Classificacions 7a Lliga de Curses de Muntanya GRAN PENEDÈS

Les classificacions corresponents a la 9a cursa (Cursa la vinya i Pàmpol Trail) de St. Llorenç d’Hortons, s’actualitzaran durant la segona setmana de setembre.

Classificació actualitzada després de la cursa 8. Solidaria Nocturna La Granada.
Puntuació corresponent als 7 millors resultats de les curses disputades.

POSICIÓ PUNTS NOM COGNOMS CLUB
1 4060 ALEJANDRO VILLARINO RODRÍGUEZ ESPORTIU PENEDES
2 4040 THOMAS FORTIN AE TALAIA
3 3287 MIGUEL CAMACHO LARA SPARTA CUNIT
4 3181 JOSEP ANGEL MARTINEZ ROIG C.A.ATLETESVNG.
5 3098 CESAR VENDRELL RAVENTÓS  
6 3023 LLUÍS BERTRÀN ABADIANO EVASION RUNNING
7 2908 ÒSCAR ANDREU RUIZ KAIZEN RUNNING
8 2827 JORDI FOGUET PIJOAN BARRADO TEAM
9 2816 CARLES CANEDA MORA  
10 2792 CARLOS MARQUEZ GUERRERO SARDINYOLA RUNNER
11 2791 TITUS GÜELL TORNER US ESTIMEM NÚRIES
12 2775 DIEGO SANSÓN SOLER ESPORTIU PENEDÈS
13 2756 MARTÍ FONTDECABA ALBA AE TALAIA
14 2730 GERARD GIL SENTIS  
15 2643 FARA FARABONI ENRIQUEZ  
16 2639 JORDI CALLAU SOLER METALBIKERS
17 2422 DANI GARCÍA HOLGADO ESPORTIU PENEDES
18 2418 IVAN FERRI MONTANE ESPORTIU PENEDES
19 2367 JORDI BALDRICH TRIATLÓ.CAT/ CASTILLO ATHETIC
20 2329 JOSEP SERRANO RAMÍREZ BARRADO TEAM
21 2328 JOSÉ LUIS GARCÍA VIDAL ROADRUNNERS
22 2297 JAVIER ORDOVAS VERTEDOR LR RUNNING.
23 2235 JUANJO TRINIDAD SOLÍS BARRADO TEAM
24 2207 JOAN PEÑAFIEL HERVÁS CLUB ATLETISME VILAFRANCA
25 2193 JORDI CORTIADA COLL CE TRAIL TARRACO
26 2184 JOAN ROIG DE LA ROSA ORALSEXRUN
27 2180 SERGI JANSÀ I VAL AE.TALAIA
28 2100 JOSEP VALENCIA MACHADO ROADRUNNERS
29 2093 RAMÓN FERNÁNDEZ GRANADOS GRUPO ROCA RUNNING CLUB
30 2084 JUAN CARLOS DEL POZO MEDEL ESPORTIU PENEDÉS
31 1977 XAVIER LOPEZ HERNANDEZ  
32 1945 DAVID BORRAS VALLS CLUB EXC UECANOIA
33 1931 BERNAT PLANAS VIVES CLUB EXCTA. UECANOIA
34 1901 TON CARRERAS SOLER KAIZEN RUNNING
35 1886 ARNAU MARIN MONTANER ESPORTIU PENEDES
36 1880 GERARD CARBONELL ROVIRA BEERRUNNING MEDIONA
37 1876 FRANCESC LLOBET ESQUIUS CLUB EXCTA. UECANOIA
38 1819 ENRIC FONTDECABA BAIG FAMILIA FONTDECABA
39 1803 GERARD CIERCOLES GÜELL CORCATS
40 1788 MIGUEL ANGEL MONCUSI AGUSTI A. E. COTA 705
41 1781 DANIEL ALMONACID VICTORIANO CE DEPORUNNERS
42 1768 JUANKA MORENO MARTÍNEZ CLUB ATLETISME VILAFRANCA
43 1765 MANEL MONTOLIU ALBET AC ENDAVANTLES ATXES
44 1734 NICOLÁS RAVENTÓS JURADO LR RUNNING.
45 1709 GERARD SOLÉ PORRAS METALBIKERS
46 1697 JOAN CARLES LIEBANAS RUIZ ROADRUNNERS
47 1692 MARC MUÑOZ SORIA TALLERES LA UNIÓN
48 1645 RAIMOND MARCÉ RAFECAS  
49 1642 DAVID PATIÑO UBIA CLUB EXCTA. UECANOIA
50 1596 LLUÍS RIUS ROMÁN*  
51 1582 JOSE MARIA BALSA NOVEGIL ROCA TEAM
52 1554 CARLES XAVIER RAVENTOS BUSQUETS DEPORUNNERS
53 1540 JAUME FIGUERAS GILI KAIZEN RUNNING
54 1519 ISMA MOLINA ESCRIBANO U.E.C.ANOIA
55 1500 AGUSTIN CACERES HERNANDEZ C.E. DEPORUNNERS
56 1497 PEDRO SALOR ALVARADO ROAD RUNNERS
57 1441 MARC BOLDÚ BOTAM  
58 1425 JONATHAN PÀMIES BOILLOS  
59 1415 JOAN PLANAS CUSINÉ CAVES PLANES ALBAREDA
60 1412 JAUME SOLER SERRANO AE TALAIA
61 1397 VÍCTOR RUIZ GIRALDE  
62 1390 ANDREU LÓPEZ ANADÓN C.A. ATLETES VNG
63 1387 SANTI ALCARAZ KAIZEN RUNNING
64 1374 JORDI SÁNCHEZ TORRAS C. E. DEPORUNNERS
65 1371 PAU OLMOS BENLLOCH C.E. DEPORUNNERS
66 1364 JOSEP JANSÀ CAYÓN  
67 1314 JOAN ALMIRALL FARRÉ CASC
68 1313 SERGIO MARIN IPAS C.E. DEPORUNNERS
69 1302 JOAN CURTO SOLE INDEPENDENT
70 1296 SIMONE BOCCACCIO C.E. DEPORUNNERS
71 1284 GERARD SALVADOR MIQUEL  
72 1283 ANTONIO MORENO BLANCO KAIZEN RUNNING
73 1281 SENEN JARAMILLO BUSQUETS ESPORTIU PENEDÈS
74 1269 JOAN OLLE ROMERO METALBIKERS
75 1267 HECTOR GARCIA-JORDÀ GÓMEZ FALCONS DE VILAFRANCA
76 1262 JORDI MESTRES CHACON  
77 1255 GIANLUCA PERFETTI  
78 1254 JAUME ANTON MOYA INTERCROSSFIT
79 1243 RAUL AYALA CAMPOS* ELS SENYORS DE LES PEDRES
80 1239 VÍCTOR MALRÀS RODRÍGUEZ C.E. DEPORUNNERS
81 1693 ALEIX MASANA ESCAMILLA FOQUES I PIOLETS
82 1235 RAFA QUINTANA CAMPOS  
83 1235 DANIEL SERRA FRANCO BONESVALLS TRAIL
84 1234 XAVIER DAMICO ESPORTIU PENEDES
85 1232 ENRIC FONT PROUS BLADE RUNNERS
86 1225 MARC TORT SONET  
87 1217 MANEL MEGÍAS NEVADO KAIZEN RUNNING
88 1200 JOAN BLANCH BATET ESPORTIU PENEDES
89 1192 FLORENCI AVILA SERVAN BARBACOA TEAM
90 1183 MARC PALAU SOLER J&A GARRIGUES
91 1148 JUAN CARLOS GUERRERO SANCHEZ AMB
92 1143 JOSE FERNANDEZ FERNANDEZ*  
93 1141 POL LARI JARQUE  
94 1134 FERNANDO MARRA-LÓPEZ PORTA RANGERS MAHÓN
95 1130 JOAN CATALÀ BOLET  
96 1100 ADRIÀ COLOMER FORTUNY ESPORTIU PENEDES
97 1016 MARC MARTÍ GARCIA ESPORTIU PENEDÈS
98 1001 JOSE MUÑOZ SANTOS KAIZEN RUNNING
99 995 MANUEL LINARES CHACÓN CEDEPORUNNERS
100 980 JOAN MORERA ROVIRA ESPORTIU PENEDÈS
101 975 LLUÍS PARELLADA VALLÈS INDEPENDENT
102 974 JOSEP FIGUERAS FIGUERAS  
103 973 SERGI RABELLA GOL SARROCA BIKERS
104 969 ROBERTO BAÑOS GONZALEZ BARRADO TEAM
105 955 ROGER BAIG PUJOL  
106 955 VICTOR PEÑA CORTES DEPORRUNERS
107 950 VICENS RIOS GALLART C.E. DEPORUNNERS
108 950 ERIK CALERO MAÑAS ESPORTIU PENEDÉS
109 946 JORDI BERTRAN BERTRAN #SEMPREPOSITIU
110 938 XAVIER SÀNCHEZ VICENTE TUGA OUTDOOR TEAM
111 937 JOAN CORTIADA MESTRE BARRADO TEAM
112 937 JOSE MIGUEL LÓPEZ SÁNCHEZ LR RUN
113 935 GABRIEL GONZÁLEZ BÚRDALO BLADE RUNNERS
114 933 DAVID OCARIZ FERREIRO CALIMOCHO RUNNERS
115 930 XAVI FONT ALEMANY  
116 929 FRANCESC FOS LLOPART GRUP MUNTANYA SANT SADURNI
117 929 HÉCTOR ALBESA TOMÀS C.E. DEPORUNNERS
118 929 ROBOTIN MARTÍNEZ GARCÍA ROADRUNNERS
119 928 MARTÍ SOLER TORRELLA C.E.DEPORUNNERS
120 928 JUANJO POVEDA URBANO ANABOLIC WINDOW
121 925 JULIÁN ANTÓN SUCH  
122 921 XAVIER IBÁÑEZ SOLER C.E. DEPORUNNERS
123 920 DIEGO RUIZ ROSA BALSARUNNERS
124 916 ALBERT PUNSOLA A.E TALAIA
125 916 JOSEP SANCHEZ MARTIN CLUB EXCTA. UECANOIA
126 914 JOSÉ MANUEL ACEVEDO FERNANDEZ RUNNIG PARC
127 914 FRAN LABELLA SANCHEZ  
128 914 XAVIER RUIZ PATERNA DEPORUNNERS
129 910 JORDI MOGINO I MARTINEZ  
130 910 GABRIEL MARIA MANCILLA SPARTA CUNIT
131 910 ARNAU PALOU FONS 20R20S
132 909 ORIOL BALSELLS RODRÍGUEZ  
133 907 DAVID SÁNCHEZ ORTIZ MASQUEFA TRAIL
134 906 XAVIER ARROYO AZORIN XAVIORI RUNNERS
135 906 MARC CLEMENTE PIÑOL  
136 905 SERGI VIZCAINO ESPORT I NATURA
137 904 PAU ESTEVE ROJANO ESPORTIU PENEDES
138 903 ESTEBAN RETAMAL FERNÁNDEZ STEVEFOXED
139 903 CARLOS TURMO MORENO C.A.CANYELLES
140 901 ARNAU BARDI MILA  
141 901 JORDI ESCOFET MARTÍNEZ CEP
142 901 MARC JARRIL  
143 900 XAVIER DOMENECH FUSTER ESPORTIU PENEDES
144 898 JOSE ROJANO SALGUEIRO  
145 897 DAVID OJEDA ALONSO ACE BOMBERS BARCELONA
146 894 MHAMED ER-REHYMY  
147 893 XAVIER LLUVEROL GEDIA
148 892 JORDI FONTANET PEREZ BONESVALLS TRAIL
149 887 FERNANDO PEREA POVEDANO ANABOLIC WINDOW
150 887 PEDRO CHACÓN ARTO  
151 885 EVARISTO BIGORRA DE SLOOVER AZIMUT
152 884 THILO SCHLIEBENER FONDISTES PENEDES
153 884 ANDRI DIAZ VALVERDE CANICROSS PENEDES
154 882 CARLOS LEÓN MONROY  
155 882 GERARD VIA TROTONDA INDEPENDENT
156 881 JOAN VILELLA BERTRAN INDEPENDENT
157 881 JOAN CARLES CABALLERO DOMÉNECH ATLETES VNG
158 878 OSCAR MORENO RUEDA EVASION
159 876 TONI LARA MURILLO BARRADO TEAM
160 876 ALEIX TORRES DIAZ  
161 876 DAVID ÁLVAREZ GARRIDO  
162 875 JOAN VALLÉS PETIT  
163 874 SERGI CONDIS EDO  
164 873 GORGO GÓNGORA JIMÉNEZ CLUB ESPORTIU DEPORUNNERS
165 873 DAVID NUÑEZ PUJOL CLUB EXCTA. UECANOIA
166 869 MIGUEL ANGEL LEÓN NARANJO ESPORTIU PENEDÈS
167 867 MARK JAMES DOUGAN  
168 862 JESÚS ESCRIBANO GOMEZ DEPORUNNERS
169 863 CRISTIAN RAMON CABELLO GEDIA
170 860 TONI RUIZ CARRIZALEZ  
171 859 SAVÍ UBALS CAZORLA CAI
172 858 LLUÍS TETAS PALAU  
173 855 MANEL MILA ENRIQUE TRIATLO.CAT
174 854 OSCAR FERRANDO MARIMON  
175 854 FRANCESC BENET VILLALPANDO TRAILRUNNER.CAT-CASTELLERS DE
176 851 PEDRO PRIETO MEMBRIVE ROADRUNNERS
177 850 IVAN CARRASQUILLA CREMADES C.D.DEPORUNNERS
178 849 PAULINO LARREA LACASA  
179 849 ABEL GIL MARINA EVASION VILANOVA
180 849 PACO CARREÑO GARCÍA  
181 847 PEP VEGA CAMPS KMS PER AL LUPUS
182 845 JUAN DIEGO LUNA CORBACHO  
183 844 MANOLO VAZQUEZ SALGUERO EVASIÓN RUNNING VILANOVA
184 843 ADRIAN GARCÍA YUSTE EVASION
185 843 PERE CREIXELL MEDIONARUNNING
186 841 JOAN CARLES ARCE PARELLADA CAP
187 838 IVAN LOJO QUINTANA  
188 838 HECTOR REY JURADO  
189 835 BORJA PARRA ALBARES  
190 834 ARNAU CALVET CARNICÉ DEPORUNNERS
191 834 LUISITO AVILA PASTOR RUNNINGTIMECLUB1LOVE
192 832 XAVIER GARRIGA ANDREU MASQUEFA TRAIL
193 832 MARC RUBIO ILLA  
194 832 CARLES OTERO MOLAS  
195 827 PACO CRUZ HIDALGO ROADRUNNERS CALAFELL
196 826 MIQUEL CUSINÉ CARBONELL FALCONS DE VILAFRANCA
197 825 CESAR MARTÍNEZ HERNÁNDEZ  
198 825 FRANCESC MARTÍN MARTÍNEZ  
199 824 ELOI CONTRERAS PARES C.E. DEPORUNNERS
200 821 QUIM LLUVEROL TRILLAS  
201 821 JAUME ROMAGOSA CABÚS  
202 820 JORDI RODRIGUEZ CASTILLO  
203 820 EDUARD NEIRA JORBA  
204 820 XAVIER SOLÉ RAMON C.E. DEPORUNNERS
205 819 PEDRO ALONSO ESTEBAN BLUEATHLETIC
206 815 MARIANO ANDRÉS COSNOWSKI EVASIÓN RUNNING
207 814 XAVIER LOZADA ESPÍ* A.E. TALAIA
208 812 HECTOR HERNANDEZ EDO CORREDORS.CAT
208 812 JUAN CAÑIZARES LINARES EVASIÓN RUNNING
210 809 JOAN ISAAC LLAÓ FERRANDO  
211 809 SERGI RIALP  
212 807 SERGI HERNANDEZ SIMON  
213 803 IGNASI GIL PALACIOS SANSASUA…TOT
214 802 ISMAEL BAREA ROSCO CE PENEDES COSTA DAURADA
215 799 RUBEN GARRE ROLDAN  
216 798 PEDRO CARMONA PÉREZ ROADRUNNERS CALAFELL
217 797 SERGIO SÁNCHEZ RUIZ  
218 796 XAVIER PUJOL PLANS CORCATS
219 795 ALEX CRUZ GONZÁLEZ ATLETISME CALAFELL
220 794 SERGI LÓPEZ OLMEDO  
221 794 GUILLEM CANO AZNAR BUTIRUNNERS
222 794 ALEJANDRO CANO NICOLAU BUTIRUNNERS
223 792 ALBERT CATLLÀ ROVIRA GRUP ROCA RUNNING CLUB
224 789 POL COLOMER LLORENS  
225 788 MANEL MALAVÉ GARCIA CENTRE EXCTA. PENEDES
226 782 JOAN ALCARAZ TORRES  
227 779 EDUARD FIGUEROLA RODRÍGUEZ C.E. DEPORUNNERS
228 776 JOSE REINA CARMONA  
229 774 LLUIS GARCIA LUZON GRUPO ROCA
230 770 GERARDO GÓMEZ DE LA FUENTE  
231 769 RAUL FERREIRO HERNAN C.E.DEPORUNNERS
232 768 DAVID SERRET RODRIGUEZ  
233 760 SIXTO RODRIGO GARCIA  
234 759 MANEL GARRIDO REGADERA BEER RUNNERS
235 758 JAVIER OJUEL SAINZ  
236 756 JOAN CALLEJÓN BOQUERA  
237 756 JOSÉ RODRÍGUEZ FERNÁNDEZ BONESVALLS TRAIL
238 748 JOSE SANDÁ PAZOS RAYO TEAM
239 733 PEDRO MULA RUIZ  
240 732 RAUL MEDINA GALVEZ LES RT BTT
241 730 JORDI LOZADA ESPÍ AE TALAIA
242 728 FRAN CONTRERAS RIQUELME FREE FIGHTERS
243 717 XAVIER VIVES DELCOR DEPORUNNERS
244 726 JORDI PALACIOS ASENSIO  
245 726 JUAN GARCIA GARCIA INDEPENDENT
246 716 STEFAN DE VRIES  
247 708 CARLOS HERNÁNDEZ BAREA  
248 708 FÈLIX MESTRE RIUS 7 GINS
249 706 JOSE MANUEL BELMONTE PEREZ  
250 703 MAËL CARMONA TUGAS ESPORTIU PENEDES
251 699 MANEL CONEJERO DUQUE TRA I MEL
252 693 XAVI CARMONA BORRAS DEPORUNNERS
253 688 OSCAR SAEZ ALBA KARAKOLILLO´S TEAM
254 674 CARLES HUGUET CARMONA  
255 672 IVAN JAVIER CASTRO  
256 671 VICTOR ROMERO GARCIA  
257 671 RUBEN BUSTOS CAZORLA*  
258 670 JORDI JANÉ RAVENTÓS  
259 668 MARCIAL GRANDE ROBLES  
260 666 XAVIER MOTA GUARDIA  
261 662 MIQUEL JUNCOSA POZO AEXTERRARUN
262 662 MARC TURELL I FERREIRO  
263 660 MANEL CEBALLOS VIDAL* ROADRUNNERS
