Classificacions 7a Lliga de Curses de Muntanya GRAN PENEDÈS

POSICIÓ PUNTS NOM COGNOMS CLUB
1 600 ALEJANDRO VILLARINO RODRÍGUEZ ESPORTIU PENEDES
2 580 THOMAS FORTIN AE TALAIA
3 560 GERARD GIL SENTIS  
4 540 SERGI JANSÀ I VAL AE.TALAIA
5 530 AGUSTIN CACERES HERNANDEZ C.E. DEPORUNNERS
6 520 JORDI PINYOL MASANA FOQUES I PIOLETS
7 510 BERNAT PLANAS VIVES CLUB EXCTA. UECANOIA
8 500 GERARD CARBONELL ROVIRA BEERRUNNING MEDIONA
9 490 JONA PÀMIES BOILLOS  
10 480 DANI GARCÍA HOLGADO ESPORTIU PENEDES
11 479 ARNAU MARIN MONTANER ESPORTIU PENEDES
12 478 PAU JASANADA MARTINEZ CE DEPORUNNERS
13 477 JOSEP SERRANO RAMÍREZ BARRADO TEAM
14 476 MARC MARTÍ GARCIA ESPORTIU PENEDÈS
15 475 MANUEL LINARES CHACÓN CEDEPORUNNERS
16 474 RICARD VERGE BERRAR CE PICORNELL
17 473 VÍCTOR RUIZ GIRALDE  
18 472 VICENS RIOS GALLART C.E. DEPORUNNERS
19 471 DAVID PATIÑO UBIA CLUB EXCTA. UECANOIA
20 470 XAVI PÉREZ IBÁÑEZ ESPORTIU PENEDÈS
21 469 ENRIQUE GONZÁLEZ JIMÉNEZ  
22 468 JUANJO POVEDA URBANO ANABOLIC WINDOW
23 467 DAVID OCARIZ FERREIRO CALIMOCHO RUNNERS
24 466 DIEGO RUIZ ROSA BALSARUNNERS
25 465 ROGER BAIG PUJOL MONTCALRUN
26 464 ANDREU LÓPEZ ANADÓN C.A. ATLETES VNG
27 463 XAVIER IBÁÑEZ SOLER C.E.DEPORUNNERS
28 462 MIGUEL CAMACHO LARA SPARTA CUNIT
29 461 HÉCTOR ALBESA TOMÀS C.E.DEPORUNNERS
30 460 GERARD SALVADOR MIQUEL  
31 459 ISMA MOLINA ESCRIBANO U.E.C.ANOIA
32 458 JORDI FOGUET PIJOAN BARRADO TEAM
33 457 JORDI MOGINO I MARTINEZ  
34 456 JOAN CALLEJÓN BOQUERA  
35 455 JULIÁN ANTÓN SUCH  
36 454 JORDI SÁNCHEZ TORRAS C. E. DEPORUNNERS
37 453 OSCAR GARRIDO QUIROS C.E.DEPORUNNERS
38 452 DAVID BERTRAN AMELL  
39 451 SERGIO GARCIA GONZALEZ TEAMXXX BLACK MAMBA
40 450 FRAN LABELLA SANCHEZ  
41 449 PAU OLMOS BENLLOCH C.E. DEPORUNNERS
42 448 JESÚS BARBERÀ MAYDEU C.E ALLIBERADRENALINA
43 447 PAU BERGADÀ PRORUNNERS
44 446 FERNAN GOMEZ BERNABE  
45 445 CESAR VENDRELL RAVENTÓS  
46 444 XAVIER PLASENCIA FIGUEROA  
47 443 XAVIER GASULL CONESA TRAIL PUTXET
48 442 FARA FARABONI ENRIQUEZ  
49 441 JORDI CORTIADA COLL CE TRAIL TARRACO
50 440 JORGE MATO CARVAJAL C.E. DEPORUNNERS
51 439 MARTÍ FONTDECABA ALBA* AE TALAIA
52 438 ALEX FERNANDEZ CANO  
53 437 MIGUEL VACARES ROYO  
54 436 ALBERT RICART LÓPEZ CAN PUÇA TEAM
55 435 FERNANDO PEREA POVEDANO ANABOLIC WINDOW
56 434 FRANCESC MONDEJAR MARTIN AW
57 433 JORDI CALLAU SOLER METALBIKERS
58 432 DANIEL ALMONACID VICTORIANO CE DEPORUNNERS
59 431 MIGUEL ANGEL MONCUSI AGUSTI A. E. COTA 705
60 430 SERGIO MARIN IPAS C.E. DEPORUNNERS
61 429 JOSEP ANGEL MARTINEZ ROIG C.A.ATLETESVNG.
