Classificacions 7a Lliga de Curses de Muntanya GRAN PENEDÈS

Classificació actualitzada després de la cursa 10 de Moja.
Puntuació corresponent als 7 millors resultats de les curses disputades.

POSICIÓ PUNTS NOM COGNOMS CLUB
1 4120 ALEJANDRO VILLARINO RODRÍGUEZ ESPORTIU PENEDES
2 4040 THOMAS FORTIN AE TALAIA
3 3742 GERARD GIL SENTIS C.E. DEPORUNNERS
4 3378 ÒSCAR ANDREU RUIZ KAIZEN RUNNING
5 3331 DANI GARCÍA HOLGADO ESPORTIU PENEDES
6 3291 MIGUEL CAMACHO LARA SPARTA CUNIT
7 3257 MARTÍ FONTDECABA ALBA AE TALAIA
8 3244 DIEGO SANSÓN SOLER ESPORTIU PENEDÈS
9 3222 CARLES CANEDA MORA  
10 3203 JOSEP ANGEL MARTINEZ ROIG C.A.ATLETESVNG.
11 3125 FARA FARABONI ENRIQUEZ  
12 3098 CESAR VENDRELL RAVENTÓS  
13 3050 LLUÍS BERTRÀN ABADIANO EVASION RUNNING
14 3001 BERNAT PLANAS VIVES CLUB EXCTA. UECANOIA
15 2877 TITUS GÜELL TORNER US ESTIMEM NÚRIES
16 2870 CARLOS MARQUEZ GUERRERO SARDINYOLA RUNNER
17 2866 JUAN CARLOS DEL POZO MEDEL ESPORTIU PENEDÉS
18 2841 IVAN FERRI MONTANE ESPORTIU PENEDES
19 2827 JORDI FOGUET PIJOAN BARRADO TEAM
20 2760 SERGI JANSÀ I VAL AE.TALAIA
21 2724 JOSÉ LUIS GARCÍA VIDAL ROADRUNNERS
22 2699 JUANJO TRINIDAD SOLÍS BARRADO TEAM
23 2666 JOAN PEÑAFIEL HERVÁS CLUB ATLETISME VILAFRANCA
24 2639 JORDI CALLAU SOLER METALBIKERS
25 2605 JORDI CORTIADA COLL CE TRAIL TARRACO
26 2592 ENRIC FONTDECABA BAIG FAMILIA FONTDECABA
27 2552 DAVID PATIÑO UBIA CLUB EXCTA. UECANOIA
28 2534 JOAN CARLES LIEBANAS RUIZ ROADRUNNERS
29 2524 JOSEP VALENCIA MACHADO ROADRUNNERS
30 2508 ISMA MOLINA ESCRIBANO U.E.C.ANOIA
31 2505 PEDRO SALOR ALVARADO ROAD RUNNERS
32 2453 XAVIER LOPEZ HERNANDEZ  
33 2367 JORDI BALDRICH TRIATLÓ.CAT/ CASTILLO ATHETIC
34 2329 JOSEP SERRANO RAMÍREZ BARRADO TEAM
35 2319 ANDREU LÓPEZ ANADÓN C.A. ATLETES VNG
36 2297 JAVIER ORDOVAS VERTEDOR LR RUNNING.
37 2184 JOAN ROIG DE LA ROSA ORALSEXRUN
38 2148 TON CARRERAS SOLER KAIZEN RUNNING
39 2093 RAMÓN FERNÁNDEZ GRANADOS GRUPO ROCA RUNNING CLUB
40 2075 RAIMOND MARCÉ RAFECAS  
41 2039 LLUÍS RIUS ROMÁN*  
42 1952 CARLES XAVIER RAVENTOS BUSQUETS DEPORUNNERS
43 1945 DAVID BORRAS VALLS CLUB EXC UECANOIA
44 1886 ARNAU MARIN MONTANER ESPORTIU PENEDES
45 1880 GERARD CARBONELL ROVIRA BEERRUNNING MEDIONA
46 1876 FRANCESC LLOBET ESQUIUS CLUB EXCTA. UECANOIA
47 1835 MARC BOLDÚ BOTAM  
48 1803 GERARD CIERCOLES GÜELL CORCATS
49 1788 MIGUEL ANGEL MONCUSI AGUSTI A. E. COTA 705
50 1781 DANIEL ALMONACID VICTORIANO CE DEPORUNNERS
51 1768 JUANKA MORENO MARTÍNEZ CLUB ATLETISME VILAFRANCA
52 1765 MANEL MONTOLIU ALBET AC ENDAVANTLES ATXES
53 1759 JOSEP SANCHEZ MARTIN CLUB EXCTA. UECANOIA
54 1734 NICOLÁS RAVENTÓS JURADO LR RUNNING.
55 1709 GERARD SOLÉ PORRAS METALBIKERS
56 1703 ABEL GIL MARINA EVASION VILANOVA
57 1693 ALEIX MASANA ESCAMILLA FOQUES I PIOLETS
58 1692 MARC MUÑOZ SORIA TALLERES LA UNIÓN
59 1680 ADRIÀ COLOMER FORTUNY ESPORTIU PENEDES
60 2040 JOSEP JANSÀ CAYÓN  
61 1651 MIGUEL ANGEL LEÓN NARANJO ESPORTIU PENEDÈS
62 1637 MANEL MEGÍAS NEVADO KAIZEN RUNNING
63 1615 XAVIER LOZADA ESPÍ* A.E. TALAIA
64 1582 JOSE MARIA BALSA NOVEGIL ROCA TEAM
65 1545 JOSE FERNANDEZ FERNANDEZ*  
66 1540 JAUME FIGUERAS GILI KAIZEN RUNNING
67 1500 AGUSTIN CACERES HERNANDEZ C.E. DEPORUNNERS
68 1500 JOAN MORERA ROVIRA ESPORTIU PENEDÈS
69 1425 JONATHAN PÀMIES BOILLOS  
70 1419 ERIK CALERO MAÑAS ESPORTIU PENEDÉS
71 1415 JOAN PLANAS CUSINÉ CAVES PLANES ALBAREDA
72 1412 JAUME SOLER SERRANO AE TALAIA
73 1397 VÍCTOR RUIZ GIRALDE  
74 1387 SANTI ALCARAZ KAIZEN RUNNING
75 1385 EDUARD MIRANDA TAMARGO BARRADO TEAM
76 1374 JORDI SÁNCHEZ TORRAS C. E. DEPORUNNERS
77 1371 PAU OLMOS BENLLOCH C.E. DEPORUNNERS
78 1358 JOSEP FIGUERAS FIGUERAS  
79 1355 XAVIER LLUVEROL TRILLAS GEDIA
80 1338 GABRIEL MARIA MANCILLA SPARTA CUNIT
81 1335 CARLOS TURMO MORENO C.A.CANYELLES
82 1316 MARK JAMES DOUGAN  
83 1314 JOAN ALMIRALL FARRÉ CASC
84 1313 SERGIO MARIN IPAS C.E. DEPORUNNERS
85 1312 DAVID NUÑEZ PUJOL CLUB EXCTA. UECANOIA
86 1307 JOAN VILELLA BERTRAN INDEPENDENT
87 1302 JOAN CURTO SOLE INDEPENDENT
88 1296 SIMONE BOCCACCIO C.E. DEPORUNNERS
89 1286 JOAN CARLES ARCE PARELLADA CAP
90 1284 GERARD SALVADOR MIQUEL  
91 1283 ANTONIO MORENO BLANCO KAIZEN RUNNING
92 1282 PEDRO PRIETO MEMBRIVE ROADRUNNERS
93 1281 SENEN JARAMILLO BUSQUETS ESPORTIU PENEDÈS
94 1269 JOAN OLLE ROMERO METALBIKERS
95 1267 HECTOR GARCIA-JORDÀ GÓMEZ FALCONS DE VILAFRANCA
96 1262 JORDI MESTRES CHACON  
97 1260 ELOI CONTRERAS PARES C.E. DEPORUNNERS
98 1255 GIANLUCA PERFETTI  
99 1254 JAUME ANTON MOYA INTERCROSSFIT
100 1249 PACO CARREÑO GARCÍA  
101 1243 RAUL AYALA CAMPOS* ELS SENYORS DE LES PEDRES
102 1239 VÍCTOR MALRÀS RODRÍGUEZ C.E. DEPORUNNERS
103 1235 RAFA QUINTANA CAMPOS  
104 1235 DANIEL SERRA FRANCO BONESVALLS TRAIL
105 1234 XAVIER DAMICO ESPORTIU PENEDES
106 1232 ENRIC FONT PROUS BLADE RUNNERS
107 1231 XAVIER GARRIGA ANDREU MASQUEFA TRAIL
108 1225 MARC TORT SONET  
109 1205 XAVI MARIN ALONSO AT FLORESTA
110 1200 JOAN BLANCH BATET ESPORTIU PENEDES
111 1192 FLORENCI AVILA SERVAN BARBACOA TEAM
112 1183 MARC PALAU SOLER J&A GARRIGUES
113 1148 JUAN CARLOS GUERRERO SANCHEZ AMB
114 1141 POL LARI JARQUE  
115 1134 FERNANDO MARRA-LÓPEZ PORTA RANGERS MAHÓN
116 1131 FRAN CONTRERAS RIQUELME FREE FIGHTERS
117 1130 JOAN CATALÀ BOLET  
118 1080 ALBERT FERRER BACARDIT UEC ANOIA
119 1070 GERARDO GÓMEZ DE LA FUENTE  
120 1068 XAVIER DOMENECH FUSTER ESPORTIU PENEDES
121 1016 MARC MARTÍ GARCIA ESPORTIU PENEDÈS
122 1001 JOSE MUÑOZ SANTOS KAIZEN RUNNING
123 995 MANUEL LINARES CHACÓN CEDEPORUNNERS
124 995 JOSÉ RODRÍGUEZ FERNÁNDEZ BONESVALLS TRAIL
125 975 LLUÍS PARELLADA VALLÈS INDEPENDENT
126 974 ALEX RIBAS MONTOLIU ROADRUNNERS
127 973 SERGI RABELLA GOL SARROCA BIKERS
128 969 ROBERTO BAÑOS GONZALEZ BARRADO TEAM
129 965 DANI BAENA DUSCHOLUX
130 955 ROGER BAIG PUJOL  
131 955 VICTOR PEÑA CORTES DEPORRUNERS
132 952 ROGER VIVES FONT CF LA GRANADA
133 950 VICENS RIOS GALLART C.E. DEPORUNNERS
134 946 JORDI BERTRAN BERTRAN #SEMPREPOSITIU
135 938 XAVIER SÀNCHEZ VICENTE TUGA OUTDOOR TEAM
136 937 JOAN CORTIADA MESTRE BARRADO TEAM
137 937 JOSE MIGUEL LÓPEZ SÁNCHEZ LR RUN
138 935 GABRIEL GONZÁLEZ BÚRDALO BLADE RUNNERS
139 933 DAVID OCARIZ FERREIRO CALIMOCHO RUNNERS
140 930 XAVI FONT ALEMANY  
141 929 FRANCESC FOS LLOPART GRUP MUNTANYA SANT SADURNI
142 929 HÉCTOR ALBESA TOMÀS C.E. DEPORUNNERS
143 929 ROBOTIN MARTÍNEZ GARCÍA ROADRUNNERS
144 928 MARTÍ SOLER TORRELLA C.E.DEPORUNNERS
145 928 JUANJO POVEDA URBANO ANABOLIC WINDOW
146 928 JORDI MASSANA ARNAN ESPORTIU PENEDES
147 925 FRAN ROMERO SAEZ BARRADO TEAM
148 925 JULIÁN ANTÓN SUCH  
149 921 XAVIER IBÁÑEZ SOLER C.E. DEPORUNNERS
150 920 DIEGO RUIZ ROSA BALSARUNNERS
151 916 MODEST FERNÉNDEZ LLOPART MIOSTAF
152 916 ALBERT PUNSOLA A.E TALAIA
153 916 JORDI AGUSTI CASANOVAS GRUP DE MUNTANYA ST SADURNI
154 915 ANTONI PUJADÓ CALVET ESPORTIU PENEDES
155 915 JORDI ARGENTI MORALI SENDETARIS.CAT
156 914 JOSÉ MANUEL ACEVEDO FERNANDEZ RUNNIG PARC
157 914 FRAN LABELLA SANCHEZ  
158 914 XAVIER RUIZ PATERNA DEPORUNNERS
159 910 JORDI MOGINO I MARTINEZ  
160 910 ARNAU PALOU FONS 20R20S
161 909 ORIOL BALSELLS RODRÍGUEZ  
162 907 DAVID SÁNCHEZ ORTIZ MASQUEFA TRAIL
163 906 XAVIER ARROYO AZORIN XAVIORI RUNNERS
164 906 MARC CLEMENTE PIÑOL  
165 905 SERGI VIZCAINO ESPORT I NATURA
166 904 PAU ESTEVE ROJANO ESPORTIU PENEDES
167 903 ESTEBAN RETAMAL FERNÁNDEZ STEVEFOXED
168 901 ARNAU BARDI MILA  
169 901 JORDI ESCOFET MARTÍNEZ CEP
170 901 MARC JARRIL  
171 900 JORDI LUCIA OLIVERAS RUNNERS SANT ADRIA
172 898 JOSE ROJANO SALGUEIRO  
173 897 DAVID OJEDA ALONSO ACE BOMBERS BARCELONA
174 894 MHAMED ER-REHYMY  
175 892 JORDI FONTANET PEREZ BONESVALLS TRAIL
176 887 FERNANDO PEREA POVEDANO ANABOLIC WINDOW
177 887 PEDRO CHACÓN ARTO  
178 885 EVARISTO BIGORRA DE SLOOVER AZIMUT
179 884 THILO SCHLIEBENER FONDISTES PENEDES
180 884 ANDRI DIAZ VALVERDE CANICROSS PENEDES
181 883 JOSEP FERNÀNDEZ SASTRE A.E. TALAIA
182 882 CARLOS LEÓN MONROY  
183 882 GERARD VIA TROTONDA INDEPENDENT
184 881 JOAN CARLES CABALLERO DOMÉNECH ATLETES VNG
185 878 OSCAR MORENO RUEDA EVASION
186 876 TONI LARA MURILLO BARRADO TEAM
187 876 ALEIX TORRES DIAZ  
188 876 DAVID ÁLVAREZ GARRIDO  
189 875 JOAN VALLÉS PETIT  
190 874 SERGI CONDIS EDO  
191 873 GORGO GÓNGORA JIMÉNEZ CLUB ESPORTIU DEPORUNNERS
192 862 JESÚS ESCRIBANO GOMEZ DEPORUNNERS
193 863 CRISTIAN RAMON CABELLO GEDIA
194 860 TONI RUIZ CARRIZALEZ  
195 860 TXUS OLIVA FONT UECANOIA
196 859 SAVÍ UBALS CAZORLA CAI
197 858 LLUÍS TETAS PALAU  
198 855 MANEL MILA ENRIQUE TRIATLO.CAT
199 854 OSCAR FERRANDO MARIMON  
200 854 FRANCESC BENET VILLALPANDO TRAILRUNNER.CAT-CASTELLERS DE
201 854 JORDI GIRONA AGUT GEDIA
202 850 IVAN CARRASQUILLA CREMADES C.D.DEPORUNNERS
203 849 PAULINO LARREA LACASA  
204 848 JOSE VALDERRAMA LEON ORO DI NAPOLI
205 847 PEP VEGA CAMPS KMS PER AL LUPUS
206 845 JUAN DIEGO LUNA CORBACHO  
207 844 MANOLO VAZQUEZ SALGUERO EVASIÓN RUNNING VILANOVA
208 843 ADRIAN GARCÍA YUSTE EVASION
209 843 PERE CREIXELL MEDIONARUNNING
210 838 IVAN LOJO QUINTANA  
211 838 HECTOR REY JURADO  
212 835 BORJA PARRA ALBARES  
213 834 ARNAU CALVET CARNICÉ DEPORUNNERS
214 834 LUISITO AVILA PASTOR RUNNINGTIMECLUB1LOVE
215 832 MARC RUBIO ILLA  
216 832 CARLES OTERO MOLAS  
217 832 JOSEP AMELL GUELL FONDISTES PENEDES
218 827 PACO CRUZ HIDALGO ROADRUNNERS CALAFELL
219 826 MIQUEL CUSINÉ CARBONELL FALCONS DE VILAFRANCA
220 825 CESAR MARTÍNEZ HERNÁNDEZ  
221 825 FRANCESC MARTÍN MARTÍNEZ  
222 821 QUIM LLUVEROL TRILLAS  
223 821 JAUME ROMAGOSA CABÚS  
224 820 JORDI RODRIGUEZ CASTILLO  
225 820 EDUARD NEIRA JORBA  
226 820 XAVIER SOLÉ RAMON C.E. DEPORUNNERS
227 819 PEDRO ALONSO ESTEBAN BLUEATHLETIC
228 818 MARCELLO PERES C.A. RUNNING
229 815 MARIANO ANDRÉS COSNOWSKI EVASIÓN RUNNING
230 814 CESC GALLARDO RODRÍGUEZ BARRADO TEAM
231 812 HECTOR HERNANDEZ EDO CORREDORS.CAT
232 812 JUAN CAÑIZARES LINARES EVASIÓN RUNNING
233 811 PAU HORMIGOS DIAZ T2 MONJOS
234 809 JOAN ISAAC LLAÓ FERRANDO  
235 809 SERGI RIALP  
236 807 SERGI HERNANDEZ SIMON  
237 806 SERGIO RIQUELME ROIG CORRESOLIDARIS
238 803 IGNASI GIL PALACIOS SANSASUA…TOT
239 802 ISMAEL BAREA ROSCO CE PENEDES COSTA DAURADA
240 801 VICTOR GUTIERREZ GOMEZ CLUB ATLETIC RUNNING
241 799 RUBEN GARRE ROLDAN  
242 798 PEDRO CARMONA PÉREZ ROADRUNNERS CALAFELL
243 798 ÀLEX JIMÉNEZ LUQUE KORRETONENCS
244 797 SERGIO SÁNCHEZ RUIZ  
245 796 XAVIER PUJOL PLANS CORCATS
246 795 ALEX CRUZ GONZÁLEZ ATLETISME CALAFELL
247 794 SERGI LÓPEZ OLMEDO  
248 794 GUILLEM CANO AZNAR BUTIRUNNERS
249 794 ALEJANDRO CANO NICOLAU BUTIRUNNERS
250 792 ALBERT CATLLÀ ROVIRA GRUP ROCA RUNNING CLUB
251 789 POL COLOMER LLORENS  
252 788 MANEL MALAVÉ GARCIA CENTRE EXCTA. PENEDES
253 785 JOAN RUIZ BADELL RUNNERS SLOW MOTION
254 782 JOAN ALCARAZ TORRES  
255 779 EDUARD FIGUEROLA RODRÍGUEZ C.E. DEPORUNNERS
256 776 JOSE REINA CARMONA  
257 774 LLUIS GARCIA LUZON GRUPO ROCA
258 772 LLUIS LLAURADÓ VALBUENA KORRETONENCS
259 770 PEDRO JUAN VILASECA GESTEIRO C.M. SIGUEME
260 769 RAUL FERREIRO HERNAN C.E.DEPORUNNERS
261 768 DAVID SERRET RODRIGUEZ  
262 765 JORGE PIQUER GARCIA MEDIÁTICOS RUNNING LEÓN
263 762 JERÓNIMO VIEITEZ HERNANDEZ  
264 760 SIXTO RODRIGO GARCIA  
265 759 JORDI ALBIOL ARASA  
266 759 MANEL GARRIDO REGADERA BEER RUNNERS
267 758 JAVIER OJUEL SAINZ  
268 758 JORDI GODOY BONET TMB
269 756 JOAN CALLEJÓN BOQUERA  
270 749 JAUME ENRIC ZAMORA ESCALA CORREDORS.CAT
271 748 JOSE SANDÁ PAZOS RAYO TEAM
272 739 LEOPOLDO SILVA BARRIENTOS ROADRUNNERS CALAFELL
273 738 SANTI ESTEVE VENTURA  
274 733 PEDRO MULA RUIZ  
275 732 RAUL MEDINA GALVEZ LES RT BTT
276 730 JORDI LOZADA ESPÍ AE TALAIA
277 717 XAVIER VIVES DELCOR DEPORUNNERS
278 726 JORDI PALACIOS ASENSIO  
279 726 JUAN GARCIA GARCIA INDEPENDENT
280 716 STEFAN DE VRIES  
281 710 DANIEL GARCÍA PERIS A.E. CÓRRER A GELIDA
282 708 CARLOS HERNÁNDEZ BAREA  
283 708 FÈLIX MESTRE RIUS 7 GINS
284 706 JOSE MANUEL BELMONTE PEREZ  
285 703 MAËL CARMONA TUGAS ESPORTIU PENEDES
286 702 JORDI LIRIA ROMERO KORRETONENCS
287 699 MANEL CONEJERO DUQUE TRA I MEL
288 693 XAVI CARMONA BORRAS DEPORUNNERS
289 688 OSCAR SAEZ ALBA KARAKOLILLO´S TEAM
290 685 RICARDO BELLAVISTA VERTEDOR SOFOKAOS GQC
291 674 CARLES HUGUET CARMONA  
292 672 IVAN JAVIER CASTRO  
293 671 VICTOR ROMERO GARCIA  
294 671 RUBEN BUSTOS CAZORLA*  
295 670 JORDI JANÉ RAVENTÓS  
296 668 MARCIAL GRANDE ROBLES  
297 666 XAVIER MOTA GUARDIA  
298 662 MIQUEL JUNCOSA POZO AEXTERRARUN
299 662 MARC TURELL I FERREIRO  
300 660 MANEL CEBALLOS VIDAL* ROADRUNNERS
301 659 ANDREU ADELL SEGARRA  
302 649 FRANCESC COMERMA MATEU  
303 657 RAUL PELAEZ BAUDET INDEPENDENT
304 636 ANDREA EMILIO CAVALLI  
305 634 ALBERT ROVIRA BERNAD  
306 624 LLUIS PUJOL VALLÈS  
307 624 XAVI GUTIERREZ PEREZ-MILÀ C.E.DEPORUNNERS
308 617 FCO FERNANDO MARTÍNEZ BADIA CORRESOLIDARIS
309 610 ÁLEX RODRIGO LÓPEZ STRAVINTERS
310 609 ANDRES SABIO CORRESOLIDARIS
311 607 GIORGIO TERUZZI  
312 602 MIQUEL ANGEL CARRETO LOPEZ INDEPENDENT
313 600 NAOUFEL ERRAOUI CALAFELL
314 600 ALEJANDRO NOGALES PAVÓN ELIKAESPORT
315 580 JOEL VALLDOSERA SÁNCHEZ C.E. DEPORUNNERS
316 565 MARCOS ANTONIO DE GEA VIDAL  
317 560 FRANCESC ROIG AEMDEKP
318 560 ALEIX SELLARÉS GONZALEZ BAGES ESPORTS OUTLET
319 560 SERGIO MONTES MOLINA AC ENDAVANT LES ATXES
320 560 ALVARO ALVAREZ RODRIGUEZ TORELLO
321 540 SERGI RODRÍGUEZ MARTOS CLUB ESPORTIU L’ARBOÇ
322 540 JOAN CARLES MARTIN RAMIREZ  
323 530 DAVID GUARCH CUADRADO RUNNERS BERGADA
324 530 DAVID FRIAS PEREZ VEC
325 530 VICENTE ROMERO PATON MUTUACAT BRAVO TRAIL
326 530 CARLES GRIFÉ SINGLA CAI POPULAR
327 530 ARITZ URDAMPILLETA OTEGUI ELIKASPORT
328 520 DOMENEC VENTURA HOSTA GEDIA
329 520 JORDI PINYOL MASANA FOQUES I PIOLETS
330 520 CARLOS MANTERO MARTINEZ  
331 520 CELS CODINA RAMONJOAN PIA RUNNING
332 520 XAVI BLANCH BLANCH FLEXOR TRAIL TEAM
333 510 ALBERT MORA MURCIANO LUCHARETT POR TI PRINCESA
334 510 JORDI REYES ARNABAT GEDIA
335 510 COSME PON PALMA TG SITGES
336 510 CARLOS CASQUET SESMONDE BRAVAS RUNNERS
337 510 GIL LÓPEZ DOMENECH XTRAIL MONTSENY
338 510 JOSEP FERRER VENTURA  
339 500 IVAN ARTIGAS C.E DEPORUNNERS
340 500 MANUEL GALLEGO FERNANDEZ MASQUEFA TRAIL
341 500 JONATHAN VALVERDE CASTAN  
342 500 OSCAR MORILLO ALMENDROS ACE BOMBERS BARCELONA
343 500 MIGUEL ANGEL BOQUETE SAIZ MASQUEFA TRAIL
344 500 Khalid Kharbouch Zarrouk CAM club atletic manresa
345 490 ORIOL RUTLLAN DOMÍNGUEZ S.A.CORBERA