264 659 ANDREU ADELL SEGARRA  
265 649 FRANCESC COMERMA MATEU  
266 634 ALBERT ROVIRA BERNAD  
267 624 LLUIS PUJOL VALLÈS  
268 624 XAVI GUTIERREZ PEREZ-MILÀ C.E.DEPORUNNERS
269 600 NAOUFEL ERRAOUI CALAFELL
270 580 JOEL VALLDOSERA SÁNCHEZ C.E. DEPORUNNERS
271 580 ALBERT FERRER BACARDIT UEC ANOIA
272 565 MARCOS ANTONIO DE GEA VIDAL  
273 560 FRANCESC ROIG AEMDEKP
274 560 ALEIX SELLARÉS GONZALEZ BAGES ESPORTS OUTLET
275 560 SERGIO MONTES MOLINA AC ENDAVANT LES ATXES
276 540 SERGI RODRÍGUEZ MARTOS CLUB ESPORTIU L’ARBOÇ
277 530 DAVID GUARCH CUADRADO RUNNERS BERGADA
278 530 DAVID FRIAS PEREZ VEC
279 530 VICENTE ROMERO PATON MUTUACAT BRAVO TRAIL
280 530 CARLES GRIFÉ SINGLA CAI POPULAR
281 520 DOMENEC VENTURA HOSTA GEDIA
282 520 JORDI PINYOL MASANA FOQUES I PIOLETS
283 520 CARLOS MANTERO MARTINEZ  
284 520 CELS CODINA RAMONJOAN PIA RUNNING
285 510 ALBERT MORA MURCIANO LUCHARETT POR TI PRINCESA
286 510 JORDI REYES ARNABAT GEDIA
287 510 COSME PON PALMA TG SITGES
288 510 CARLOS CASQUET SESMONDE BRAVAS RUNNERS
289 510 GIL LÓPEZ DOMENECH XTRAIL MONTSENY
290 510 JOSEP FERRER VENTURA  
291 500 IVAN ARTIGAS C.E DEPORUNNERS
292 500 DANI BAENA DUSCHOLUX
293 500 MANUEL GALLEGO FERNANDEZ MASQUEFA TRAIL
294 500 JONATHAN VALVERDE CASTAN  
295 500 OSCAR MORILLO ALMENDROS ACE BOMBERS BARCELONA
296 490 JOSÉ MIGUEL LÓPEZ SÁNCHEZ* LR RUNNING
297 490 CARLOS ANTONES POY DEPORUNNERS
298 490 LUCAS SAIED WITTROCK CLUB NATACIÓ SITGES
299 490 PITU RODRÍGUEZ GONZÁLEZ MADTEAM
300 490 JOAN ROSICH LLORACH CLUB EXCTA. UECANOIA
301 490 CARLOS MERLOS GARCÍA ONE LIFE TEAM
302 490 ALEIX CAMPO PÉREZ  
303 480 MATIAS CARANDELL WIDMER DEPORUNNERS
304 480 JORDI GOMEZ VIA CAV
305 480 ORIOL ROCA BOLET* CEP
306 480 PAU MARTÍ COLOM AE TALAIA
307 480 CARLOS GARCÍA GONZÁLEZ ACE BOMBERS BARCELONA
308 480 FRANCESC ROCA BOLET* CAV
309 479 PAU JASANADA MASSANA C.E. DEPORUNNERS
310 478 PAU JASANADA MARTINEZ CE DEPORUNNERS
311 478 JAUME CUSINÉ CEP
312 478 DANIEL BALSA PEREZ CE PENEDES COSTA DAURADA
313 478 DOMINGO GUILLEN MORA CERDANYA PIRINEUS (RUNNAIR)
314 477 EDUARD MIRANDA INDEPENEDENT
315 476 ROGER VIVES FONT CF LA GRANADA
316 475 CARMELO COLACIOS TAÑAN  
317 475 JOSEP MARIA CALAFELL UECANOIA
318 474 RICARD VERGE BERRAR CE PICORNELL
319 474 JORDI BERNAT MELERO  
320 474 JAVIER BERNABE ALIAS C.A.VILADECANS
321 473 SERGIO SALA ALONSO ANABOLIC WINDOW
322 473 DANIEL FORTUÑO HERRERA NILO’S TEAM
323 472 JOAN VARIAS TEAM DECAVI
324 472 XAVIER RAMIREZ GUASCH BARRADO TEAM
325 472 CRISTIAN ARAYA GUTIERREZ IRONWILL BARCELONA
326 472 JORDI MASSANA ARNAN ESPORTIU PENEDES
327 471 CARLOS ALONSO MUÑOZ  
328 471 JOSE VALDERRAMA LEON ORO DI NAPOLI
329 470 PAXI GONZALVO ARAGON  
330 470 JAUME FONT VIRTUS ACE BOMBERS BARCELONA
331 470 EDUARD FORNEGUERA BALDRICH  
332 470 XAVI PÉREZ IBÁÑEZ ESPORTIU PENEDÈS
333 470 JOAN NEBLEZA MIRABENT CLUB ATLETISME CANYELLES
334 470 JOAQUIM AYALA CAMPOS* MSG
335 470 IOSU AURREKOETXEA LOS CANGRIS
336 470 MODEST FERNÉNDEZ LLOPART MIOSTAF
337 470 CARLOS GÁMEZ RUIZ CORREDORS.CAT
338 470 DAVID PARDO VERJANO EVASION VILANOVA
339 469 MARTÍ TORRALLARDONA RAVENTÓS* ÀNIMA D’ESPORTS/ POTA & KM
340 469 ENRIQUE GONZÁLEZ JIMÉNEZ  
341 469 JESÚS ARANDA MARTÍN EVASION VILANOVA
342 469 SANTIAGO SÁNCHEZ ÁRIAS ROADRUNNERS CALAFELL
343 468 MANUEL PLAZA SIERRA IND
344 468 ANTONI PUJADÓ CALVET ESPORTIU PENEDES
345 468 MARC BURÉS LLADÓ CLUB ESCOLA DE TRAIL LAIA DIEZ
346 467 DIDAC VIÑALLONGA SANTFELIU CORRE
347 467 CARLOS HERNANDO ZURO  
348 467 IGNASI FIGUERES  
349 466 EDUARD FARRAN FARRE ASS. EXCTA. URGELL
350 466 UNAI CALAFELL VEGAS OCELLS DEL BAGES
351 465 EZEQUIEL ASENSI SINISI  
352 465 FRAN ROMERO SAEZ BARRADO TEAM
353 465 ALBERT ANGUELA CALVET DEPORUNNERS
354 465 ALEIX TORRENT 2X2 SANTPEDOR
355 465 JORDI ARGENTI MORALI SENDETARIS.CAT
356 465 JORDI LACRUZ AUSIN BLADE RUNNERS
357 465 POL SENABRE  
358 465 CONSTANTIN OPREA  
359 464 JOAN ROS MARTINEZ DIR
360 464 JORDI MIRÓ LÓPEZ C.E.DEPORUNNERS
361 464 POL FREIXEDES CORAL NO
362 464 JOSEP PUJOL RIUS CLUB NATACIÓN IGUALADA
363 463 VICTOR ARTUANDUAGA  
364 463 JUAN JOSE MASGRAU MAIRELES CORRER Y DISFRUTAR
365 463 JORDI AGUSTI CASANOVAS GRUP DE MUNTANYA ST SADURNI
366 463 JAUME CELADA ROURA IRONFRIENDS
367 462 SOUFIANE BEN BRAHIM  
368 462 MARC REYES COLLSEROLA MOUNTAIN RUNNERS
369 462 ISIDORO MAYA AGUDO CN MOLINS
370 462 MANUEL ALCAZAR SALMERON  
371 462 MANEL LAGO VAZQUEZ ÀNIMA D’ESPORTS
372 461 WOUTER MOLEVELT TECNIRUNNER
373 461 TXEMA COLOMER LÓPEZ CLUB ATLÈTIC RUNNING
374 461 ROGER ROCA SAQUERO ESCALFA QUE SURTS
375 461 PAU RAMON MONTANÉ* CURSA DELS COLLS
376 461 ANTONIO AGUT DOMENECH C.A.O.
377 461 ABEL MANCHO RASTRILLA  
378 461 JORDI BRICOLLE SANCHEZ POTA I KMS
379 460 RAÚL MIGUEL FERNANDO VILLAFRANCA DE EBRO
380 460 JOSE LUÍS VERA RIBERA EX RUNNING VIGIA
381 460 DÍDAC SALVADÓ CN VILAFRANCA TRIATLÓ
382 459 ENRIQUE CATALA ALPUENTE C.A.PUÇOL
383 459 AITOR LOPEZ
384 459 ANTONIO ORELLANA  
385 458 MARIO PUERTA LAFUENTE ACE BOMBERS BARCELONA
386 458 RAFAEL LLAMAS URBANO CLUB NATACIÓ SITGES
387 458 LUIS F. GUIRAL FERRER RUNNERS EL VENDRELL
388 458 ADRIAN GAZQUEZ OLIVARES ESPORTIU PENEDES
389 457 SERGIO LOZANO AVILA FILIRUN
390 457 JOAN CARLES IZQUIERDO GUASCH JA3
391 457 JEREMY TORREGROSA  
392 457 CARLES TERUEL CASTELLÓ RUNNAIR
393 456 JACINT OLIVER RAMOS MONBIKER CC
394 455 MIGUEL ANGEL MELERO ENCINAS DUSCHOLUX
395 456 JUAN CAZORLA ESPARTANO
396 456 PERE ALMIRALL CEP
397 456 ALEJANDRO SAAVEDRA MATA  
398 456 DANI LLOPART GARCIA  
399 456 ISAAC SÁNCHEZ DELGADO C.E. PENEDES MARITIM
400 456 TONI ARGELICH CABALLERIA AC77
401 456 IGOR FERNANDEZ BARCELO  
402 455 XAVIER VILES KMS XL LUPUS
403 455 ALBERTO SÁNCHEZ VILLENA  
404 455 JOAN GALIMANY TUBELLA CLUB ATLETISME VILAFRANCA
405 455 ANTONIO CABALLERO CARVAJAL TRIATLÓ.CAT
406 455 ORIOL BORRELL  
407 455 JOAN LATORRE SEGARRA MASQUEFA TRAIL
408 455 DAVID OLLÉ SALA SANSA SUA TOT…
409 454 IÑAKI COLAU ASENSIO MASQUEFA TRAIL
410 454 FELIP ORTEGA GARRIDO CENTRE EXCURSIONISTA PENEDÈS
411 454 YOUNESS EL KARDA  
412 454 OSCAR SUÁREZ GINÉS  
413 454 RENAN MOROCHO SANCHEZ CORRESOLIDARI
414 453 MIKEL DE PRADA GIL UGE BADALONA
415 453 JUAN PEÑA GARCIA  
416 453 OSCAR GARRIDO QUIROS C.E.DEPORUNNERS
417 453 JOSE MANUEL RODRIGUEZ CANDON  
418 453 MANUEL BAREA PEREZ XTERRA
419 453 IVÁN SILVERIO LOMA  
420 453 RAÚL LÓPEZ NIETO GRUP ATLÉTIC TMB
421 453 JORDI BALAGUER LLORENS CORREDORES.CAT
422 452 SIMÓ CASALS JANÉ BUTIRUNNERS
423 452 JOAN AROCA PALMERO INDEPENDENT
424 452 PAU CORAL  
425 452 MARÇAL TORRALLARDONA RAVENTÓS* POTA & KMS
426 452 DAVID BERTRAN AMELL  
427 452 DAVID RAMÓN LLORENTE CLUB NATACIÓ HOSPITALET
428 452 ARNAU MUÑOZ MANCHA CERRR
429 452 URI SIVILL PASCUAL C.E.DEPORUNNERS
430 451 ROBERTO MARTÍN VELAZQUEZ BASF
431 451 CARLES MANCHA MARTÍN INDEPENDENT
432 451 ORIOL PLANS ROSSELL  
433 451 MARCOS ORTEGO PÉREZ ANEM A CÓRRER
434 451 SERGIO GARCIA GONZALEZ* TEAMXXX BLACK MAMBA
435 451 XAVIER ESCORIZA CASTILLO  
436 451 JEPI PLANAS I CASAS LA MUNIA
437 451 JORDI NOGUERAS OLIETE  
438 451 LUISMA ROZAS PIRIS  
439 450 JORDI VIDAL CASAÑAS  
440 450 XAVI ALMELA A.E TALAIA
441 450 JAUME GRAU BORRÀS INDEPENDENT
442 450 IU BENET DURAN CURSA DELS COLLS
443 450 JORDI FARRÉ MONTANÉ ASSOCIACIÓ ESPORTIVA PALLARS
445 450 JOAN GABARRÓ BISBAL PER LLIURE
446 449 MARC PITARCH SALGADO  
447 449 IVAN FERNANDEZ QUESADA  
448 449 PAU ALONSO HENZE GEDIA
449 449 JOAN RIBAS RIBET ALBINYANA RUNNERS OUIEA
450 449 JORDI ALBAREDA  
451 448 JOAN GONZALEZ CASALS  
452 448 JORDI MOGAS  
453 448 JESÚS BARBERÀ MAYDEU C.E ALLIBERADRENALINA
454 448 YASSINE DAALI  
455 448 AHMED KATIR  
456 448 JAVIER CASTELLÓ LLORET RUNNAIR TEAM
457 448 MICHAE JOE ANGLADA GUTIERREZ  
458 447 VICENÇ BONJOCH GENÉ ACE BOMBERS BARCELONA
459 447 SERGIO MARTÍN DÍAZ  
460 447 PAU BERGADÀ PRORUNNERS
461 447 JAKUB STASIUKIEWICZ POLONIA
462 447 OSCAR SAURA MARTINEZ TEAM SAURA
463 447 PERE MASDEU ALMAGRO ROADRUNNERS
464 446 LLUIS CAMPDERROS REYES CREV
465 446 RAÚL MONTORO ACE BOMBERS BARCELONA
466 446 SERGI CARRETERO DE HARO ESPORTISTES.CAT
467 446 ARTURO ELIZALDE MASIÁ  
468 446 FERNAN GOMEZ BERNABE  
469 446 RAIMON PALAU MASANA FONDISTES PENEDÈS
470 446 ERIK CARBONELL GONZALEZ CLUB ATLETISME VILAFRANCA
471 445 DAVID JUNYENT ALMIRALL JORBA RUNNER – AEMDEKP
472 444 JOSEP SÁNCHEZ MARÍN CLUB EXCTA. UECANOIA
473 444 JORDI GUAPO SANCHEZ  
474 444 JORDI RIBAS FENT AMICS
475 444 XAVIER PLASENCIA FIGUEROA  
476 444 JORDI BENACH  
477 444 JOSEP PONT MORROS ORO DI NAPOLI
478 444 XAVI PERDIGUER ROVIRA CAI TRIATLO
479 443 KENNETH POMENTA  
480 443 JAUME MORATO GEDIA
481 443 XAVI-MIRU SÀNCHEZ PÉREZ  
482 443 CHRISTIAN GARRETA HERRERO  
483 443 XAVIER GASULL CONESA TRAIL PUTXET
484 443 ARCADI ESCURSELL PERIS  
485 443 RICARD RIBERA ALMOGAVERS
486 442 JORDI ROVIRA +3000!!
487 442 MOHAMED AIZZAT  
488 442 ROGER FONT PASAMON  
489 442 ALEIX CARBONELL GARCIA* CAI TRIATLO
490 442 UNAI GIMENO GUINART  
491 442 JERÓNIMO VIEITEZ HERNANDEZ  
492 442 ESTEVE PI ROS FONDISTES PENEDES
493 441 MARC LOPEZ CHACON  
494 441 CARLOS BARRO LABRADOR CALAFELL
495 441 MARTÍ BALLESTER BOSCH CENTRE EXCURSIONISTA DEL PENEDES
497 441 DAVID MARTINEZ MARTINEZ CLUB NATACIÓ SITGES
498 441 SERGI BONHOME JORDANA FLOWER POWER RUN A TOPE
499 441 ONNO DE BOER FUSION TEAM NL
500 441 ALFREDO VALDIVIELSO ROMERO RUNNERS EL VENDRELL
501 441 JORDI SANT MIQUEL FORTEA  
502 440 JOAN BALLESTER CENTRE EXCURSIONISTA DEL PENEDÈS
503 440 ALVARO GALINDO MARTINEZ AE TALAIA
504 440 CARLOS LÓPEZ MESA RUNNERS EL VENDRELL
505 440 JORDI ALSINA APARICIO TRANSTRIATLON
506 440 DANI GRADOS MARTINEZ CLUB EXCTA. UECANOIA
507 440 IKER ARAGON GUAJARDO GEDIA
508 440 JOSE MARIA FERRER GIRON RUNTRAIL PENEDES
509 440 JORGE MATO CARVAJAL C.E.DEPORUNNERS
510 440 JAVIER CILLA GARCIA  
511 439 JOAN DOMENECH VIDAL  
512 439 JORGE DOMINGUEZ CANTALEJO GEDIA
513 439 JOAN MANUEL DIAZ GOMEZ  
514 439 ALBERT TORRENTS GONZALEZ +3000!!
515 439 MARC CARBONELL GARCIA* TG SITGES
516 439 JAVIER SÁNCHEZ SILES  
517 439 BLAI VERA ALEMANY  
518 438 ENRIQUE CANTÓN ALBARRAL  
519 438 ALEX FERNANDEZ CANO  
520 438 LLUÍS QUERO BATALLA  
521 438 JORDI GIRONA GEDIA
522 438 JOSEP FERNÀNDEZ SASTRE A.E. TALAIA
523 438 JOSEP MANEL DE LA TORRE GUILLAMON CORRICOLLANO
524 438 SERGIO RIQUELME ROIG CORRESOLIDARIS
525 437 JORGE DE LUQUE ALVAREZ  
526 437 ALEIX GARCÍA VILCHEZ  
527 437 MIGUEL VACARES ROYO  
528 437 ORIOL TORRENTS  
529 437 DANI PALACIOS ALCARAZ  
530 437 FRANCESC LORENTE JIMENEZ TRAINING TRAIL TEAM SABADELL
531 437 DAVID CARDONE  
532 436 PEDRO PRIETO ROADRUNNERS CALAFELL
533 436 FRANCESC MARTINELL URGELL  
534 436 LUIS EDUARDO LOZANO POLLINO C.E. DEPORUNNERS
535 436 MANEL JEREZ GARCIA BEER RUNNERS
536 436 RAMON GÜELL CAMPRUBÍ CORREM PER LA TERRA
537 436 PETER GEELMUYDEN MAGNUS  
538 436 ALBERT RICART LÓPEZ CAN PUÇA TEAM
539 436 PEP SOLA SOLIS JORBARUNNERS
540 436 ANTONI SERRANO OLIVAN CENTRE EXC. PENEDES
541 435 MARIO CORDOBA BORRAS  
542 435 JAVI VILLATORO MARTINEZ JORBAY
543 435 RAFA GÓMEZ VELEZ VO2