62 428 GORGO GÓNGORA JIMÉNEZ CLUB ESPORTIU DEPORUNNERS
63 427 JOAN CARLES ARCE PARELLADA CAP
64 426 LLUÍS BERTRÀN ABADIANO  
65 425 OSCAR FERRANDO MARIMON  
66 424 VÍCTOR MALRÀS RODRÍGUEZ C.E. DEPORUNNERS
67 423 GERARD SOLÈ PORRAS METALBIKERS
68 422 MARC PÉREZ DALMAU  
69 421 HECTOR GARCIA-JORDÀ GÓMEZ FALCONS DE VILAFRANCA
70 420 JOAN ROIG DE LA ROSA ORALSEXRUN
71 419 RICARD FARRE PEREZ  
72 418 DANIEL BERTRAN CARBONELL GELTRUNNERS
73 417 MANEL ESPEJO LAGUNA CLUB ATLETES VNG
74 416 JOAN COLL MARTÍ  
75 415 JORDI MESTRES CHACON  
76 414 JORDI SANTAMARIA SOLE  
77 413 JOAN ALMIRALL FARRÉ CASC
78 412 ALEIX MASANA ESCAMILLA FOQUES I PIOLETS
79 411 LALO MARTÍNEZ FERNÁNDEZ  
80 410 MIGUEL FISAC FUENTES ST. CRISTÒFOL RUNNERS
81 409 EDUARD NEIRA JORBA  
82 408 JOAN CARLES LIEBANAS RUIZ ROADRUNNERS
83 407 FRANCISCO JAVIER FUENTES HIDALGO  
84 406 DOMIN CAÑIZARES RODRIGUEZ  
85 405 XAVIER MARTI MIGUEL  
86 404 ARNAU MARTÍNEZ MERCADÉ  
87 403 LUISITO AVILA PASTOR RUNNINGTIMECLUB1LOVE
88 402 ARNAU CALVET CARNICÉ DEPORUNNERS
89 401 MARC TORT SONET  
90 400 MIQUEL CUSINÉ CARBONELL FALCONS DE VILAFRANCA
91 399 CESC GALLARDO RODRÍGUEZ BARRADO TEAM
92 398 SALVA QUINTERO GUERRA BARRADO TEAM
93 397 LLUÍS RIUS ROMAN  
94 396 IVAN FERRI MONTANE ESPORTIU PENEDES
95 395 MARC MUÑOZ SORIA  
96 394 LLUIS LLAURADÓ VALBUENA KORRETONENCS
97 393 MANEL MEGÍAS NEVADO KAIZEN RUNNING
98 392 IGOR PEREA FLORES TRANSTRIATLON
99 391 JUAN CARLOS PEREA FERNANDEZ TRANSTRIATLO
100 390 CRISTIAN ANDRÉS SALAZAR FLOREZ SIN EQUIPO
101 389 JOSÉ LUIS GARCÍA VIDAL ROADRUNNERS
102 388 HECTOR REY JURADO  
103 387 CARLES ANSON I MASSICH GELTRUNNERS
104 386 XAVIER DAMICO ESPORTIU PENEDES
105 385 JORDI PALACIOS ASENSIO  
106 384 JOAN ALCARAZ TORRES  
107 383 JUAN CARLOS DEL POZO MEDEL ESPORTIU PENEDÉS
108 382 TITUS GÜELL TORNER US ESTIMEM NÚRIES
109 381 XAVIER HERRAN NAVARRO  
110 380 JOSEP RAMON ALABART MARCH AE COTA 705
111 379 TON CARRERAS SOLER KAIZEN RUNNING
112 378 CARLOS MARQUEZ GUERRERO  
113 377 JORDI LOZADA ESPI AE TALAIA
114 376 CARLOS GRANDE  
115 375 MANEL MALAVÉ GARCIA CENTRE EXCTA. PENEDES
116 374 CARLES CANEDA MORA  