346 490 JOSÉ MIGUEL LÓPEZ SÁNCHEZ* LR RUNNING
347 490 CARLOS ANTONES POY DEPORUNNERS
348 490 LUCAS SAIED WITTROCK CLUB NATACIÓ SITGES
349 490 PITU RODRÍGUEZ GONZÁLEZ MADTEAM
350 490 JOAN ROSICH LLORACH CLUB EXCTA. UECANOIA
351 490 CARLOS MERLOS GARCÍA ONE LIFE TEAM
352 490 ALEIX CAMPO PÉREZ  
353 490 Eric Monasterio Bonet Fisio Monasterio
354 490 ROBERTO JUAN HERRERA RODRIGUEZ ELIKAESPORT
355 480 MATIAS CARANDELL WIDMER DEPORUNNERS
356 480 JORDI GOMEZ VIA CAV
357 480 ORIOL ROCA BOLET* CEP
358 480 PAU MARTÍ COLOM AE TALAIA
359 480 CARLOS GARCÍA GONZÁLEZ ACE BOMBERS BARCELONA
360 480 FRANCESC ROCA BOLET* CAV
361 480 FRANCIS SIERRA SALT�  
362 480 Bruno Paz Palanques U.G.E. BADALONA
363 480 PERE CAMACHO OLIVELLA TRANSTRIATLON
364 479 PAU JASANADA MASSANA C.E. DEPORUNNERS
365 478 PAU JASANADA MARTINEZ CE DEPORUNNERS
366 478 JAUME CUSINÉ CEP
367 478 DANIEL BALSA PEREZ CE PENEDES COSTA DAURADA
368 478 DOMINGO GUILLEN MORA CERDANYA PIRINEUS (RUNNAIR)
369 478 SERGIO RAUL COMINO  
370 477 JUANJO MATEOS LÓPEZ CORREDORS.CAT
371 475 JOSÉ MARIO RUIZ CULIAÑEZ  
372 474 LLUÍS SALCEDO BENEDICTO ESPORTIU PENEDÈS
373 475 CARMELO COLACIOS TAÑAN  
374 475 JOSEP MARIA CALAFELL UECANOIA
375 475 ENRIC RIBERA PUJALS CAESP
376 475 Toni Bautista Tortajada DUSCHOLUX
377 474 SERGI VAREA AGUILELLA SAFIR TEAM
378 474 RICARD VERGE BERRAR CE PICORNELL
379 474 JORDI BERNAT MELERO  
380 474 JAVIER BERNABE ALIAS C.A.VILADECANS
381 473 SERGIO SALA ALONSO ANABOLIC WINDOW
382 473 DANIEL FORTUÑO HERRERA NILO’S TEAM
383 473 DAVID CORTES CANO SANSA SUA… TOT!
384 473 FERRAN CARRERAS GARCIA CORNELLA ATLETIC
385 472 JOAN VARIAS TEAM DECAVI
386 472 XAVIER RAMIREZ GUASCH BARRADO TEAM
387 472 CRISTIAN ARAYA GUTIERREZ IRONWILL BARCELONA
388 471 CARLOS ALONSO MUÑOZ  
389 471 ALEJANDRO LEON ARIAS  
390 470 PEDRO LÓPEZ ALVAREZ CLUB ATLÈTIC RUNNING
391 470 PAXI GONZALVO ARAGON  
392 470 JAUME FONT VIRTUS ACE BOMBERS BARCELONA
393 470 EDUARD FORNEGUERA BALDRICH  
394 470 XAVI PÉREZ IBÁÑEZ ESPORTIU PENEDÈS
395 470 JOAN NEBLEZA MIRABENT CLUB ATLETISME CANYELLES
396 470 JOAQUIM AYALA CAMPOS* MSG
397 470 IOSU AURREKOETXEA LOS CANGRIS
398 470 CARLOS GÁMEZ RUIZ CORREDORS.CAT
399 470 DAVID PARDO VERJANO EVASION VILANOVA
400 470 Albert Sasot Va�o Fisio Monasterio
401 469 MARTÍ TORRALLARDONA RAVENTÓS* ÀNIMA D’ESPORTS/ POTA & KM
402 469 ENRIQUE GONZÁLEZ JIMÉNEZ  
403 469 JESÚS ARANDA MARTÍN EVASION VILANOVA
404 469 SANTIAGO SÁNCHEZ ÁRIAS ROADRUNNERS CALAFELL
405 468 MANUEL PLAZA SIERRA IND
406 468 MARC BURÉS LLADÓ CLUB ESCOLA DE TRAIL LAIA DIEZ
407 468 VICENTE BITRI�N VAREA
408 467 RUBEN JIMENEZ LUQUE
409 467 DIDAC VIÑALLONGA SANTFELIU CORRE
410 467 CARLOS HERNANDO ZURO  
411 467 IGNASI FIGUERES  
412 467 ADRIAN DE CARUBIA TORRES DETALAIA
413 466 EDUARD FARRAN FARRE ASS. EXCTA. URGELL
414 466 UNAI CALAFELL VEGAS OCELLS DEL BAGES
415 465 EZEQUIEL ASENSI SINISI  
416 465 ALBERT ANGUELA CALVET DEPORUNNERS
417 465 ALEIX TORRENT 2X2 SANTPEDOR
418 465 JORDI LACRUZ AUSIN BLADE RUNNERS
419 465 POL SENABRE  
420 465 CONSTANTIN OPREA  
421 465 XAVIER CAPDEVILA VAZQUEZ CLUB ATLÈTIC RUNNING
422 465 JAVIER ALONSO ROCES  
423 464 OSCAR PIQUERA C.M. SIGUEME
424 464 JOAN ROS MARTINEZ DIR
425 464 JORDI MIRÓ LÓPEZ C.E.DEPORUNNERS
426 464 POL FREIXEDES CORAL NO
427 464 JOSEP PUJOL RIUS CLUB NATACIÓN IGUALADA
428 463 VICTOR ARTUANDUAGA  
429 463 JUAN JOSE MASGRAU MAIRELES CORRER Y DISFRUTAR
430 463 JAUME CELADA ROURA IRONFRIENDS
431 463 JOSE CAPILLA MALT42
432 462 JULIO MARTÍ EXPÓSITO RUNNING CLARET
433 462 SOUFIANE BEN BRAHIM  
434 462 MARC REYES COLLSEROLA MOUNTAIN RUNNERS
435 462 ISIDORO MAYA AGUDO CN MOLINS
436 462 MANUEL ALCAZAR SALMERON  
437 462 MANEL LAGO VAZQUEZ ÀNIMA D’ESPORTS
438 461 WOUTER MOLEVELT TECNIRUNNER
439 461 TXEMA COLOMER LÓPEZ CLUB ATLÈTIC RUNNING
440 461 ROGER ROCA SAQUERO ESCALFA QUE SURTS
441 461 PAU RAMON MONTANÉ* CURSA DELS COLLS
442 461 ANTONIO AGUT DOMENECH C.A.O.
443 461 ABEL MANCHO RASTRILLA  
445 461 JORDI BRICOLLE SANCHEZ POTA I KMS
446 461 JOEL GUZMAN MUÑOZ C.F.VILADECAVALLS
447 461 JOAQUIM SAMSO CUEVAS ESPORTIU PENEDES
448 460 ALBERT JANSÀ SANCHO A.E.TALAIA
449 460 MANEL CERDÁN HERNÁNDEZ MASQUEFA TRAIL
450 460 RAÚL MIGUEL FERNANDO VILLAFRANCA DE EBRO
451 460 JOSE LUÍS VERA RIBERA EX RUNNING VIGIA
452 460 DÍDAC SALVADÓ CN VILAFRANCA TRIATLÓ
453 459 ENRIQUE CATALA ALPUENTE C.A.PUÇOL
454 459 AITOR LOPEZ
455 459 ANTONIO ORELLANA  
456 459 JUAN JOSÉ MARTÍNEZ ULLOA URBATRAIL
457 458 FRANCESC GOSALVES LÓPEZ
458 458 MARIO PUERTA LAFUENTE ACE BOMBERS BARCELONA
459 458 RAFAEL LLAMAS URBANO CLUB NATACIÓ SITGES
460 458 LUIS F. GUIRAL FERRER RUNNERS EL VENDRELL
461 458 ADRIAN GAZQUEZ OLIVARES ESPORTIU PENEDES
462 458 Toni Vilches Padilla ESPORTIU PENEDES
463 458 ORIOL DÍAZ COLL MOJA RUNNERS
464 457 SERGIO LOZANO AVILA FILIRUN
465 457 JOAN CARLES IZQUIERDO GUASCH JA3
466 457 JEREMY TORREGROSA  
467 457 CARLES TERUEL CASTELLÓ RUNNAIR
468 456 JACINT OLIVER RAMOS MONBIKER CC
469 455 MIGUEL ANGEL MELERO ENCINAS DUSCHOLUX
470 456 JUAN CAZORLA ESPARTANO
471 456 PERE ALMIRALL CEP
472 456 ALEJANDRO SAAVEDRA MATA  
473 456 DANI LLOPART GARCIA  
474 456 ISAAC SÁNCHEZ DELGADO C.E. PENEDES MARITIM
475 456 TONI ARGELICH CABALLERIA AC77
476 456 IGOR FERNANDEZ BARCELO  
477 456 Alejandro Giral Aguilar SEDENTARIS.CAT
478 455 JORGE PINTO TAMAYO
479 455 Carlos Perez Guerrero C.A. GAVÀ
480 455 JOAN AGUSTÍ NÚÑEZ GENESTÓS CORREM PER LA TERRA
481 455 XAVIER VILES KMS XL LUPUS
482 455 ALBERTO SÁNCHEZ VILLENA  
483 455 JOAN GALIMANY TUBELLA CLUB ATLETISME VILAFRANCA
484 455 ANTONIO CABALLERO CARVAJAL TRIATLÓ.CAT
485 455 ORIOL BORRELL  
486 455 JOAN LATORRE SEGARRA MASQUEFA TRAIL
487 455 DAVID OLLÉ SALA SANSA SUA TOT…
488 454 IÑAKI COLAU ASENSIO MASQUEFA TRAIL
489 454 FELIP ORTEGA GARRIDO CENTRE EXCURSIONISTA PENEDÈS
490 454 YOUNESS EL KARDA  
491 454 OSCAR SUÁREZ GINÉS  
492 454 RENAN MOROCHO SANCHEZ CORRESOLIDARI
493 454 JORDI SÁEZ TEIXIDÓ  
494 454 Alberto Lopez Prieto DUSCHOLUX
495 453 ADRIÀ Casanova I Padilla  
497 453 ELOI JULIÀ VALÉNCIA  
498 453 MIKEL DE PRADA GIL UGE BADALONA
499 453 JUAN PEÑA GARCIA  
500 453 OSCAR GARRIDO QUIROS C.E.DEPORUNNERS
501 453 JOSE MANUEL RODRIGUEZ CANDON  
502 453 MANUEL BAREA PEREZ XTERRA
503 453 IVÁN SILVERIO LOMA  
504 453 RAÚL LÓPEZ NIETO GRUP ATLÉTIC TMB
505 453 JORDI BALAGUER LLORENS CORREDORES.CAT
506 452 SIMÓ CASALS JANÉ BUTIRUNNERS
507 452 JOAN AROCA PALMERO INDEPENDENT
508 452 PAU CORAL  
509 452 MARÇAL TORRALLARDONA RAVENTÓS* POTA & KMS
510 452 DAVID BERTRAN AMELL  
511 452 DAVID RAMÓN LLORENTE CLUB NATACIÓ HOSPITALET
512 452 ARNAU MUÑOZ MANCHA CERRR
513 452 URI SIVILL PASCUAL C.E.DEPORUNNERS
514 452 Manel Rodriguez Ortega A.E.COrrer a Gelida
515 452 MARC ESPLUGAS MARTÍ  
516 451 CRISTIAN ESCUDER OSUNA KPT TEAM
517 451 Ignasi Grau Esteve Muntanyenc Sant Cugat
518 451 ROBERTO MARTÍN VELAZQUEZ BASF
519 451 CARLES MANCHA MARTÍN INDEPENDENT
520 451 ORIOL PLANS ROSSELL  
521 451 MARCOS ORTEGO PÉREZ ANEM A CÓRRER
522 451 SERGIO GARCIA GONZALEZ* TEAMXXX BLACK MAMBA
523 451 XAVIER ESCORIZA CASTILLO  
524 451 JEPI PLANAS I CASAS LA MUNIA
525 451 JORDI NOGUERAS OLIETE  
526 451 LUISMA ROZAS PIRIS  
527 451 CARLOS GOMEZ LOPEZ CAMINS.CAT
528 450 JOAN RAICH NADAL FLAMES BARCELONA
529 450 JORDI VIDAL CASAÑAS  
530 450 XAVI ALMELA A.E TALAIA
531 450 JAUME GRAU BORRÀS INDEPENDENT
532 450 IU BENET DURAN CURSA DELS COLLS
533 450 JORDI FARRÉ MONTANÉ ASSOCIACIÓ ESPORTIVA PALLARS
534 450 JOAN GABARRÓ BISBAL PER LLIURE
535 449 MARC PITARCH SALGADO  
536 449 IVAN FERNANDEZ QUESADA  
537 449 PAU ALONSO HENZE GEDIA
538 449 JOAN RIBAS RIBET ALBINYANA RUNNERS OUIEA
539 449 JORDI ALBAREDA  
540 449 Ramon Nou Castell CoRReDoRS.CaT
541 449 ARCADI ESCURSELL PERIS FENT AMICS
542 448 ORIOL ROVIRA RIVAS CTGRANOLLERS
543 448 Javier Sanjuan Fernandez CF Viladecavalls
544 448 JOAN GONZALEZ CASALS  
545 448 JORDI MOGAS  
546 448 JESÚS BARBERÀ MAYDEU C.E ALLIBERADRENALINA
547 448 YASSINE DAALI  
548 448 AHMED KATIR  
549 448 JAVIER CASTELLÓ LLORET RUNNAIR TEAM
550 448 MICHAE JOE ANGLADA GUTIERREZ  
551 448 JOSEP ORTEGA ORTEGA  
552 447 ISAAC GALCERA ZAMORA TRIENJOY TEAM
553 447 VICENÇ BONJOCH GENÉ ACE BOMBERS BARCELONA
554 447 SERGIO MARTÍN DÍAZ  
555 447 PAU BERGADÀ PRORUNNERS
556 447 JAKUB STASIUKIEWICZ POLONIA
557 447 OSCAR SAURA MARTINEZ TEAM SAURA
558 447 PERE MASDEU ALMAGRO ROADRUNNERS
559 447 Antonio Gil Granados  
560 446 ANTONIO SEVILLANO LLERGO  
561 446 LLUIS CAMPDERROS REYES CREV
562 446 RAÚL MONTORO ACE BOMBERS BARCELONA
563 446 SERGI CARRETERO DE HARO ESPORTISTES.CAT
564 446 ARTURO ELIZALDE MASIÁ  
565 446 FERNAN GOMEZ BERNABE  
566 446 RAIMON PALAU MASANA FONDISTES PENEDÈS
567 446 ERIK CARBONELL GONZALEZ CLUB ATLETISME VILAFRANCA
568 445 DAVID JUNYENT ALMIRALL JORBA RUNNER – AEMDEKP
569 445 Luis Washington Toaquiza Caiza SEDENTARIS.CAT
570 444 Ricard Valenzuela Cruz C.N.RubÍ
571 444 JORDI CANYELLES TORRENTS S.A.CORBERA
572 444 JOSEP SÁNCHEZ MARÍN CLUB EXCTA. UECANOIA
573 444 JORDI GUAPO SANCHEZ  
574 444 JORDI RIBAS FENT AMICS
575 444 XAVIER PLASENCIA FIGUEROA  
576 444 JORDI BENACH  
577 444 JOSEP PONT MORROS ORO DI NAPOLI
578 444 XAVI PERDIGUER ROVIRA CAI TRIATLO
579 443 KENNETH POMENTA  
580 443 JAUME MORATO GEDIA
581 443 XAVI-MIRU SÀNCHEZ PÉREZ  
582 443 CHRISTIAN GARRETA HERRERO  
583 443 XAVIER GASULL CONESA TRAIL PUTXET
584 443 ARCADI ESCURSELL PERIS  
585 443 RICARD RIBERA ALMOGAVERS
586 443 JOAN GONZALEZ FIGUERAS BTTERRA
587 442 ORIOL FABREGAT ARNAL  
588 442 JORDI ROVIRA +3000!!
589 442 MOHAMED AIZZAT  
590 442 ROGER FONT PASAMON  
591 442 ALEIX CARBONELL GARCIA* CAI TRIATLO
592 442 UNAI GIMENO GUINART  
593 442 ESTEVE PI ROS FONDISTES PENEDES
594 442 MIGUEL CUELLO ORELLANA  
595 442 Juan Luis Coronado Maldonado Fondistes Sant Feliu
596 441 Gregorio Ayuso Navarro skertelss
597 441 MODESTO REGOLLOS ALCOY S.A.CORBERA
598 441 MARC LOPEZ CHACON  
599 441 CARLOS BARRO LABRADOR CALAFELL
600 441 MARTÍ BALLESTER BOSCH CENTRE EXCURSIONISTA DEL PENEDES
601 441 DAVID MARTINEZ MARTINEZ CLUB NATACIÓ SITGES
602 441 SERGI BONHOME JORDANA FLOWER POWER RUN A TOPE
603 441 ONNO DE BOER FUSION TEAM NL
604 441 ALFREDO VALDIVIELSO ROMERO RUNNERS EL VENDRELL
605 441 JORDI SANT MIQUEL FORTEA  
606 441 SERGI CABALLERO JAVIER  
607 440 JOAN BALLESTER CENTRE EXCURSIONISTA DEL PENEDÈS
608 440 ALVARO GALINDO MARTINEZ AE TALAIA
609 440 CARLOS LÓPEZ MESA RUNNERS EL VENDRELL
610 440 JORDI ALSINA APARICIO TRANSTRIATLON
611 440 DANI GRADOS MARTINEZ CLUB EXCTA. UECANOIA
612 440 DANIEL GIL ALCÀZAR  
613 440 IKER ARAGON GUAJARDO GEDIA
614 440 JOSE MARIA FERRER GIRON RUNTRAIL PENEDES
615 440 JORGE MATO CARVAJAL C.E.DEPORUNNERS
616 440 JAVIER CILLA GARCIA  
617 440 Oriol Rodriguez Bosch  
618 439 Julio Hidalgo SEDENTARIS.CAT
619 439 JOAN DOMENECH VIDAL  
620 439 JORGE DOMINGUEZ CANTALEJO GEDIA
621 439 JOAN MANUEL DIAZ GOMEZ  
622 439 ALBERT TORRENTS GONZALEZ +3000!!
623 439 MARC CARBONELL GARCIA* TG SITGES
624 439 JAVIER SÁNCHEZ SILES  
625 439 BLAI VERA ALEMANY  
626 438 ENRIQUE CANTÓN ALBARRAL  
627 438 ALEX FERNANDEZ CANO  
628 438 LLUÍS QUERO BATALLA  
629 438 JOSEP MANEL DE LA TORRE GUILLAMON CORRICOLLANO
630 438 XAVI FONT GONZALEZ  
631 437 LLUIS FABRA SOLER  
632 437 JORGE DE LUQUE ALVAREZ  
633 437 ALEIX GARCÍA VILCHEZ  
634 437 MIGUEL VACARES ROYO  
635 437 ORIOL TORRENTS  
636 437 DANI PALACIOS ALCARAZ  
637 437 FRANCESC LORENTE JIMENEZ TRAINING TRAIL TEAM SABADELL
638 437 DAVID CARDONE  
639 437 XAVIER GASULL CONESA TRAIL PUTXET
640 436 PEDRO PRIETO ROADRUNNERS CALAFELL
641 436 FRANCESC MARTINELL URGELL  
642 436 LUIS EDUARDO LOZANO POLLINO C.E. DEPORUNNERS
643 436 MANEL JEREZ GARCIA BEER RUNNERS
644 436 RAMON GÜELL CAMPRUBÍ CORREM PER LA TERRA
645 436 PETER GEELMUYDEN MAGNUS  
646 436 ALBERT RICART LÓPEZ CAN PUÇA TEAM
647 436 PEP SOLA SOLIS JORBARUNNERS
648 436 ANTONI SERRANO OLIVAN CENTRE EXC. PENEDES
849 436 XAVIER PLANAS MONTSERRAT* C.E KORRETONENCS
650 436 IVÁN ESCUDERO SÁNCHEZ  
651 435 JOSÉ LUÍS IZQUIERDO HERNÁNDEZ Kilometre 1
652 435 MARIO CORDOBA BORRAS  
653 435 JAVI VILLATORO MARTINEZ JORBAY
654 435 RAFA GÓMEZ VELEZ VO2
655 435 RAFA MORALES CLOP  
656 435 PERE MARSE VIDAL CLUB EXCTA. UECANOIA
657 435 ALEJANDRO VILCHES DEL CASTILLO  
658 435 MARCOS PUNSA PALLARES IXCOR
659 434 JAVIER DE LEON CBT
660 434 DAVID LINARES AGUILAR CE DEPORUNNERS
661 434 JULIÁN MARTINEZ FRIAS SOCIETAT ATLÈTICA CORBERA
662 434 JOAQUÍN GONZÁLEZ LÓPEZ+ ERISTE TEAM
663 434 FERNANDO MARTÍNEZ ESCUDERO*  
664 434 FRANCESC MONDEJAR MARTIN AW
665 434 JOSÉ RAMON SÁNCHEZ MUÑOZ A TOPE
666 434 JOSEP FONT ALBET INDEPENDIENTE
667 434 JULIEN SAPIEN  
668 434 JUDIT TORT TARRÉS CLUB EXCTA. UECANOIA
669 434 DANIEL ZALBA ESTRADA TG TRIATLO SITGES
670 434 JOSÉ ANTONIO HERNÁNDEZ MATA MARTORELL ATLETIC CLUB
671 434 DIEGO BURDALO FERNÁNDEZ MOJA-RUNNERS
672 433 OSCAR PIQUERA NARANJO PENYA APA ANEM-HI
673 433 Jordi Blancafort Burd�  
674 433 GUISLA TUBAU CAMPUZANO C.E. DEPORUNNERS
675 433 IGNASI MORERAS COSTA  
676 433 DELFÍ LÓPEZ SASTRE LES CABANYES
677 433 ALBERT GARCIA NADAL MEEEEEL RUNNING
678 433 PEDRO IÑAKI GONZÁLEZ TORRES  
679 433 LLORENÇ MADORRAN BEZARES  
680 433 FRANCESC AUBACH GRAS  
681 432 JAUME JULIBERT MOLIN� C.E KORRETONENCS
682 432 JON BORREGO LLEBARIA  
683 432 FRANCESC VILLALONGA  
684 432 JUANP MORENO GOMEZ  
685 432 ESTEBAN MORA LUCEA  
686 432 JONATHAN QUESADA GARRIDO TRANSTRIATLON
687 432 STEVEN GNAGNI CE DEPORUNNERS
688 432 SERGI FUERTES GASULL ACE BOMBERS BARCELONA
689 432 JOAQUIM GARCIA OMAR  
690 431 ANGEL TORNER CELDA  
691 431 IVAN LOPEZ SOCIATS CANICROSS PENEDES
692 431 KIKE FERNÁNDEZ MERI INDEPENDENT
693 431 QUIM MIRALDA SELLARÉS CLUB VETERANS FUTBOL GUARDIOLA
694 431 ALBERTO ROMÁN RODRIGUEZ  
695 431 ORIOL JORBA NATACIO RUBI
696 431 ADAMIAN ROVIRA RODRIGUEZ NATURA RUNNING
697 431 TONI PARDO PARDO BORN TO RUN
698 431 ALFONSO LÓPEZ VILLEN C.F VILADECAVALLS
699 430 JULIÁN Peraira Lorca CastillejoyCaceres RC
700 430 JOAN PRADOS MORENO RUNINGELIDA
701 430 DAMIÀ FERRANDO MIRÓ  
702 430 FRAN DE LA CRUZ LOPEZ  
703 430 JOAN RIUS ROMÁN* C.A. VILADECANS
704 430 OMAR ABID  
705 430 TON CARRERAS CANET KAIZEN RUNNING
706 430 RAMÓN PARAISO GALLARDO ATLETI
707 429 JESUS RUIZ CALVO CENTRE EXCURSIONISTA PENEDÈS
708 429 JUANAN CAMPOS CALAFELL
709 429 JORDI PONS BRUGERA ESCALFA KE SURTS