544 435 RAFA MORALES CLOP  
545 435 PERE MARSE VIDAL CLUB EXCTA. UECANOIA
546 435 ALEJANDRO VILCHES DEL CASTILLO  
547 435 MARCOS PUNSA PALLARES IXCOR
548 434 JAVIER DE LEON CBT
549 434 DAVID LINARES AGUILAR CE DEPORUNNERS
550 434 JOAQUÍN GONZÁLEZ LÓPEZ+ ERISTE TEAM
551 434 FERNANDO MARTÍNEZ ESCUDERO*  
552 434 FRANCESC MONDEJAR MARTIN AW
553 434 JOSÉ RAMON SÁNCHEZ MUÑOZ A TOPE
554 434 JOSEP FONT ALBET INDEPENDIENTE
555 434 JULIEN SAPIEN  
556 434 JUDIT TORT TARRÉS CLUB EXCTA. UECANOIA
557 434 DANIEL ZALBA ESTRADA TG TRIATLO SITGES
558 433 JORDI GODOY BONET TMB
559 433 GUISLA TUBAU CAMPUZANO C.E. DEPORUNNERS
560 433 IGNASI MORERAS COSTA  
561 433 JOSEP AMELL GUELL FONDISTES PENEDES
562 433 DELFÍ LÓPEZ SASTRE LES CABANYES
563 433 ALBERT GARCIA NADAL MEEEEEL RUNNING
564 433 PEDRO IÑAKI GONZÁLEZ TORRES  
565 433 LLORENÇ MADORRAN BEZARES  
566 432 JON BORREGO LLEBARIA  
567 432 FRANCESC VILLALONGA  
568 432 JUANP MORENO GOMEZ  
569 432 ESTEBAN MORA LUCEA  
570 432 JONATHAN QUESADA GARRIDO TRANSTRIATLON
571        
572 432 STEVEN GNAGNI CE DEPORUNNERS
573 432 SERGI FUERTES GASULL ACE BOMBERS BARCELONA
574 432 JOAQUIM GARCIA OMAR  
575 431 ANGEL TORNER CELDA  
576 431 IVAN LOPEZ SOCIATS CANICROSS PENEDES
577 431 KIKE FERNÁNDEZ MERI INDEPENDENT
578 431 QUIM MIRALDA SELLARÉS CLUB VETERANS FUTBOL GUARDIOLA
579 431 ALBERTO ROMÁN RODRIGUEZ  
580 431 ORIOL JORBA NATACIO RUBI
581 431 ADAMIAN ROVIRA RODRIGUEZ NATURA RUNNING
582 430 DAMIÀ FERRANDO MIRÓ  
583 430 FRAN DE LA CRUZ LOPEZ  
584 430 JOAN RIUS ROMÁN* C.A. VILADECANS
585 430 OMAR ABID  
586 430 TON CARRERAS CANET KAIZEN RUNNING
587 430 RAMÓN PARAISO GALLARDO ATLETI
588 429 JUANAN CAMPOS CALAFELL
589 429 JORDI PONS BRUGERA ESCALFA KE SURTS
590 429 FLORENTIN RADU FONDISTES PENEDÉS
591 429 SERGIO MIGUÉLEZ MARTÍNEZ  
592 429 JAVI MARTÍNEZ PADILLA C A VILADECANS
593 429 XAVIER IBARZO CALVET ST. CRISTOFOL RUNNERS
594 429 SALVADOR MESEGUE VALERO WHITE ROCKS
595 429 OSCAR MARTIN SANTACATARINA CLUB ESPORTIU TRAIL LAIA DIEZ
596 428 JOSÉ ANTONIO VALENZUELA ORTIZ  
597 428 JORDI SEGARRA JULIÀ LA FABRICA DEL CARTUCHO
598 428 JORDI FERNANDEZ IRONWILL BARCELONA
599 428 JOSEP REBULL BARRERA  
600 428 RAIMON MORATO RIERA ASS. ESPORTIVA DIEDRE
601 428 TXUS OLIVA FONT UECANOIA
602 428 JAVIER GARCÍA GEDIA
603 428 FRAN CHANZÁ NAVARRO  
604 428 MANEL CABRERA QUINTANS MANOU
605 427 CARLES MARRUGAT ESCOFET  
606 427 PERE LUCIO SUBIRACHS NO
607 427 ISMAEL GARCIA SOLÉ  
608 427 EMMANUEL BILLOT  
609 427 JORDI GATELL CORCATS
610 427 BRAHIM EL HAMIDY  
611 427 XAVIER PLANAS ORTEGA  
612 427 IVÁN CLARÓS SCHEFLE CARPE DIEM
613 427 OSCAR GREDIAGA LUCHARETT POR TI PRINCESA
614 426 JAVIER LÓPEZ LÓPEZ  
615 426 MARTÍN LOPEZ  
616 426 PERE BAQUES RAFOLS  
617 425 ABDELALI EL ATTAR YALAOUI GEDIA
618 425 POL BENEDI RIUS  
619 425 JOSEP SAUMELL I CASTELLVI CLUB ATLETISME VILAFRANCA
620 425 EUDALD CODINA ALCALDE GG
621 425 IGNASI SUCH SAFARUNXU
622 425 MARCOS OREJUELA  
623 425 DANIEL DURAN YANES  
624 425 JOSEP MOYA MATAS  
625 425 VICENÇ SOLÉ SÁNCHEZ ADÉU ESPANYA
626 425 ADRIAN CRUCES ARCOS  
627 424 RAFEL SAURI ROMERO  
628 424 XAVI DE BUSTOS MAÑÉ PEDALA.CAT
629 424 JAVIER PEREZ CAPILLA  
630 424 CARLOS LÓPEZ DORADO  
631 424 SERGI RETAMAL ROVIRA +3000!!
632 424 JOSE EVELIO MARTINEZ SAIZ NO
633 424 JOSE CARLOS GARCÍA HERNÁNDEZ  
634 424 SERGI SERRAMIA ROSELL  
635 424 JOSEP ROCA BLUEATHLETIC
636 423 POL FREIXEDES GARCIA  
637 423 NIL VENTOSA 7GINS
638 423 RAEF MONDER C.E.DEPORUNNERS
639 423 JOSÉ ANTONIO FERNÁNDEZ MÁRQUEZ CLUB ATLETISME ABRERA
640 423 JAIME HERNÁNDEZ FERNÁNDEZ* ROADRUNNERS CALAFELL
641 423 FREDERIC FARRERAS AE TALAIA
642 422 JORDI ALBIOL ARASA  
643 422 JULIÁN LANCHO TORBELLINO  
644 422 JOSÉ VICENTE ROYO COLL FILIRUN
645 422 DAVID DOBLAS RUBIO  
646 422 MAGÍ LLENAS DÍAZ  
647 422 MARC PÉREZ DALMAU  
648 422 IVAN JIMÉNEZ CAVALLÉ  
849 422 MIGUEL ÁNGEL DEL RIO MARTOS CLUB ESPORTIU L ARBOÇ
650 422 MIQUEL GARCIA CESPEDES SAFARUNXU
651 422 JORDI PESARRODONA ROCHES  
652 421 JOSEP POL CASANY DOMÈNECH  
653 421 VICTOR ROMANO RODRIGUEZ CLUB CERDANYA PIRINEUS
654 421 JAUME MATAA BAÑOS  
655 421 RAY BARTOLOME GUZMAN  
656 421 ARIEL CANO KAIZEN RUNNING
657 421 JAVIER QUERO OJEDA SUNDAYRUNNERS
658 421 CRISTÓBAL MARTÍNEZ MORO EL TIET I EL NEBOT
659 421 JOAN LUQUE LUQUE FONDISTES PENEDES
660 420 SOREN ASIER CM SIGUEME
661 420 ANGEL FERNANDEZ CUPULA RUNNING
662 420 JAVIER BORNAS BAJO  
663 420 YASSINE BAABALI  
664 420 PABLO URRUTIA ROYO FABRICA DEL CARTUCHO
665 419 LUIS MIGUEL RODRIGUEZ GUILLEN NO
666 419 SANTI PLA SANGLAS  
667 419 RICARD FARRE PEREZ  
668 419 ANGEL BOVER GALLARDO CENTRE EXCURSIONISTA PENEDÈS
669 419 PAU HORMIGOS DIAZ T2 MONJOS
670 419 ALEJANDRO BAZIN MONTES CLUB FILIRUN
671 419 JOAQUIN NOGALES MARTÍNEZ LA CUPULA RUNNING
672 418 ENRIC CASELLAS MASANA  
673 418 JOAQUÍN MARTÍNEZ ANDREU FILIRUN
674 418 ANTON BUTI GARCIA DEPORUNNERS
675 418 DANIEL GUTIERREZ GORDILLO GEDIA
676 418 JOSE PÉREZ PÉREZ LR RUNNING
677 418 ENRIC BELTRAN MARTELES BEERRUNNING MEDIONA
678 418 DANIEL BERTRAN CARBONELL GELTRUNNERS
679 418 LLUIS ROVIRA PUIG C.E. DEPORUNNERS
680 418 ANTONI BONDIA FABREGAT FENT AMICS
681 418 MUTI MARTIC GEYLA VME GNUY
682 417 FRANCISCO RUIZ MUÑOZ  
683 417 FRANK CAZORLA MUÑOZ  
684 417 MANEL ESPEJO LAGUNA CLUB ATLETES VNG
685 417 ANTONI SERRANO BOLET INDEPENDENT
686 417 JUAN JIMENEZ ROLDÁN* FONDISTES PENEDES
687 417 JAUME BERTRAN SOLER FONDISTES PENEDES
688 417 PERE ARNAU RALLO ALBINYANA RUNNERS OUIEA
689 417 JOSÉ MARIA CSTAÑO ORTIZ  
690 417 JOSE ANTONIO VERA VIVANCOS  
691 416 MANEL PUERTAS INSA TROTE-EXTREM
692 416 GIORGIO SERAFINI  
693 416 GERARD MITJANS COLS  
694 416 FELIX GARCIA  
695 416 JOAN COLL MARTÍ  
696 416 VALENTÍN MIQUEL PIÑOL C.E.TRAIL TARRACO
697 416 LEO VIÑAS NIETO FILIRUN
698 416 JOSEP SANABRA RICART CE DEPORUNNERS
699 416 ÀLEX JIMÉNEZ LUQUE KORRETONENCS
700 415 JAVIER NAVALES JIMÉNEZ DEPORUNNERS
701 415 JOAN MILA I HUGUET CENTRE EXCTA. DEL PENEDÈS
702 415 ALESANDRO VERZOLA  
703 415 DAVID NOLLA MARTINEZ  
704 415 JORDI GONZÁLEZ SUÑÉ CLUB TRIATLHO VILARENC AQUA CALAFEL
705 415 BARTOLOME MARTÍNEZ ROMAN  
706 415 JORDI HARO ALSEDÀ  
707 415 ALBERT GIMÓ CONTRERAS  
708 414 JOSE FERRETE ROMAN CORRESOLIDARIS
709 414 CARLES GOMEZ SANCHEZ CAP
710 414 ERIC RAVENTÓS PIÑOL  
711 414 DAVID FERNÁNDEZ MORAN  
712 414 RAUL PELAEZ BAUDET INDEPENDENT
713 414 JORDI SANTAMARIA SOLE  
714 414 NARCIS MUNNE GUIRAO SELCAT
715 414 ERNEST RIBA LOPEZ  
716 414 JORGE RODRIGUEZ NEIRA  
717 414 ROGER MUNNÉ NO
718 413 ORIOL GUARCH FONTANALS  
719 413 JOSE PASCUAL CUERVO LA ROTONDA RUNNERS
720 413 MARC SADURNÍ PARERA AUTÒNOM
721 413 XAVI LOPEZ MULET*  
722 413 SERGI VERGE RUBIO  
723 413 MIGUEL RAMÓN MASIP MASIP C.A.GAVÀ
724 412 NESTOR GOMEZ ATLETISME GAVA
725 412 DAVID PELAEZ  
726 412 SALVA PASTOR VERGES  
727 412 DAVID DOLZ FERRIZ* DEPORUNNERS
728 412 ROGER ROVIRA BENACH  
729 412 SERGIO ESPUÑA GÓMEZ CLUB ATLETISME OLESA
730 412 ERIK ARCOS FRANCO  
731 412 JOSEP MARIA FOLCH RUIZ MARXICA NORDICA EL VENDRELL
732 411 JOAN GARCIA GILABERT  
733 411 NIL TORRES GALIMANY ELS MILLORS
734 411 MARCELLO PERES C.A. RUNNING
735 411 LALO MARTÍNEZ FERNÁNDEZ  
736 411 DAVID SANTIAGO GALVAN CORRESOLIDARIS
737 410 RAMON SURIOL GUASCH ZOO DE EN PITUS
738 410 MIGUEL FISAC FUENTES  
739 410 SERGIO ARAGON FLORES FILIRUN
740 410 ORIOL PLANS PONSA  
741 410 PERE GALIMANY BAGES FONT-RUBÍ
742 410 MARC GINOVART VEGA  
743 410 ANTONIO VILLARROYA MARTINEZ  
744 410 NICOLÁS RODRIGUEZ PAJARRANERS
745 410 CARLES PARERA  
746 409 JOAN MIQUEL MESTRE JANÉ LA LIRA VENDRELLENCA
747 409 VICTOR GUTIERREZ GOMEZ CLUB ATLETIC RUNNING
748 409 JOSÉ MANUEL RAMÓN SÁNCHEZ CLUB ESPORTIU L’ARBOC
749 409 JOSE MESTRES ESPINOSA  
750 409 GABI GUAL PONS 4000 PEUS COLLBATO
751 409 SANTI SANZ  
752 409 EUDALD IMBERNON  
753 408 ALEX HIDALGO GARCIA OPERACIÓN BIKINI EXTREM
754 408 ASTOLFO RINCÓN VILLALOBOS  
755 408 PIERRE THIBAUDEAU SIN CLUB
756 408 JESÚS HERNÁNDEZ FERNÁNDEZ*  
757 408 JAUME FARRÉS COBETA CAI POPULAR
758 408 PAU RIBAS VENDRELL  
759 407 XAVIER MATEU ESQUERDA  
760 407 MIQUEL TUTUSAUS RAMON CAV
761 407 CARLOS PASCUAL GARCÍA TIULA RUNNERS
762 407 XAVI ARIAS MK
763 407 JOSEP SANGÜESA ROIG  
764 407 JORDI GARCIA CASASL  
765 407 FRANCISCO JAVIER FUENTES HIDALGO  
766 407 JULEN VALVERDE CLUB ATLÈTIC RUNNING
767 407 ALBERT MIRET FONTELLES EVASION VILANOVA
768 407 XAVIER SÁENZ DE BURUAGA SAELICES  
769 406 JOSEP GALLART OLIVÉ  
770 406 DAVID ROMERO  
771 406 MANEL DOLZ FERRIZ* ERISTE TEAM
772 406 DOMIN CAÑIZARES RODRIGUEZ  
773 406 PEP TORRAS MAS CAI TRIATLÓ
774 406 ALBERT MASIP  
775 406 OTMAN CHARCKOURI  
776 406 JUAN MIGUEL VARGAS GUERRERO AIGÜES DE BARCELONA
777 405 GORDON HOPKINS  
778 405 XAVIER MADERO RIBERA  
779 405 ALBERTO MERINO PALOMAR CE COR CASTELLDEFELS RUNNERS
780 405 XAVIER MARTI MIGUEL  
781 405 JOSEP MEDINA VILA LA LIRA VENDRELLENCA
782 404 RODRIGO PÉREZ ECHEVERRÍA CT. ESPORTRISSIM
783 404 ARNAU MARTÍNEZ MERCADÉ  
784 404 MARC PUJADAS RODRÍGUEZ  
785 404 XAVI CASTANY GONZÁLEZ  
786 403 CHRISTIAN PUERTAS RODRÍGUEZ  
787 403 ARNAU GRANADOS FISIOMONASTERIO
788 403 XAVIER NOBAU RUIZ CAP
789 403 CÉSAR NAVARRO CORRAL  
790 403 MARC CAMACHO LARA RUNNERS SLOW MOTION
791 402 JESÚS CANO MARTINEZ  
792 402 DAVID GONZÀLEZ PASCUAL  
793 402 MANEL BAS PARERA CORREDORS.CAT
794 401 CARLES GONZÁLEZ LÓPEZ* ERISTE TEAM
795 401 JAUME ALIMANY MORENO  
796 401 FRANCESC MARTINEZ GOMILA CORRESOLIDARIS
797 400 JOSE MARIA SENENT BLANCO  
798 400 PAU CASTELLFORT  
799 400 QUIM MARTINEZ VÁZQUEZ  
800 399 RICARDO MARTINEZ YOCCA  
801 399 MIGUEL ANGEL GARCIA POZUELO  
802 399 CESC GALLARDO RODRÍGUEZ BARRADO TEAM
803 399 ANDREU GIL DELGADO CLUB ATLETISME VILAFRANCA
804 399 CARLOS SORIANO ÁLVAREZ  
805 399 FERNANDO ZURITA VIDAL C.A.RUNNING
806 399 IVAN SOLÉ FABREGAT  
807 398 FRANCESC CASAS MESTRES CAMINAIRES
808 398 CARLOS VALENTIN CENTRE EXC. DE CATALUNYA
809 398 EDGAR GIL GIL MARTÍNEZ C.E. DEPORUNNERS
810 398 SALVA QUINTERO GUERRA BARRADO TEAM
811 398 OSCAR PELEGRI MUÑIZ INDEPENDENT
812 398 ANDRÉS GIL CAÑAMERO RUNNERS SLOW MOTION
813 397 JOAN RUIZ BADELL RUNNERS SLOW MOTION
814 397 GUILLEM MONTERO CORIA  
815 397 SEBASTIEN HOPPENOT  
816 397 XAVIER MESTRES  
817 397 OSCAR FONTANALS NAVARRO  
818 397 MOHAMED OUCHENIR NO
819 396 FERRAN FERRER CANO  
820 396 JOSEP ANTON BOADA CASAS INDEPENDENT
821 396 JORDI MASANA CARBONELL FARRUS TEAM
822 396 DAVID MARTÍNEZ RECIO COLLARITO’S TEAM
823 395 SEGUNDO OMERO NIACHIMBA GUARACA  
824 395 CARLES MARTIN ISERN  
825 395 DANIEL PASTOR NAVARRO ROADRUNNERS CALAFELL
826 394 JOSE LUIS BORREGO OTERO  
827 394 SERGIO CANTERO DEL CASTILLO  
828 394 MARC ALBIÑANA SOLER GRUP ROCA RUNNING TEAM
829 394 MIQUEL MAYANS FONT  
830 394 LLUIS LLAURADÓ VALBUENA KORRETONENCS
831 393 PEDRO CHACÓN LORENTE C.E. DEPORUNNERS
832 393 ALFONS GUTIERREZ GARCIA  
833 393 RAFAEL PASTOR HERMOSILLA  
834 392 MIQUEL TRAVÉ FORNS  
835 392 ALBERTO CRUZ PERIBAÑEZ LAIANICOVICTORMARIA
836 392 JUAN ÁLVAREZ FERNÁNDEZ FARRU-EZ