117 373 JUAN GARCIA GARCIA INDEPENDENT
118 372 CARLES XAVIER RAVENTOS BUSQUETS DEPORUNNERS
119 371 JOSE MUÑOZ SANTOS KAIZEN RUNNING
120 370 FRAN CONTRERAS RIQUELME FREE FIGHTERS
121 369 ABELARDO ALMECIJA RUNNERS CIUTAT DE VALENCIA
122 368 FERNANDO MARRA-LÓPEZ PORTA  
123 367 XAVIER MOTA GUARDIA  
124 366 JOSE MARIA BALSA NOVEGIL ROCA TEAM
125 365 JOSE SANDÁ PAZOS  
126 364 JAUME FIGUERAS GILI KAIZEN RUNNING
127 363 VICTOR ROMERO GARCIA SIN
128 362 MARC BOLDÚ BOTAM  
129 361 ENRIC FONTDECABA BAIG FAMILIA FONTDECABA
130 360 MARC CARASA CARDUS  
131 359 ANDREU ADELL SEGARRA  
132 358 IVAN JAVIER CASTRO  
133 357 DAVID SERRET RODRIGUEZ  
134 356 JOSEP JANSÀ CAYÓN  
135 355 XAVI CABRERA MARTINEZ CLUB ATLETISME BÈRNIA
136 354 MIQUEL ANGEL CARRETO LOPEZ INDEPENDENT
137 353 DAVID SÁNCHEZ PABLO SEAT RUNNERS
138 352 TONI SÁNCHEZ MARTÍNEZ
POSICIÓ PUNTS NOM COGNOMS CLUB
1 600 GEORGINA GABARRO MORENTE CLUB EXCTA. UECANOIA
2 580 AIDA PEREZ SOLER C.E. DEPORUNNERS
3 560 CARME BALLESTEROS ROSA CORNELLÀ ATLÈTIC
4 540 MIREIA FUMENAL ARTÉS C.E.DEPORUNNER
5 530 NÚRIA QUIROGA BAYO  
6 520 LAURA TERUZZI RUNNERS SANT ADRIA\’
7 510 MONTSERRAT BARRERA SANCHEZ  
8 500 AITANA FERNÁNDEZ BRAÑA  
9 490 ANA ROSALÍA VALLE GARCÍA CLUB ATLETISME CANYELLES
10 480 NATI RUBIO MARTÍNEZ ESPORTIU PENEDÉS
11 479 VICKY ROCIO GAITAN ACOSTA  
12 478 LÍDIA RAMOS PALACIOS AETALAIA
13 477 CAROL MALDONADO UECANOIA
14 476 PEPITA CARNER JUNYENT CLUB EXCTA. UECANOIA
15 475 ESTHER VAZQUEZ INFANTE  
16 474 MONTSE TUGAS GARCIA ROADRUNNERS
17 473 MAR FERRER PUBILL KAIZEN RUNNING
18 472 GEMMA ROSINES POCH  
19 471 MILENA IVANOVIC 20R20S
20 470 GISELE ROS ROJAS CLUB ATLETISME CANYELLES
21 469 MERCE LLOPART VENTURA  
22 468 ANNA PEREZ GARCIA KAIZEN RUNNING
23 467 INMA SALA CIRUGEDA KAIZEN RUNNING VILANOVA
24 466 MONTSE CONESA MARTINEZ ROADRUNNERS
25 465 SISTER CLARÀ PÁEZ  
26 464 NURIA CASAS  
27 463 NURIA GUARDIOLA BRULL KAIZEN RUNNING
28 462 CRISTINA LÓPEZ ALFONSO KAIZEN RUNNING
29 461 NURIA RIVERA RUBIO  
30 460 SANDRA PEREZ MARTINEZ KAIZEN RUNNING
31 459 REGINA PIÑOL ROVIRA  
32 458 NEUS CANET VIDIELLA KAIZEN RUNNING
33 457 CATERINA TALLÓN PRIETO  