710 429 FLORENTIN RADU FONDISTES PENEDÉS
711 429 SERGIO MIGUÉLEZ MARTÍNEZ  
712 429 JAVI MARTÍNEZ PADILLA C A VILADECANS
713 429 XAVIER IBARZO CALVET ST. CRISTOFOL RUNNERS
714 429 SALVADOR MESEGUE VALERO WHITE ROCKS
715 429 OSCAR MARTIN SANTACATARINA CLUB ESPORTIU TRAIL LAIA DIEZ
716 429 DAVID MUÑOZ REMENDO FRUNNERS
717 429 Sergi Navarro Requena  
718 428 Josep Girvent Ballesta CIESC DOMINGO CATALAN
719 428 JAUME CRUZ HERNANDEZ  
720 428 JOSÉ ANTONIO VALENZUELA ORTIZ  
721 428 JORDI SEGARRA JULIÀ LA FABRICA DEL CARTUCHO
722 428 JORDI FERNANDEZ IRONWILL BARCELONA
723 428 JOSEP REBULL BARRERA  
724 428 RAIMON MORATO RIERA ASS. ESPORTIVA DIEDRE
725 428 JAVIER GARCÍA GEDIA
726 428 FRAN CHANZÁ NAVARRO  
727 428 MANEL CABRERA QUINTANS MANOU
728 427 Drilon Basha  
729 427 CARLES MARRUGAT ESCOFET  
730 427 PERE LUCIO SUBIRACHS  
731 427 ISMAEL GARCIA SOLÉ  
732 427 EMMANUEL BILLOT  
733 427 JORDI GATELL CORCATS
734 427 BRAHIM EL HAMIDY  
735 427 XAVIER PLANAS ORTEGA  
736 427 IVÁN CLARÓS SCHEFLE CARPE DIEM
737 427 OSCAR GREDIAGA LUCHARETT POR TI PRINCESA
738 427 ANDRES ROMERO PEREZ MADFORM
739 426 SANTI COMAJUNCOSAS SILVA  
740 426 JAVIER LÓPEZ LÓPEZ  
741 426 MARTÍN LOPEZ  
742 426 PERE BAQUES RAFOLS  
743 426 ISMAEL GERIQUE CARRILLO  
744 425 FERRAN PAREDES ARNAIZ  
745 425 ABDELALI EL ATTAR YALAOUI GEDIA
746 425 POL BENEDI RIUS  
747 425 JOSEP SAUMELL I CASTELLVI CLUB ATLETISME VILAFRANCA
748 425 EUDALD CODINA ALCALDE GG
749 425 IGNASI SUCH SAFARUNXU
750 425 MARCOS OREJUELA  
751 425 DANIEL DURAN YANES  
752 425 JOSEP MOYA MATAS  
753 425 VICENÇ SOLÉ SÁNCHEZ ADÉU ESPANYA
754 425 ADRIAN CRUCES ARCOS  
755 425 JERONI SABATE SANCHEZ SANSA SUA… TOT
756 425 Marc Planas Montserrat KORRETONENCS
757 424 Pedro Cobo Burgaleta MAC
758 424 JORDI CARAFI CARAFI  
759 424 RAFEL SAURI ROMERO  
760 424 XAVI DE BUSTOS MAÑÉ PEDALA.CAT
761 424 JAVIER PEREZ CAPILLA  
762 424 CARLOS LÓPEZ DORADO  
763 424 SERGI RETAMAL ROVIRA +3000!!
764 424 JOSE EVELIO MARTINEZ SAIZ NO
765 424 JOSE CARLOS GARCÍA HERNÁNDEZ  
766 424 SERGI SERRAMIA ROSELL  
767 424 JOSEP ROCA BLUEATHLETIC
768 423 POL FREIXEDES GARCIA  
769 423 NIL VENTOSA 7GINS
770 423 RAEF MONDER C.E.DEPORUNNERS
771 423 JOSÉ ANTONIO FERNÁNDEZ MÁRQUEZ CLUB ATLETISME ABRERA
772 423 JAIME HERNÁNDEZ FERNÁNDEZ* ROADRUNNERS CALAFELL
773 423 FREDERIC FARRERAS AE TALAIA
774 423 JORDI ALBERTÍ ESTEVE C.E. KORRETONENCS
775 423 David Vi�as Martín  
776 422 Javier Parra Moreno SPORTS I RUNNING CANET TEAM
777 422 DAVID SERRANO SÁNCHEZ  
778 422 JULIÁN LANCHO TORBELLINO  
779 422 JOSÉ VICENTE ROYO COLL FILIRUN
780 422 DAVID DOBLAS RUBIO  
781 422 MAGÍ LLENAS DÍAZ  
782 422 MARC PÉREZ DALMAU  
783 422 IVAN JIMÉNEZ CAVALLÉ  
784 422 MIGUEL ÁNGEL DEL RIO MARTOS CLUB ESPORTIU L ARBOÇ
785 422 MIQUEL GARCIA CESPEDES SAFARUNXU
786 422 JORDI PESARRODONA ROCHES  
787 422 JOSEP MARIA PARDO VENTURA MOJA-RUNNERS
788 421 OLIVIER PHILIPPE VANDEBERG EL TAL
789 421 JOSEP POL CASANY DOMÈNECH  
790 421 VICTOR ROMANO RODRIGUEZ CLUB CERDANYA PIRINEUS
791 421 JAUME MATAA BAÑOS  
792 421 RAY BARTOLOME GUZMAN  
793 421 ARIEL CANO KAIZEN RUNNING
794 421 Alfredo Zurita Angulo Lobo solitario
795 421 JAVIER QUERO OJEDA SUNDAYRUNNERS
796 421 CRISTÓBAL MARTÍNEZ MORO EL TIET I EL NEBOT
797 421 JOAN LUQUE LUQUE FONDISTES PENEDES
798 421 XAVIER LLORET FERNÁNDEZ GEPS
799 420 JOSEP VALENCIA ROADRUNNERS
800 420 SOREN ASIER CM SIGUEME
801 420 ANGEL FERNANDEZ CUPULA RUNNING
802 420 JAVIER BORNAS BAJO  
803 420 YASSINE BAABALI  
804 420 PABLO URRUTIA ROYO FABRICA DEL CARTUCHO
805 420 Emili BarberÁn De Miquel BASF
806 419 Jose Manuel Llamas Luna RUNNERS SANT ADRIA
807 419 LUIS MIGUEL RODRIGUEZ GUILLEN  
808 419 SANTI PLA SANGLAS  
809 419 RICARD FARRE PEREZ  
810 419 ANGEL BOVER GALLARDO CENTRE EXCURSIONISTA PENEDÈS
811 419 ALEJANDRO BAZIN MONTES CLUB FILIRUN
812 419 JOAQUIN NOGALES MARTÍNEZ LA CUPULA RUNNING
813 419 EDUARD RUTLLAN PASTOR S.A.CORBERA
814 418 JOAN MUNNE SAPERAS KORRETONENCS
815 418 ENRIC CASELLAS MASANA  
816 418 JOAQUÍN MARTÍNEZ ANDREU FILIRUN
817 418 ANTON BUTI GARCIA DEPORUNNERS
818 418 DANIEL GUTIERREZ GORDILLO GEDIA
819 418 JOSE PÉREZ PÉREZ LR RUNNING
820 418 ENRIC BELTRAN MARTELES BEERRUNNING MEDIONA
821 418 DANIEL BERTRAN CARBONELL GELTRUNNERS
822 418 LLUIS ROVIRA PUIG C.E. DEPORUNNERS
823 418 ANTONI BONDIA FABREGAT FENT AMICS
824 418 MUTI MARTIC GEYLA VME GNUY
825 418 Alex Puig Ramil  
826 417 Jaume Comaposada Fuentes CoRReDoRS.CaT
827 417 FRANCISCO RUIZ MUÑOZ  
828 417 FRANK CAZORLA MUÑOZ  
829 417 MANEL ESPEJO LAGUNA CLUB ATLETES VNG
830 417 ANTONI SERRANO BOLET INDEPENDENT
831 417 JUAN JIMENEZ ROLDÁN* FONDISTES PENEDES
832 417 JAUME BERTRAN SOLER FONDISTES PENEDES
833 417 PERE ARNAU RALLO ALBINYANA RUNNERS OUIEA
834 417 JOSÉ MARIA CSTAÑO ORTIZ  
835 417 JOSE ANTONIO VERA VIVANCOS  
836 417 TONI OLAYA NAVAS MASQUEFATRAIL
837 416 CARLES TORRENS FERNANDEZ SANSASUA…TOT
838 416 MANEL PUERTAS INSA TROTE-EXTREM
839 416 GIORGIO SERAFINI  
840 416 GERARD MITJANS COLS  
841 416 FELIX GARCIA  
842 416 JOAN COLL MARTÍ  
843 416 VALENTÍN MIQUEL PIÑOL C.E.TRAIL TARRACO
844 416 LEO VIÑAS NIETO FILIRUN
845 416 JOSEP SANABRA RICART CE DEPORUNNERS
846 415 JAVIER NAVALES JIMÉNEZ DEPORUNNERS
847 415 JOAN MILA I HUGUET CENTRE EXCTA. DEL PENEDÈS
848 415 ALESANDRO VERZOLA  
849 415 DAVID NOLLA MARTINEZ  
850 415 JORDI GONZÁLEZ SUÑÉ CLUB TRIATLHO VILARENC AQUA CALAFEL
851 415 BARTOLOME MARTÍNEZ ROMAN  
852 415 JORDI HARO ALSEDÀ  
853 415 ALBERT GIMÓ CONTRERAS  
854 415 DAVID VILATARSANA BALASTEGUI SEAT RUNNERS
855 415 SAMUEL AMELL PASTOR INTERCROSSFIT
856 414 OSCAR GARRIDO IBARZ RED RUNNERS
857 414 JOSE FERRETE ROMAN CORRESOLIDARIS
858 414 CARLES GOMEZ SANCHEZ  
859 414 ERIC RAVENTÓS PIÑOL  
860 414 DAVID FERNÁNDEZ MORAN  
861 414 JORDI SANTAMARIA SOLE  
862 414 NARCIS MUNNE GUIRAO SELCAT
863 414 ERNEST RIBA LOPEZ  
864 414 JORGE RODRIGUEZ NEIRA  
865 414 ROGER MUNNÉ  
866 414 Ricardo Vegas Ferrero M3
867 413 MIQUEL FERRET BERTRAN  
868 413 Sergi Torres Sibill C.E.Korretonencs
869 413 ORIOL GUARCH FONTANALS  
870 413 JOSE PASCUAL CUERVO LA ROTONDA RUNNERS
871 413 MARC SADURNÍ PARERA AUTÒNOM
872 413 XAVI LOPEZ MULET*  
873 413 SERGI VERGE RUBIO  
874 413 MIGUEL RAMÓN MASIP MASIP C.A.GAVÀ
875 413 JORGE FERNANDEZ SAAVEDRA SEAT RUNNERS
876 412 CIRO LONGOBARDI  
877 412 NESTOR GOMEZ ATLETISME GAVA
878 412 DAVID PELAEZ  
879 412 SALVA PASTOR VERGES  
880 412 DAVID DOLZ FERRIZ* DEPORUNNERS
881 412 ROGER ROVIRA BENACH  
882 412 SERGIO ESPUÑA GÓMEZ CLUB ATLETISME OLESA
883 412 ERIK ARCOS FRANCO  
884 412 JOSEP MARIA FOLCH RUIZ MARXICA NORDICA EL VENDRELL
885 412 JOSEP PEREZ COMA
886 411 JUAN MANCEBO SIERRA LA BOTIGA DE LA SÍLVIA
887 411 JOAN GARCIA GILABERT  
888 411 NIL TORRES GALIMANY ELS MILLORS
889 411 LALO MARTÍNEZ FERNÁNDEZ  
890 411 DAVID SANTIAGO GALVAN CORRESOLIDARIS
891 411 ROLANDO CA�AR CHIMBORAZO NO
892 411 Jordi Fernandez Varela CoRReDoRS.CaT
893 410 Josep Garcia Corcobado Fun Runners Club Esportiu
894 410 RICARDO LOPEZ GARRAF RUNNERS
895 410 RAMON SURIOL GUASCH ZOO DE EN PITUS
896 410 MIGUEL FISAC FUENTES  
897 410 SERGIO ARAGON FLORES FILIRUN
898 410 ORIOL PLANS PONSA  
899 410 PERE GALIMANY BAGES FONT-RUBÍ
900 410 MARC GINOVART VEGA  
901 410 ANTONIO VILLARROYA MARTINEZ  
902 410 NICOLÁS RODRIGUEZ PAJARRANERS
903 410 CARLES PARERA  
904 409 JOAN MIQUEL MESTRE JANÉ LA LIRA VENDRELLENCA
905 409 JOSÉ MANUEL RAMÓN SÁNCHEZ CLUB ESPORTIU L’ARBOC
906 409 JOSE MESTRES ESPINOSA  
907 409 GABI GUAL PONS 4000 PEUS COLLBATO
908 409 SANTI SANZ  
909 409 EUDALD IMBERNON  
910 409 SERGI FONT COLL AE PEDRAFORCA
911 409 Joan Miquel Valverde Moya Club Atlétic Running
912 409 MARTI ROVIRA MUNTADA  
913 408 FREDDY ROBERTO PACON ANCALLE LIBRE
914 408 Pere Rosell Plajats CoRReDoRS.CaT
915 408 DAVID MARIMON MARTIN  
916 408 ALEX HIDALGO GARCIA OPERACIÓN BIKINI EXTREM
917 408 ASTOLFO RINCÓN VILLALOBOS  
918 408 PIERRE THIBAUDEAU SIN CLUB
919 408 JESÚS HERNÁNDEZ FERNÁNDEZ*  
920 408 JAUME FARRÉS COBETA CAI POPULAR
921 408 PAU RIBAS VENDRELL  
922 407 JAVIER LOPEZ RUS  
923 407 XAVIER MATEU ESQUERDA  
924 407 MIQUEL TUTUSAUS RAMON CAV
925 407 CARLOS PASCUAL GARCÍA TIULA RUNNERS
926 407 XAVI ARIAS MK
927 407 JOSEP SANGÜESA ROIG  
928 407 JORDI GARCIA CASASL  
929 407 FRANCISCO JAVIER FUENTES HIDALGO  
930 407 JULEN VALVERDE CLUB ATLÈTIC RUNNING
931 407 ALBERT MIRET FONTELLES EVASION VILANOVA
932 407 XAVIER SÁENZ DE BURUAGA SAELICES  
933 406 JOSEP GALLART OLIVÉ  
934 406 DAVID ROMERO  
935 406 MANEL DOLZ FERRIZ* ERISTE TEAM
936 406 DOMIN CAÑIZARES RODRIGUEZ  
937 406 PEP TORRAS MAS CAI TRIATLÓ
938 406 ALBERT MASIP  
939 406 OTMAN CHARCKOURI  
940 406 JUAN MIGUEL VARGAS GUERRERO AIGÜES DE BARCELONA
941 406 David Mirabete  
942 405 Nando Alcantara Estrada sports i running canet team
943 405 GORDON HOPKINS  
944 405 XAVIER MADERO RIBERA  
945 405 ALBERTO MERINO PALOMAR CE COR CASTELLDEFELS RUNNERS
946 405 XAVIER MARTI MIGUEL  
947 405 JOSEP MEDINA VILA LA LIRA VENDRELLENCA
948 405 BRUNO PARDO JIMENEZ  
949 405 JOSEP GIRÓ BAU
950 404 XAVIER PONS YUSTE
951 404 LLUIS BADOSA PASCUAL S.A.CORBERA
952 404 RODRIGO PÉREZ ECHEVERRÍA CT. ESPORTRISSIM
953 404 ARNAU MARTÍNEZ MERCADÉ  
954 404 MARC PUJADAS RODRÍGUEZ  
955 404 XAVI CASTANY GONZÁLEZ  
956 403 CHRISTIAN PUERTAS RODRÍGUEZ  
957 403 ARNAU GRANADOS FISIOMONASTERIO
958 403 XAVIER NOBAU RUIZ CAP
959 403 CÉSAR NAVARRO CORRAL  
960 403 MARC CAMACHO LARA RUNNERS SLOW MOTION
961 403 JORDI DEVESA AGUILAR BASF ESPAÑOLA
962 403 Toni Eler Camargo C.M. SIGUEME
963 402 Jose Antonio Abril González  
964 402 JAUME JORDA RUNNINGELIDA
965 402 JESÚS CANO MARTINEZ  
966 402 DAVID GONZÀLEZ PASCUAL  
967 402 MANEL BAS PARERA CORREDORS.CAT
968 401 CARLES GONZÁLEZ LÓPEZ* ERISTE TEAM
969 401 JAUME ALIMANY MORENO  
970 401 FRANCESC MARTINEZ GOMILA CORRESOLIDARIS
971 401 RAÚL MARTÍNEZ DELGADO MARTORELL
972 401 Dani Amadó Olba RUNNERS SANT ADRIA
973 401 XAVIER RUIZ VIVE  
974 400 Jose Luis Garcia Lopez  
975 400 LUIS LAPUERTA ALMENDROS  
976 400 JOSE MARIA SENENT BLANCO  
977 400 PAU CASTELLFORT  
978 400 QUIM MARTINEZ VÁZQUEZ  
979 399 RICARDO MARTINEZ YOCCA  
980 399 MIGUEL ANGEL GARCIA POZUELO  
981 399 ANDREU GIL DELGADO CLUB ATLETISME VILAFRANCA
982 399 CARLOS SORIANO ÁLVAREZ  
983 399 FERNANDO ZURITA VIDAL C.A.RUNNING
984 399 IVAN SOLÉ FABREGAT  
985 399 Segundo Sergio Perugachi SEDENTARIS.CAT
986 398 Pere Serrano ISS L Hospitalet
987 398 FRANCESC CASAS MESTRES CAMINAIRES
988 398 CARLOS VALENTIN CENTRE EXC. DE CATALUNYA
989 398 EDGAR GIL GIL MARTÍNEZ C.E. DEPORUNNERS
990 398 SALVA QUINTERO GUERRA BARRADO TEAM
991 398 OSCAR PELEGRI MUÑIZ INDEPENDENT
992 398 ANDRÉS GIL CAÑAMERO RUNNERS SLOW MOTION
993 398 CEDRIC PERAUT  
994 397 JORDI MUNTÉ CASAS  
995 397 ERNEST RUSINÉS GRAMUNT C. E. MEDITERRANI
996 397 GUILLEM MONTERO CORIA  
997 397 SEBASTIEN HOPPENOT  
998 397 XAVIER MESTRES  
999 397 OSCAR FONTANALS NAVARRO  
1000 397 MOHAMED OUCHENIR NO
1001 397 Carmelo Pereira Barradoteam
1002 396 David Sala Sansa sua tot
1003 396 FERRAN FERRER CANO  
1004 396 JOSEP ANTON BOADA CASAS INDEPENDENT
1005 396 JORDI MASANA CARBONELL FARRUS TEAM
1006 396 DAVID MARTÍNEZ RECIO COLLARITO’S TEAM
1007 396 XAVIER MARTINEZ SANTSASUA…TOT
1008 395 RAUL TRIPIANA LATORRE RED RUNNERS
1009 395 SEGUNDO OMERO NIACHIMBA GUARACA  
1010 395 CARLES MARTIN ISERN  
1011 395 DANIEL PASTOR NAVARRO ROADRUNNERS CALAFELL
1012 395 Jorge Luján Sánchez I Run With Leiva
1013 394 Marc Góngora  
1014 394 JOSE LUIS BORREGO OTERO  
1015 394 SERGIO CANTERO DEL CASTILLO  
1016 394 MARC ALBIÑANA SOLER GRUP ROCA RUNNING TEAM
1017 394 MIQUEL MAYANS FONT  
1018 394 GREGORIO ALGAR ESPEJO  
1019 393 Antonio Moreno Rebollo Club ProAm
1020 393 PERE FELIX JUST DURENDEZ  
1021 393 PEDRO CHACÓN LORENTE C.E. DEPORUNNERS
1022 393 ALFONS GUTIERREZ GARCIA  
1023 393 RAFAEL PASTOR HERMOSILLA  
1024 392 MIQUEL TRAVÉ FORNS  
1025 392 ALBERTO CRUZ PERIBAÑEZ LAIANICOVICTORMARIA
1026 392 JUAN ÁLVAREZ FERNÁNDEZ FARRU-EZ
1027 392 IGOR PEREA FLORES TRANSTRIATLON
1028 392 NICOLÁS DE ARESPACOCHAGA SANTIAGO  
1029 391 JONATAN HIDALGO RODRIGUEZ PRORUNNERS BCN
1030 391 JORDI VILLANUEVA CALVET  
1031 391 JUAN CARLOS PEREA FERNANDEZ TRANSTRIATLO
1032 391 MANEL SERRA GRCIA  
1033 391 IGOR ORBEGOZO ROADRUNNERS
1034 391 RICARD MONTANÉ BONILLA ZOO D’EN PITUS
1035 391 Juan Antonio Pérez Martínez CASAB
1036 390 Daniel Martínez  
1037 390 JULIO BARÓN TARRASO  
1038 390 RAMON ORTI MOLINER  
1039 390 XAVI BOABÉN CASTRO  
1040 390 JOAQUIM FITA JUNYENT INDEPENDENT
1041 390 CRISTIAN ANDRÉS SALAZAR FLOREZ SIN EQUIPO
1042 390 DAVID ALBESA MONTSERRAT  
1043 389 PACO GONZALEZ SALVADOR  
1044 389 JOSÉ LUÍS BERMÚDEZ SÁNCHEZ  
1045 389 FRANCISCO RODRIGUEZ ALCALDE  
1046 389 SALVADOR MORENO MORENO UEC BAGÀ
1047 389 Alvaro Santamarta  
1048 388 Manel Ahicart Barbera Club Atletic Running
1049 388 AYMANE EL JABALY  
1050 388 ALEX GIRÓ  
1051 388 JOAN LOPEZ MULET*  
1052 388 JOAQUÍN RUDA GAZCÓN  
1053 387 XAVIER BALLESTER CEP PENEDES
1054 387 VICTOR MARTINEZ MASSIP CLUB TENNIS ESPARREGUERA
1055 387 MARC TOMÀS TORRES BLADE RUNNERS
1056 387 RAMON LLORENS SAUCH  
1057 387 ANTONIO LLOPIS  
1058 387 EDU SANZ CLAR  
1059 387 DIEGO SEGURA CASTAÑEDA  
1060 387 MARC CASTILLERO CARMONA RUNNERS SLOW MOTION
1061 387 CARLES ANSON MASSICH  
1062 386 FRANCISCO JIMENEZ ROLDÁN*  
1063 386 DAVID DIAZ PUIG  
1064 386 ROGER SOLER BOU CLUB EXC. UECANOIA
1065 386 JOSEP FREIXES  
1066 386 Carles Garrot Borràs CF Viladecavalls
1067 385 Jesus Del Rio Gabas Triatló L Hospitalet
1068 385 JOSEP MARIA TILLO BAGES C. A. GAVA
1069 385 MIQUEL CUARTERO ARCHS  
1070 385 EZEQUIEL BATALLA INSENSER  
1071 385 SERGI BONET BADIA  
1072 385 JOEL ALBEA CASTELL  
1073 385 ENRIC RUIZ VIVE  
1074 384 ALFREDO FERNANDEZ  
1075 384 JOSE ANTONIO TRIVIÑO OLIVA KEPASA TIU TEAM
1076 384 KEVIN HURTADO  
1077 384 FRANCISCO ORTEGA MORENO C. A. GAVA
1078 384 Jesús Alenda Martínez CLUB ATL. ST VICENÇ DELS HORTS
1079 383 Ivan Gutiérrez Tena  
1080 383 MIGUEL ANGEL REYES DIAZ ATHLETICBLUE
1081 383 JAUME BONASTRE AMBLÀS  
1082 383 ROGER PÉREZ PARERA  
1083 382 GUIFRÉ MARTÍ VALDEMORO  
1084 381 MANEL MOLINA MARIN PRAT TRIATLÓ 1994
1085 381 DAVID ROVIRA C.E. DEPORUNNERS
1086 381 XAVIER HERRAN NAVARRO  
1087 381 David T. Verdiell  
1088 381 JORDI BACH PUIG  
