
21 458 JUAN HERRERA MARTINEZ LOS LOCOS HERRERA

Classificacions actualitzades corresponent a 5 curses.

POSICIÓ PUNTS NOM COGNOMS CLUB
1 1090 ANTONIA CARDENAS BARRERA A.E.XTERRARUN
2 500 CARMEN GARCIA COCA CLUB NATACIÓ MANRESA
3 500 MARÍA ÁNGELES RAMIREZ PEREA  
4 500 SANDRA CARABALLO  
5 490 MARIA DOLORS MONTOLIU PEREZ  
6 480 ROSA RAVENTÓS ROVIROSA ESPORTIU PENEDÈS

Un cop finalitzada cada cursa i estiguin disponibles les classificacions, aquestes seran actualitzades.

  1. Cursa del Pic de l’Àliga / 17 de març /Canyelles
  2. Cursa l’Encantada  / 24 de març / Font-Rubí
  3. Cursa dels Colls  / 7 d’abril  / Vilanova i la Geltrú
  4. Rebentaespardenyes  / 14 d’abril  / La Ràpita
  5. La Talaia (13k + 25k)  / 28 d’abril  / Vilanova i la Geltrú
  6. Històric Trail / 19 maig  / Calafell
  7. Beer Running (10k + 21k)  / 2 de juny  / Mediona
  8. Solidària Nocturna  / 20 de juliol  / La Granada
  9. Cursa la vinya  (10K. + 21k.)  / 1 de setembre  / St. Llorenç d’Hortons
  10. Cursa Castell d’Olèrdola  / 6 d’octubre  / Moja
  11. Marxa Bonesvalls  (14k + 30k)  / 20 d’octubre  / Olesa Bonesvalls
  12. Cursa de muntanya Serralats  / 3 de novembre  / Lavern
  13. Cursa Fosca  / 16 de novembre  / Torrelles de Foix
  14. Pujada Sant Pau  / 1 de desembre  / Vilafranca del Penedès