34 456 MAISE FERNÁNDEZ OJEDA  
35 455 VANESSA CALDERÓN MUÑOZ C.A.CANYELLAS
36 454 PATT ALCÁNTARA 20R20S
37 453 ANTONIA CARDENAS BARRERA A.E.XTERRARUN
38 452 MARIA TORRES ALCAZAR A.E.XTERRARUN
POSICIÓ PUNTS CLUB
1 2993 CLUB EXCTA. UECANOIA
2 2603 C.E. DEPORUNNERS
3 2551 KAIZEN RUNNING
4 2039 ESPORTIU PENEDES
5 2037 AE TALAIA
6 1737 ROADRUNNERS
7 1415 CLUB ATLETISME CANYELLES
8 1334 BARRADO TEAM
9 1310 C.A. ATLETES VNG
POSICIÓ PUNTS NOM COGNOMS CLUB
1 600 ARNAU MARIN MONTANER ESPORTIU PENEDES
2 580 MARTÍ FONTDECABA ALBA* AE TALAIA
3 560 MARC PÉREZ DALMAU  
4 540 ARNAU MARTÍNEZ MERCADÉ  
5 530 IGOR PEREA FLORES TRANSTRIATLON
POSICIÓ PUNTS NOM COGNOMS CLUB
POSICIÓ PUNTS NOM COGNOMS CLUB
1 600 ALEJANDRO VILLARINO RODRÍGUEZ ESPORTIU PENEDES
2 580 THOMAS FORTIN AE TALAIA
3 560 GERARD GIL SENTIS  
4 540 SERGI JANSÀ I VAL AE.TALAIA
5 530 GERARD CARBONELL ROVIRA BEERRUNNING MEDIONA
6 520 DANI GARCÍA HOLGADO ESPORTIU PENEDES
7 510 PAU JASANADA MARTINEZ CE DEPORUNNERS
8 500 MARC MARTÍ GARCIA ESPORTIU PENEDÈS
9 490 VICENS RIOS GALLART C.E. DEPORUNNERS
10 480 DAVID PATIÑO UBIA CLUB EXCTA. UECANOIA
11 479 XAVI PÉREZ IBÁÑEZ ESPORTIU PENEDÈS
12 478 DIEGO RUIZ ROSA BALSARUNNERS
13 477 XAVIER IBÁÑEZ SOLER C.E.DEPORUNNERS
14 476 MIGUEL CAMACHO LARA SPARTA CUNIT
15 475 ISMA MOLINA ESCRIBANO U.E.C.ANOIA
16 474 JOAN CALLEJÓN BOQUERA  
17 473 JORDI SÁNCHEZ TORRAS C. E. DEPORUNNERS
18 472 FRAN LABELLA SANCHEZ  
19 471 PAU OLMOS BENLLOCH C.E. DEPORUNNERS
20 470 PAU BERGADÀ PRORUNNERS
21 469 JORDI CORTIADA COLL CE TRAIL TARRACO
22 468 JORGE MATO CARVAJAL C.E. DEPORUNNERS
23 467 ALBERT RICART LÓPEZ CAN PUÇA TEAM
24 466 DANIEL ALMONACID VICTORIANO CE DEPORUNNERS
25 465 GORGO GÓNGORA JIMÉNEZ CLUB ESPORTIU DEPORUNNERS
26 464 LLUÍS BERTRÀN ABADIANO  
27 463 OSCAR FERRANDO MARIMON  
28 462 VÍCTOR MALRÀS RODRÍGUEZ C.E. DEPORUNNERS
29 461 GERARD SOLÈ PORRAS METALBIKERS
30 460 RICARD FARRE PEREZ  
31 459 JOAN COLL MARTÍ  
32 458 MIGUEL FISAC FUENTES ST. CRISTÒFOL RUNNERS
33 457 EDUARD NEIRA JORBA  
34 456 ARNAU CALVET CARNICÉ DEPORUNNERS
35 455 MARC TORT SONET  
36 454 MIQUEL CUSINÉ CARBONELL FALCONS DE VILAFRANCA