837 392 IGOR PEREA FLORES TRANSTRIATLON
838 392 NICOLÁS DE ARESPACOCHAGA SANTIAGO  
839 391 JONATAN HIDALGO RODRIGUEZ PRORUNNERS BCN
840 391 JORDI VILLANUEVA CALVET  
841 391 JUAN CARLOS PEREA FERNANDEZ TRANSTRIATLO
842 391 MANEL SERRA GRCIA  
843 391 IGOR ORBEGOZO ROADRUNNERS
844 391 RICARD MONTANÉ BONILLA ZOO D’EN PITUS
845 390 JULIO BARÓN TARRASO  
846 390 RAMON ORTI MOLINER  
847 390 XAVI BOABÉN CASTRO  
848 390 JOAQUIM FITA JUNYENT INDEPENDENT
849 390 CRISTIAN ANDRÉS SALAZAR FLOREZ SIN EQUIPO
850 389 JOSÉ LUÍS BERMÚDEZ SÁNCHEZ  
851 389 FRANCISCO RODRIGUEZ ALCALDE  
852 389 SALVADOR MORENO MORENO UEC BAGÀ
853 388 AYMANE EL JABALY  
854 388 ALEX GIRÓ  
855 388 JOAN LOPEZ MULET*  
856 388 JOAQUÍN RUDA GAZCÓN  
857 387 XAVIER BALLESTER CEP PENEDES
858 387 VICTOR MARTINEZ MASSIP CLUB TENNIS ESPARREGUERA
859 387 MARC TOMÀS TORRES BLADE RUNNERS
860 387 RAMON LLORENS SAUCH  
861 387 ANTONIO LLOPIS  
862 387 EDU SANZ CLAR  
863 387 DIEGO SEGURA CASTAÑEDA  
864 387 CARLES ANSON MASSICH  
865 386 FRANCISCO JIMENEZ ROLDÁN*  
866 386 DAVID DIAZ PUIG  
867 386 ROGER SOLER BOU CLUB EXC. UECANOIA
868 386 JOSEP FREIXES  
869 385 JOSEP MARIA TILLO BAGES C. A. GAVA
870 385 MIQUEL CUARTERO ARCHS  
871 385 EZEQUIEL BATALLA INSENSER  
872 385 SERGI BONET BADIA  
873 385 JOEL ALBEA CASTELL  
874 384 ALFREDO FERNANDEZ  
875 384 JOSE ANTONIO TRIVIÑO OLIVA KEPASA TIU TEAM
876 384 KEVIN HURTADO  
877 384 FRANCISCO ORTEGA MORENO C. A. GAVA
878 383 MIGUEL ANGEL REYES DIAZ ATHLETICBLUE
879 383 JAUME BONASTRE AMBLÀS  
880 383 ROGER PÉREZ PARERA  
881 382 GUIFRÉ MARTÍ VALDEMORO  
882 382 ÁLEX RODRIGO LÓPEZ STRAVINTERS
883 381 FCO FERNNDO MARTÍNEZ BADIA CORRESOLIDARIS
884 381 MANEL MOLINA MARIN PRAT TRIATLÓ 1994
885 381 DAVID ROVIRA C.E. DEPORUNNERS
886 381 XAVIER HERRAN NAVARRO  
887 380 JOSEP RAMON ALABART MARCH AE COTA 705
888 380 ANTONIO CAZALILLA MORENO RUNRUNEANDO
889 380 CRISTIAN IGLESIAS PEREZ COYOTES BIKE CUBELLES
890 380 JOSÉ PRATS FERRÉ  
891 379 EDUARD ESCLASANS JUNYENT AI SI!
892 379 IMAD MEHJOUBI  
893 379 ALEIX GOMEZ SUBARROCA  
894 379 NICOLAU IMBERNON  
895 378 ANDREU IMBERNON  
896 378 MOHAMED SADEEK  
897 378 KENNETH HINDLE  
898 378 XAVIER FARRE VIVES SPARTANS NORTH BONAVISTA
899 377 TOMAS CACHINERO TAMAYO  
900 377 ANTONIO RIVAS GIL CEP
901 377 JOSE ANTONIO SEVILLA NOTARIO CORRESOLIDARI
902 376 ANDRES SABIO CORRESOLIDARIS
903 376 SERGI LANAU I CASTELLVÍ  
904 376 JUANMA LOPEZ CORRESOLIDARIS
905 376 CARLOS GRANDE  
906 376 JUAN CARLOS GAVILÁN GARCÍA EVASION RUNNING VILANOVA
907 375 MARTIN HAUGE 20R20S
908 375 GUILLEM OCHOA VALLET  
909 375 ANTOINE  
910 375 MATIAS PERIN CABREO DAIMAT
911 375 JAVIER SANTIAGO TROYANO CORRESOLIDARIS
912 374 MARIO SANTIAGO GALVAN  
913 374 JUAN ANTONIO GALAN SPARTACUNIT
914 374 SERGIO VEGA JIMENEZ  
915 374 JORGE PIQUER GARCIA MEDIÁTIC@S RUNNINF LEÓN
916 373 JOSEP SANCHEZ U.E.C.ANOIA
917 373 ABDELATIF ABOOUTOOFIL  
918 373 JAMES HAIGH  
919 372 JORDI RASCADO RODAS  
920 372 CARLOS ALFARO ESPARCH  
921 372 DAVID MARTÍNEZ ESCUDERO*  
922 372 JORGE GARCIA CRUZ  
923 372 ALEX RIBAS MONTOLIU ROADRUNNERS
924 371 XAVIER FERNÁNDEZ DOMÍNGUEZ  
925 371 JOSÉ GÁZQUEZ MARTÍNEZ  
926 370 SANTI URÍA PAJARANERS
927 370 JOSE MANUEL MORENO LARIOS C.E. DEPORUNNERS
928 370 OSCAR VENTOSA VICENTE  
929 370 JOAN MORATÓ TORRENTS INDEPENDEN
930 369 ISIDRO FERNANDEZ SILVA  
931 369 ALEIX SÁNCHEZ RUFÍ  
932 369 OUSSAMA BOHSINI  
933 369 DANIEL OLIVARES PIQUERAS  
934 369 RICARD SENDROS VINYES CALAFELL
935 369 ABELARDO ALMECIJA RUNNERS CIUTAT DE VALENCIA
936 368 DANIEL CATALA BOTELLA CORRESOLIDARI
937 368 XAVIER FONT GARULO  
938 368 ALVARO SÁNCHEZ LÓPEZ  
939 368 SANTI ESTEVE VENTURA  
940 368 ÁNGEL CORTES LOPEZ KAIZEN RUNNING
941 367 FRANCISCO JAVIER ARCE ADRIAN  
942 367 PEDRO COBO ROMERO  
943 367 ANDREU AMAYA BARBE TRIATLO.CAT
944 367 KARIM BANJIMHAR  
945 367 ALEX ALVAREZ MARTINEZ  
946 366 XAVI MARTÍNEZ  
947 366 PABLO GÓMEZ ÁGUILA  
948 365 IVAN CAROL VENDRELL DESMUNTAMARGES NAVÀS
949 365 PAU GARCÍA NOGUEIRA FILIRUN
950 365 JORDI VALLÈS FONT RUNNERS ESPANYOL
951 365 JOAN VOLTÀ MARTORELL  
952 364 JAVIER CHAMORRO VEGA  
953 364 PAU CANYAMERES GIMÉNEZ ROADRUNNERS
954 364 JAUME RAVENTÓS JANÉ  
955 364 SAMUEL BENITO DE LA ENCARNACION CLUB NATACIÓN IGUALADA
956 363 JOSEP ALVIRA BORRÀS  
957 363 CARLES VELASCO ABAD INDEPENDENT
958 363 MANEL SUBIRANA SARDA INDEPENDENT
959 363 JORDI PUCHE SOLER  
960 362 IVAN MATA  
961 362 NASSER ACHOUKHY  
962 361 ANGEL GALLEGO CARRERA INDEPENDENT
963 361 EMMANUEL PEREZ  
964 361 LLUÍS BARA CASAS ACE BOMBERS BARCELONA
965 360 SERVILIANO RAMÍREZ GARCÍA EL TIET I EL NEBOT
966 360 MARC CARASA CARDUS  
967 359 LACHEN LACHEN  
968 359 BORJA GAREA VAQUERO MINDUNDIS TEAM
969 359 CARLOS HERRERA TELLO  
970 358 FRANCISCO CUENCA TORRECILLA C.A.VILADECANS
971 358 JAUME MARTÍNEZ LUENGO  
972 357 LEOPOLDO SILVA BARRIENTOS ROADRUNNERS CALAFELL
973 357 MIQUEL MARTINEZ VAN DER VALK RUN4US
974 357 DOMINGO LAPREA SÁNCHEZ PIC DEL VENT
975 356 ALBERT DUAIGÜES INDEPE
976 356 XAVI SANCHEZ PONS*  
977 356 CHEMA TORRES KORRE KE TE PILLO
978 356 MARC CEBALLOS VIDAL*  
979 355 FRANXESCO ROJAS MARTOS  
980 355 WIM VAN DEN NEST ATLETESVNG.ORG
981 355 XAVI CABRERA MARTINEZ CLUB ATLETISME BÈRNIA
982 355 ORIOL PELLICER PLASA INDVRAINS
983 355 ROGER FORNOS SABATÉ CORREM PER LA TERRA
984 354 MIQUEL ANGEL CARRETO LOPEZ INDEPENDENT
985 353 JULIÀ BATET SALA  
986 353 DAVID SÁNCHEZ PABLO SEAT RUNNERS
987 353 JUAN ANTONIO GONZÁLEZ GARRIDO  
988 352 SERGI BERNAL TEJIDO BEER RUNNERS CCC
989 352 TONI SÁNCHEZ MARTÍNEZ  
990 352 LIA MARRUGAT TORRALLARDONA CAV
991 352 EDU MARULL  
992 351 DANI LUCAS LOPEZ  
993 351 JUAN PEDRO OLAYO CORRESOLIDARIS
994 350 SERGIO PASCUAL HUESO CLUB ESPORTIU MEDITERRANI
995 350 ION ARBELAIZ IZA  
996 350 BERTRAND TRAPIED  
997 349 HÉCTOR MARTÍNEZ CLUB TENNIS ESPARREGUERA
998 349 FERRAN ARIZA GARCIA C.E. MADTEAM
999 349 PEDRO RAMOS ALBARRAL  
1000 348 DAVID VIA SEGURA FENTVIA
1001 348 JAVIER HORNILLOS PALOMINO NO
1002 348 CARLES AYATS RIUS  
1003 347 MARTÍ DURO DUARTE  
1004 347 KILIAN HUNT BORRÀS  
1005 347 JORDI LIRIA ROMERO KORRETONENCS
1006 347 CESC CIVIT  
1007 346 DIEGO PADILLA SORIANO CLUB TRIATLO BADIA
1008 346 LLUÍS ESTEBAN CASTANERA  
1009 346 JOSEP JANÉ I GESÉ C.A. ATLETESVNG
1010 345 JOSEP VALLDOSERA CORAL C.E. DEPORUNNERS
1011 345 JOSEP MARIA PRIETO CABRERIZO  
1012 345 DANIEL CÁRDENAS POLONIO*  
1013 344 IVÁN CÁRDENAS POLONIO+  
1014 344 MIQUEL COMPTE I URPÍ APRENENT DEL MESTRE TURDIU
1015 344 JOSEP DEVESA PÉREZ  
1016 344 JUANJO RAMALLO FERNANDEZ  
1017 343 JAVIER CARDENAS DE SANTOS  
1018 343 XAVI MARIN ALONSO AT FLORESTA
1019 342 ALEX RIBAS MONTOLIU ROADRUNNERS CALAFELL
1020 342 EDUARD HUERTAS RIVERA IRONBIKERS
1021 341 CARLOS SEGURA MORALES CLUB ESPORTIU L’ARBOÇ
1022 341 Jordi Altès I Cabré SORRAMOLLS
1023 340 Carles Chueca Alba  
1024 340 CARMEL BONET RIBELLES LO QUE QUEDA DE TRACTÒRIA
1025 339 FRANCISCO ALCALDE ALCAZAR  
1026 339 JAUME ENRIC ZAMORA ESCALA CORREDORS.CAT
1027 339 PLÀCID ROSALENY BEER RUNNERS CCC
1028 338 ANGEL MANGADO CRUZ BEER RUNNERS CCC
1029 338 CARLOS SALAS DURAN  
1030 337 CARLOS IGLESIAS FERNÁNDEZ C.A. VILADECANS
1031 337 JORDI PAREDES SÁNCHEZ  
1032 337 ALAN PEREZ GUARDIA TIULA RUNNERS
1033 336 ELISEU ARRABAL HERNANDEZ SPARTANS NORTH BONAVISTA
1034 335 ORIOL HUGUET BRIVA GRULLORUNNERS
1035 335 PERE SERRA ARNAU  
1036 335 ALBERTO GÓMEZ MERINO SPARTANS NORTH BONAVISTA
1037 334 CARLES GRIÑO ALCALDE  
1038 334 BLAI SÁNCHEZ PONS*  
1039 333 MIQUEL GARCIA SAIZ  
1040 333 DANIEL SANZ MAYO LA CUPULA RUNNING
1041 332 RAÚL AUGUSTO OZAETA GORDILLO  
1042 332 TONI PRUNERA CASELLAS  
1043 332 NATXO EGEA DE LA VARGA PAS A PAS
1044 331 FRANCESC AGULLO TORRES AE TALAIA
1045 331 CARLES CODINA CASTELLA ROADRUNNERS CALAFELL
1046 330 JOSEP GUASCH SANCHEZ CORREDORS.CAT
1047 329 HENRICO PUTTENSTEIN  
1048 329 MANEL PEREZ CASELLES  
1049 329 PERE ORTIZ MESA ROADRUNNERS CALAFELL
1050 328 SALVI MASCARÓ TORRAS  
1051 328 JEREMY CHIAPOLINI BARCELONA CASUAL RUNNERS
1052 327 MARC QUINTAS VALLVE C.E. DEPORUNNERS
1053 327 JAIME CANELA  
1054 326 JOSEP CUBEDO BERGA  
1055 326 ROGER SICHES PÉREZ  
1056 326 DANIEL BONAVIA CAEIRO  
1057 325 XAVIER CASANOVAS JIMENEZ CE.DEPORUNNERS
1058 325 MARTÍN PEREZ BAEZ  
1059 324 GERMÁN ROSADO VILA  
1060 323 JAVIER RAMONEDA ABIA  
1061 322 ERNESTO FERNÁNDEZ ÁLVAREZ  
1062 322 FRANCESC FERRER URREA  
1063 322 VINCENZO COSTA  
1064 321 DAVID SOLER BOLAÑO GRULLORUNNERS
1065 321 PABLO VICENT VERA  
1066 320 OLIVER BUSTOS CAZORLA* INDEPENDENTS
1067 319 JUAN CARLOS NÚÑEZ BURGALES  
1068 319 ORIOL CATAFAL PRATGINESTÓS  
1069 318 SALVA MAS CAPDEVILA  
1070 317 JOSE MARIA SERRA CABRERA ROCA RUNNING
1071 317 FRANCISCO GIMÉNEZ FERRER  
1072 316 CARLES MONGAY IBÀÑEZ  
1073 315 OSCAR GARCIA CEACERO  
1074 314 ALBERT POSTIGO BAYÓ  
1075 313 ABEL PEREZ ROMERO C.A. ATLETESVNG
1076 313 JOSEP VICTOR VALLS GAVALDA  
1077 312 TONI BOLAÑOS GARCIA  
1078 312 ALEIX FERRÉ BOLTÀ  
1079 311 DANIEL BARTOLOMÉ DÍAZ  
1080 311 RICARDO BELLAVISTA VERTEDOR SOFOKAOS GQC
1081 310 STEPHAN LISCHKA  
1082 309 ALBERT GRACIA LACALLE EVASION
1083 309 JOAN FELIU JANOT  
1084 308 JOSEP LLUIS ROCA AMELL GRUP ROCA RUNNING TEAM
1085 307 XAVIER GONZALO DEL MORAL GRUP ROCA RUNNING TEAM
1086 307 NICO PLANELL CARNDELL GER
1087 305 GUIU SOLER BIOSCA CAI TRIATLÓ
1088 305 RAUL PEREZ MARTINEZ FREE FIGHTERS
1089 304 CARLOS TORRALBA PONS  
1090 302 DANI PUJOL MERLOS A. EXTERRARUN
1091 301 CAMIEL VAN DER ROEST  
1092 301 KEVIN ARAGONES MALDONADO  
1093 298 JOSE MARIA MAICAS ALVAREZ CASINO BARCELONA
1094 298 JORDI GALIANO CENTELLES  
1095 297 JAUME CARDÓ SUSAGNE  
1096 296 MARIO AZOR PORTOLES  
1097 295 FELIPE RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ LOS LOCOS HERRERA
1098 294 J. CARLOS CASTRO ROBLES PIRI
1099 293 DANIEL PÉREZ DOMÍNGUEZ  
1100 292 JOSE FERNANDEZ MORALES  
1101 291 GUSTAVO DE HOZ  
1102 290 JOAN FERNANDEZ FERNANDEZ* CLUB ATLÈTIC RUNNING
1103 289 SERGI VALLÈS COVACHO  
1104 287 RENE WAARE  
1105 283 MARIO MADERO BARROSO  
1006 282 GERARD RAMON MONTANÉ* DEPORUNNERS
1007 281 RAFA GISBERT ROMEU  
1008 280 J.ALBERTO LAPREA VÁZQUEZ PIC DEL VENT
1009 279 RAMÓN LÓPEZ FRANCO ZONA AMARILLA
1010 278 JORGE LEÓN ZAMORANO  
1011 277 AARÓN ZÚÑIGA  
1012 276 OT MUÑOZ PUIGORIOL  
1013 275 CRISTOBAL VILLANUEVA GOMEZ  
1014 272 DANIEL LUQUE BENITO  
1015 271 RICARD SANCHEZ LABLANCA  
1016 270 RAUL RODRÍGUEZ DE MIGUEL BIRRANNERS
1017 269 ENRIQUE BELDA LOPEZ BIRRANNERS
1018 266 OSCAR TORRES JURADO ZONA AMARILLA
1019 265 LORENZO PEREZ HARO AGRUPACIÓN PEGASO
1020 264 EUGENI GUARCH PUIG RUNNERS BERGADA
1021 263 JUAN HERRERA MARTINEZ LOS LOCOS HERRERA
1022 261 ANDREU UGALDE  
1023 260 ABRAHAM VILLANUEVA LAVIÑA DANILOV
1024 258 MANU CARRASCO HERRERA LOS LOCOS HERRERA
1025 257 ISMAEL COSTA JIMENEZ EVASION RUNNING VILANOVA
1026 255 JORDI FERNANDEZ BLANCO  
1027 253 CARLES OLIVART ESCODA* BLUE MOTORS NEOLITH
1028 252 JORDI OLIVART ESCODA*  
1029 250 MARTYN BAUEBAR