1089 380 Isaac Grima Sigalat SANSA SUA TOT
1090 380 JOSEP RAMON ALABART MARCH AE COTA 705
1091 380 ANTONIO CAZALILLA MORENO RUNRUNEANDO
1092 380 CRISTIAN IGLESIAS PEREZ COYOTES BIKE CUBELLES
1093 380 JOSÉ PRATS FERRÉ  
1094 379 EDUARD ESCLASANS JUNYENT AI SI!
1095 379 IMAD MEHJOUBI  
1096 379 ALEIX GOMEZ SUBARROCA  
1097 379 NICOLAU IMBERNON  
1098 379 Javi Restoy C.M. SIGUEME
1099 379 FRANCISCO VARGAS RUEDA CAESPICORNELL
1100 378 ANDREU IMBERNON  
1101 378 MOHAMED SADEEK  
1102 378 KENNETH HINDLE  
1103 378 XAVIER FARRE VIVES SPARTANS NORTH BONAVISTA
1104 377 TOMAS CACHINERO TAMAYO  
1105 377 ANTONIO RIVAS GIL CEP
1106 377 JOSE ANTONIO SEVILLA NOTARIO CORRESOLIDARI
1107 377 GERARD PASANAU CATALÀ  
1108 376 SERGI LANAU I CASTELLVÍ  
1109 376 JUANMA LOPEZ CORRESOLIDARIS
1110 376 CARLOS GRANDE  
1111 376 JUAN CARLOS GAVILÁN GARCÍA EVASION RUNNING VILANOVA
1112 376 Manel Pareja Tendas sansasuatot
1113 375 MARTIN HAUGE 20R20S
1114 375 GUILLEM OCHOA VALLET  
1115 375 ANTOINE  
1116 375 MATIAS PERIN CABREO DAIMAT
1117 375 JAVIER SANTIAGO TROYANO CORRESOLIDARIS
1118 375 Ricard Andreu Alvarado C.N. CALDES
1119 374 MARIO SANTIAGO GALVAN  
1120 374 JUAN ANTONIO GALAN SPARTACUNIT
1121 374 SERGIO VEGA JIMENEZ  
1122 373 JOSEP SANCHEZ U.E.C.ANOIA
1123 373 ABDELATIF ABOOUTOOFIL  
1124 373 JAMES HAIGH  
1125 373 David JuliÀ Comas KORRETONENCS
1126 372 Jordi Casals Pamies Aemdekp
1127 372 JORDI RASCADO RODAS  
1128 372 CARLOS ALFARO ESPARCH  
1129 372 DAVID MARTÍNEZ ESCUDERO*  
1130 372 JORGE GARCIA CRUZ  
1131 371 XAVIER FERNÁNDEZ DOMÍNGUEZ  
1132 371 JOSÉ GÁZQUEZ MARTÍNEZ  
1133 371 Alejandro Barral MartÍn  
1134 370 SANTI URÍA PAJARANERS
1135 370 JOSE MANUEL MORENO LARIOS C.E. DEPORUNNERS
1136 370 OSCAR VENTOSA VICENTE  
1137 370 JOAN MORATÓ TORRENTS INDEPENDEN
1138 369 ISIDRO FERNANDEZ SILVA  
1139 369 ALEIX SÁNCHEZ RUFÍ  
1140 369 OUSSAMA BOHSINI  
1141 369 DANIEL OLIVARES PIQUERAS  
1142 369 RICARD SENDROS VINYES CALAFELL
1143 369 ABELARDO ALMECIJA RUNNERS CIUTAT DE VALENCIA
1144 369 Josep Esteve Morato  
1145 368 DANIEL CATALA BOTELLA CORRESOLIDARI
1146 368 XAVIER FONT GARULO  
1147 368 ALVARO SÁNCHEZ LÓPEZ  
1148 368 ÁNGEL CORTES LOPEZ KAIZEN RUNNING
1149 367 FRANCISCO JAVIER ARCE ADRIAN  
1150 367 PEDRO COBO ROMERO  
1151 367 ANDREU AMAYA BARBE TRIATLO.CAT
1152 367 KARIM BANJIMHAR  
1153 367 ALEX ALVAREZ MARTINEZ  
1154 367 Jordi Varias Fernandez CAVA VARIAS
1155 366 Juan Antonio Balazote Villar  
1156 366 XAVI MARTÍNEZ  
1157 366 PABLO GÓMEZ ÁGUILA  
1158 365 IVAN CAROL VENDRELL DESMUNTAMARGES NAVÀS
1159 365 PAU GARCÍA NOGUEIRA FILIRUN
1160 365 JORDI VALLÈS FONT RUNNERS ESPANYOL
1161 365 JOAN VOLTÀ MARTORELL  
1162 365 Emilio Rodriguez Garcia J.A. Montcada
1163 364 JAVIER CHAMORRO VEGA  
1164 364 PAU CANYAMERES GIMÉNEZ ROADRUNNERS
1165 364 JAUME RAVENTÓS JANÉ  
1166 364 SAMUEL BENITO DE LA ENCARNACION CLUB NATACIÓN IGUALADA
1167 363 JOSEP ALVIRA BORRÀS  
1168 363 CARLES VELASCO ABAD INDEPENDENT
1169 363 MANEL SUBIRANA SARDA INDEPENDENT
1170 363 JORDI PUCHE SOLER  
1171 362 IVAN MATA  
1172 362 NASSER ACHOUKHY  
1173 362 Miguel Lopez Compan FONDISTES SANT FELIU
1174 361 Jose Pedrosa Bellido  
1175 361 ANGEL GALLEGO CARRERA INDEPENDENT
1176 361 EMMANUEL PEREZ  
1177 361 LLUÍS BARA CASAS ACE BOMBERS BARCELONA
1178 360 SERVILIANO RAMÍREZ GARCÍA EL TIET I EL NEBOT
1179 360 MARC CARASA CARDUS  
1180 360 ÓSCAR SuÁrez Rojas  
1181 359 Frank Navarro Masquefa Trail
1182 359 LACHEN LACHEN  
1183 359 BORJA GAREA VAQUERO MINDUNDIS TEAM
1184 359 CARLOS HERRERA TELLO  
1185 358 FRANCISCO CUENCA TORRECILLA C.A.VILADECANS
1186 358 JAUME MARTÍNEZ LUENGO  
1187 358 Carles Urpinell Torrabadella A.E.Ullstrell
1188 357 Joan Sureda CastaÑer CASTELL SPORT
1189 357 MIQUEL MARTINEZ VAN DER VALK RUN4US
1190 357 DOMINGO LAPREA SÁNCHEZ PIC DEL VENT
1191 356 ALBERT DUAIGÜES INDEPE
1192 356 XAVI SANCHEZ PONS*  
1193 356 CHEMA TORRES KORRE KE TE PILLO
1194 356 MARC CEBALLOS VIDAL*  
1195 355 FRANXESCO ROJAS MARTOS  
1196 355 WIM VAN DEN NEST ATLETESVNG.ORG
1197 355 XAVI CABRERA MARTINEZ CLUB ATLETISME BÈRNIA
1198 355 ORIOL PELLICER PLASA INDVRAINS
1199 355 ROGER FORNOS SABATÉ CORREM PER LA TERRA
1200 354 Jaume Blay Girabel C. E. Mediterrani
1201 353 David GonzÁlez Palencia  
1202 353 JULIÀ BATET SALA  
1203 353 DAVID SÁNCHEZ PABLO SEAT RUNNERS
1204 353 JUAN ANTONIO GONZÁLEZ GARRIDO  
1205 352 SERGI BERNAL TEJIDO BEER RUNNERS CCC
1206 352 TONI SÁNCHEZ MARTÍNEZ  
1207 352 LIA MARRUGAT TORRALLARDONA CAV
1208 352 EDU MARULL  
1209 352 Marc MartÍnez C. E. Mediterrani
1210 351 Carles Salvador Valls Martorell AtlÈtic Club
1211 351 DANI LUCAS LOPEZ  
1212 351 JUAN PEDRO OLAYO CORRESOLIDARIS
1213 350 SERGIO PASCUAL HUESO CLUB ESPORTIU MEDITERRANI
1214 350 ION ARBELAIZ IZA  
1215 350 BERTRAND TRAPIED  
1216 350 Fernando Bravo Sanchez HERBOFER
1217 349 Antoni Reynes Cobija sansa sua tot
1218 349 HÉCTOR MARTÍNEZ CLUB TENNIS ESPARREGUERA
1219 349 FERRAN ARIZA GARCIA C.E. MADTEAM
1220 349 PEDRO RAMOS ALBARRAL  
1221 348 DAVID VIA SEGURA FENTVIA
1222 348 JAVIER HORNILLOS PALOMINO NO
1223 348 CARLES AYATS RIUS  
1224 348 Sergio Domingo Hernando  
1225 347 Jairo Murcia Cortes C. E. Mediterrani
1226 347 MARTÍ DURO DUARTE  
1227 347 KILIAN HUNT BORRÀS  
1228 347 CESC CIVIT  
1229 346 Joan Vargas Gomez  
1230 346 DIEGO PADILLA SORIANO CLUB TRIATLO BADIA
1231 346 LLUÍS ESTEBAN CASTANERA  
1232 346 JOSEP JANÉ I GESÉ C.A. ATLETESVNG
1233 345 JOSEP VALLDOSERA CORAL C.E. DEPORUNNERS
1234 345 JOSEP MARIA PRIETO CABRERIZO  
1235 345 DANIEL CÁRDENAS POLONIO*  
1236 345 BERNAT SALA PUIG  
1237 344 Marc Lacambra Jimenez  
1238 344 IVÁN CÁRDENAS POLONIO+  
1239 344 MIQUEL COMPTE I URPÍ APRENENT DEL MESTRE TURDIU
1240 344 JOSEP DEVESA PÉREZ  
1241 344 JUANJO RAMALLO FERNANDEZ  
1242 343 JAVIER CARDENAS DE SANTOS  
1243 343 Andreu Domingo Ramis Club TriatlÓ Atles
1244 342 Quico Lacambra Lafuente Independent
1245 342 EDUARD HUERTAS RIVERA IRONBIKERS
1246 341 CARLOS SEGURA MORALES CLUB ESPORTIU L’ARBOÇ
1247 341 Jordi Altès I Cabré SORRAMOLLS
1248 341 Daniel Planas Montserrat Korretonencs
1249 340 Robert Ballart Collado  
1250 340 Carles Chueca Alba  
1251 340 CARMEL BONET RIBELLES LO QUE QUEDA DE TRACTÒRIA
1252 339 FRANCISCO ALCALDE ALCAZAR  
1253 339 PLÀCID ROSALENY BEER RUNNERS CCC
1254 339 Esteban PÉrez Bernard  
1255 338 Marc CampreciÓs Ester  
1256 338 ANGEL MANGADO CRUZ BEER RUNNERS CCC
1257 338 CARLOS SALAS DURAN  
1258 337 CARLOS IGLESIAS FERNÁNDEZ C.A. VILADECANS
1259 337 JORDI PAREDES SÁNCHEZ  
1260 337 ALAN PEREZ GUARDIA TIULA RUNNERS
1261 336 ELISEU ARRABAL HERNANDEZ SPARTANS NORTH BONAVISTA
1262 336 Simon Barrado Sanchez  
1263 335 Alex Martinez Lopez  
1264 335 ORIOL HUGUET BRIVA GRULLORUNNERS
1265 335 PERE SERRA ARNAU  
1266 335 ALBERTO GÓMEZ MERINO SPARTANS NORTH BONAVISTA
1267 334 CARLES GRIÑO ALCALDE  
1268 334 BLAI SÁNCHEZ PONS*  
1269 334 Juan Martinez Rodriguez  
1270 333 Ildefonso Torres Camacho  
1271 333 MIQUEL GARCIA SAIZ  
1272 333 DANIEL SANZ MAYO LA CUPULA RUNNING
1273 332 RAÚL AUGUSTO OZAETA GORDILLO  
1274 332 TONI PRUNERA CASELLAS  
1275 332 NATXO EGEA DE LA VARGA PAS A PAS
1276 332 Miquel Ribes Brescoli CLUB NATACIO LLEIDA
1277 331 Jordi Cortadella Fortuny A.E. CÓrrer a Gelida
1278 331 FRANCESC AGULLO TORRES AE TALAIA
1279 331 CARLES CODINA CASTELLA ROADRUNNERS CALAFELL
1280 330 JOSEP GUASCH SANCHEZ CORREDORS.CAT
1281 330 Francesc Diaz Plata C.A.MONTORNÉS
1282 329 Jose Luis Morilla Deldado CASBOI
1283 329 HENRICO PUTTENSTEIN  
1284 329 MANEL PEREZ CASELLES  
1285 329 PERE ORTIZ MESA ROADRUNNERS CALAFELL
1286 328 SALVI MASCARÓ TORRAS  
1287 328 JEREMY CHIAPOLINI BARCELONA CASUAL RUNNERS
1288 328 Josep Farrero  
1289 327 Carles Moix Campdelacreu  
1290 327 MARC QUINTAS VALLVE C.E. DEPORUNNERS
1291 327 JAIME CANELA  
1292 326 Jonatan MartÍnez RodrÍguez  
1293 326 JOSEP CUBEDO BERGA  
1294 326 ROGER SICHES PÉREZ  
1295 326 DANIEL BONAVIA CAEIRO  
1296 325 XAVIER CASANOVAS JIMENEZ CE.DEPORUNNERS
1297 325 MARTÍN PEREZ BAEZ  
1298 324 GERMÁN ROSADO VILA  
1299 324 Norman Junqu� Olaya  
1300 323 Gaspar Lison Porcel BORN TO RUN
1301 323 JAVIER RAMONEDA ABIA  
1302 322 ERNESTO FERNÁNDEZ ÁLVAREZ  
1303 322 FRANCESC FERRER URREA  
1304 322 VINCENZO COSTA  
1305 322 Cristobal Martinez Gordon  
1306 321 Francisco Trapero Salvador  
1307 321 DAVID SOLER BOLAÑO GRULLORUNNERS
1308 321 PABLO VICENT VERA  
1309 320 OLIVER BUSTOS CAZORLA* INDEPENDENTS
1310 319 JUAN CARLOS NÚÑEZ BURGALES  
1311 319 ORIOL CATAFAL PRATGINESTÓS  
1312 319 Miquel Coll I Vidal A.E.Ullastrell
1313 318 Lluis Vallvey Coll RUNNING CLARET
1314 318 SALVA MAS CAPDEVILA  
1315 317 JOSE MARIA SERRA CABRERA ROCA RUNNING
1316 317 FRANCISCO GIMÉNEZ FERRER  
1317 316 IVÁN Villares Losas Martorell AtlÈtic Club
1318 316 CARLES MONGAY IBÀÑEZ  
1319 315 OSCAR GARCIA CEACERO  
1320 315 Iban Cardona I Subiela Fisio Monasterio
1321 314 Juli Arnalot Blanch  
1322 314 ALBERT POSTIGO BAYÓ  
1323 313 ABEL PEREZ ROMERO C.A. ATLETESVNG
1324 313 JOSEP VICTOR VALLS GAVALDA  
1325 313 Francesc Aparisi MartÍnez  
1326 312 Carlos Hernandez Rodriguez Runners elvendrell
1327 312 TONI BOLAÑOS GARCIA  
1328 312 ALEIX FERRÉ BOLTÀ  
1329 311 DANIEL BARTOLOMÉ DÍAZ  
1330 311 Joan Domingo Murall RUNNING CLARET
1331 310 Ricardo MartÍn SÁnchez  
1332 310 STEPHAN LISCHKA  
1333 309 ALBERT GRACIA LACALLE EVASION
1334 309 JOAN FELIU JANOT  
1335 309 Kim Mensa I Pueyo  
1336 308 LluÍs SabatÉ Machuca  
1337 308 JOSEP LLUIS ROCA AMELL GRUP ROCA RUNNING TEAM
1338 307 XAVIER GONZALO DEL MORAL GRUP ROCA RUNNING TEAM
1339 307 NICO PLANELL CARNDELL GER
1340 307 Javier Montoya GarcÍa  
1341 306 BERNAT BASSOLS SOLA  
1342 305 Juan Jose Morales Rodriguez CALCHEROS RUNNERS TEAM.
1343 305 GUIU SOLER BIOSCA CAI TRIATLÓ
1344 305 RAUL PEREZ MARTINEZ FREE FIGHTERS
1345 304 CARLOS TORRALBA PONS  
1346 304 Juan Castro Santero  
1347 303 Rafa Mostazo Perez  
1348 302 Jose Luis Olive Lopez C. E. Mediterrani
1349 302 DANI PUJOL MERLOS A. EXTERRARUN
1350 301 CAMIEL VAN DER ROEST  
1351 301 KEVIN ARAGONES MALDONADO  
1352 301 Emilio Medina MartÍn SANTSASUATOT
1353 299 Xavier Masvidal Garcia  
1354 298 Lluis Castillo Porras Independent
1355 298 JOSE MARIA MAICAS ALVAREZ CASINO BARCELONA
1356 298 JORDI GALIANO CENTELLES  
1357 297 Ivan Pujol Mateo CORREDORS.CAT
1358 296 Juan Antonio Cervantes Granados C.M. SIGUEME
1359 297 JAUME CARDÓ SUSAGNE  
1360 296 MARIO AZOR PORTOLES  
1361 295 FELIPE RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ LOS LOCOS HERRERA
1362 295 Oscar Prieto Moscardo  
1363 294 JAUME BORRAS EXPOSITO  
1364 294 J. CARLOS CASTRO ROBLES PIRI
1365 293 DANIEL PÉREZ DOMÍNGUEZ  
1366 293 Miquel Ángel Pozo Reyes  
1367 292 Pau Margarit Carreras  
1368 292 JOSE FERNANDEZ MORALES  
1369 291 GUSTAVO DE HOZ  
1370 291 Roger Casellas  
1371 290 JOAN FERNANDEZ FERNANDEZ* CLUB ATLÈTIC RUNNING
1372 289 Lorenzo Martin Martin Fondistes RubÍ
1373 288 Jordi Soler Grabulosa  
1374 289 SERGI VALLÈS COVACHO  
1375 287 RENE WAARE  
1376 286 JosÉ M. Font Marco SEDENTARIS.CAT
1377 285 Felix Ortiz Berenguel JAM
1378 284 Raul Funes Castillo  
1379 283 OSCAR Julibert MolinÉ  
1380 283 MARIO MADERO BARROSO  
1381 282 GERARD RAMON MONTANÉ* DEPORUNNERS
1382 282 SERGIO Arranz Pe�alba  
1383 281 Sergio Mostazo PÉrez*  
1384 281 RAFA GISBERT ROMEU  
1385 280 J.ALBERTO LAPREA VÁZQUEZ PIC DEL VENT
1386 280 Javier Peraira Lorca*  
1387 279 Carlos Rivilla LÓpez BORN TO RUN
1388 279 RAMÓN LÓPEZ FRANCO ZONA AMARILLA
1389 278 JORGE LEÓN ZAMORANO  
1390 278 David Galan Parra SofoKaos GQC
1391 277 Albert A. Barrio Gil  
1392 277 AARÓN ZÚÑIGA  
1393 276 OT MUÑOZ PUIGORIOL  
1394 276 Oriol Pedret GÓmez C.E.POTA-ROJA CERVELLÓ
1395 275 David Alsed� Castillo C.E.POTA-ROJA CERVELLÓ
1396 275 CRISTOBAL VILLANUEVA GOMEZ  
1397 274 Oriol Foj Blanch Fisio Monasterio
1398 273 Martin Lopez Gomez  
1399 272 Josep Giralt Torres  
1400 272 DANIEL LUQUE BENITO  
1401 271 RICARD SANCHEZ LABLANCA  
1402 271 JosÉ Antonio P PalacÍn Port�  
1403 270 Ricard Bel Anto KORRETONENCS
1404 270 RAUL RODRÍGUEZ DE MIGUEL BIRRANNERS
1405 269 ENRIQUE BELDA LOPEZ BIRRANNERS
1406 269 David Montserrat Compte  
1407 268 David Valencia Pellisa Korretonenc
1408 267 Juan Pablo Marconi  
1409 266 Luis RodrÍguez Romero  
1410 266 OSCAR TORRES JURADO ZONA AMARILLA
1411 265 LORENZO PEREZ HARO AGRUPACIÓN PEGASO
1412 265 Toni Alsina FORK RUNNERS
1413 264 Santiago Bragulat I Ubeda FORK RUNNERS
1414 264 EUGENI GUARCH PUIG RUNNERS BERGADA
1415 263 JUAN HERRERA MARTINEZ LOS LOCOS HERRERA
1416 263 Luis AntÓn Escalona barcelona voluntaria
1417 262 Eduard Salas Puig-Duran CLUB NATACIO CATALUNYA
1418 261 David Martinez Jimenez  
1419 261 ANDREU UGALDE  
1420 260 ABRAHAM VILLANUEVA LAVIÑA DANILOV
1421 260 David RomÁn Masip Club atlethic running
1422 259 Quirze Noheras Vilardaga U.G.E. BADALONA
1423 258 Javier Sainz Martinez  
1424 258 MANU CARRASCO HERRERA LOS LOCOS HERRERA
1425 257 ISMAEL COSTA JIMENEZ EVASION RUNNING VILANOVA
1426 257 ANTONI VELONCH BOSCH  
1427 256 Jose Caballero Pariente xipiruns.cat
1428 255 Juan Angus Domingo  
1429 255 JORDI FERNANDEZ BLANCO  
1430 254 Izar Garbizu Rosa  
1431 253 CARLES OLIVART ESCODA* BLUE MOTORS NEOLITH
1432 252 JORDI OLIVART ESCODA*  
1433 252 Antonio Fernandez Ramos  
1434 251 Josep Carreras Bosch Trekking Sant Sadurni
1435 250 Manel Llado Belenguer RUNNING CLARET
1436 250 MARTYN BAUEBAR  
1437 249 Alex Mestre JanÉ C.E.POTA-ROJA CERVELLÓ
1438 246 Sergio Adamuz Cortes  
1439 245 Manel Haro Cano  
1440 244 Albert Jurado Chillida  
1441 242 Jaime Carmona Sevillano  
1442 241 Manuel Ortega Regalado  
1443 240 Francisco Muy Muy  
1444 238 Robert Manyes Botella KORRETONENCS
1445 237 Miguel Fiori Reggio CTP
1446 235 Ignacio Guillermo FORK RUNNERS
1447 234 Jordi Puig Voltas  
1448 232 Francisco Guillen Martinez  
1449 229 Angel Acosta Choca  
1450 227 Fher Rodriguez Eiros Red Runners
1451 226 TomÁs Fuertes Pardo Red Runners
1452 225 Albert Sancho Font Correr a Gelida
1453 224 Albert Callús Albertí KORRETONENCS
1454 223 Josep LluÍs Gómez Pago Sansa sua tot
1455 222 David Morales Voluntaris 2000
1456 221 Juan Lucas Gracia Fondistes Bellavista
1457 220 Josep Garcia Casares independiente
1458 219 Josep Admetlla Maseras S.A.CORBERA
1459 218 Michael Barr