37 453 HECTOR REY JURADO  
38 452 ABELARDO ALMECIJA RUNNERS CIUTAT DE VALENCIA
39 451 VICTOR ROMERO GARCIA SIN
40 450 MARC CARASA CARDUS  
41 449 ANDREU ADELL SEGARRA  
42 448 IVAN JAVIER CASTRO  
43 447 DAVID SERRET RODRIGUEZ  
44 446 XAVI CABRERA MARTINEZ CLUB ATLETISME BÈRNIA
POSICIÓ PUNTS NOM COGNOMS CLUB
1 600 GEORGINA GABARRO MORENTE CLUB EXCTA. UECANOIA
2 580 AIDA PEREZ SOLER C.E. DEPORUNNERS
3 560 MIREIA FUMENAL ARTÉS C.E.DEPORUNNER
4 540 AITANA FERNÁNDEZ BRAÑA  
5 530 LÍDIA RAMOS PALACIOS AETALAIA
6 520 MILENA IVANOVIC 20R20S
7 510 GISELE ROS ROJAS CLUB ATLETISME CANYELLES
8 500 SISTER CLARÀ PÁEZ  
9 490 NURIA CASAS  
10 480 NURIA RIVERA RUBIO  
11 479 REGINA PIÑOL ROVIRA  
12 478 CATERINA TALLÓN PRIETO
POSICIÓ PUNTS NOM COGNOMS CLUB
1 600 AGUSTIN CACERES HERNANDEZ C.E. DEPORUNNERS
2 580 JORDI PINYOL MASANA FOQUES I PIOLETS
3 560 JONA PÀMIES BOILLOS  
4 540 RICARD VERGE BERRAR CE PICORNELL
5 530 VÍCTOR RUIZ GIRALDE  
6 520 ENRIQUE GONZÁLEZ JIMÉNEZ  
7 510 JUANJO POVEDA URBANO ANABOLIC WINDOW
8 500 DAVID OCARIZ FERREIRO CALIMOCHO RUNNERS
9 490 ROGER BAIG PUJOL MONTCALRUN
10 480 HÉCTOR ALBESA TOMÀS C.E.DEPORUNNERS
11 479 GERARD SALVADOR MIQUEL  
12 478 JORDI FOGUET PIJOAN BARRADO TEAM
13 477 JORDI MOGINO I MARTINEZ  
14 476 JULIÁN ANTÓN SUCH  
15 475 OSCAR GARRIDO QUIROS C.E.DEPORUNNERS
16 474 DAVID BERTRAN AMELL  
17 473 SERGIO GARCIA GONZALEZ TEAMXXX BLACK MAMBA
18 472 FERNAN GOMEZ BERNABE  
19 471 XAVIER PLASENCIA FIGUEROA  
20 470 ALEX FERNANDEZ CANO  
21 469 MIGUEL VACARES ROYO  
22 468 FERNANDO PEREA POVEDANO ANABOLIC WINDOW
23 467 FRANCESC MONDEJAR MARTIN AW
24 466 JORDI CALLAU SOLER METALBIKERS
25 465 MIGUEL ANGEL MONCUSI AGUSTI A. E. COTA 705
26 464 SERGIO MARIN IPAS C.E. DEPORUNNERS
27 463 JOAN CARLES ARCE PARELLADA CAP
28 462 HECTOR GARCIA-JORDÀ GÓMEZ FALCONS DE VILAFRANCA
29 461 JOAN ROIG DE LA ROSA ORALSEXRUN
30 460 MANEL ESPEJO LAGUNA CLUB ATLETES VNG
31 459 JORDI SANTAMARIA SOLE  
32 458 JOAN ALMIRALL FARRÉ CASC
33 457 ALEIX MASANA ESCAMILLA FOQUES I PIOLETS
34 456 LALO MARTÍNEZ FERNÁNDEZ  
35 455 FRANCISCO JAVIER FUENTES HIDALGO  
36 454 DOMIN CAÑIZARES RODRIGUEZ  