Classificació actualitzada després de la cursa 8. Solidaria Nocturna La Granada.
Puntuació corresponent als 7 millors resultats de les curses disputades.

POSICIÓ PUNTS NOM   CLUB
1 3283 MONTSERRAT CONESA MARTINEZ ROADRUNNERS
2 3215 GEMMA ROSINES POCH  
3 3148 NEUS CANET VIDIELLA KAIZEN RUNNING
4 2597 LIDIA RAMOS PALACIOS AETALAIA
5 2565 LAURA TERUZZI RUNNERS SANT ADRIÀ
6 2452 AITANA FERNÁNDEZ BRAÑA 20R20S
7 2401 TERESA LLUVEROL TRILLAS ESPORTIU PENEDÈS
8 2360 MARTA SEGURA RIUS CLUB EXCTA. UECANOIA
9 2359 MONTSE TUGAS GARCIA ROADRUNNERS
10 2309 ANNA PEREZ GARCIA KAIZEN RUNNING
11 2283 MAR FERRER PUBILL KAIZEN RUNNING
12 2280 AIDA PEREZ SOLER C.E. DEPORUNNERS
13 2183 MAISE FERNÁNDEZ OJEDA  
14 2092 ANTONIA CARDENAS BARRERA A.E.XTERRARUN
15 1985 NATI RUBIO MARTÍNEZ ESPORTIU PENEDÉS
16 1952 FOIX MONTANER RAFOLS ESPORTIU PENEDÈS
17 1940 PEPITA CARNER JUNYENT CLUB EXCTA. UECANOIA
18 1870 NURIA GUARDIOLA BRULL KAIZEN RUNNING
19 1810 CRISTINA LÓPEZ ALFONSO KAIZEN RUNNING
20 1781 SISTER CLARÀ PÁEZ  
21 1730 LAURA RIUS MORALES ESPORTIU PENEDES
22 1619 ELENA NOGUEIRA SILAIEVA* ROADRUNNERS
23 1610 MARIA PONS VENTURA CLUB ATLETISME VILAFRANCA
24 1547 MONTSERRAT ELIAS TRIVIÑO KAIZEN RUNNING
25 1520 ESTER ARBOS GUASCH MEEEEEL RUNNING
26 1449 MILENA IVANOVIC 20R20S
27 1442 MONTSERRAT BARRERA SANCHEZ  
28 1440 MARIA CARME OLAYA GUZMAN FONDISTES PENEDÈS
29 1427 CAROL MALDONADO UECANOIA
30 1389 ANA ARANA QUINTANA KAIZEN RUNNING
31 1385 MERCE LLOPART VENTURA  
32 1368 INMA SALA CIRUGEDA KAIZEN RUNNING VILANOVA
33 1361 DOLORS XUFRE VICENTE EVASION VILANOVA
34 1361 SANDRA PEREZ MARTINEZ KAIZEN RUNNING
35 1359 NORA OJEDA ACOSTA C.E. DEPORUNNERS
36 1342 NURIA CASAS*  
37 1335 MONICA RABAL GIMÉNEZ ESPORTIU PENEDÈS
38 1315 ARACELI REDONDO FERNÁNDEZ  
39 1296 SONIA GARCIA GARCIA LR RUN
40 1295 ANABEL SANCHEZ BELTRÁN LR RUN
41 1288 PAT MELVIN BAUD POWER AND TRAINING
42 1282 MARTA SOTOCA COLL*  
43 1261 MARIA TORRES ALCAZAR A.E.XTERRARUN
44 1236 MARTA MUÑOZ GALVEZ* EVASION RUNNING VILANOVA
45 1218 ÀNGELS PEROY MESTRE EVASION RUNNING VILANOVA
46 1212 ELISA GARCIA CASTILLO ROADRUNNERS
47 1208 MARY GOMEZ TIERRASECA FILIRUN
48 1080 FOIX ORTIZ CORREM PER LA TERRA
49 1070 CARME CANO-CABALLERO PÉREZ  
50 1050 MIREIA FUMENAL ARTÉS C.E.DEPORUNNER
51 990 SIMONE WATERHOUSE  
52 980 LAURA FERNÁNDEZ CÁMBARA DUSCHOLUX
53 970 MARINA TRAVÉ FERRER ESPORTIU PENEDÈS
54 970 MYRIAM DE LAFFOREST DEPORUNNERS
55 967 PILAR SANTOS PONCE CA ATETESVNG
56 959 EVE OUCHENIR  
57 953 LENA ROVIRA MIRO EVASION BLULINE VILANOVA
58 952 GUISLA TUBAU CAMPUZANO C.E. DEPORUNNERS
59 950 ANA ROSALÍA VALLE GARCÍA CLUB ATLETISME CANYELLES
60 941 ELVIRA MASIP RIUS  
61 928 JAQUELINE GIL MAURICIO ROADRUNNERS
62 927 CARLA LÓPEZ BARRENECHEA CE DEPORUNNERS
63 923 PATT ALCÁNTARA 20R20S
64 922 LILI FERRER S.A.CORBERA
65 921 ESTHER VAZQUEZ INFANTE  
66 918 SILVIA CARBONELL NAVARRO CLUB EVASIÓN VILANOVA
67 916 MARÍA ÁNGELES RAMIREZ PEREA  
68 911 CONNY BAAKE VINYA RUNNERS
69 910 MIREIA ALEMANY BRAVO INTER CROSSFIT
70 908 JAZMIN VIVIANI  
71 901 MERCE BONASTRE GARCIA CENTRE EXC. DE CATALUNYA
72 895 CONCHI LAGUNA SASTRE KAIZEN RUNNING
73 892 ELENA MARTIN GARCIA CORREDORS.CAT
74 891 MONTSE SÁNCHEZ  
75 891 GEMMA SAFONT CAMPRUBÍ 7 GINS
76 886 MARIA ALARCON AGUILA  
77 885 BEATRIZ GÓMEZ ALBARRACÍN ESPORTIU PENEDÈS
78 881 EVA GRIMAU MARTI CAV VILAFRANCA
79 880 MARI CARMEN MORCILLO GALLEGO TIULA RUNNERS
80 880 ESTER ANGUITA JIMENEZ TRANSTRIATLON
81 868 MARTA RIBÉ MANZANERA C.E. DEPORUNNERS
82 864 PILAR GALLEGO SABATE FONDISTES PENEDES
83 863 BERTA ROSICH SANTERO ROADRUNNERS
84 861 NATALIE ASSAAD-NASR  
85 859 CRISTINA ALONSO DIAZ  
86 858 TERESA VAZQUEZ CAGIDE A.E.XTERRARUN
87 853 VANESSA CALDERÓN MUÑOZ C.A.CANYELLAS
88 852 VERONICA CIUDAD SANTACRUZ  
89 851 IRENE CRISTÒFOL MORA KAIZEN
90 850 CHARO DE LA TORRE VEGA  
91 849 ALBA RODRIGUEZ PARELLADA  
92 845 YOLANDA ALGUACIL LARA  
93 843 RAQUEL DURÁN JIMÉNEZ  
94 843 GEMMA MUÑOZ GARCIA KAIZEN RUNNING
95 838 MAITE GRAU SALAS ROADRUNNERS
96 833 MARIA BATET ROVIROSA ESPORTIU PENEDÈS
97 831 MONTSE CANO MENGUAL ROCA TEAM
98 831 MARI PAZ ROGRIGUEZ NACIAS ROADRUNNERS
99 824 RAQUEL PEREZ PUJADAS  
100 812 ANA RUANO RUZAFA  
101 802 TONYI LOPEZ CAMACHO ATLETES D’ALTAFULLA
102 793 GABRIELA SUSANA VÁZQUEZ ISASI POWER AND TRAINING
103 782 MIREIA MUNTANER MENDEZ BEER RUNNERS CCC
104 782 CANDELA PEREZ SOTELO  
105 780 MÒNICA GALCERAN FERRER FIT TRAIL – PAS A PAS
106 770 CRISTINA PEREZ DOMINGO A.E.XTERRARUN
107 755 ANA MARÍA ALCARAZ MARTÍNEZ  
108 600 GEORGINA GABARRO MORENTE CLUB EXCTA. UECANOIA
109 600 SARA ALONSO MARTINEZ AA CATALUNYA
110 600 ESTHER CRUZ DUSCHOLUX
111 600 Anna Fernandez Bonel
112 580 Fatima Bermudo Alcalde GRANADERO’S TEAM
113 580 MONTSERRAT PARERA I BAYÓ MASQUEFA TRAIL
114 560 Beatriz Morillas D Ocon GRANADERO’S TEAM
115 560 CARME BALLESTEROS ROSA CORNELLÀ ATLÈTIC
116 540 Chiki Dolores Roldan López CLUB EXCURSIONISTA TORREDEMBARRA
117 540 DEBORA CIAN  
118 540 DOLORES MATA BAQUERO US ESTIMEM NÚRIES
119 540 ROSA MARIA NIETO ZAMORA MATXACUCA
120 530 PAOLA CAVASIN  
121 530 NÚRIA QUIROGA BAYO  
122 520 Emma Serafini
123 520 ANNA RUIZ CASTRO C.A.O
124 520 LÍDIA RUBINAT RIVAS  
125 510 LAURA SÁNCHEZ PUEBLA PIC DEL VENT
126 510 RAQUEL MERCHAN BUSTINDUY  
127 510 ESPE BABIANO FERNANDEZ BONESVALLS TRAIL
128 510 OLGA SIERRA BERNAT C.E. MEDITERRANI
129 500 BRUNA BARBAT OLIVES RUN BCN
130 500 HELGA TARRAGONA FABRA JORBARUNNERS
131 500 MIRIAM LAGUNA ARANDA  
132 500 MARIA HERNÁNDEZ CONTIJOCH C. E. DEPORUNNERS
133 500 SÍLVIA MONTANÉ BONILLA INDEPENDENT
134 500 JUDIT TORT TARRÉS CLUB EXCTA. UECANOIA
135 490 ARAN ROS CASTET C.E. DEPORUNNERS
136 490 LAIA CASTEJON AGUT CORREM PER LA TERRA
137 490 Bea Laso
138 490 MONTSE MERCADÉ SOLER KAIZENRUNNING
139 490 DIONI MONSALVE MORALES FONDISTES PENEDES
140 480 Marta López Martín ACE BOMBERS BARCELONA
141 480 Loly Castellano SEGUR DE CALAFELL
142 480 SYLWIA KREFTA  
143 480 PATRICIA PEREZ NAVARRO CLUB NATACIÓ SITGES
144 480 CARLA PLA DE LA VARGA  
145 480 ALBA COLOM MIRAS ESCALFA KE SURTS
146 480 RAQUEL LEON JAVIER  
147 480 MARIA SAMSO  
148 479 Clara Romero Masdeu SUNDAYRUNNERS
149 479 LOURDES CHICA ROJAS BLADE RUNNERS
150 479 MARIONA MARCOS  
151 479 VICKY ROCIO GAITAN ACOSTA  
152 479 YOLANDA MANZANERA FACERIAS C.A.VILADECANS
153 479 MARINA CELIS RUN BCN
154 478 NEUS GIMÉNEZ RIOS  
155 478 SANDRA MARLÈS ROMERO INDEPENDENT
156 477 BEATRIZ CANO MATESANZ C.E.TRAIL TARRACO
157 477 MARIBEL CABANILLAS MASQUEFA TRAIL
158 477 Lidia Cerrato Rodriguez FILIRUN
159 476 Cristina Valero Sánchez FILIRUN
160 476 ANNA CASTRO RIOS CEM CERDANYOLA
161 476 MONTSE DOBLAS CORRESOLIDARIS
162 475 MERITXELL MARTI GOMEZ CAI
163 475 SARA MOLINS CABANÍ INDEPENDIENTE
164 475 Mònica Cosculluela I Vidal
165 474 Yolanda Guirado Yniesta
166 474 ANNA CATLLA ROVIRA CENTRE EXCUSIONISTA PENEDES
167 474 ANNA BELEN GALLEGO VILLAESCUSA  
168 474 NATÀLIA BUTÍ  
169 474 NURIA VIVES  
170 473 MARIETA DE LA FUENTE  
171 473 CAROLA FERNÁNDEZ RODRÍGUEZ NOIESRUNNERSITGES
172 473 Lidya Sanchez Bonavila TRAINING TRAIL TEAM SABADELL
173 472 Ana Herreros Ruiz FILIRUN
174 471 Marta González Suñe CLUB EXCURSIONISTA GARRIGUES ALTES
175 470 Clara Rosell Silano
176 470 EVA GÓMEZ GEDIA
177 470 NOELIA CANO  
178 470 MARTA PEREZ  
179 470 GISELE ROS ROJAS CLUB ATLETISME CANYELLES
180 470 ELEONORA ZONTA MENS SANA IN CORPORE SANA – IT
181 470 Noemi Arauz Santiago
182 470 ALICIA AVILA RECALDE  
183 470 MARGALIDA PUIGRÒS SERRA C.M.SÍGUEME
184 469 M. ANTONIA CANO ALARCÓN RAYOTEAM
185 468 Isa Llopis Jurado I RUN WITH LEIVA
186 468 MIRIAM COLOMER RUIZ INDVRAINS
187 467 MARINA HERCE CRESPO  
188 467 ALBERTA LACHICA LUCHARETT POR TI PRINCESA
189 466 CRISTINA RIBET HUGUET  
190 465 MARIA ESPARZA GONZALES LUCHARETT POR TI PRINCESA
191 465 LAURA MIRALLES BRUGUERA MASQUEFA TRAIL
192 465 MARTA PEREZ MIR  
193 465 ALEXANDRA BERTRAN JUNQUÉ ESPORTIU PENEDES
194 465 OLALLA MARÍA BLANCO MORADO KORRETONENCS
195 465 Katie Colwill
196 464 Cara Shields
197 464 MIREIA SOLER MESEGUER  
198 463 Hazel Dickson
199 462 Elisenda Parera Pahissa CASA MEVA
200 462 CARME BERTRAN I CORAL  
201 462 OLÍVIA BELLAUBÍ PALACIOS TRUGA TEAM
202 462 CRISTINA TRUJILLO CUEVAS GOSESPORTCATALUNYA
203 462 ONA PORTA MALLOFRÉ  
204 462 GEMMA TORRENTS BOIX ESPORTIU PENEDES
205 462 MARIONA JARAMILLO CIVILL ESPORTIU PENEDÈS
206 462 MARIA JOSE FERNANDEZ GEODA  
207 461 Angela Lope Alvarez OMEGA RUNNING
208 461 NURIA RIVERA RUBIO  
208 460 EMMA MATA VENTOSA CE XAMBA VILAFRANCA
210 460 NATALIA LUPPENS ALVAREZ C. E. DEPORUNNERS
211 460 OLAYA RICO ARMENGOL JORBA RUNNERS
212 460 ANA ESPINOZA HUERTA  
213 459 Aroha Cuadrado Rodriguez
214 459 REGINA PIÑOL ROVIRA  
215 458 JOANA CABRAL TORRADO  
216 458 ANGELS ROVIRA GIBERT NOIESRUNNERSITGES
217 458 MAGDA SALGUERO CABANILLAS CORRESOLIDARIS
218 457 CATERINA TALLÓN PRIETO  
219 457 MARIA MAS CANAL  
220 456 SANDRA CARABALLO  
221 456 EVA ORTIZ GALINDO  
222 456 MONICA REVERTE CASABAYO  
223 456 PAULA SAURA DE MIGUEL TEAM SAURA
224 455 SILVIA CARRIZOSA LATORRE  
225 455 SILVIA LATORRE GARRIGA MASQUEFA TRAIL
226 455 ANNA BENITEZ  
227 454 MARINA MUNS ORENGA
228 454 CRISTINA JURADO SANCHEZ CLUB ESPORTIU L’ARBOÇ
229 454 SANDRA RUIZ GONZALEZ  
230 454 GISSELA RAMOS POR MI XURRI TEAM
231 453 CRISTINA ALMATO ADELL  
232 453 CRISTINA ALMATÓ ADELL  
233 453 FINA RAFOLS ANGLÈS  
234 453 DESIRÉE LARDIN  
235 452 MARTI BALLART  
236 452 MIREIA CORTIADA MESTRE CLUB ATLETISME VILAFRANCA
237 452 JUDIT CAMPUZANO CANADES  
238 452 NEUS CRISTIÀ NEUS
239 452 MIREIA BONILLA SEAT RUNNERS
240 452 Elena Hidalgo Prieto
241 451 Monica Sanchez Diaz*
242 451 JÚLIA VALLDOSERA SANCHEZ DOINA
243 451 JOSEP LLUIS ROCA AMELL GRUP ROCA RUNNING CLUB
244 451 LORENA BERNALDEZ ARJONA IRONWILL BARCELONA
245 451 SÍLVIA FERNÁNDEZ PÉREZ SIGUEME
246 450 CARME EXPOSITO ESPALLARGA FONDISTES PENEDES
247 450 Marta Calero Rolo CLUB ESPORTIU MEDITERRANI
248 450 NEUS GALOFRÉ LÓPEZ  
249 450 ELISENDA VIDAL SANS CLUB ATLETISME VILAFRANCA
250 450 VALENTINA RICOARA  
251 449 MARTA LLAHONA AE TALAIA
252 449 MARIE FRANCE BECQUERIEUX  
253 449 MAR MALLOFRÉ CARBÓ  
254 449 JOANA QUINTERO CARMONA  
255 449 IRENE SARLÉ BAUSA CAV
256 448 CLÀUDIA CABALLERO LILLO CE DEPORUNNERS
257 448 PILAR AGUILAR QUEROL NOIESRUNNERSITGES
258 448 CRISTINA MOYA QUINTERO  
259 448 NOÈLIA GRIFO I CASTILLO  
260 448 DUNA RIBA CONTRERAS  
261 448 Maria Victoria Sanchez Egea RUNNERS ELVENDRELL
262 448 JUDIT TRAVÉ FERRER ESPORTIU PENEDÈS
263 447 AINA SOS CLUB ESPORTIU PENEDÈS
264 447 Lourdes Descals Moscardó
265 447 ANNA CARRASCO HERRERA LOS LOCOS HERRERA
266 447 TAMARA NAVAL PESQUÉ  
267 447 MARIA JESÚS ARANGO RODRÍGUEZ CAOLESA
268 446 YOLANDA PLAYÁN GONZÁLEZ MASQUEFATRAIL
269 446 MARIA JESÚS CUEVAS ARGENTE NO ADSCRITA
270 446 Gwenolynn Le Joly
271 445 Laura Calero
272 445 MIREIA RICA BOTIA  
273 445 ANDREA GAZOLI SIQUEIRA  
274 445 EVA RUIZ RODRÍGUEZ COMPLEX AQUÀTIC
275 445 MERCE LOPEZ CRESPO  
276 445 CELIA MERCHAN MARTIN C.A.RUNNING
277 445 RAQUEL PEREZ MANZANO*  
278 445 MÒNICA MIGUEL ROJO PARDO’S TEAM
279 444 MIRIAM MONFORT I BORRÀS EVASION RUNING
280 444 NOELIA PEREZ MANZANO*  
281 444 MIRIAM MENDEZ POLO  
282 444 JUANA JIMÉNEZ COBO  
283 444 MÍRIAM INSENSÉ SERRANO  
284 443 CAROLINA LAURIANO DA SILVA RUNBCN
285 443 MARI LÓPEZ MARÍN VARIAS
286 443 AGUSTINA SOLIS JIMENEZ JORBA RUNNERS
287 442 GEORGINA SAUMELL ESTEVE KMS XL LUPUS
288 442 MARINA VON PODOLSKY XINO XANO TEAM
289 442 CRISTINA SALA ROIG  
290 442 MARTA BATLLE CASADEVALL  
291 442 MARTA GIMENEZ DALMAU  
292 442 Lourdes Masip Torres
293 442 MARIA ROSA CUSCO PALAU CEP PENEDES
294 441 Elena Benedicto García
295 441 MARIA DOLORS MONTOLIU PEREZ  
296 441 EMMA PLANAS MONTSERRAT C.E.KORRETONENCS
297 441 TAMARA WILLEMS KM4ADOPTIONS
298 441 MONICA DIAZ MARTINEZ URBATRAIL
299 440 Ana Isabel Linares Martinez
300 440 NEUS VALLES CUSCO  
301 440 LAURA GUINART MORTE EVASION
302 440 MARIA CLARÀ PÁEZ  
303 439 NÚRIA GUARDIOLA EGEA  
304 439 ESTHER ANGLES FOLCH C.E.KORRETONENCS
305 439 ANA DEL RIO MARTOS CLUB ESPORTIU L’ARBOÇ
306 439 ANNA LÓPEZ ROMAGOSA  
307 438 MERY LOPEZ FERNANDEZ  
308 438 ANNA PUIG ESTEBAN  
309 438 MONTSE MONTANER  
310 438 CRISTINA ROVIRA BARCELÓ*  
311 438 EVA MARIA OLIVER RIVERO JORBA RUNNERS
312 438 MARISOL SANCHEZ MARTIN CORRESOLIDARIS
313 437 ROSER PAMIAS CORRESOLIDARIS
314 437 MIREIA JORBA  
315 437 MIREIA ROVIRA BARCELÓ+  
316 437 MARÍA SILES ARIAS NOIESRUNNERSITGES
317 437 NATALIA PALACIOS VALLS  
318 436 FOIX BERTRAN  
319 436 Elena Moreno
320 436 NURIA GALVAN BLAZQUEZ CORRESOLIDARIS
321 435 NATALIA CRUZ GONZALEZ ROADRUNNERS
322 435 Justyna Wysota
323 435 MIREIA GARCIA FERRER  
324 435 MARTA GIRALT ROMEU  
325 435 MONTSERRAT CORREDERA TORRES ESPORTIU PENEDÈS
326 435 MARINA CARRION MONTURIOL INDEPENDENT
327 434 ANA ROSALÍA ALEJANDRO FRIAS CLUB EXCTA. UECANOIA
328 434 ELENA CASTRO CORREA  
329 434 Irene Garcia Ramirez
330 434 ELENA FERNÁNDEZ SILVA  
331 433 MARIONA CASANOVAS FIGUERAS TG TRIATLO SITGES
332 433 Eliana Oprea
333 433 TAMARA PINO GARCÍA RUNNERINGGIRLS
334 433 SONIA ROSAL ESPEJO  
335 432 ANNA SOTOCA COLL*  
336 432 MONICA RODRIGUEZ MORENO FREESTYLE
337 432 MICHELA D’AURIA VIU FÀCIL
338 432 MÍRIAM MARTÍNEZ CATALÀ G+D MS
339 431 CATALINA SERRANO GRANADOS C. A. GAVA
340 431 DIPALI PATEL  
341 431 LAIA FONT MORENO PAS A PAS
342 430 SONIA RIBAS CARRILLO EVASIONVILANOVA
343 430 SANDRA MOSQUERA GOO SPORT CLUB
344 430 CRISTINA CAPEL OSTARIZ  
345 430 Ester Poblet Romeo C.E.ALLIBERADRENALINA
346 430 ANA SINGLA RIBAS INDEPENDENT
347 430 EVA RODRIGUEZ GUILLEN SPARTA CUNIT
348 429 ERIKA ALBERTO GOMEZ SPARTA CUNIT
349 429 ESTER MESALLES ILLANA INDEPENDENT
350 429 Lucia Santos Barreiro
351 429 ELÍSABETH ROYO SUBIRATS AE XTERRARUN
352 429 MARIA BEBIS  
353 429 GEMMA MONFORT GUIMERÀ  
354 429 CRISTINA PRADOS ANDREU  
355 428 BLANCA CASTILLO RODRÍGUEZ  
356 428 ARIADNA BENET VIGO  
357 428 Ana Delgado Cano
358 428 LAURA GIL POMEROL SANSASUA… TOT
359 427 CLAIRE ALTIMIRAS MARTINEZ  
360 427 LAURA RÀFOLS PARELLADA  
361 427 RAQUEL USERO LOPEZ  
362 427 ANDREA PALACIOS RODRIGUEZ  
363 427 CLÀUDIA FOLGUERA REIG  
364 426 MARTA CRUSAT INGLES  
365 426 CARMEN GARCIA COCA CLUB NATACIÓ MANRESA
366 425 JENNA QUESADA ARQUES INDEPENDENT
367 425 SÒNIA GRAS CAMPODARBE CLUB ESPORTIU ARBOÇ
368 425 MERCEDES CHOPO PUERTOLLANO ALCAINE
369 424 ANNA SOLER ISERN C.E. DEPORUNNERS
370 424 NATALIA LAURA BRUNA FIGUEIRA  
371 424 MARTA DUARRI  
372 424 M LUZ MARCOS GARCIA RUNBCN
373 423 GEORGINA GARRIGA REBULLIDA  
374 423 Georgina Hoste Martorell ROADRUNNERS CALAFELL
375 423 JOANA AUBIA BONACHI  
376 423 SARA BETANCOR GÓMEZ  
377 423 CRISTINA GONZALEZ JIMENEZ AE XTERRARUN
378 423 CARME MUNNÉ C.E. DEPORUNNERS
379 422 ELISABET GARCÍA ALBA  
380 422 RAQUEL MARIN FONDISTES PENDES
381 422 ANDREA ESCALANTE HORTAL  
382 422 ISABEL ARRONTES  
383 421 MA JOSÉ LLEBARIA BLASCO  
384 421 ARIADNA MARTÍN DELER  
385 421 SARA TOMÀS I AGUSTIN COMPLEX AQUÀTIC
386 421 RAQUEL GONZALEZ HERRERA  
387 421 MIREIA CORBALÁN GONZÁLEZ  
388 421 Silvia Cervera Malagon
389 420 Maravillas Pons Perona
390 420 JÚLIA LANAU CASTELLVÍ  
391 420 MONTSE URGELL  
392 420 ARANTXA VALVERDE KAIZEN RUNNING
393 419 MONTSE FONT VINYARUNNERS
394 419 AIDA RIOS MOLINA  
395 419 RUTH PUIGORIOL RICHART  
396 419 Belen Rosado Mateos
397 418 MARI ÁNGELES RODRÍGUEZ LOZANO RUNNING GIRLS
398 418 Alicia Ballesteros
399 418 MÍRIAM ORIOL PASCUA  
400 417 MARIONA CLAVÉ CASTELL C.E. SANSASUA… TOT
401 417 Carolina Ruano
402 417 SERINA RAGAI NASSIF  
403 417 ELENA GARCIA ALARCON  
404 416 LAURA CASTELLANO NAVARRO  
405 416 NOEMÍ CUADRA SORIANO  
406 416 Maria Albelda Ferrer
407 416 NURIA MARCO DE LA CRUZ  
408 415 IRENE ALCOLEA  
409 415 Marta Torres Lozano
410 415 IOLANDA FORTUNY VIU FÀCIL
411 415 ROSA MARIA CARALT ARMAS  
412 414 LAURA MICÓ ARNAU  
413 414 MARTA BENITO PAREDES LOS BENITO TEAM
414 413 AINHOA NAVARRETE GARCÍA VIU FÀCIL
415 413 NORMA SEGURA RESALT BLUEATHLETIC
416 412 MONICA PEREZ LOPEZ CORRESOLIDARI
417 412 ALICIA ALCOLEA SANCHEZ STILETTO A
418 411 Silvia Lourdes Guiteras Perez
419 410 XISCA PERICAS CLUB ATLÈTIC RUNNING
420 410 JUDITH ALMONACID VICTORIANO DEPORRUNER
421 410 JUDITH PEREZ ROADRUNNERS
422 410 Mari Paz Rodríguez ROADRUNNERS CALAFELL
423 409 ESTER MASDEU BAQUES VIU FACIL
424 409 ROSÓ CASAS * NUROJA
425 409 HERMINIA JORDAN QUINTANA  
426 408 ESTHER BLANCH SARDA VIU FÀCIL
427 408 INGRID PARETAS VIÑALS  
428 408 Cristina Quilez Fernández
429 407 MONTSE VICENTE COLOMA CLUB ATLETISME VILAFRANCA
430 407 MONTSERRAT JANÉ RIUS VIU FÀCIL
431 407 IMMA MUÑOZ GALVEZ*  
432 406 CAROLINA ARENAS JOVÉ  
433 406 MARI PAZ RUIZ SORIANO  
434 406 Albanta Leon Delgado
435 405 Lorena Sanchez Diaz*
436 404 Anna Caralt Escamilla
437 403 Esperanza Real Jurado
438 404 NÚRIA IGLESIAS MARTÍNEZ  
439 404 JUDITH PEREZ MAÑE KAIZEN RUNNING
440 404 MARIA ANGELES MARTIN FERNANDEZ REANERING GERLS
441 403 JESSICA TORT LLAMAS RUNNERING GIRLS
442 403 SHEILA CAYUELA RUIZ TRA I MEL
443 403 NOEMI SANNA EVASION RUNNING VILANOVA
445 402 JUDIT FIGUEROLA  
446 402 NÚRIA BADOSA GUATDIA TIULA RUNNERS
447 402 IOLANDA PORTA PALLARES RUNNERING GIRLS
448 402 Rosa Chamorro VILA RENC AQUA
449 401 Mònica Areste Riera
450 401 ANNA INIESTA CAV
451 401 PURI ALCALDE  
452 400 VANESA V.  
453 400 INMA DOMINGO BALCELLS CM HOSPITALET
454 400 Laura Verge Rubio*
455 399 Anna Verge Rubio*
456 399 GEORGINA HOSTE MARTORELL ROADRUNNERS
457 399 ANNA VILANOVA MIRAVENT CLUB ESPORTIU L’ARBOÇ
458 399 MÓNICA ALCALDE CÁRDENAS  
459 398 MONTSE MATEU SOLANA GRUP ROCA RUNNING CLUB
460 398 Esther Perez Gil ROADRUNNERS CALAFELL
461 397 Marta Pesquer Perez ROADRUNNERS CALAFELL
462 397 LUCIA REPISO ALVAREZ RUNNERING GIRLS
463 397 MERITXELL PEDROS GARRIDO GRUP ROCA RUNNING CLUB
464 397 EVA CLAUDIO GIL  
465 396 BLANCA MARCH ORTEGA  
466 396 Rosa Jimenez Abad
467 396 MONICA JALDO GRAU VIU FÀCIL
468 396 MAITE RAMOS GARCIA  
469 395 Transito Burgos Ruz MATINERS TEAM
470 394 KARINA CRESPO VALDIVIESO  
471 394 Mcarme Gracia
472 393 Bàrbara Garcia Bó
473 393 MARTA ROMERAL RUNNERING GIRLS
474 392 Carmen Bonel German
475 391 Francesca Scordo
476 391 SONIA TORT OLIVELLA A.E.XTERRARUN
477 391 MARIA JACOBA ANNA VAN BEEK  
478 390 PATRICIA ESTEBAN BAENA CLUB ATLETISME VILAFRANCA
479 390 Sonia Madrid Maldonado
480 389 Irene Santana Ibañez
481 389 NURIA SALA NUROJA
482 388 Dulce Las Arroyo
483 387 CRISTINA POYATO ORRIOLS RUNNERING GIRLS
484 387 ANA PARDO ARAZO FIT TRAIL – PAS A PAS
485 386 BET MEDINA FIT TRAIL PAS A PAS
486 386 NÚRIA ARMENGOL CASAS RUNNERING GIRLS
487 386 Rosa Maria Lozano Gomez BEER RUNNERS CCC
488 385 INMACULADA POZO LEON GRUP RUNNERING GIRLS
489 385 Nuria Suarez-Coronas Mendez
490 384 Sandra Romero Martin
491 383 ROSA RAVENTÓS ROVIROSA ESPORTIU PENEDÈS
492 383 Miriam Soriano Campistany
493 382 Cristina Rodríguez álvarez VILARENC
494 382 ELENA NOGUEIRA SILAIEVA* ROADRUNNERS
495 381 Fina Revilla Matilla
497 380 Melinda Novoa Seara
498 381 ELISABETH SERRANO SALAMANCA  
499 381 ISABEL MUÑOZ LÓPEZ  
500 379 CLARA BARGALLÓ ROMAGOSA CLUB ATLETISME VILAFRANCA
501 379 ROSABEL FORTUNY SAEZ RUNNING EVASION VILANOVA
502 378 CARMEN MARSAL MARTIN RUNNERING GIRLS
503 377 ELISA ABAD  
504 377 BLANCA PERIBÁÑEZ ROMAGOSA AEXTERRARUN
505 376 EMMA SANCHEZ FLORES MARISTES
506 375 CARMEN DE LA ROSA LOPERA RUNNERS SABADELL
507 374 NEUS VERGE BERRAR CESBOI
508 374 MARIA CABALLERO