Classificació actualitzada després de la cursa 10 de Moja.
Puntuació corresponent als 7 millors resultats de les curses disputades.

POSICIÓ PUNTS NOM   CLUB
1 3665 LAURA TERUZZI RUNNERS SANT ADRIÀ
2 3500 MARTA SEGURA RIUS CLUB EXCTA. UECANOIA
3 3312 MONTSERRAT CONESA MARTINEZ ROADRUNNERS
4 3305 MONTSE TUGAS GARCIA ROADRUNNERS
5 3230 GEMMA ROSINES POCH  
6 3196 NEUS CANET VIDIELLA KAIZEN RUNNING
7 3127 LIDIA RAMOS PALACIOS AETALAIA
8 3025 NATI RUBIO MARTÍNEZ ESPORTIU PENEDÉS
9 2952 AITANA FERNÁNDEZ BRAÑA 20R20S
10 2895 PEPITA CARNER JUNYENT CLUB EXCTA. UECANOIA
11 2880 TERESA LLUVEROL TRILLAS ESPORTIU PENEDÈS
12 2754 ANNA PEREZ GARCIA KAIZEN RUNNING
13 2452 FOIX MONTANER RAFOLS ESPORTIU PENEDÈS
14 2283 MAR FERRER PUBILL KAIZEN RUNNING
15 2280 AIDA PEREZ SOLER C.E. DEPORUNNERS
16 2270 LAURA RIUS MORALES ESPORTIU PENEDES
17 2220 SISTER CLARÀ PÁEZ  
18 2183 MAISE FERNÁNDEZ OJEDA  
19 2092 ANTONIA CARDENAS BARRERA A.E.XTERRARUN
20 2078 ELENA NOGUEIRA SILAIEVA* ROADRUNNERS
21 1870 NURIA GUARDIOLA BRULL KAIZEN RUNNING
22 1810 CRISTINA LÓPEZ ALFONSO KAIZEN RUNNING
23 1678 ELISA GARCIA CASTILLO ROADRUNNERS
24 1673 MARY GOMEZ TIERRASECA FILIRUN
25 1610 MARIA PONS VENTURA CLUB ATLETISME VILAFRANCA
26 1590 NÚRIA QUIROGA BAYO  
27 1547 MONTSERRAT ELIAS TRIVIÑO KAIZEN RUNNING
28 1520 ESTER ARBOS GUASCH MEEEEEL RUNNING
29 1466 JUDIT TORT TARRÉS CLUB EXCTA. UECANOIA
30 1449 MILENA IVANOVIC 20R20S
31 1442 MONTSERRAT BARRERA SANCHEZ  
32 1440 MARIA CARME OLAYA GUZMAN FONDISTES PENEDÈS
33 1434 EVE OUCHENIR  
34 1427 CAROL MALDONADO UECANOIA
35 1389 ANA ARANA QUINTANA KAIZEN RUNNING
36 1385 MERCE LLOPART VENTURA  
37 1368 INMA SALA CIRUGEDA KAIZEN RUNNING VILANOVA
38 1362 CONNY BAAKE VINYA RUNNERS
39 1361 DOLORS XUFRE VICENTE EVASION VILANOVA
40 1361 SANDRA PEREZ MARTINEZ KAIZEN RUNNING
41 1359 NORA OJEDA ACOSTA C.E. DEPORUNNERS
42 1342 NURIA CASAS*  
43 1342 BEATRIZ GÓMEZ ALBARRACÍN ESPORTIU PENEDÈS
44 1335 MONICA RABAL GIMÉNEZ ESPORTIU PENEDÈS
45 1334 PILAR GALLEGO SABATE FONDISTES PENEDES
46 1323 MARIA ALARCON AGUILA  
47 1315 ARACELI REDONDO FERNÁNDEZ  
48 1302 MAITE GRAU SALAS ROADRUNNERS
49 1296 SONIA GARCIA GARCIA LR RUN
50 1295 ANABEL SANCHEZ BELTRÁN LR RUN
51 1294 MARI PAZ ROGRIGUEZ NACIAS ROADRUNNERS
52 1288 PAT MELVIN BAUD POWER AND TRAINING
53 1282 MARTA SOTOCA COLL*  
54 1274 VERONICA CIUDAD SANTACRUZ  
55 1261 MARIA TORRES ALCAZAR A.E.XTERRARUN
56 1236 MARTA MUÑOZ GALVEZ* EVASION RUNNING VILANOVA
57 1218 ÀNGELS PEROY MESTRE EVASION RUNNING VILANOVA
58 1200 GEORGINA GABARRÓ MORENTE CLUB EXCTA. UECANOIA
59 1080 FOIX ORTIZ CORREM PER LA TERRA
60 1080 ESTHER CRUZ DUSCHOLUX
61 1070 CARME CANO-CABALLERO PÉREZ  
62 1050 MIREIA FUMENAL ARTÉS C.E.DEPORUNNER
63 990 SIMONE WATERHOUSE  
64 980 LAURA FERNÁNDEZ CÁMBARA DUSCHOLUX
65 970 MARINA TRAVÉ FERRER ESPORTIU PENEDÈS
66 970 MYRIAM DE LAFFOREST DEPORUNNERS
67 967 PILAR SANTOS PONCE CA ATETESVNG
68 953 LENA ROVIRA MIRO EVASION BLULINE VILANOVA
69 952 GUISLA TUBAU CAMPUZANO C.E. DEPORUNNERS
70 950 ANA ROSALÍA VALLE GARCÍA CLUB ATLETISME CANYELLES
71 942 GEMMA TORRENTS BOIX ESPORTIU PENEDES
72 941 ELVIRA MASIP RIUS  
73 928 JAQUELINE GIL MAURICIO ROADRUNNERS
74 927 CARLA LÓPEZ BARRENECHEA CE DEPORUNNERS
75 923 PATT ALCÁNTARA 20R20S
76 922 LILI FERRER S.A.CORBERA
77 921 ESTHER VAZQUEZ INFANTE  
78 918 SILVIA CARBONELL NAVARRO CLUB EVASIÓN VILANOVA
79 916 MARÍA ÁNGELES RAMIREZ PEREA  
80 910 MIREIA ALEMANY BRAVO INTER CROSSFIT
81 908 JAZMIN VIVIANI  
82 902 DIPALI PATEL  
83 901 MERCE BONASTRE GARCIA CENTRE EXC. DE CATALUNYA
84 896 MARI LÓPEZ MARÍN CAVA VARIAS
85 895 CELIA MERCHAN MARTIN C.A.RUNNING
86 895 CONCHI LAGUNA SASTRE KAIZEN RUNNING
87 893 MONTSE DOBLAS CORRESOLIDARIS
88 892 ELENA MARTIN GARCIA CORREDORS.CAT
89 892 ANGELS ROVIRA GIBERT NOIESRUNNERSITGES
90 891 OLALLA MARÍA BLANCO MORADO KORRETONENCS
91 891 MONTSE SÁNCHEZ  
92 891 GEMMA SAFONT CAMPRUBÍ 7 GINS
93 881 EVA GRIMAU MARTI CAV VILAFRANCA
94 880 MARI CARMEN MORCILLO GALLEGO TIULA RUNNERS
95 880 ESTER ANGUITA JIMENEZ TRANSTRIATLON
96 879 ESTHER ANGLES FOLCH C.E.KORRETONENCS
97 870 EMMA PLANAS MONTSERRAT C.E.KORRETONENCS
98 868 MARTA RIBÉ MANZANERA C.E. DEPORUNNERS
99 865 JUDITH PEREZ NUÑEZ ROADRUNNERS
100 863 BERTA ROSICH SANTERO ROADRUNNERS
101 861 NATALIE ASSAAD-NASR  
102 859 CRISTINA ALONSO DIAZ  
103 858 TERESA VAZQUEZ CAGIDE A.E.XTERRARUN
104 853 VANESSA CALDERÓN MUÑOZ C.A.CANYELLAS
105 851 IRENE CRISTÒFOL MORA KAIZEN
106 850 CHARO DE LA TORRE VEGA  
107 849 ALBA RODRIGUEZ PARELLADA  
108 845 YOLANDA ALGUACIL LARA  
109 845 ROSA RAVENTÓS ROVIROSA ESPORTIU PENEDÈS
110 843 RAQUEL DURÁN JIMÉNEZ  
111 843 GEMMA MUÑOZ GARCIA KAIZEN RUNNING
112 833 MARIA BATET ROVIROSA ESPORTIU PENEDÈS
113 831 MONTSE CANO MENGUAL ROCA TEAM
114 829 XISCA PERICAS CLUB ATLÈTIC RUNNING
115 825 MARIONA CLAVÉ CASTELL C.E. SANSASUA… TOT
116 824 RAQUEL PEREZ PUJADAS  
117 812 ANA RUANO RUZAFA  
118 802 TONYI LOPEZ CAMACHO ATLETES D’ALTAFULLA
119 793 GABRIELA SUSANA VÁZQUEZ ISASI POWER AND TRAINING
120 782 MIREIA MUNTANER MENDEZ BEER RUNNERS CCC
121 782 CANDELA PEREZ SOTELO  
122 780 MÒNICA GALCERAN FERRER FIT TRAIL – PAS A PAS
123 770 CRISTINA PEREZ DOMINGO A.E.XTERRARUN
124 755 ANA MARÍA ALCARAZ MARTÍNEZ  
125 600 SARA ALONSO MARTINEZ AA CATALUNYA
126 600 Anna Fernandez Bonel
127 600 HENAR ETXEBERRIA URKIA ELIKASPORT
128 580 Fatima Bermudo Alcalde GRANADERO’S TEAM
129 580 SONIA CRUZ VIDUEIRA CASBOI
130 580 MONTSERRAT PARERA I BAYÓ MASQUEFA TRAIL
131 560 Beatriz Morillas D Ocon GRANADERO’S TEAM
132 560 CARME BALLESTEROS ROSA CORNELLÀ ATLÈTIC
133 540 Chiki Dolores Roldan López CLUB EXCURSIONISTA TORREDEMBARRA
134 540 DEBORA CIAN  
135 540 DOLORES MATA BAQUERO US ESTIMEM NÚRIES
136 540 ROSA MARIA NIETO ZAMORA MATXACUCA
137 530 PAOLA CAVASIN  
138 520 Emma Serafini
139 520 ANNA RUIZ CASTRO C.A.O
140 520 LÍDIA RUBINAT RIVAS  
141 510 LAURA SÁNCHEZ PUEBLA PIC DEL VENT
142 510 RAQUEL MERCHAN BUSTINDUY  
143 510 ESPE BABIANO FERNANDEZ BONESVALLS TRAIL
144 510 OLGA SIERRA BERNAT C.E. MEDITERRANI
145 510 ESTHER MONTOSA NARVAEZ C A PARETS
146 500 BRUNA BARBAT OLIVES RUN BCN
147 500 HELGA TARRAGONA FABRA JORBARUNNERS
148 500 MIRIAM LAGUNA ARANDA  
149 500 MARIA HERNÁNDEZ CONTIJOCH C. E. DEPORUNNERS
150 500 SÍLVIA MONTANÉ BONILLA INDEPENDENT
151 500 ANNA Orozco Torres  
152 490 DORA RODRIGUEZ RODRIGUEZ  
153 490 INÉS MOTA  
154 490 ARAN ROS CASTET C.E. DEPORUNNERS
155 490 LAIA CASTEJON AGUT CORREM PER LA TERRA
156 490 Bea Laso
157 490 MONTSE MERCADÉ SOLER KAIZENRUNNING
158 490 DIONI MONSALVE MORALES FONDISTES PENEDES
159 490 NURIA HERNANDO BARTRA DISTANCE
160 480 Marta López Martín ACE BOMBERS BARCELONA
161 480 Loly Castellano SEGUR DE CALAFELL
162 480 SYLWIA KREFTA  
163 480 PATRICIA PEREZ NAVARRO CLUB NATACIÓ SITGES
164 480 CARLA PLA DE LA VARGA  
165 480 ALBA COLOM MIRAS ESCALFA KE SURTS
166 480 RAQUEL LEON JAVIER  
167 480 MARIA SAMSO  
168 480 GLORIA RIFÉ BERENGUER CLUB ATLÈTIC RUNNING
169 479 MARTA SANZ GARCIA  
170 479 Clara Romero Masdeu SUNDAYRUNNERS
171 479 LOURDES CHICA ROJAS BLADE RUNNERS
172 479 MARIONA MARCOS  
173 479 VICKY ROCIO GAITAN ACOSTA  
174 479 YOLANDA MANZANERA FACERIAS C.A.VILADECANS
175 479 MARINA CELIS RUN BCN
176 478 NEUS GIMÉNEZ RIOS  
177 478 SANDRA MARLÈS ROMERO INDEPENDENT
178 478 ALBA GAMARRA MARTÍNEZ  
179 477 BEATRIZ CANO MATESANZ C.E.TRAIL TARRACO
180 477 MARIBEL CABANILLAS MASQUEFA TRAIL
181 477 Lidia Cerrato Rodriguez FILIRUN
182 477 YAIZA CUEVAS TUIGO  
183 476 CINZIA PULIGA C.M. SIGUEME
184 476 Cristina Valero Sánchez FILIRUN
185 476 ANNA CASTRO RIOS CEM CERDANYOLA
186 476 ANNA QUISPE CUELLAR  
187 475 MERITXELL MARTI GOMEZ CAI
188 475 SARA MOLINS CABANÍ INDEPENDIENTE
189 475 Mònica Cosculluela I Vidal
190 475 LAURA SÁNCHEZ LÓPEZ C. E. Mediterrani
191 474 Yolanda Guirado Yniesta
192 474 ANNA CATLLA ROVIRA CENTRE EXCUSIONISTA PENEDES
193 474 ANNA BELEN GALLEGO VILLAESCUSA  
194 474 NATÀLIA BUTÍ  
195 474 NURIA VIVES  
196 474 ANGELINES SANCHEZ SEGUNDO KORRETONENCS
197 473 MARIETA DE LA FUENTE  
198 473 CAROLA FERNÁNDEZ RODRÍGUEZ NOIESRUNNERSITGES
199 473 Lidya Sanchez Bonavila TRAINING TRAIL TEAM SABADELL
200 472 Ana Herreros Ruiz FILIRUN
201 472 YOLANDA LUCIA JIMENEZ RUNNERS SANT ADRIA
202 472 AINA RABASA ARMENGOT ELIKAESPORT
203 471 LOURDES RUIZ FERNANDEZ S.A.CORBERA
204 471 Marta González Suñe CLUB EXCURSIONISTA GARRIGUES ALTES
205 470 Clara Rosell Silano
206 470 EVA GÓMEZ GEDIA
207 470 NOELIA CANO  
208 470 MARTA PEREZ  
208 470 GISELE ROS ROJAS CLUB ATLETISME CANYELLES
210 470 ELEONORA ZONTA MENS SANA IN CORPORE SANA – IT
211 470 Noemi Arauz Santiago
212 470 ALICIA AVILA RECALDE  
213 470 MARGALIDA PUIGRÒS SERRA C.M.SÍGUEME
214 470 LOLA BETETA MIHI RED RUNNERS
215 470 NÚRIA RAMOS ESTUDILLO RUNNERS SANT ADRIA
216 469 SOPHIE QUILLON  
217 469 M. ANTONIA CANO ALARCÓN RAYOTEAM
218 469 IRATI GURUTXON ARIZUO
219 468 GISELA GARCIA SALAYET ROADRUNNERS CALAFELL
220 468 ISA LLOPIS JURADO I RUN WITH LEIVA
221 468 MIRIAM COLOMER RUIZ INDVRAINS
222 468 GEMMA PEDR� S.A.CORBERA
223 467 MARTA MIRALPEIX GOMÀ  
224 467 MARINA HERCE CRESPO  
225 467 ALBERTA LACHICA LUCHARETT POR TI PRINCESA
226 467 PATRICIA ZAMBRANA MARTÍNEZ ROADRUNNERS
227 466 CRISTINA RIBET HUGUET  
228 465 MARIA ESPARZA GONZALES LUCHARETT POR TI PRINCESA
229 465 LAURA MIRALLES BRUGUERA MASQUEFA TRAIL
230 465 MARTA PEREZ MIR  
231 465 ALEXANDRA BERTRAN JUNQUÉ ESPORTIU PENEDES
232 465 Katie Colwill
233 465 EULALIA Alonso Carbonell SEDENTARIS.CAT
234 464 Cara Shields
235 464 MIREIA SOLER MESEGUER  
236 463 Hazel Dickson
237 462 Elisenda Parera Pahissa
238 462 CARME BERTRAN I CORAL  
239 462 OLÍVIA BELLAUBÍ PALACIOS TRUGA TEAM
240 462 CRISTINA TRUJILLO CUEVAS GOSESPORTCATALUNYA
241 462 ONA PORTA MALLOFRÉ  
242 462 BERTA Moreno Llagostera  
243 462 MARIONA JARAMILLO CIVILL ESPORTIU PENEDÈS
244 462 MARIA JOSE FERNANDEZ GEODA  
245 461 Angela Lope Alvarez OMEGA RUNNING
246 461 NURIA RIVERA RUBIO  
247 461 MARIBEL RECATALA CHICHES KAIZEN RUNNING
248 460 CARME MARTINEZ PAEZ  
249 460 EMMA MATA VENTOSA CE XAMBA VILAFRANCA
250 460 NATALIA LUPPENS ALVAREZ C. E. DEPORUNNERS
251 460 OLAYA RICO ARMENGOL JORBA RUNNERS
252 460 ANA ESPINOZA HUERTA  
253 460 ALEILMA Nunes Santos  
254 459 Aroha Cuadrado Rodriguez
255 459 REGINA PIÑOL ROVIRA  
256 458 LAURA PLANAS TEIXIDÓ ELIKASPORT
257 458 JOANA CABRAL TORRADO  
258 458 MAGDA SALGUERO CABANILLAS CORRESOLIDARIS
259 458 PAQUI CALERO CABRERA LA SANSI
260 457 CATERINA TALLÓN PRIETO  
261 457 MARIA MAS CANAL  
262 456 SANDRA CARABALLO  
263 456 EVA ORTIZ GALINDO  
264 456 MONICA REVERTE CASABAYO  
265 456 PAULA SAURA DE MIGUEL TEAM SAURA
266 455 SILVIA CARRIZOSA LATORRE  
267 455 SILVIA LATORRE GARRIGA MASQUEFA TRAIL
268 455 ANNA BENITEZ  
269 455 SANDRA Maldonado  
270 454 ESTHER Pascual Fortea U.G.E. BADALONA
271 454 MARINA MUNS ORENGA  
272 454 CRISTINA JURADO SANCHEZ CLUB ESPORTIU L’ARBOÇ
273 454 SANDRA RUIZ GONZALEZ  
274 454 GISSELA RAMOS POR MI XURRI TEAM
275 453 CRISTINA ALMATO ADELL  
276 453 CRISTINA ALMATÓ ADELL  
277 453 FINA RAFOLS ANGLÈS  