37 453 XAVIER MARTI MIGUEL  
38 452 LUISITO AVILA PASTOR RUNNINGTIMECLUB1LOVE
39 451 CESC GALLARDO RODRÍGUEZ BARRADO TEAM
40 450 SALVA QUINTERO GUERRA BARRADO TEAM
41 449 LLUÍS RIUS ROMAN  
42 448 IVAN FERRI MONTANE ESPORTIU PENEDES
43 447 MARC MUÑOZ SORIA  
44 446 LLUIS LLAURADÓ VALBUENA KORRETONENCS
45 445 JUAN CARLOS PEREA FERNANDEZ TRANSTRIATLO
46 444 CRISTIAN ANDRÉS SALAZAR FLOREZ SIN EQUIPO
47 443 XAVIER DAMICO ESPORTIU PENEDES
48 442 JOAN ALCARAZ TORRES  
49 441 JUAN CARLOS DEL POZO MEDEL ESPORTIU PENEDÉS
50 440 XAVIER HERRAN NAVARRO  
51 439 CARLOS MARQUEZ GUERRERO  
52 438 CARLOS GRANDE  
53 437 MANEL MALAVÉ GARCIA CENTRE EXCTA. PENEDES
54 436 CARLES CANEDA MORA  
55 435 JUAN GARCIA GARCIA INDEPENDENT
56 434 JOSE MUÑOZ SANTOS KAIZEN RUNNING
57 433 FRAN CONTRERAS RIQUELME FREE FIGHTERS
58 432 XAVIER MOTA GUARDIA  
59 431 JOSE MARIA BALSA NOVEGIL ROCA TEAM
60 430 JOSE SANDÁ PAZOS  
61 429 MARC BOLDÚ BOTAM  
62 428 ENRIC FONTDECABA BAIG FAMILIA FONTDECABA
63 427 DAVID SÁNCHEZ PABLO SEAT RUNNERS
64 426 TONI SÁNCHEZ MARTÍNEZ
POSICIÓ PUNTS NOM COGNOMS CLUB
1 600 NÚRIA QUIROGA BAYO  
2 580 MONTSERRAT BARRERA SANCHEZ  
3 560 ANA ROSALÍA VALLE GARCÍA CLUB ATLETISME CANYELLES
4 540 NATI RUBIO MARTÍNEZ ESPORTIU PENEDÉS
5 530 VICKY ROCIO GAITAN ACOSTA  
6 520 CAROL MALDONADO UECANOIA
7 510 ESTHER VAZQUEZ INFANTE  
8 500 MONTSE TUGAS GARCIA ROADRUNNERS
9 490 MAR FERRER PUBILL KAIZEN RUNNING
10 480 MERCE LLOPART VENTURA  
11 479 MONTSE CONESA MARTINEZ ROADRUNNERS
12 478 NURIA GUARDIOLA BRULL KAIZEN RUNNING
13 477 CRISTINA LÓPEZ ALFONSO KAIZEN RUNNING
14 476 SANDRA PEREZ MARTINEZ KAIZEN RUNNING
15 475 MAISE FERNÁNDEZ OJEDA  
16 474 VANESSA CALDERÓN MUÑOZ C.A.CANYELLAS
17 473 PATT ALCÁNTARA 20R20S
POSICIÓ PUNTS NOM COGNOMS CLUB
1 600 BERNAT PLANAS VIVES CLUB EXCTA. UECANOIA
2 580 JOSEP SERRANO RAMÍREZ BARRADO TEAM
3 560 MANUEL LINARES CHACÓN CEDEPORUNNERS
4 540 ANDREU LÓPEZ ANADÓN C.A. ATLETES VNG
5 530 JESÚS BARBERÀ MAYDEU C.E ALLIBERADRENALINA
6 520 CESAR VENDRELL RAVENTÓS  
7 510 XAVIER GASULL CONESA TRAIL PUTXET
8 500 FARA FARABONI ENRIQUEZ  
9 490 JOSEP ANGEL MARTINEZ ROIG C.A.ATLETESVNG.