Classificació actualitzada després de la cursa 8. Solidaria Nocturna La Granada.

Puntuació corresponent als 7 millors resultats de les curses disputades.

POSICIÓ PUNTS CLUB
1 21298 ESPORTIU PENEDES
2 17952 KAIZEN RUNNING
3 17205 CLUB EXCTA. UECANOIA
4 15761 ROADRUNNERS
5 13754 AE TALAIA
6 13080 C.E. DEPORUNNERS
7 10411 EVASION VILANOVA
8 8183 CLUB ATLETISME VILAFRANCA
9 8364 BARRADO TEAM
10 6213 FONDISTES PENEDÈS
11 5310 GRUP ROCA RUNNING CLUB
12 4703 LR RUNNING
13 4018 CAI
14 3776 FILIRUN
15 3192 CENTRE EXCURSIONISTA PENEDES
16 3040 BONESVALLS TRAIL
17 2950 C.A. ATLETES VNG
18 2719 JORBA RUNNERS
19 2716 CLUB ATLETISME CANYELLES
20 2678 CORRESOLIDARIS
21 2438 A.E.XTERRARUN
22 2287 20R20S
23 2286 MEEEEEL RUNNING
24 2267 C.A.VILADECANS
25 2177 BLUE ATHETIC RUNNING
26 1930 ACE BOMBERS BARCELONA
27 1869 LUCHARETT POR TI PRINCESA
28 1842 CORREM PER LA TERRA
29 1825 CLUB ESPORTIU L ARBOÇ
30 1802 BEER RUNNERS CCC
31 1786 SPARTA CUNIT
32 1691 CLUB ATLÈTIC RUNNING
33 1678 SANSASUA… TOT
34 1612 ATLETISME GAVA
35 1600 DUSCHOLUX
38 1470 CALAFELL
36 1466 GEDIA
37 1403 RUN BCN
38 1370 ESCALFA KE SURTS
39 1358 NOIESRUNNERSITGES
40 1351 IRONWILLBARCELONA
41 1349 C.E.TRAIL TARRACO
42 1339 RUNNERS ELVENDRELL
43 1321 BLADE RUNNERS
44 1318 TG TRIATLO SITGES
45 1317 CORREDORS.CAT
46 1305 +3000!!
47 1304 ST. CRISTÒFOL RUNNERS
48 1300 KMS XL LUPUS
49 1279 TRIATLO.CAT
50 1266 INTER CROSSFIT
51 1263 LOS LOCOS HERRERA
52 1260 VIU FÀCIL
53 1255 RUNNERING GIRLS
54 1245 TIULA RUNNERS
55 1241 ERISTE TEAM
56 1210 FIT TRAIL – PAS A PAS
57 1207 PIC DEL VENT
58 1198 RUNNERS SLOW MOTION
59 1172 CUPULA RUNNING
60 1159 CORCATS
61 1049 SPARTANS NORTH BONAVISTA

Classificació actualitzada després de la cursa 8. Solidaria Nocturna La Granada.
Puntuació corresponent als 7 millors resultats de les curses disputades.

POSICIÓ PUNTS NOM COGNOMS CLUB
1 2860 MARTÍ FONTDECABA ALBA AE TALAIA
2 2080 ARNAU MARIN MONTANER ESPORTIU PENEDES
3 1100 ADRIÀ COLOMER FORTUNY ESPORTIU PENEDÉS
4 945 ALEX CRUZ GONZÁLEZ ATLETISME CALAFELL
5 945 POL COLOMER LLORENS  
6 938 GUILLEM CANO AZNAR BUTIRUNNERS
7 915 MAËL CARMONA TUGAS ESPORTIU PENEDES
8 600 NAOUFEL ERRAOUI CALAFELL
9 600 SOUFIANE BEN BRAHIM  
10 600 FRANCESC ROIG AEMDEKP
11 580 ARNAU MUÑOZ MANCHA CERRR
12 560 MARC PÉREZ DALMAU  
13 560 LLUÍS QUERO BATALLA  
14 540 SERGIO MIGUÉLEZ MARTÍNEZ  
15 540 ARNAU MARTÍNEZ MERCADÉ  
16 530 IGOR PEREA FLORES TRANSTRIATLON
17 530 JOSEP REBULL BARRERA  
18 520 SERGI BONET BADIA  
19 510 ALEIX SÁNCHEZ RUFÍ  
20 500 LACHEN LACHEN  
21 500 YOUNESS EL KARDA  
22 500 PAU CORAL SENSE
23 500 UNAI GIMENO GUINART  
24 490 JON BORREGO LLEBARIA  
25 490 BLAI VERA ALEMANY  
26 490 ALVARO SÁNCHEZ LÓPEZ  
27 490 ERIK CARBONELL GONZALEZ CLUB ATLETISME VILAFRANCA
28 490 ERIK CALERO MAÑAS ESPORTIU PENEDÉS
29 490 YASSINE DAALI  
30 490 ERIC RAVENTÓS PIÑOL  
31 480 DAMIÀ FERRANDO MIRÓ  
32 480 RAÚL MEDINA GÁLVEZ BTT LR
33 480 MOHAMED AIZZAT  
34 480 ROGER FONT PASAMON INDEPENDENT
35 475 QUIM MARTINEZ VÁZQUEZ  
36 475 ALEIX FERRÉ BOLTÀ  
37 475 MARTÍ BALLESTER BOSCH CENTRE EXCURSIONISTA DEL PENEDES
38 475 OMAR ABID  
39 475 DAVID RAMÓN LLORENTE CLUB NATACIÓ HOSPITALET
40 475 ADRIAN CRUCES ARCOS  
41 470 DANIEL CÁRDENAS POLÓNIO*  
42 470 GUIU SOLER BIOSCA CAI TRIATLÓ
43 470 NIL TORRES GALIMANY ELS MILLORS
44 470 BRAHIM EL HAMIDY  
45 470 IKER ARAGON GUAJARDO GEDIA
46 465 JAUME CARDÓ SUSAGNE  
47 465 ALEIX GARCÍA VILCHEZ  
48 465 YASSINE BAABALI  
49 465 IVÁN CÁRDENAS POLÓNIO*  
50 465 ALBERT GIMÓ CONTRERAS  
51 462 DAVID SANTIAGO GALVAN CORRESOLIDARIS
52 462 OT MUÑOZ PUIGORIOL  
53 462 OTMAN CHARCKOURI  
54 462 MARTÍN LOPEZ  
55 460 ABDELALI EL ATTAR YALAOUI GEDIA
56 460 AYMANE EL JABALY  
57 460 EUDALD IMBERNON  
58 456 IMAD MEHJOUBI  
59 456 MIQUEL TRAVÉ FORNS  
60 455 NICOLAU IMBERNON  
61 455 MOHAMED SADEEK  
62 454 ABDELATIF ABOOUTOOFIL  
63 454 MARIO SANTIAGO GALVAN  
64 453 OUSSAMA BOHSINI  
65 452 KARIM BANJIMHAR  
66 451 PAU GARCÍA NOGUEIRA ROADRUNNERS

Classificació actualitzada després de la cursa 8. Solidaria Nocturna La Granada.
Puntuació corresponent als 7 millors resultats de les curses disputades.