278 453 DESIRÉE LARDIN  
279 452 MARTI BALLART  
280 452 MIREIA CORTIADA MESTRE CLUB ATLETISME VILAFRANCA
281 452 JUDIT CAMPUZANO CANADES  
282 452 NEUS CRISTIÀ NEUS
283 452 MIREIA BONILLA SEAT RUNNERS
284 452 Elena Hidalgo Prieto
285 452 MARTA Angl�s Folch CLUB ESPORTIU KORRETONENCS
286 451 Monica Sanchez Diaz*
287 451 JÚLIA VALLDOSERA SANCHEZ DOINA
288 451 JOSEP LLUIS ROCA AMELL GRUP ROCA RUNNING CLUB
289 451 LORENA BERNALDEZ ARJONA IRONWILL BARCELONA
290 451 SÍLVIA FERNÁNDEZ PÉREZ SIGUEME
291 450 CARME EXPOSITO ESPALLARGA FONDISTES PENEDES
292 450 Marta Calero Rolo CLUB ESPORTIU MEDITERRANI
293 450 NEUS GALOFRÉ LÓPEZ  
294 450 ELISENDA VIDAL SANS CLUB ATLETISME VILAFRANCA
295 450 VALENTINA RICOARA  
296 449 MARTA LLAHONA AE TALAIA
297 449 MARIE FRANCE BECQUERIEUX  
298 449 MAR MALLOFRÉ CARBÓ  
299 449 JOANA QUINTERO CARMONA  
300 449 IRENE SARLÉ BAUSA CAV
301 449 ESTEL Mosquera FISIOLOGIC.COM
302 448 CRISTINA Arrabal Pascual  
303 448 CLÀUDIA CABALLERO LILLO CE DEPORUNNERS
304 448 PILAR AGUILAR QUEROL NOIESRUNNERSITGES
305 448 CRISTINA MOYA QUINTERO  
306 448 NOÈLIA GRIFO I CASTILLO  
307 448 DUNA RIBA CONTRERAS  
308 448 Maria Victoria Sanchez Egea RUNNERS ELVENDRELL
309 448 JUDIT TRAVÉ FERRER ESPORTIU PENEDÈS
310 447 AINA SOS CLUB ESPORTIU PENEDÈS
311 447 Lourdes Descals Moscardó
312 447 ANNA CARRASCO HERRERA LOS LOCOS HERRERA
313 447 TAMARA NAVAL PESQUÉ  
314 447 MARIA JESÚS ARANGO RODRÍGUEZ CAOLESA
315 447 IMMA Gomez Huerta SANSA SUA… TOT
316 446 DANIELA Schmiedhuber  
317 446 YOLANDA PLAYÁN GONZÁLEZ MASQUEFATRAIL
318 446 MARIA JESÚS CUEVAS ARGENTE NO ADSCRITA
319 446 Gwenolynn Le Joly
320 445 Laura Calero
321 445 MIREIA RICA BOTIA  
322 445 ANDREA GAZOLI SIQUEIRA  
323 445 EVA RUIZ RODRÍGUEZ COMPLEX AQUÀTIC
324 445 MERCE LOPEZ CRESPO  
325 445 RAQUEL PEREZ MANZANO*  
326 445 MÒNICA MIGUEL ROJO PARDO’S TEAM
327 445 ELENA Segura Rius  
328 444 MERCE Pascual Albi corregelida
329 444 MIRIAM MONFORT I BORRÀS EVASION RUNING
330 444 NOELIA PEREZ MANZANO*  
331 444 MIRIAM MENDEZ POLO  
332 444 JUANA JIMÉNEZ COBO  
333 444 MÍRIAM INSENSÉ SERRANO  
334 443 CAROLINA LAURIANO DA SILVA RUNBCN
335 443 AGUSTINA SOLIS JIMENEZ JORBA RUNNERS
336 442 GEORGINA SAUMELL ESTEVE KMS XL LUPUS
337 442 MARINA VON PODOLSKY XINO XANO TEAM
338 442 CRISTINA SALA ROIG  
339 442 MARTA BATLLE CASADEVALL  
340 442 MARTA GIMENEZ DALMAU  
341 442 Lourdes Masip Torres
342 442 MARIA ROSA CUSCO PALAU CEP PENEDES
343 442 OUTI Jaanu
344 441 ANNIE Acosta Medina
345 441 Elena Benedicto García
346 441 MARIA DOLORS MONTOLIU PEREZ  
347 441 TAMARA WILLEMS KM4ADOPTIONS
348 441 MONICA DIAZ MARTINEZ URBATRAIL
349 440 Ana Isabel Linares Martinez
350 440 NEUS VALLES CUSCO  
351 440 LAURA GUINART MORTE EVASION
352 440 MARIA CLARÀ PÁEZ  
353 439 NÚRIA GUARDIOLA EGEA  
354 439 ANA DEL RIO MARTOS CLUB ESPORTIU L’ARBOÇ
355 439 ANNA LÓPEZ ROMAGOSA  
356 438 GEMMA Casadevall  
357 438 MERY LOPEZ FERNANDEZ  
358 438 ANNA PUIG ESTEBAN  
359 438 MONTSE MONTANER  
360 438 CRISTINA ROVIRA BARCELÓ*  
361 438 EVA MARIA OLIVER RIVERO JORBA RUNNERS
362 438 MARISOL SANCHEZ MARTIN CORRESOLIDARIS
363 437 ROSER PAMIAS CORRESOLIDARIS
364 437 MIREIA JORBA  
365 437 MIREIA ROVIRA BARCELÓ+  
366 437 MARÍA SILES ARIAS NOIESRUNNERSITGES
367 437 NATALIA PALACIOS VALLS  
368 436 FOIX BERTRAN  
369 436 Elena Moreno
370 436 NURIA GALVAN BLAZQUEZ CORRESOLIDARIS
371 435 ANA L�pez Alvarez Fun Runners Club Esportiu
372 435 NATALIA CRUZ GONZALEZ ROADRUNNERS
373 435 Justyna Wysota
374 435 MIREIA GARCIA FERRER  
375 435 MARTA GIRALT ROMEU  
376 435 MONTSERRAT CORREDERA TORRES ESPORTIU PENEDÈS
377 435 MARINA CARRION MONTURIOL INDEPENDENT
378 434 ANA ROSALÍA ALEJANDRO FRIAS CLUB EXCTA. UECANOIA
379 434 ELENA CASTRO CORREA  
380 434 Irene Garcia Ramirez
381 434 ELENA FERNÁNDEZ SILVA  
382 433 MARIONA CASANOVAS FIGUERAS TG TRIATLO SITGES
383 433 Eliana Oprea
384 433 TAMARA PINO GARCÍA RUNNERINGGIRLS
385 433 SONIA ROSAL ESPEJO  
386 433 ESPE Zuriguel Perez CIESC DOMINGO CATALAN
387 432 VALERIE Larsen
388 432 ANNA SOTOCA COLL*  
389 432 MONICA RODRIGUEZ MORENO FREESTYLE
390 432 MICHELA D’AURIA VIU FÀCIL
391 432 MÍRIAM MARTÍNEZ CATALÀ G+D MS
392 431 CATALINA SERRANO GRANADOS C. A. GAVA
393 431 LAIA FONT MORENO PAS A PAS
394 431 EVA Martinez Domenech
395 430 CRISTINA Blanco Maiquez Sansa sua tot
396 430 SONIA RIBAS CARRILLO EVASIONVILANOVA
397 430 SANDRA MOSQUERA GOO SPORT CLUB
398 430 CRISTINA CAPEL OSTARIZ  
399 430 Ester Poblet Romeo C.E.ALLIBERADRENALINA
400 430 ANA SINGLA RIBAS INDEPENDENT
401 430 EVA RODRIGUEZ GUILLEN SPARTA CUNIT
402 429 ERIKA ALBERTO GOMEZ SPARTA CUNIT
403 429 ESTER MESALLES ILLANA INDEPENDENT
404 429 Lucia Santos Barreiro
405 429 ELÍSABETH ROYO SUBIRATS AE XTERRARUN
406 429 MARIA BEBIS  
407 429 GEMMA MONFORT GUIMERÀ  
408 429 CRISTINA PRADOS ANDREU  
409 428 BLANCA CASTILLO RODRÍGUEZ  
410 428 ARIADNA BENET VIGO  
411 428 Ana Delgado Cano
412 428 LAURA GIL POMEROL SANSASUA… TOT
413 428 ROSALIA Aparici Su�en  
414 427 ALICIA GÓMEZ ROIGmez Roig FORK RUNNERS
415 427 CLAIRE ALTIMIRAS MARTINEZ  
416 427 LAURA RÀFOLS PARELLADA  
417 427 RAQUEL USERO LOPEZ  
418 427 ANDREA PALACIOS RODRIGUEZ  
419 427 CLÀUDIA FOLGUERA REIG  
420 426 MARTA CRUSAT INGLES  
421 426 CARMEN GARCIA COCA CLUB NATACIÓ MANRESA
422 425 JENNA QUESADA ARQUES INDEPENDENT
423 425 SÒNIA GRAS CAMPODARBE CLUB ESPORTIU ARBOÇ
424 425 MERCEDES CHOPO PUERTOLLANO ALCAINE
425 425 JOANA MACIAS SÁNCHEZ
426 424 MARTA Marta Vidal Marco C.E KORRETONENCS
427 424 ANNA SOLER ISERN C.E. DEPORUNNERS
428 424 NATALIA LAURA BRUNA FIGUEIRA  
429 424 MARTA DUARRI  
430 424 M LUZ MARCOS GARCIA RUNBCN
431 423   SAIVANI E. SAURA SANCHEZ  
432 423 GEORGINA GARRIGA REBULLIDA  
433 423 Georgina Hoste Martorell ROADRUNNERS CALAFELL
434 423 JOANA AUBIA BONACHI  
435 423 SARA BETANCOR GÓMEZ  
436 423 CRISTINA GONZALEZ JIMENEZ AE XTERRARUN
437 423 CARME MUNNÉ C.E. DEPORUNNERS
438 422 ELISABET GARCÍA ALBA  
439 422 RAQUEL MARIN FONDISTES PENDES
440 422 ANDREA ESCALANTE HORTAL  
441 422 ISABEL ARRONTES  
442 421 MA JOSÉ LLEBARIA BLASCO  
443 421 ARIADNA MARTÍN DELER  
445 421 SARA TOMÀS I AGUSTIN COMPLEX AQUÀTIC
446 421 RAQUEL GONZALEZ HERRERA  
447 421 MIREIA CORBALÁN GONZÁLEZ  
448 421 Silvia Cervera Malagon
449 420 Maravillas Pons Perona
450 420 JÚLIA LANAU CASTELLVÍ  
451 420 MONTSE URGELL  
452 420 ARANTXA VALVERDE KAIZEN RUNNING
453 420 BETH Valls Esteve KORRETONENCS
454 419 MONTSE FONT VINYARUNNERS
455 419 AIDA RIOS MOLINA  
456 419 RUTH PUIGORIOL RICHART  
457 419 Belen Rosado Mateos
458 418 MARI ÁNGELES RODRÍGUEZ LOZANO RUNNING GIRLS
459 418 Alicia Ballesteros
460 418 MÍRIAM ORIOL PASCUA  
461 418 ROSA Montserrat Collado
462 417 Carolina Ruano
463 417 SERINA RAGAI NASSIF  
464 417 ELENA GARCIA ALARCON  
465 416 LAURA CASTELLANO NAVARRO  
466 416 NOEMÍ CUADRA SORIANO  
467 416 Maria Albelda Ferrer
468 416 NURIA MARCO DE LA CRUZ  
469 416 MARIA NÚRIA Gassol Castells  
470 415 MONTSERRAT Olmos M�rmol  
471 415 IRENE ALCOLEA  
472 415 Marta Torres Lozano
473 415 IOLANDA FORTUNY VIU FÀCIL
474 415 ROSA MARIA CARALT ARMAS  
475 414 LAURA MICÓ ARNAU  
476 414 MARTA BENITO PAREDES LOS BENITO TEAM
477 414 ITZIAR Garcia Leal SomUnics
478 413 NATALIA Delgado Romero Red Runners
479 413 AINHOA NAVARRETE GARCÍA VIU FÀCIL
480 413 NORMA SEGURA RESALT BLUEATHLETIC
481 412 MONICA PEREZ LOPEZ CORRESOLIDARI
482 412 ALICIA ALCOLEA SANCHEZ STILETTO A
483 412 LOURDES Arevalo Alvarez  
484 411 FRANCESCA Gallego Tarafa C.E. KORRETONENCS
485 411 Silvia Lourdes Guiteras Perez
486 410 JUDITH ALMONACID VICTORIANO DEPORRUNER
487 410 Mari Paz Rodríguez ROADRUNNERS CALAFELL
488 410 GEMMA VALLS ESTEVE  
489 409 CARME Herrero Culebras U.G.E. BADALONA
490 409 ESTER MASDEU BAQUES VIU FACIL
491 409 ROSÓ CASAS * NUROJA
492 409 HERMINIA JORDAN QUINTANA  
493 408 ESTHER BLANCH SARDA VIU FÀCIL
494 408 INGRID PARETAS VIÑALS  
495 408 Cristina Quilez Fernández
497 407 MONTSE VICENTE COLOMA CLUB ATLETISME VILAFRANCA
498 407 MONTSERRAT JANÉ RIUS VIU FÀCIL
499 407 IMMA MUÑOZ GALVEZ*  
500 407 FINA Claramunt Esbert  
501 406 CONSUELO Gomez Verdu SomUnics
502 406 CAROLINA ARENAS JOVÉ  
503 406 MARI PAZ RUIZ SORIANO  
504 406 Albanta Leon Delgado
505 405 Lorena Sanchez Diaz*
506 405 OLGA Capdevila Sanchez  
507 404 LU Barrero Castelo Corresolidaris
508 404 Anna Caralt Escamilla
509 404 NÚRIA IGLESIAS MARTÍNEZ  
510 404 JUDITH PEREZ MAÑE KAIZEN RUNNING
511 404 MARIA ANGELES MARTIN FERNANDEZ REANERING GERLS
512 403 Esperanza Real Jurado
513 403 JESSICA TORT LLAMAS RUNNERING GIRLS
514 403 SHEILA CAYUELA RUIZ TRA I MEL
515 403 NOEMI SANNA EVASION RUNNING VILANOVA
516 402 JUDIT FIGUEROLA  
517 402 NÚRIA BADOSA GUATDIA TIULA RUNNERS
518 402 IOLANDA PORTA PALLARES RUNNERING GIRLS
519 402 Rosa Chamorro VILA RENC AQUA
520 402 ANA MARÍA Asensio Borrellas  
521 401 ESTER Garbisu Rosa  
522 401 Mònica Areste Riera
523 401 ANNA INIESTA CAV
524 401 PURI ALCALDE  
525 400 VANESA V.  
526 400 INMA DOMINGO BALCELLS CM HOSPITALET
527 400 Laura Verge Rubio*
528 400 THAIS Pino Valor  
529 399 CARME Garcia Gil CORRESOLIDARIS
530 399 Anna Verge Rubio*
531 399 GEORGINA HOSTE MARTORELL ROADRUNNERS
532 399 ANNA VILANOVA MIRAVENT CLUB ESPORTIU L’ARBOÇ
533 399 MÓNICA ALCALDE CÁRDENAS  
534 398 MONTSE MATEU SOLANA GRUP ROCA RUNNING CLUB
535 398 Esther Perez Gil ROADRUNNERS CALAFELL
536 397 Marta Pesquer Perez ROADRUNNERS CALAFELL
537 397 LUCIA REPISO ALVAREZ RUNNERING GIRLS
538 397 MERITXELL PEDROS GARRIDO GRUP ROCA RUNNING CLUB
539 397 EVA CLAUDIO GIL  
540 396 BLANCA MARCH ORTEGA  
541 396 Rosa Jimenez Abad
542 396 MONICA JALDO GRAU VIU FÀCIL
543 396 MAITE RAMOS GARCIA  
544 395 Transito Burgos Ruz MATINERS TEAM
545 394 KARINA CRESPO VALDIVIESO  
546 394 Mcarme Gracia
547 393 Bàrbara Garcia Bó
548 393 MARTA ROMERAL RUNNERING GIRLS
549 392 Carmen Bonel German
550 391 Francesca Scordo
551 391 SONIA TORT OLIVELLA A.E.XTERRARUN
552 391 MARIA JACOBA ANNA VAN BEEK  
553 390 PATRICIA ESTEBAN BAENA CLUB ATLETISME VILAFRANCA
554 390 Sonia Madrid Maldonado
555 389 Irene Santana Ibañez
556 389 NURIA SALA NUROJA
557 388 Dulce Las Arroyo
558 387 CRISTINA POYATO ORRIOLS RUNNERING GIRLS
559 387 ANA PARDO ARAZO FIT TRAIL – PAS A PAS
560 386 BET MEDINA FIT TRAIL PAS A PAS
561 386 NÚRIA ARMENGOL CASAS RUNNERING GIRLS
562 386 Rosa Maria Lozano Gomez BEER RUNNERS CCC
563 385 INMACULADA POZO LEON GRUP RUNNERING GIRLS
564 385 Nuria Suarez-Coronas Mendez
565 384 Sandra Romero Martin
566 383 Miriam Soriano Campistany
567 382 Cristina Rodríguez álvarez VILARENC
568 382 ELENA NOGUEIRA SILAIEVA* ROADRUNNERS
569 381 Fina Revilla Matilla
570 380 Melinda Novoa Seara
  381 ELISABETH SERRANO SALAMANCA  
  381 ISABEL MUÑOZ LÓPEZ  
  379 CLARA BARGALLÓ ROMAGOSA CLUB ATLETISME VILAFRANCA
  379 ROSABEL FORTUNY SAEZ RUNNING EVASION VILANOVA
  378 CARMEN MARSAL MARTIN RUNNERING GIRLS
  377 ELISA ABAD  
  377 BLANCA PERIBÁÑEZ ROMAGOSA AEXTERRARUN
  376 EMMA SANCHEZ FLORES MARISTES
  375 CARMEN DE LA ROSA LOPERA RUNNERS SABADELL
  374 NEUS VERGE BERRAR CESBOI
  374 MARIA CABALLERO