10 480 JORDI MESTRES CHACON  
11 479 JOAN CARLES LIEBANAS RUIZ ROADRUNNERS
12 478 MANEL MEGÍAS NEVADO KAIZEN RUNNING
13 477 JOSÉ LUIS GARCÍA VIDAL ROADRUNNERS
14 476 JORDI PALACIOS ASENSIO  
15 475 JOSEP RAMON ALABART MARCH AE COTA 705
16 474 TON CARRERAS SOLER KAIZEN RUNNING
17 473 JORDI LOZADA ESPI AE TALAIA
18 472 CARLES XAVIER RAVENTOS BUSQUETS DEPORUNNERS
19 471 FERNANDO MARRA-LÓPEZ PORTA  
20 470 JAUME FIGUERAS GILI KAIZEN RUNNING
21 469 MIQUEL ANGEL CARRETO LOPEZ INDEPENDENT
POSICIÓ PUNTS NOM COGNOMS CLUB
1 600 CARME BALLESTEROS ROSA CORNELLÀ ATLÈTIC
2 580 LAURA TERUZZI RUNNERS SANT ADRIÀ
3 560 PEPITA CARNER JUNYENT CLUB EXCTA. UECANOIA
4 540 GEMMA ROSINES POCH  
5 530 ANNA PEREZ GARCIA KAIZEN RUNNING
6 520 INMA SALA CIRUGEDA KAIZEN RUNNING VILANOVA
7 510 NEUS CANET VIDIELLA KAIZEN RUNNING
8 500 MARIA TORRES ALCAZAR A.E.XTERRARUN
POSICIÓ PUNTS NOM COGNOMS CLUB
1 600 CARLES ANSON I MASSICH GELTRUNNERS
2 580 TITUS GÜELL TORNER US ESTIMEM NÚRIES
3 560 JOSEP JANSÀ CAYÓN
POSICIÓ PUNTS NOM COGNOMS CLUB
1 600 ANTONIA CARDENAS BARRERA A.E.XTERRARUN

Actualitzat el 20/03/2019

Les classificacions estaran disponibles la setmana següent a la celebració de la cursa.

  1. Cursa del Pic de l’Àliga / 17 de març /Canyelles
  2. Cursa l’Encantada  / 24 de març / Font-Rubí
  3. Cursa dels Colls  / 7 d’abril  / Vilanova i la Geltrú
  4. Rebentaespardenyes  / 14 d’abril  / La Ràpita
  5. La Talaia (13k + 25k)  / 28 d’abril  / Vilanova i la Geltrú
  6. Històric Trail / 19 maig  / Calafell
  7. Beer Running (10k + 21k)  / 2 de juny  / Mediona
  8. Solidària Nocturna  / 20 de juliol  / La Granada
  9. Cursa la vinya  (10K. + 21k.)  / 1 de setembre  / St. Llorenç d’Hortons
  10. Cursa Castell d’Olèrdola  / 6 d’octubre  / Moja
  11. Marxa Bonesvalls  (14k + 30k)  / 20 d’octubre  / Olesa Bonesvalls
  12. Cursa de muntanya Serralats  / 3 de novembre  / Lavern
  13. Cursa Fosca  / 16 de novembre  / Torrelles de Foix
  14. Pujada Sant Pau  / 1 de desembre  / Vilafranca del Penedès