POSICIÓ PUNTS NOM COGNOMS CLUB
1 2190 FOIX MONTANER RAFOLS ESPORTIU PENEDES
2 1000 MARINA TRAVÉ FERRER ESPORTIU PENEDÈS
3 1000 PAULA SAURA DE MIGUEL TEAM SAURA
4 980 MARINA MUNS ORENGA  
5 600 SARA ALONSO MARTINEZ AA CATALUNYA
6 600 EMMA SERAFINI  
7 580 ARAN ROS CASTET C.E. DEPORUNNERS
8 560 MARINA HERCE CRESPO  
9 540 OLÍVIA BELLAUBÍ PALACIOS TRUGA TEAM
10 530 MARIA MAS CANAL  
11 520 GEMMA MONFORT GUIMERÀ  
12 510 BLANCA CASTILLO RODRÍGUEZ  
13 500 ONA PORTA MALLOFRÉ  
14 500 JÚLIA LANAU CASTELLVÍ  
15 500 ANDREA PALACIOS RODRIGUEZ  
16 490 SARA BETANCOR GÓMEZ  
17 490 ELIANA OPREA
18 490 MARIONA JARAMILLO CIVILL ESPORTIU PENEDÈS
19 480 JUDIT TRAVÉ FERRER ESPORTIU PENEDÈS
20 480 MARTA PERQUER PÉREZ ROADRUNNERS CALAFELL
21 480 CLÀUDIA FOLGUERA REIG  
22 480 ANDREA ESCALANTE HORTAL  
23 479 ARIADNA MARTÍN DELER  
24 475 JOANA AUBIA BONACHI  
25 475 AINA SOS CLUB ESPORTIU PENEDÈS
26 470 NATALIA CRUZ GONZALEZ ROADRUNNERS
27 470 ROSÓ CASAS NUROJA

Classificació actualitzada després de la cursa 8. Solidaria Nocturna La Granada.
Puntuació corresponent als 7 millors resultats de les curses disputades.

POSICIÓ PUNTS NOM COGNOMS CLUB
1 4140 ALEJANDRO VILLARINO RODRÍGUEZ ESPORTIU PENEDES
2 4080 THOMAS FORTIN AE TALAIA
3 3364 MIGUEL CAMACHO LARA SPARTA CUNIT
4 3193 LLUÍS BERTRÀN ABADIANO* EVASIÓN RUNNING VILANOVA
5 2640 GERARD GIL SENTIS  
6 2505 DANI GARCÍA HOLGADO ESPORTIU PENEDES
7 2310 JORDI CORTIADA COLL CE TRAIL TARRACO
8 2290 JUANJO TRINIDAD SOLÍS BARRADO TEAM
9 2264 JAVIER ORDOVAS VERTEDOR LR RUNNING.
10 2240 SERGI JANSÀ I VAL AE.TALAIA
11 1973 GERARD CARBONELL ROVIRA BEERRUNNING MEDIONA
12 1890 DAVID PATIÑO UBIA CLUB EXCTA. UECANOIA
13 1805 GERARD SOLÈ PORRAS METALBIKERS
14 1575 ISMA MOLINA ESCRIBANO U.E.C.ANOIA
15 1570 PEDRO SALOR ALVARADO ROAD RUNNERS
16 1454 JOAN PLANAS CUSINÉ CAVES PLANAS ALBAREDA
17 1428 JORDI SÁNCHEZ TORRAS C. E. DEPORUNNERS
18 1407 PAU OLMOS BENLLOCH C.E. DEPORUNNERS
19 1401 JUANKA MORENO MARTÍNEZ CLUB ATLETISME VILAFRANCA
20 1399 DANIEL ALMONACID VICTORIANO CE DEPORUNNERS
21 1377 GIANLUCA PERFETTI  
22 1355 VÍCTOR MALRÀS RODRÍGUEZ C.E. DEPORUNNERS
23 1344 MARC TORT SONET  
24 1333 MARC PALAU SOLER J&A GARRIGUES
25 1328 JOAN BLANCH BATET ESPORTIU PENEDÈS
26 1040 MARC MARTÍ GARCIA ESPORTIU PENEDÈS
27 1020 SERGI RABELLA GOL SARROCA BIKERS
28 1000 ROBERTO BAÑOS GONZALEZ BARRADO TEAM
29 990 JOAN MORERA ROVIRA ESPORTIU PENEDÈS
30 990 VICENS RIOS GALLART C.E. DEPORUNNERS
31 980 DAVID BORRAS CLUB EXC UECANOIA
32 980 JORDI BERTRAN BERTRAN #SEMPREPOSITIU
33 970 JOAN CORTIADA MESTRE BARRADO TEAM
34 965 XAVI FONT ALEMANY  
35 960 JOSE MIGUEL LÓPEZ SÁNCHEZ LR RUN
36 956 JOAQUIM AYALA CAMPOS* MSG
37 954 DIEGO RUIZ ROSA BALSARUNNERS
38 952 MARTÍ SOLER TORRELLA C.E.DEPORUNNERS
39 951 FRAN LABELLA SANCHEZ  
40 948 SIMONE BOCCACCIO  
41 948 ARNAU PALOU FONS 20R20S
42 947 XAVIER IBÁÑEZ SOLER C.E.DEPORUNNERS
43 943 JOSE ROJANO SALGUEIRO  
44 941 MARC CLEMENTE PIÑOL  
45 941 JORDI FONTANET PEREZ BONESVALLS TRAIL
46 940 PAU ESTEVE ROJANO ESPORTIU PENEDES
47 940 ARNAU BARDÍ MILÀ  
48 938 ORIOL BALSELLS RODRÍGUEZ  
49 935 XAVIER RUIZ PATERNA C.E. DEPORUNNERS
50 934 DAVID ÁLVAREZ GARRIDO  
51 930 JAUME ANTON MOYA INTERCROSSFIT
52 928 JORDI ESCOFET MARTÍNEZ CEP
53 927 JOAN VALLÉS PETIT  
54 926 HECTOR REY JURADO  
55 925 DAVID SÁNCHEZ ORTIZ MASQUEFA TRAIL
56 924 MIGUEL FISAC FUENTES ST. CRISTÒFOL RUNNERS
57 923 ESTEBAN RETAMAL FERNÁNDEZ STEVEFOXED
58 923 CRISTIAN RAMON CABELLO MEEEEEL RUNNING
59 918 ANDRI DIAZ VALVERDE CANICROSS PENEDES
60 917 ARNAU CALVET CARNICÉ C.E.DEPORUNNER
61 917 ALEIX TORRES DIAZ  
62 914 MHAMED ER-REHYMY  
63 911 JESÚS ESCRIBANO GOMEZ DEPORUNNERS
64 911 EDUARD NEIRA JORBA  
65 910 OSCAR FERRANDO MARIMON  
66 909 JOAN ISAAC LLAÓ FERRANDO  
67 908 RUBEN GARRE ROLDAN  
68 905 IVAN CARRASQUILLA CREMADES C.D. DEPORUNNERS
69 905 SERGIO SÁNCHEZ RUIZ  
70 900 ADRIAN GARCÍA YUSTE EVASION
71 900 MIQUEL CUSINÉ CARBONELL FALCONS DE VILAFRANCA
72 898 LLUIS GARCIA LUZON GRUPO ROCA
73 898 SAVÍ UBALS CAZORLA CAI
74 893 DAVID SERRET RODRIGUEZ  
75 893 JORDI RODRIGUEZ CASTILLO INDEPENDENT
76 889 JOAN CALLEJÓN BOQUERA  
77 887 JOAN OLLÉ ROMERO METALBIKERS
78 886 QUIM LLUVEROL TRILLAS GEDIA
79 885 IVAN LOJO QUINTANA  
80 882 XAVIER SOLÉ RAMON DEPORUNNERS
81 882 ISMAEL BAREA ROSCO CE PENEDES COSTA DAURADA
82 878 RAUL FERREIRO HERNAN DEPORUNNERS
83 877 RAUL AYALA CAMPOS* ELS SENYORS DE LES PEDRES (PDP)
84 877 GABRIEL MARIA MANCILLA SPARTA CUNIT
85 874 EDUARD FIGUEROLA RODRÍGUEZ CE DEPORUNNERS
86 871 VICTOR ROMERO GARCIA SIN
87 869 JAVIER OJUEL SAINZ  
88 867 FÈLIX MESTRE RIUS 7 GINS
89 856 IVAN JAVIER CASTRO  
90 854 ORIOL GUARCH FONTANALS  
91 853 ANDREU ADELL SEGARRA  
92 852 POL LARI JARQUE  
93 850 JOAN CATALA BOLET  
94 850 MARIO AZOR PORTOLES  
95 844 JAUME ALIMANY MORENO  
96 837 JORDI PAREDES SÁNCHEZ TRAIL GAVÀ
97 833 MIQUEL JUNCOSA POZO AEXTERRARUN
98 828 XAVI GUTIERREZ PEREZ-MILÀ C.E.DEPORUNNERS
99 600 JOEL VALLDOSERA SÁNCHEZ C.E. DEPORUNNERS
100 580 ALEIX SELLARÉS GONZALEZ BAGES ESPORTS OUTLET
101 560 SERGI RODRÍGUEZ MARTOS CLUB ESPORTIU L’ARBOÇ
102 540 CARLES GRIFÉ SINGLA CAI POPULAR
103 530 JOSEP FERRER VENTURA  
104 530 PAU JASANADA MASSANA C.E. DEPORUNNERS
105 530 DAVID FRIAS PEREZ VEC
106 530 VICENTE ROMERO PATON MÚTUACAT BRAVO TRAIL
107 530 DOMENEC VENTURA HOSTA GEDIA
108 530 JONATHAN VALVERDE CASTAN  
109 530 ALBERT MORA MURCIANO LUCHARETT POR TI PRINCESA
110 520 DANIEL BALSAS PEREZ CE PENEDES COSTA DAURADA
111 520 JORDI REYES ARNABAT GEDIA
112 520 CARLOS CASQUET SESMONDE BRAVAS RUNNERS
113 520 JAUME CUSINÉ CEP
114 510 JAVIER BERNABE ALIAS C.A.VILADECANS
115 510 ROGER VIVES FONT CF LA GRANADA
116 510 PAU JASANADA MARTINEZ CE DEPORUNNERS
117 500 ALEIX CAMPO PÉREZ  
118 500 JOAN ROSICH LLORACH CLUB EXCTA. UECANOIA
119 500 DANIEL Fortuño Herrera NILO’S TEAM
120 500 OSCAR Morillo Almendros ACE BOMBERS BARCELONA
121 500 CARLOS ALONSO MUÑOZ  
122 500 FRANCESC ROCA BOLET CAV
123 490 PAXI GONZALVO ARAGON  
124 490 XAVIER Ramirez Guasch BARRADO TEAM
125 490 ERIK CALERO MAÑAS ESPORTIU PENEDES
126 490 JORDI GOMEZ VIA CAV
127 490 JOSÉ MOGUEL Lopez Sanchez LR RUNNING
128 490 CARLOS MERLOS GARCÍA ONE LIFE TEAM
129 480 CARLOS GARCÍA GÓNZALEZ ACE BOMBERS BARCELONA
130 480 ADRIAN GAZQUEZ OLIVARES ESPORTIU PENEDES
131 480 JOSEP MARIA CALAFELL UECANOIA
132 479 MARC BURÉS LLADÓ CLUB ESCOLA TRAIL LAIA DIEZ
133 479 JOSEP PUJOL RIUS CLUB NATACIÓN IGUALADA
134 479 CRISTIAN ARAYA GUTIERREZ IRONWILLBARCELONA
135 479 XAVI PÉREZ IBÁÑEZ ESPORTIU PENEDÈS
136 478 MANUEL ALCAZAR SALMERON  
137 478 MARTÍ TORRALLARDONA RAVENTÓS* ÀNIMA D’ESPORTS/ POTA & KM
138 478 JORDI MASSANA ARNAN ESPORTIU PENEDES
139 478 Victor Artuanduaga  
140 478 IGNASI FIGUERES  
141 477 Abel Mancho Rastrilla  
142 477 EDUARD FARRAN FARRE ASS. EXCTA. URGELL
143 477 IOSU AURREKOETXEA LOS CANGRIS
144 476 ANTONI PUJADÓ CALVET ESPORTIU PENEDES
145 476 JOAN ROS MARTINEZ DIR
146 476 JORDI BRICOLLE SANCHEZ POTA I KMS
147 475 MANEL LAGO VAZQUEZ ÀNIMA D’ESPORTS
148 475 JACINT OLIVER RAMOS MONBIKER CC
149 475 EZEQUIEL ASENSI SISINI  
150 475 ISIDORO MAYA AGUDO CN MOLINS
151 475 POL SENABRE  
152 475 DIDAC VIÑALLONGA SANTFELIU CORRE
153 475 CARLOS GÁMEZ RUIZ CORREDORS.CAT
154 474 ANTONIO ORELLANA  
155 474 UNAI CALAFELL VEGAS OCELLS DEL BAGES
156 474 JORDI MIRÓ LÓPEZ CE DEPORUNNERS
157 474 JOSE MANUEL RODRIGUEZ CANDON  
158 470 MIGUEL ANGEL MELERO ENCINAS DUSCHOLUX
159 473 MARÇAL TORRALLARDONA RAVENTÓS* POTA & KMS
160 473 PAU RAMON MONTANÉ* CURSA DELS COLLS
161 473 JOAN Gonzalez Casals  
162 472 JAKUB Stasiukiewicz POLONIA
163 472 POL FREIXEDES CORAL  
164 472 JAUME GRAU BORRÀS INDEPENDENT
165 472 LLUIS CAMPDERROS REYES CREV
166 472 IGOR FERNANDEZ BARCELO  
167 471 SERGI CONDIS EDU  
168 471 DANI PALACIOS ALCARAZ  
169 471 IVAN FERNANDEZ QUESADA  
170 471 KENNETH Pomenta  
171 470 MARC REYES COLLSEROLA MOUNTAIN RUNNERS
172 470 JORDI SEGARRA JULIÀ LA FABRICA DEL CARTUCHO
173 470 PAU BERGADÀ PRORUNNERS
174 470 DÍDAC SALVADÓ CN VILAFRANCA TRIATLÓ
175 470 ORIOL BORRELL  
176 470 BORJA PARRA ALBARES TG TRIATLÓ SITGES
177 469 JEREMY TORREGROSA  
178 469 JORDI ROVIRA +3000!!
179 469 FRANCESC Martinell Urgell  
180 469 JORDI SANT MIQUEL FORTEA  
181 468 PEP SOLA SOLIS JORBARUNNERS
182 468 JOAN Catala Bolet  
183 468 DANI GRADOS MARTINEZ CLUB EXCTA. UECANOIA
184 468 JORGE MATO CARVAJAL C.E. DEPORUNNERS
185 468 JERÓNIMO VIEITEZ HERNANDEZ  
186 467 CARLOS LÓPEZ DORADO  
187 467 SERGIO MARTÍN DÍAZ  
188 467 ALBERT RICART LÓPEZ CAN PUÇA TEAM
189 467 JAVIER Perez Capilla  
190 467 JULIEN SAPIEN  
191 466 David Fernandez Moran  
192 466 PABLO URRUTIA ROYO FABRICA DEL CARTUCHO
193 466 ARTURO ELIZALDE MASIÁ ROGER PEREZ
194 466 DANIEL ZALBA ESTRADA TG TRIATLO SITGES
195 465 JEPI PLANAS I CASAS LA MUNIA
196 465 ALBERT GARCIA NADAL MEEEEEL RUNNING
197 465 MARIO Puerta Lafuente ACE BOMBERS BARCELONA
198 465 GORGO GÓNGORA JIMÉNEZ CLUB ESPORTIU DEPORUNNERS
199 465 OSCAR GREDIAGA LUCHARETT POR TI PRINCESA
200 464 PERE BAQUES RAFOLS  
201 464 MAGÍ LLENAS DÍAZ  
202 463 JORDI ALBIOL ARASA  
203 464 MUTI MARTIC GEYLA VME GNUY
204 463 PAU ALONSO HENZE GEDIA
205 462 ANTONI SERRANO BOLET INDEPENDENT
206 462 JOAN GALIMANY TUBELLA CLUB ATLETISME VILAFRANCA
207 462 XAVI ALMELA A.E TALAIA
208 462 Isaac Sanchez Delgado C.E. PENEDES MARITIM
208 462 XAVIER VILES KMS XL LUPUS
210 462 JORDI BALAGUER LLORENS CORREDORES.CAT
211 462 LUISMA ROZAS PIRIS  
212 461 FELIX GARCIA  
213        
214 460 CARLES MARTIN ISERN  
215 460 RICARD FARRE PEREZ  
216 460 EMMANUEL BILLOT  
217 460 Mikel De Prada Gil UGE BADALONA
218 460 JOAN MILA I HUGUET CENTRE EXCTA. DEL PENEDÈS
219 459 JOSE EVELIO MARTINEZ SAIZ  
220 459 ALFONS GUTIERREZ GARCIA  
221 459 SERGIO ESPUÑA GÓMEZ CLUB ATLETISME OLESA
222 459 JOAN COLL MARTÍ  
223 458 NIL VENTOSA 7GINS
224 458 JOAN LOPEZ MULET  
225 458 RAEF MONDER C.E DEPORRUNNERS
226 458 PERE GALIMANY BAGES FONT-RUBÍ
227 458 Marc Jarril  
228 457 MIGUEL ÁNGEL DEL RIO MARTOS CLUB ESPORTIU L ARBOÇ
229 457 ANTONIO LLOPIS  
230 457 ALEX HIDALGO GARCIA OPERACIÓN BIKINI EXTREM
231 456 LUIS MIGUEL RODRIGUEZ GUILLEN  
232 456 Jordi Farré MontanÉ ASSOCIACIÓ ESPORTIVA PALLARS
233 456 ARIEL CANO KAIZEN RUNNING
234 456 JORDI GARCIA CASALS  
235 456 JORDI BENACH INDEPENDENT
236 456 XAVI PERDIGUER ROVIRA CAI TRIATLO
237 456 ENRIC VALENCIA  
238 456 DAVID JUNYENT ALMIRALL JORBA RUNNER – AEMDEKP
239 456 MICHAE JOE ANGLADA GUTIERREZ  
240 455 ROGER MUNNÉ  
241 455 ONNO DE BOER FUSION TEAM NL
242 455 JORDI GIRONA GEDIA
243 455 Vicenç Bonjoch Gené ACE BOMBERS BARCELONA
244 455 JOSEP PONT MORROS ORO DI NAPOLI
245 453 ORIOL PLANS PONSA  
246 453 JUDIT TORT TARRÉS CLUB EXCTA. UECANOIA
247 453 MARC LOPEZ CHACON  
248 452 GUISLA TUBAU CAMPUZANO C.E. DEPORUNNERS
249 452 ISMAEL GARCIA SOLÉ  
250 452 ALBERT MASIP  
251 452 ABELARDO ALMECIJA RUNNERS CIUTAT DE VALENCIA
252 452 PEDRO IÑAKI GONZÁLEZ TORRES  
253 452 Javier Sánchez Siles  
254 451 David Cardoner  
255 451 ALBERTO ROMÁN RODRIGUEZ  
256 451 ALBERT TORRENTS GONZALEZ +3000!!
257 451 MARC PUJADAS RODRÍGUEZ  
258 451 SERGI SERRAMIA ROSELL  
259 451 JORDI PESARRODONA ROCHES  
260 450 JOSEP POL CASANY DOMÈNECH  
261 450 POL FREIXEDES GARCIA  
262 450 ARNAU GRANADOS FISIOMONASTERIO
263 450 MARC CARASA CARDUS  
264 450 FRAN DE LA CRUZ LOPEZ  
265 450 PERE LUCIO SUBIRACHS  
266 449 PAU RIBAS VENDRELL  
267 449 XAVIER IBARZO CALVET ST. CRISTOFOL RUNNERS
268 449 PETER GEELMUYDEN MAGNUS  
269 449 CRISTÓBAL Martínez Moro EL TIET I EL NEBOT
270 448 ANGEL FERNANDEZ CUPULA RUNNING
271 448 MARC CAMACHO LARA RUNNERS SLOW MOTION
272 447 DANIEL GUTIERREZ GORDILLO GEDIA
273 447 JOAQUÍN Nogales Martinez LA CUPULA RUNNING
274 447 MIQUEL MAYANS FONT  
275 447 DAVID PELAEZ  
276 446 LEO VIÑAS NIETO FILIRUN
277 446 XAVI CABRERA MARTINEZ CLUB ATLETISME BÈRNIA
278 446 ENRIC Casellas Masana  
279 446 ANDRÉS GIL CAÑAMERO RUNNERS SLOW MOTION
280 445 JOAN RUIZ BADELL RUNNERS SLOW MOTION
281 445 RAUL PELAEZ BAUDET INDEPENDENT
282 445 Jose Maria Castaño Ortiz  
283 445 JORDI VILLANUEVA CALVET  
284 445 SERGI RETAMAL ROVIRA +3000!!
285 445 CARLES PARERA  
286 444 PIERRE THIBAUDEAU  
287 444 DAVID MARTÍNEZ RECIO COLLARITO’S TEAM
288 444 JOSE PÉREZ PÉREZ LR RUNNING
289 444 Nicolas Rodriguez PAJARRANERS
290 443 MIQUEL TUTUSAUS RAMON CAV
291 443 Xavier Mateu Esquerda  
292 443 MARCELLO PERES C.A. RUNNING
293 443 RICARD MONTANÉ BONILLA ZOO D’EN PITUS
294 443 FRANCISCO RODRIGUEZ ALCALDE  
295 443 SERGI CONDIS EDO  
296 442 DIEGO SEGURA CASTAÑEDA CEDEPORUNNERS
297 442 GERARD MITJANS COLS  
298 442 David Romero  
299 422 PAU CANYAMERES GIMÉNEZ ROADRUNNERS
300 441 Pau Castelltort  
301 441 BORJA PARRA ALBARES TG TRIATLO SITGES
302 441 JOAQUÍN RUDA GAZCÓN  
303 441 JULEN VALVERDE CLUB ATLÈTIC RUNNING
304 440 XAVIER NOBAU RUIZ CAP
305 440 ERNEST RIBA LOPEZ  
306 440 ROGER PÉREZ PARERA  
307 440 Francesc Casas Mestres CAMINAIRES
308 440 ISIDRO FERNANDEZ SILVA  
309 439 Sergio Cantero Del Castillo  
310 439 MARC SADURNÍ PARERA AUTÒNOM
311 438 ELOI CONTRERAS PARES C.E. DEPORUNNERS
312 438 ROGER ROVIRA BENACH  
313 437 Ramon Orti Moliner  
314 436 Joel Albea Castell  
315 436 JOSEP SANGÜESA ROIG  
316 435 NICOLÁS DE ARESPACOCHAGA SANTIAGO  
317 435 Xavier Farre Vives SPARTANS NORTH BONAVISTA
318 434 Tomàs Cachinero Tamayo  
319 434 JONATAN HIDALGO RODRIGUEZ PRORUNNERS BCN
320 434 ANDREU GIL DELGADO CLUB ATLETISME VILAFRANCA
321 433 MIQUEL MARTINEZ VAN DER VALK RUN4US
322 433 XAVIER VIVES DELCOR  
323 433 VICTOR MARTINEZ MASSIP CLUB TENNIS ESPARREGUERA
324 433 James Haigh  
325 432 Ricard Sendros Vinyes CALAFELL
326 432 KEVIN HURTADO  
327 432 XAVI SANCHEZ PONS*  
328 431 ORIOL PELLICER PLASA INDVRAINS
329 431 GUIFRÉ MARTÍ VALDEMORO  
330 431 Jordi Vallès Font RUNNERS ESPANYOL
331 430 Javier Chamorro Vega  
332 430 MARTIN HAUGE 20R20S
333 430 ION ARBELAIZ IZA  
334 430 JAUME ROMAGOSA CABÚS  
335 429 Lluis Bara Casas ACE BOMBERS BARCELONA
336 428 ANTOINE  
337 427 MARC TURELL I FERREIRO  
338 427 JAUME RAVENTÓS JANÉ  
339 427 Franxesco Rojas Martos  
340 426 Juan Antonio Gonzalez Garrido  
341 426 IVAN MATA, IVAN  
342 426 OSCAR VENTOSA VICENTE  
343 426 SERGI LANAU I CASTELLVÍ  
344 425 SERGIO VEGA JIMENEZ  
345 425 RUBEN BUSTOS CAZORLA  
346 425 BORJA GAREA VAQUERO MINDUNDIS TEAM
347 425 DANIEL OLIVARES PIQUERAS  
348 425 Alan Perez Guardia TIULA RUNNERS
349 424 Eliseu Arrabal Hernandez SPARTANS NORTH BONAVISTA
350 424 NASSER ACHOUKHY  
351 424 LIA MARRUGAT TORRALLARDONA CAV
352 424 BLAI SANCHEZ PONS*  
353 424 CARLOS ALFARO ESPARCH  
354 423 XAVIER FERNÁNDEZ DOMÍNGUEZ  
355 423 JOSE REINA CARMONA  
356 423 DAVID VIA SEGURA FENTVIA
357 423 HENRICO PUTTENSTEIN  
358 423 Alberto Gómez Merino SPARTANS NORTH BONAVISTA
359 422 Daniel Sanz Mayo LA CUPULA RUNNING
360 422 ALBERT POSTIGO BAYÓ  
361 422 HÉCTOR MARTÍNEZ CLUB TENNIS ESPARREGUERA
362 421 KILIAN HUNT BORRÀS  
363 421 TONI BOLAÑOS GARCIA  
364 421 Raul Augusto Ozaeta Gordillo  
365 420 Salvi Mascaró Torras  
366 420 CARLOS SEGURA MORALES CLUB ESPORTIU L’ARBOÇ
367 419 CARMEL BONET RIBELLES LO QUE QUEDA DE TRACTÒRIA
368 419 NICO PLANELL CARNDELL GER
369 419 Jaime Canela  
370 418 Martin Perez Baez  
371 418 CARLOS IGLESIAS FERNÁNDEZ C.A. VILADECANS
372 417 PERE SERRA ARNAU  
373 417 RAUL PEREZ MARTINEZ FREE FIGHTERS
374 417 Pablo Vicent Vera  
375 416 Marc Turelli Ferreiro CALAFELL
376 416 KEVIN ARAGONES MALDONADO  
377 415 JEREMY CHIAPOLINI BARCELONA CASUAL RUNNERS
378 413 DANIEL BONAVIA CAEIRO  
379 412 XAVIER VIVES ROADRUNNERS
380 407 DANIEL BARTOLOMÉ DÍAZ  
381 403 JOSE FERNANDEZ MORALES  
382 402 GUSTAVO DE HOZ  
383 401 CARLES HUGUET CARMONA  
384 399 GERARD RAMON MONTANÉ* DEPORUNNERS
485 398 DANIEL LUQUE BENITO