Classificació actualitzada després de la cursa 9 de Sant Llorenç d’Hortons..

Puntuació corresponent als 7 millors resultats de les curses disputades.

POSICIÓ PUNTS CLUB
1 23845 ESPORTIU PENEDES
2 20352 CLUB EXCTA. UECANOIA
3 17952 KAIZEN RUNNING
4 17764 ROADRUNNERS
5 15820 AE TALAIA
6 13080 C.E. DEPORUNNERS
7 10411 EVASION VILANOVA
8 9693 BARRADO TEAM
9 8183 CLUB ATLETISME VILAFRANCA
10 6213 FONDISTES PENEDÈS
11 5310 GRUP ROCA RUNNING CLUB
12 4703 LR RUNNING
13 4367 CORRESOLIDARIS
14 4018 CAI
15 3904 CLUB ATLÈTIC RUNNING
16 3776 FILIRUN
17 3474 DUSCHOLUX
18 3192 CENTRE EXCURSIONISTA PENEDES
19 3040 BONESVALLS TRAIL
20 2950 C.A. ATLETES VNG
21 2719 JORBA RUNNERS
22 2716 CLUB ATLETISME CANYELLES
23 2620 C.E KORRETONENCS
24 2594 CORREDORS.CAT
25 2493 SANTSASUATOT
26 2438 A.E.XTERRARUN
27 2314 S.A.CORBERA
28 2287 20R20S
29 2286 MEEEEEL RUNNING
30 2267 C.A.VILADECANS
31 2218 RUNNERS SANT ADRIA
32 2177 BLUE ATHETIC RUNNING
33 1930 ACE BOMBERS BARCELONA
34 1919 RED RUNNERS
35 1869 LUCHARETT POR TI PRINCESA
38 1842 CORREM PER LA TERRA
36 1825 CLUB ESPORTIU L ARBOÇ
37 1816 SEDENTARIS.CAT
38 1802 BEER RUNNERS CCC
39 1786 SPARTA CUNIT
40 1735 C.M. SIGUEME
41 1678 SANSASUA… TOT
42 1612 ATLETISME GAVA
43 1602 U.G.E. BADALONA
44 1544 CORRER A GELIDA
45 1508 BORN TO RUN
46 1470 CALAFELL
47 1466 GEDIA
48 1403 RUN BCN
49 1377 MASQUEFA TRAIL
50 1370 ESCALFA KE SURTS
51 1358 NOIESRUNNERSITGES
52 1351 IRONWILLBARCELONA
53 1349 C.E.TRAIL TARRACO
54 1339 RUNNERS ELVENDRELL
55 1321 BLADE RUNNERS
56 1318 TG TRIATLO SITGES
57 1305 +3000!!
58 1304 ST. CRISTÒFOL RUNNERS
59 1300 KMS XL LUPUS
60 1279 TRIATLO.CAT
61 1275 FISIO MONASTERIO
62 1266 INTER CROSSFIT
63 1263 LOS LOCOS HERRERA
64 1260 VIU FÀCIL
65 1255 RUNNERING GIRLS
66 1245 TIULA RUNNERS
67 1241 ERISTE TEAM
68 1210 FIT TRAIL – PAS A PAS
69 1207 PIC DEL VENT
70 1198 RUNNERS SLOW MOTION
71 1191 FORK RUNNERS
72 1172 CUPULA RUNNING
73 1159 CORCATS
74 1101 MARTORELL ATLETIC CLUB
75 1091 RUNNING CLARET
76 1049 SPARTANS NORTH BONAVISTA
77 800 C.E.POTA-ROJA CERVELLÓ

Classificació actualitzada després de la cursa 9 de Sant Llorenç d’Hortons.
Puntuació corresponent als 7 millors resultats de les curses disputades.

POSICIÓ PUNTS NOM COGNOMS CLUB
1 2860 MARTÍ FONTDECABA ALBA AE TALAIA
2 2660 ARNAU MARIN MONTANER ESPORTIU PENEDES
3 1100 ADRIÀ COLOMER FORTUNY ESPORTIU PENEDÉS
4 945 ALEX CRUZ GONZÁLEZ ATLETISME CALAFELL
5 945 POL COLOMER LLORENS  
6 938 GUILLEM CANO AZNAR BUTIRUNNERS
7 915 MAËL CARMONA TUGAS ESPORTIU PENEDES
8 600 NAOUFEL ERRAOUI CALAFELL
9 600 SOUFIANE BEN BRAHIM  
10 600 FRANCESC ROIG AEMDEKP
11 600 ORIOL RUTLLAN DOMÍNGUEZ S.A.CORBERA
12 580 ARNAU MUÑOZ MANCHA CERRR
13 560 MARC PÉREZ DALMAU  
14 560 LLUÍS QUERO BATALLA  
15 540 SERGIO MIGUÉLEZ MARTÍNEZ  
16 540 ARNAU MARTÍNEZ MERCADÉ  
17 530 IGOR PEREA FLORES TRANSTRIATLON
18 530 JOSEP REBULL BARRERA  
19 520 SERGI BONET BADIA  
20 510 ALEIX SÁNCHEZ RUFÍ  
21 500 LACHEN LACHEN  
22 500 YOUNESS EL KARDA  
23 500 PAU CORAL SENSE
24 500 UNAI GIMENO GUINART  
25 500 Ignasi Grau Esteve Muntanyenc Sant Cugat
26 490 IvÁn Escudero SÁnchez  
27 490 JON BORREGO LLEBARIA  
28 490 BLAI VERA ALEMANY  
29 490 ALVARO SÁNCHEZ LÓPEZ  
30 490 ERIK CARBONELL GONZALEZ CLUB ATLETISME VILAFRANCA
31 490 ERIK CALERO MAÑAS ESPORTIU PENEDÉS
32 490 YASSINE DAALI  
33 490 ERIC RAVENTÓS PIÑOL  
34 480 Alex Martinez Lopez  
35 480 DAMIÀ FERRANDO MIRÓ  
36 480 RAÚL MEDINA GÁLVEZ BTT LR
37 480 MOHAMED AIZZAT  
38 480 ROGER FONT PASAMON INDEPENDENT
39 475 QUIM MARTINEZ VÁZQUEZ  
40 475 ALEIX FERRÉ BOLTÀ  
41 475 MARTÍ BALLESTER BOSCH CENTRE EXCURSIONISTA DEL PENEDES
42 475 OMAR ABID  
43 475 DAVID RAMÓN LLORENTE CLUB NATACIÓ HOSPITALET
44 475 ADRIAN CRUCES ARCOS  
45 470 DANIEL CÁRDENAS POLÓNIO*  
46 470 GUIU SOLER BIOSCA CAI TRIATLÓ
47 470 NIL TORRES GALIMANY ELS MILLORS
48 470 BRAHIM EL HAMIDY  
49 470 IKER ARAGON GUAJARDO GEDIA
50 465 JAUME CARDÓ SUSAGNE  
51 465 ALEIX GARCÍA VILCHEZ  
52 465 YASSINE BAABALI  
53 465 IVÁN CÁRDENAS POLÓNIO*  
54 465 ALBERT GIMÓ CONTRERAS  
55 462 DAVID SANTIAGO GALVAN CORRESOLIDARIS
56 462 OT MUÑOZ PUIGORIOL  
57 462 OTMAN CHARCKOURI  
58 462 MARTÍN LOPEZ  
59 460 ABDELALI EL ATTAR YALAOUI GEDIA
60 460 AYMANE EL JABALY  
61 460 EUDALD IMBERNON  
62 456 IMAD MEHJOUBI  
63 456 MIQUEL TRAVÉ FORNS  
64 455 NICOLAU IMBERNON  
65 455 MOHAMED SADEEK  
66 454 ABDELATIF ABOOUTOOFIL  
67 454 MARIO SANTIAGO GALVAN  
68 453 OUSSAMA BOHSINI  
69 452 KARIM BANJIMHAR  
70 451 PAU GARCÍA NOGUEIRA ROADRUNNERS

Classificació actualitzada després de la cursa 10 de Moja.
Puntuació corresponent als 7 millors resultats de les curses disputades.

POSICIÓ PUNTS NOM COGNOMS CLUB
1 2790 FOIX MONTANER RAFOLS ESPORTIU PENEDES
2 1000 MARINA TRAVÉ FERRER ESPORTIU PENEDÈS
3 1000 PAULA SAURA DE MIGUEL TEAM SAURA
4 980 MARINA MUNS ORENGA  
5 600 SARA ALONSO MARTINEZ AA CATALUNYA
6 600 EMMA SERAFINI  
7 580 ARAN ROS CASTET C.E. DEPORUNNERS
8 560 MARINA HERCE CRESPO  
9 540 OLÍVIA BELLAUBÍ PALACIOS TRUGA TEAM
10 530 MARIA MAS CANAL  
11 520 GEMMA MONFORT GUIMERÀ  
12 510 BLANCA CASTILLO RODRÍGUEZ  
13 500 ONA PORTA MALLOFRÉ  
14 500 JÚLIA LANAU CASTELLVÍ  
15 500 ANDREA PALACIOS RODRIGUEZ  
16 490 SARA BETANCOR GÓMEZ  
17 490 ELIANA OPREA
18 490 MARIONA JARAMILLO CIVILL ESPORTIU PENEDÈS
19 480 JUDIT TRAVÉ FERRER ESPORTIU PENEDÈS
20 480 MARTA PERQUER PÉREZ ROADRUNNERS CALAFELL
21 480 CLÀUDIA FOLGUERA REIG  
22 480 ANDREA ESCALANTE HORTAL  
23 479 ARIADNA MARTÍN DELER  
24 475 JOANA AUBIA BONACHI  
25 475 AINA SOS CLUB ESPORTIU PENEDÈS
26 470 NATALIA CRUZ GONZALEZ ROADRUNNERS
27 470 ROSÓ CASAS NUROJA

Classificació actualitzada després de la cursa 9 de Sant Llorenç d’Hortons.
Puntuació corresponent als 7 millors resultats de les curses disputades.

POSICIÓ PUNTS NOM COGNOMS CLUB
1 4160 ALEJANDRO VILLARINO RODRÍGUEZ ESPORTIU PENEDES
2 4080 THOMAS FORTIN AE TALAIA
3 3842 MIGUEL CAMACHO LARA SPARTA CUNIT
4 3193 LLUÍS BERTRÀN ABADIANO* EVASIÓN RUNNING VILANOVA
5 3105 GERARD GIL SENTIS  
6 2963 DANI GARCÍA HOLGADO ESPORTIU PENEDES
7 2759 JORDI CORTIADA COLL CE TRAIL TARRACO
8 2345 DAVID PATIÑO UBIA CLUB EXCTA. UECANOIA
9 2290 JUANJO TRINIDAD SOLÍS BARRADO TEAM
10 2264 JAVIER ORDOVAS VERTEDOR LR RUNNING.
11 2240 SERGI JANSÀ I VAL AE.TALAIA
12 2130 PEDRO SALOR ALVARADO ROAD RUNNERS
13 2105 ISMA MOLINA ESCRIBANO U.E.C.ANOIA
14 1973 GERARD CARBONELL ROVIRA BEERRUNNING MEDIONA
15 1805 GERARD SOLÈ PORRAS METALBIKERS
16 1454 JOAN PLANAS CUSINÉ CAVES PLANAS ALBAREDA
17 1428 JORDI SÁNCHEZ TORRAS C. E. DEPORUNNERS
18 1407 PAU OLMOS BENLLOCH C.E. DEPORUNNERS
19 1401 JUANKA MORENO MARTÍNEZ CLUB ATLETISME VILAFRANCA
20 1399 DANIEL ALMONACID VICTORIANO CE DEPORUNNERS
21 1377 GIANLUCA PERFETTI  
22 1355 VÍCTOR MALRÀS RODRÍGUEZ C.E. DEPORUNNERS
23 1344 MARC TORT SONET  
24 1333 MARC PALAU SOLER J&A GARRIGUES
25 1328 JOAN BLANCH BATET ESPORTIU PENEDÈS
26 1040 MARC MARTÍ GARCIA ESPORTIU PENEDÈS
27 1020 SERGI RABELLA GOL SARROCA BIKERS
28 1020 ROGER VIVES FONT CF LA GRANADA
29 1000 ROBERTO BAÑOS GONZALEZ BARRADO TEAM
30 990 JOAN MORERA ROVIRA ESPORTIU PENEDÈS
31 990 VICENS RIOS GALLART C.E. DEPORUNNERS
32 980 DAVID BORRAS CLUB EXC UECANOIA
33 980 JORDI BERTRAN BERTRAN #SEMPREPOSITIU
34 970 JOAN CORTIADA MESTRE BARRADO TEAM
35 965 XAVI FONT ALEMANY  
36 960 JOSE MIGUEL LÓPEZ SÁNCHEZ LR RUN
37 956 JOAQUIM AYALA CAMPOS* MSG
38 954 DIEGO RUIZ ROSA BALSARUNNERS
39 952 MARTÍ SOLER TORRELLA C.E.DEPORUNNERS
40 951 FRAN LABELLA SANCHEZ  
41 948 SIMONE BOCCACCIO  
42 948 ARNAU PALOU FONS 20R20S
43 947 XAVIER IBÁÑEZ SOLER C.E.DEPORUNNERS
44 943 JOSE ROJANO SALGUEIRO  
45 941 MARC CLEMENTE PIÑOL  
46 941 JORDI FONTANET PEREZ BONESVALLS TRAIL
47 940 PAU ESTEVE ROJANO ESPORTIU PENEDES
48 940 ARNAU BARDÍ MILÀ  
49 938 ORIOL BALSELLS RODRÍGUEZ  
50 935 XAVIER RUIZ PATERNA C.E. DEPORUNNERS
51 934 DAVID ÁLVAREZ GARRIDO  
52 930 JAUME ANTON MOYA INTERCROSSFIT
53 928 JORDI ESCOFET MARTÍNEZ CEP
54 927 JOAN VALLÉS PETIT  
55 926 HECTOR REY JURADO  
56 925 DAVID SÁNCHEZ ORTIZ MASQUEFA TRAIL
57 924 MIGUEL FISAC FUENTES ST. CRISTÒFOL RUNNERS
58 923 ESTEBAN RETAMAL FERNÁNDEZ STEVEFOXED
59 923 CRISTIAN RAMON CABELLO MEEEEEL RUNNING
60 918 ANDRI DIAZ VALVERDE CANICROSS PENEDES
61 917 ARNAU CALVET CARNICÉ C.E.DEPORUNNER
62 917 ALEIX TORRES DIAZ  
63 914 MHAMED ER-REHYMY  
64 911 JESÚS ESCRIBANO GOMEZ DEPORUNNERS
65 911 EDUARD NEIRA JORBA  
66 910 OSCAR FERRANDO MARIMON  
67 909 JOAN ISAAC LLAÓ FERRANDO  
68 908 RUBEN GARRE ROLDAN  
69 905 IVAN CARRASQUILLA CREMADES C.D. DEPORUNNERS
70 905 SERGIO SÁNCHEZ RUIZ  
71 903 JERÓNIMO VIEITEZ HERNANDEZ  
72 900 ADRIAN GARCÍA YUSTE EVASION
73 900 MIQUEL CUSINÉ CARBONELL FALCONS DE VILAFRANCA
74 900 JORDI ALBIOL ARASA  
75 898 LLUIS GARCIA LUZON GRUPO ROCA
76 898 SAVÍ UBALS CAZORLA CAI
77 893 DAVID SERRET RODRIGUEZ  
78 893 JORDI RODRIGUEZ CASTILLO INDEPENDENT
79 891 MARCELLO PERES C.A. RUNNING
80 889 JOAN CALLEJÓN BOQUERA  
81 887 JOAN OLLÉ ROMERO METALBIKERS
82 886 QUIM LLUVEROL TRILLAS GEDIA
83 885 IVAN LOJO QUINTANA  
84 882 XAVIER SOLÉ RAMON DEPORUNNERS
85 882 ISMAEL BAREA ROSCO CE PENEDES COSTA DAURADA
86 878 RAUL FERREIRO HERNAN DEPORUNNERS
87 877 RAUL AYALA CAMPOS* ELS SENYORS DE LES PEDRES (PDP)
88 877 GABRIEL MARIA MANCILLA SPARTA CUNIT
89 874 EDUARD FIGUEROLA RODRÍGUEZ CE DEPORUNNERS
90 871 VICTOR ROMERO GARCIA SIN
91 869 JAVIER OJUEL SAINZ  
92 867 FÈLIX MESTRE RIUS 7 GINS
93 856 IVAN JAVIER CASTRO  
94 854 ORIOL GUARCH FONTANALS  
95 853 ANDREU ADELL SEGARRA  
96 852 POL LARI JARQUE  
97 850 JOAN CATALA BOLET  
98 850 MARIO AZOR PORTOLES  
99 844 JAUME ALIMANY MORENO  
100 837 JORDI PAREDES SÁNCHEZ TRAIL GAVÀ
101 833 MIQUEL JUNCOSA POZO AEXTERRARUN
102 828 XAVI GUTIERREZ PEREZ-MILÀ C.E.DEPORUNNERS
103 600 JOEL VALLDOSERA SÁNCHEZ C.E. DEPORUNNERS
104 580 ALEIX SELLARÉS GONZALEZ BAGES ESPORTS OUTLET
105 560 SERGI RODRÍGUEZ MARTOS CLUB ESPORTIU L’ARBOÇ
106 540 CARLES GRIFÉ SINGLA CAI POPULAR
107 540 XAVI BLANCH FLEXOR TRAIL TEAM
108 530 JOSEP FERRER VENTURA  
109 530 PAU JASANADA MASSANA C.E. DEPORUNNERS
110 530 DAVID FRIAS PEREZ VEC
111 530 VICENTE ROMERO PATON MÚTUACAT BRAVO TRAIL
112 530 DOMENEC VENTURA HOSTA GEDIA
113 530 JONATHAN VALVERDE CASTAN  
114 530 ALBERT MORA MURCIANO LUCHARETT POR TI PRINCESA
115 520 DANIEL BALSAS PEREZ CE PENEDES COSTA DAURADA
116 520 JORDI REYES ARNABAT GEDIA
117 520 CARLOS CASQUET SESMONDE BRAVAS RUNNERS
118 520 JAUME CUSINÉ CEP
119 510 JAVIER BERNABE ALIAS C.A.VILADECANS
120 510 PAU JASANADA MARTINEZ CE DEPORUNNERS
121 500 ALEIX CAMPO PÉREZ  
122 500 JOAN ROSICH LLORACH CLUB EXCTA. UECANOIA
123 500 DANIEL Fortuño Herrera NILO’S TEAM
124 500 OSCAR Morillo Almendros ACE BOMBERS BARCELONA
125 500 CARLOS ALONSO MUÑOZ  
126 500 FRANCESC ROCA BOLET CAV
127 500 SERGI VAREA AGUILELLA SAFIR TEAM
128 500 Khalid Kharbouch Zarrouk CAM club atletic manresa
129 490 Eric Monasterio Bonet Fisio Monasterio
130 490 DAVID CORTES CANO SANSA SUA… TOT!
131 490 PAXI GONZALVO ARAGON  
132 490 XAVIER Ramirez Guasch BARRADO TEAM
133 490 ERIK CALERO MAÑAS ESPORTIU PENEDES
134 490 JORDI GOMEZ VIA CAV
135 490 JOSÉ MOGUEL Lopez Sanchez LR RUNNING
136 490 CARLOS MERLOS GARCÍA ONE LIFE TEAM
137 480 CARLOS GARCÍA GÓNZALEZ ACE BOMBERS BARCELONA
138 480 ADRIAN GAZQUEZ OLIVARES ESPORTIU PENEDES
139 480 JOSEP MARIA CALAFELL UECANOIA
140 480 VICENTE BITRIÁN VAREA  
141 480 Bruno Paz Palanques U.G.E. BADALONA
142 479 RUBEN JIMENEZ LUQUE  
143 479 MARC BURÉS LLADÓ CLUB ESCOLA TRAIL LAIA DIEZ
144 479 JOSEP PUJOL RIUS CLUB NATACIÓN IGUALADA
145 479 CRISTIAN ARAYA GUTIERREZ IRONWILLBARCELONA
146 479 XAVI PÉREZ IBÁÑEZ ESPORTIU PENEDÈS
147 478 MANUEL ALCAZAR SALMERON  
148 478 MARTÍ TORRALLARDONA RAVENTÓS* ÀNIMA D’ESPORTS/ POTA & KM
149 478 JORDI MASSANA ARNAN ESPORTIU PENEDES
150 478 Victor Artuanduaga  
151 478 IGNASI FIGUERES  
152 477 Abel Mancho Rastrilla  
153 477 EDUARD FARRAN FARRE ASS. EXCTA. URGELL
154 477 IOSU AURREKOETXEA LOS CANGRIS
155 477 ELOI JULIÀ VALÉNCIA  
156 476 JOAN RAICH NADAL FLAMES BARCELONA
157 476 ANTONI PUJADÓ CALVET ESPORTIU PENEDES
158 476 JOAN ROS MARTINEZ DIR
159 476 JORDI BRICOLLE SANCHEZ POTA I KMS
160 475 MANEL LAGO VAZQUEZ ÀNIMA D’ESPORTS
161 475 JACINT OLIVER RAMOS MONBIKER CC
162 475 EZEQUIEL ASENSI SISINI  
163 475 ISIDORO MAYA AGUDO CN MOLINS
164 475 POL SENABRE  
165 475 DIDAC VIÑALLONGA SANTFELIU CORRE
166 475 CARLOS GÁMEZ RUIZ CORREDORS.CAT
167 475 ISAAC GALCERA ZAMORA TRIENJOY TEAM
168 475 Albert Sasot Va�o Fisio Monasterio
169 474 MODESTO REGOLLOS ALCOY S.A.CORBERA
170 474 ANTONIO ORELLANA  
171 474 UNAI CALAFELL VEGAS OCELLS DEL BAGES
172 474 JORDI MIRÓ LÓPEZ CE DEPORUNNERS
173 474 JOSE MANUEL RODRIGUEZ CANDON  
174 470 MIGUEL ANGEL MELERO ENCINAS DUSCHOLUX
175 473 MARÇAL TORRALLARDONA RAVENTÓS* POTA & KMS
176 473 PAU RAMON MONTANÉ* CURSA DELS COLLS
177 473 JOAN Gonzalez Casals  
178 473 FRANCESC AUBACH GRAS  
179 472 TONI OLAYA NAVAS MASQUEFATRAIL
180 472 JAKUB Stasiukiewicz POLONIA
181 472 POL FREIXEDES CORAL  
182 472 JAUME GRAU BORRÀS INDEPENDENT
183 472 LLUIS CAMPDERROS REYES CREV
184 472 IGOR FERNANDEZ BARCELO  
185 471 SERGI CONDIS EDU  
186 471 DANI PALACIOS ALCARAZ  
187 471 IVAN FERNANDEZ QUESADA  
188 471 KENNETH Pomenta  
189 471 CIRO LONGOBARDI  
190 470 RAUL TRIPIANA LATORRE RED RUNNERS
191 470 MARC REYES COLLSEROLA MOUNTAIN RUNNERS
192 470 JORDI SEGARRA JULIÀ LA FABRICA DEL CARTUCHO
193 470 PAU BERGADÀ PRORUNNERS
194 470 DÍDAC SALVADÓ CN VILAFRANCA TRIATLÓ
195 470 ORIOL BORRELL  
196 470 BORJA PARRA ALBARES TG TRIATLÓ SITGES
197 470 Daniel Baena Mirabete DUSCHOLUX
198 469 JEREMY TORREGROSA  
199 469 JORDI ROVIRA +3000!!
200 469 FRANCESC Martinell Urgell  
201 469 JORDI SANT MIQUEL FORTEA  
202 468 PEP SOLA SOLIS JORBARUNNERS
203 468 JOAN Catala Bolet  
204 468 DANI GRADOS MARTINEZ CLUB EXCTA. UECANOIA
205 468 JORGE MATO CARVAJAL C.E. DEPORUNNERS
206 467 CARLOS LÓPEZ DORADO  
207 467 SERGIO MARTÍN DÍAZ  
208 467 ALBERT RICART LÓPEZ CAN PUÇA TEAM
208 467 JAVIER Perez Capilla  
210 467 JULIEN SAPIEN  
211 466 David Fernandez Moran  
212 466 PABLO URRUTIA ROYO FABRICA DEL CARTUCHO
213 466 ARTURO ELIZALDE MASIÁ ROGER PEREZ
214 466 DANIEL ZALBA ESTRADA TG TRIATLO SITGES
215 465 JEPI PLANAS I CASAS LA MUNIA
216 465 ALBERT GARCIA NADAL MEEEEEL RUNNING
217 465 MARIO Puerta Lafuente ACE BOMBERS BARCELONA
218 465 GORGO GÓNGORA JIMÉNEZ CLUB ESPORTIU DEPORUNNERS
219 465 OSCAR GREDIAGA LUCHARETT POR TI PRINCESA
220 464 PERE BAQUES RAFOLS  
221 464 MAGÍ LLENAS DÍAZ  
222 464 MUTI MARTIC GEYLA VME GNUY
223 463 PAU ALONSO HENZE GEDIA
224 462 ANTONI SERRANO BOLET INDEPENDENT
225 462 JOAN GALIMANY TUBELLA CLUB ATLETISME VILAFRANCA
226 462 XAVI ALMELA A.E TALAIA
227 462 Isaac Sanchez Delgado C.E. PENEDES MARITIM
228 462 XAVIER VILES KMS XL LUPUS
229 462 JORDI BALAGUER LLORENS CORREDORES.CAT
230 462 LUISMA ROZAS PIRIS  
231 462 Carlos Perez Perez Guerrero C.A. GAVÀ
232 461 FELIX GARCIA  
233 460 ADRIÀ Casanova I Padilla  
234 460 CARLES MARTIN ISERN  
235 460 RICARD FARRE PEREZ  
236 460 EMMANUEL BILLOT  
237 460 Mikel De Prada Gil UGE BADALONA
238 460 JOAN MILA I HUGUET CENTRE EXCTA. DEL PENEDÈS
239 459 JOSE EVELIO MARTINEZ SAIZ  
240 459 ALFONS GUTIERREZ GARCIA  
241 459 SERGIO ESPUÑA GÓMEZ CLUB ATLETISME OLESA
242 459 JOAN COLL MARTÍ  
243 458 NIL VENTOSA 7GINS
244 458 JOAN LOPEZ MULET  
245 458 RAEF MONDER C.E DEPORRUNNERS
246 458 PERE GALIMANY BAGES FONT-RUBÍ
247 458 Marc Jarril  
248 457 MIGUEL ÁNGEL DEL RIO MARTOS CLUB ESPORTIU L ARBOÇ
249 457 ANTONIO LLOPIS  
250 457 ALEX HIDALGO GARCIA OPERACIÓN BIKINI EXTREM
251 456 LUIS MIGUEL RODRIGUEZ GUILLEN  
252 456 Jordi Farré MontanÉ ASSOCIACIÓ ESPORTIVA PALLARS
253 456 ARIEL CANO KAIZEN RUNNING
254 456 JORDI GARCIA CASALS  
255 456 JORDI BENACH INDEPENDENT
256 456 XAVI PERDIGUER ROVIRA CAI TRIATLO
257 456 ENRIC VALENCIA  
258 456 DAVID JUNYENT ALMIRALL JORBA RUNNER – AEMDEKP
259 456 MICHAE JOE ANGLADA GUTIERREZ  
260 456 Oriol Rodriguez Bosch  
261 455 ROGER MUNNÉ  
262 455 ONNO DE BOER FUSION TEAM NL
263 455 JORDI GIRONA GEDIA
264 455 Vicenç Bonjoch Gené ACE BOMBERS BARCELONA
265 455 JOSEP PONT MORROS ORO DI NAPOLI
266 454 Drilon Basha  
267 453 Pedro Cobo Burgaleta MAC
268 453 ORIOL PLANS PONSA  
269 453 JUDIT TORT TARRÉS CLUB EXCTA. UECANOIA
270 453 MARC LOPEZ CHACON  
271 452 GUISLA TUBAU CAMPUZANO C.E. DEPORUNNERS
272 452 ISMAEL GARCIA SOLÉ  
273 452 ALBERT MASIP  
274 452 ABELARDO ALMECIJA RUNNERS CIUTAT DE VALENCIA
275 452 PEDRO IÑAKI GONZÁLEZ TORRES  
276 452 Javier Sánchez Siles  
277 452 Alfredo Zurita Angulo Lobo solitario
278 451 Alex Puig Ramil  
279 451 David Cardoner  
280 451 ALBERTO ROMÁN RODRIGUEZ  
281 451 ALBERT TORRENTS GONZALEZ +3000!!
282 451 MARC PUJADAS RODRÍGUEZ  
283 451 SERGI SERRAMIA ROSELL  
284 451 JORDI PESARRODONA ROCHES  
285 450 JOSEP POL CASANY DOMÈNECH  
286 450 POL FREIXEDES GARCIA  
287 450 ARNAU GRANADOS FISIOMONASTERIO
288 450 MARC CARASA CARDUS  
289 450 FRAN DE LA CRUZ LOPEZ  
290 450 PERE LUCIO SUBIRACHS  
291 450 Jaume Comaposada Fuentes CoRReDoRS.CaT
292 449 PAU RIBAS VENDRELL  
293 449 XAVIER IBARZO CALVET ST. CRISTOFOL RUNNERS
294 449 PETER GEELMUYDEN MAGNUS  
295 449 CRISTÓBAL Martínez Moro EL TIET I EL NEBOT
296 448 ANGEL FERNANDEZ CUPULA RUNNING
297 448 MARC CAMACHO LARA RUNNERS SLOW MOTION
298 447 DANIEL GUTIERREZ GORDILLO GEDIA
299 447 JOAQUÍN Nogales Martinez LA CUPULA RUNNING
300 447 MIQUEL MAYANS FONT  
301 447 DAVID PELAEZ  
302 447 Alvaro PRIETO Santamarta  
303 446 JesÚs Alenda MartÍnez CLUB ATL ST VICENÇ DELS HORTS
304 446 LEO VIÑAS NIETO FILIRUN
305 446 XAVI CABRERA MARTINEZ CLUB ATLETISME BÈRNIA
306 446 ENRIC Casellas Masana  
307 446 ANDRÉS GIL CAÑAMERO RUNNERS SLOW MOTION
308 445 JOAN RUIZ BADELL RUNNERS SLOW MOTION
309 445 RAUL PELAEZ BAUDET INDEPENDENT
310 445 Jose Maria Castaño Ortiz  
311 445 JORDI VILLANUEVA CALVET  
312 445 SERGI RETAMAL ROVIRA +3000!!
313 445 CARLES PARERA  
314 445 Ivan GutiÉrrez Tena  
315 444 PIERRE THIBAUDEAU  
316 444 DAVID MARTÍNEZ RECIO COLLARITO’S TEAM
317 444 JOSE PÉREZ PÉREZ LR RUNNING
318 444 Nicolas Rodriguez PAJARRANERS
319 444 Alejandro Barral MartÍn  
320 443 MIQUEL TUTUSAUS RAMON CAV
321 443 Xavier Mateu Esquerda  
322 443 RICARD MONTANÉ BONILLA ZOO D’EN PITUS
323 443 FRANCISCO RODRIGUEZ ALCALDE  
324 443 SERGI CONDIS EDO  
325 443 Josep Esteve Morato  
326 442 Marc MartÍnez C. E. Mediterrani
327 442 DIEGO SEGURA CASTAÑEDA CEDEPORUNNERS
328 442 GERARD MITJANS COLS  
329 442 David Romero  
330 441 Pau Castelltort  
331 441 BORJA PARRA ALBARES TG TRIATLO SITGES
332 441 JOAQUÍN RUDA GAZCÓN  
333 441 JULEN VALVERDE CLUB ATLÈTIC RUNNING
334 441 Marc Lacambra Jimenez  
335 440 Daniel Planas Montserrat Korretonencs
336 440 XAVIER NOBAU RUIZ CAP
337 440 ERNEST RIBA LOPEZ  
338 440 ROGER PÉREZ PARERA  
339 440 Francesc Casas Mestres CAMINAIRES
340 440 ISIDRO FERNANDEZ SILVA  
341 439 Sergio Cantero Del Castillo  
342 439 MARC SADURNÍ PARERA AUTÒNOM
343 439 Esteban PÉrez Bernard  
344 438 Marc CampreciÓs Ester  
345 438 ELOI CONTRERAS PARES C.E. DEPORUNNERS
346 438 ROGER ROVIRA BENACH  
347 437 Ramon Orti Moliner  
348 436 Joel Albea Castell  
349 436 JOSEP SANGÜESA ROIG  
350 436 Norman JunquÉ Olaya  
351 435 NICOLÁS DE ARESPACOCHAGA SANTIAGO  
352 435 Xavier Farre Vives SPARTANS NORTH BONAVISTA
353 434 Tomàs Cachinero Tamayo  
354 434 JONATAN HIDALGO RODRIGUEZ PRORUNNERS BCN
355 434 ANDREU GIL DELGADO CLUB ATLETISME VILAFRANCA
356 434 Iban Cardona I Subiela Fisio Monasterio
357 433 Juli Arnalot Blanch  
358 433 MIQUEL MARTINEZ VAN DER VALK RUN4US
359 433 XAVIER VIVES DELCOR  
360 433 VICTOR MARTINEZ MASSIP CLUB TENNIS ESPARREGUERA
361 433 James Haigh  
362 432 Ricard Sendros Vinyes CALAFELL
363 432 KEVIN HURTADO  
364 432 XAVI SANCHEZ PONS*  
365 432 Francesc Aparisi MartÍnez  
366 431 Ricardo MartÍn SÁnchez  
367 431 ORIOL PELLICER PLASA INDVRAINS
368 431 GUIFRÉ MARTÍ VALDEMORO  
369 431 Jordi Vallès Font RUNNERS ESPANYOL
370 430 Javier Chamorro Vega  
371 430 MARTIN HAUGE 20R20S
372 430 ION ARBELAIZ IZA  
373 430 JAUME ROMAGOSA CABÚS  
374 430 LLUÍS SABATÉ MACHUCA  
375 429 Javier Montoya GarcÍa  
376 429 Lluis Bara Casas ACE BOMBERS BARCELONA
377 428 ANTOINE  
378 428 BERNAT BASSOLS SOLA  
379 427 JAUME BORRAS EXPOSITO  
380 427 MARC TURELL I FERREIRO  
381 427 JAUME RAVENTÓS JANÉ  
382 427 Franxesco Rojas Martos  
383 426 Juan Antonio Gonzalez Garrido  
384 426 IVAN MATA, IVAN  
385 426 OSCAR VENTOSA VICENTE  
386 426 SERGI LANAU I CASTELLVÍ  
387 426 Pau Margarit Carreras  
388 425 Oriol Foj Blanch Fisio Monasterio
389 425 SERGIO VEGA JIMENEZ  
390 425 RUBEN BUSTOS CAZORLA  
391 425 BORJA GAREA VAQUERO MINDUNDIS TEAM
392 425 DANIEL OLIVARES PIQUERAS  
393 425 Alan Perez Guardia TIULA RUNNERS
394 424 Eliseu Arrabal Hernandez SPARTANS NORTH BONAVISTA
395 424 NASSER ACHOUKHY  
396 424 LIA MARRUGAT TORRALLARDONA CAV
397 424 BLAI SANCHEZ PONS*  
398 424 CARLOS ALFARO ESPARCH  
399 424 Antonio Fernandez Ramos  
400 423 XAVIER FERNÁNDEZ DOMÍNGUEZ  
401 423 JOSE REINA CARMONA  
402 423 DAVID VIA SEGURA FENTVIA
403 423 HENRICO PUTTENSTEIN  
404 423 Alberto Gómez Merino SPARTANS NORTH BONAVISTA
405 423 Sergio Adamuz Cortes  
406 422 Daniel Sanz Mayo LA CUPULA RUNNING
407 422 ALBERT POSTIGO BAYÓ  
408 422 HÉCTOR MARTÍNEZ CLUB TENNIS ESPARREGUERA
409 422 PAU CANYAMERES GIMÉNEZ ROADRUNNERS
410 422 Manel Haro Cano  
411 421 Albert Jurado Chillida  
412 421 KILIAN HUNT BORRÀS  
413 421 TONI BOLAÑOS GARCIA  
414 421 Raul Augusto Ozaeta Gordillo  
415 420 Salvi Mascaró Torras  
416 420 CARLOS SEGURA MORALES CLUB ESPORTIU L’ARBOÇ
417 420 Raul Pelaez Baudet  
418 419 CARMEL BONET RIBELLES LO QUE QUEDA DE TRACTÒRIA
419 419 NICO PLANELL CARNDELL GER
420 419 Jaime Canela  
421 419 Albert Sancho Font Correr a Gelida
422 418 Martin Perez Baez  
423 418 CARLOS IGLESIAS FERNÁNDEZ C.A. VILADECANS
424 417 PERE SERRA ARNAU  
425 417 RAUL PEREZ MARTINEZ FREE FIGHTERS
426 417 Pablo Vicent Vera  
427 416 Marc Turelli Ferreiro CALAFELL
428 416 KEVIN ARAGONES MALDONADO  
429 415 JEREMY CHIAPOLINI BARCELONA CASUAL RUNNERS
430 413 DANIEL BONAVIA CAEIRO  
431 412 XAVIER VIVES ROADRUNNERS
432 407 DANIEL BARTOLOMÉ DÍAZ  
433 403 JOSE FERNANDEZ MORALES  
434 402 GUSTAVO DE HOZ  
435 401 CARLES HUGUET CARMONA  
436 399 GERARD RAMON MONTANÉ* DEPORUNNERS
437 398 DANIEL LUQUE BENITO

Classificació actualitzada després de la cursa 10 de Moja.
Puntuació corresponent als 7 millors resultats de les curses disputades.

POSICIÓ PUNTS