Classificació actualitzada després de la cursa 8. Solidaria Nocturna La Granada.
Puntuació corresponent als 7 millors resultats de les curses disputades.

POSICIÓ PUNTS NOM COGNOMS CLUB
1 2980 MARTA SEGURA RIUS CLUB EXCTA. UECANOIA
2 2700 LÍDIA RAMOS PALACIOS AETALAIA
3 2560 TERESA LLUVEROL TRIAS ESPORTIU PENEDÈS
4 2532 AITANA FERNÁNDEZ BRAÑA  
5 2300 AIDA PEREZ SOLER C.E. DEPORUNNERS
6 1760 LAURA RIUS MORALES ESPORTIU PENEDES
7 1550 MILENA IVANOVIC 20R20S
8 1434 SISTER CLARÀ PÁEZ*  
9 1680 MARIA PONS VENTURA CLUB ATLETISME VILAFRANCA
10 1620 ESTER ARBOS MEEEEL RUNNING
11 1465 MARIA CARME OLAYA GUZMAN FONDISTES PENEDÈS
12 1438 NORA OJEDA ACOSTA C.E. DEPORUNNERS
13 1373 MARTA SOTOCA COLL*  
14 1349 SONIA GARCIA GARCIA LR RUN
15 1348 ANABEL SANCHEZ BELTRÁN LR RUN
16 1100 MIREIA FUMENAL ARTÉS C.E.DEPORUNNER
17 1110 FOIX ORTIZ CORREM PER LA TERRA
18 1000 LENA ROVIRA MIRO EVASION BLULINE VILANOVA
19 972 JAZMIN VIVIANI  
20 963 NURIA CASAS  
21 955 GUISLA TUBAU CAMPUZANO C.E. DEPORUNNERS
22 947 GEMMA SAFONT CAMPRUBÍ 7 GINS
23 938 LILI FERRER S.A.CORBERA
24 936 MIREIA ALEMANY BRAVO INTER CROSSFIT
25 923 CRISTINA ALMATO ADELL  
26 923 BEATRIZ GÒMEZ ALBARRACÍN ESPORTIU PENEDES
27 907 EVA GRIMAU MARTI CAV
28 906 MARTA RIBÉ MANZANERA C.E. DEPORUNNERS
29 890 MARIA CLARÀ PÁEZ*  
30 600 ESTHER CRUZ DUSCHOLUX
31 600 GEORGINA GABARRO MORENTE CLUB EXCTA. UECANOIA
32 600 Anna Fernandez Bonel
33 580 Beatriz Morillas D Ocon
34 560 ROSA MARIA NIETO ZAMORA MATXACUCA
35 540 LÍDIA RUBINAT RIVAS  
36 540 SANDRA MARLÈS ROMERO INDEPENDENT
37 530 PATRICIA PEREZ NAVARRO CLUB NATACIÓ SITGES
38 530 Lidia Cerrato Rodriguez
39 530 HELGA TARRAGONA FABRA JORBARUNNERS
40 530 OLGA SIERRA BERNAT C.E. MEDITERRANI
41 520 BRUNA BARBAT OLIVES RUN BCN
42 520 EVE OUCHENIR  
43 520 Clara Rosell Silano
44 520 LAURA SÁNCHEZ PUEBLA PIC DEL VENT
45 510 ALBA COLOM MIRAS ESCALFA KE SURTS
46 510 GISELE ROS ROJAS CLUB ATLETISME CANYELLES
47 510 NATÀLIA BUTÍ  
48 510 Katie Colwill
49 510 EVE OUCHENIR  
50 500 MARINA CELIS RUN BCN
51 500 Marta López Martín ACE BOMBERS BARCELONA
52 500 Cara Shields
53 500 MARIA HERNÁNDEZ CONTIJOCH C. E. DEPORUNNERS
54 500 JÚLIA VALLDOSERA SANCHEZ DOINA
55 500 JUDIT TORT TARRÉS CLUB EXCTA. UECANOIA
56 490 ANNA BELEN GALLEGO VILLAESCUSA  
57 490 ELEONORA ZONTA MENS SANA IN CORPORE SANA – IT
58 490 RAQUEL LEON JAVIER CAP
59 490 Hazel Dickson
60 490 Noemi Arauz Santiago
61 490 MARGALIDA PUIGRÒS SERRA C.M.SÍGUEME
62 480 MARIA ESPARZA GONZALES LUCHARETT POR TI PRINCESA
63 480 Elena Hidalgo Prieto
64 480 Elisenda Parera Pahissa
65 480 SARA MOLINS CABANÍ INDEPENDIENTE
66 480 MIRIAM COLOMER RUIZ INDVRAINS
67 480 CARLA PLA DE LA VARGA  
68 480 NURIA RIVERA RUBIO  
69 480 DUNA RIBA CONTRERAS  
70 480 MARIA SAMSO  
71 480 NURIA VIVES  
72 479 MARIETA DE LA FUENTE  
73 479 MARTA PEREZ MIR  
74 479 REGINA PIÑOL ROVIRA  
75 479 ANGELA LOPE ALVAREZ
76 478 AROHA CUADRADO RODRÍGUEZ
77 478 CATERINA TALLÓN PRIETO  
78 477 ALBERTA LACHICA LUCHARETT POR TI PRINCESA
79 476 MARIA JOSE FERNANDEZ GEODA  
80 476 ELISENDA VIDAL SANS CLUB ATLETISME VILAFRANCA
81 475 ANA ESPINOZA HUERTA  
82 475 MONICA SANCHEZ DIAZ*
83 475 CELIA MERCHAN MARTIN C.A.RUNNING
84 475 CAROLINA LAURIANO DA SILVA RUNBCN
85 475 ALEXANDRA BERTRAN JUNQUÉ ESPORTIU PENEDES
86 475 CRISTINA TRUJILLO CUEVAS GOSESPORTCATALUNYA
87 475 ALICIA AVILA RECALDE  
88 474 TAMARA WILLEMS KM4ADOPTIONS
89 471 SONIA RIBAS CARRILLO EVASIONVILANOVA
90 470 MARTA CRUSAT INGLES  
91 470 NOELIA CANO  
92 470 MONICA REVERTE CASABAYO  
93 470 EMMA MATA VENTOSA CE XAMBA VILAFRANCA
94 470 MARI LÓPEZ MARÍN VARIAS
95 470 Marta Calero Rolo CLUB ESPORTIU MEDITERRANI
96 470 GEMMA TORRENTS BOIX ESPORTIU PENEDES
97 470 GISSELA RAMOS POR MI XURRI TEAM
98 469 JENNA QUESADA ARQUES INDEPENDENT
99 467 ELENA GARCIA ALARCON  
100 465 MONICA DIAZ MARTINEZ URBATRAIL
101 465 CRISTINA JURADO SANCHEZ CLUB ESPORTIU L’ARBOÇ
102 465 SILVIA LATORRE GARRIGA MASQUEFA TRAIL
103 465 Lourdes Descals Moscardó
104 465 OLAYA RICO ARMENGOL JORBA RUNNERS
105 462 NEUS CRISTIÀ NEUS
106 462 NATALIA LUPPENS ALVAREZ C. E. DEPORUNNERS
107 462 MIREIA CORTIADA MESTRE CLUB ATLETISME VILAFRANCA
108 462 Gwenolynn Le Joly
109 460 Laura Calero
110 460 ANNA LÓPEZ ROMAGOSA  
111 460 JOANA CABRAL TORRADO  
112 460 DESIRÉE LARDIN  
113 460 SÍLVIA FERNÁNDEZ PÉREZ SIGUEME
114 458 NEUS VALLES CUSCO  
115 458 MÍRIAM INSENSÉ SERRANO  
116 458 CRISTINA ROVIRA BARCELÓ*  
117 458 Lourdes Masip Torres
118 456 Elena Benedicto García
119 456 MIREIA ROVIRA BARCELÓ*  
120 456 JOANA QUINTERO CARMONA  
121 456 IRENE SARLÉ BAUSA CAV
122 456 LORENA BERNALDEZ ARJONA IRONWILL BARCELONA
123 456 ALBA RODRIGUEZ PARELLADA  
124 455 ELENA FERNÁNDEZ SILVA  
125 455 CLÀUDIA CABALLERO LILLO CE DEPORUNNERS
126 455 Ana Isabel Linares Martinez
127 455 MARIA JESÚS ARANGO RODRÍGUEZ CAOLESA
128 455 NATALIE ASSAAD-NASR  
129 455 NEUS GALOFRÉ LÓPEZ  
130 454 MIREIA GARCIA FERRER  
131 454 MARTA BATLLE CASADEVALL  
132 454 MAR MALLOFRÉ CARBÓ  
133 454 RAQUEL PEREZ MANZANO*  
134 454 MARIONA CASANOVAS FIGUERAS TG TRIATLO SITGES
135 453 MÍRIAM MARTÍNEZ CATALÀ G+D MS
136 453 NOELIA PEREZ MANZANO*  
137 453 ANNA PUIG ESTEBAN  
138 453 ANNA SOTOCA COLL*  
139 453 NOÈLIA GRIFO I CASTILLO  
140 452 CRISTINA CAPEL OSTARIZ  
141 452 NATALIA PALACIOS VALLS  
142 452 Elena Moreno
143 452 GEORGINA SAUMELL ESTEVE KMS XL LUPUS
144 452 TAMARA NAVAL PESQUÉ  
145 452 EVA RODRIGUEZ GUILLEN SPARTA CUNIT
146 451 ERIKA ALBERTO GOMEZ SPARTA CUNIT
147 451 Justyna Wysota
148 451 MONTSERRAT CORREDERA TORRES ESPORTIU PENEDÈS
149 451 ANDREA GAZOLI SIQUEIRA  
150 450 JUANA JIMÉNEZ COBO  
151 450 ANA ALEJANDRO FRIAS CLUB EXCTA. UECANOIA
152 450 MARTA DUARRI  
153 450 Irene Garcia Ramirez
154 450 NÚRIA GUARDIOLA EGEA  
155 450 LAURA GIL POMEROL SANSASUA… TOT
156 449 GEORGINA GARRIGA REBULLIDA  
157 449 MARINA CARRION MONTURIOL INDEPENDENT
158 449 Ester Poblet Romeo C.E.ALLIBERADRENALINA
159 449 MIREIA CORBALÁN GONZÁLEZ  
160 449 TAMARA PINO GARCÍA RUNNERINGGIRLS
161 448 MONICA RODRIGUEZ MORENO FREESTYLE
162 448 Lucia Santos Barreiro
163 448 MÍRIAM ORIOL PASCUA  
164 447 IRENE ALCOLEA  
165 447 Ana Delgado Cano
166 447 ANA DEL RIO MARTOS CLUB ESPORTIU L’ARBOÇ
167 446 MERY LOPEZ FERNANDEZ  
168 446 Natalie Assaad  
169 446 ARIADNA BENET VIGO  
170 446 JUDITH PEREZ ROADRUNNERS
171 445 LAURA RÀFOLS PARELLADA  
172 445 MARTA BENITO PAREDES LOS BENITO TEAM
173 445 MICHELA D’AURIA VIU FÀCIL
174 444 XISCA PERICAS CLUB ATLÈTIC RUNNING
175 444 MONTSE URGELL  
176 444 Maria Albelda Ferrer
177 444 CRISTINA PRADOS ANDREU  
178 443 Marta Torres Lozano
179 443 IMMA MUÑOZ GALVEZ*  
180 443 RAQUEL USERO LOPEZ  
181 442 ALBA RODRIGUEZ PARELLADA  
182 442 CAROLINA ARENAS JOVÉ  
183 442 Albanta Leon Delgado
184 442 MERCEDES CHOPO PUERTOLLANO ALCAINE
185 441 Lorena Sanchez Diaz*
186 441 NOEMI SANNA EVASION RUNNING VILANOVA
187 441 INGRID PARETAS VIÑALS  
188 441 ANNA SOLER ISERN C.E. DEPORUNNERS
189 440 MONTSE VICENTE COLOMA CLUB ATLETISME VILAFRANCA
190 440 BLANCA MARCH ORTEGA  
191 440 Anna Caralt Escamilla
192 440 AIDA RIOS MOLINA  
193 439 Bàrbara Garcia Bó
194 439 MARIA JACOBA ANNA VAN BEEK  
195 439 ANNA INIESTA CAV
196 438 PATRÍCIA ESTEBAN BAENA CLUB ATLETISME VILAFRANCA
197 438 Sonia Madrid Maldonado
198 438 SERINA RAGAI NASSIF  
199 437 Irene Santana Ibañez
200 437 MARIA CABALLERO  
201 437 INMACULADA POZO LEON GRUP RUNNERING GIRLS
202 437 ALICIA ALCOLEA SANCHEZ STILETTO A
203 436 CLARA BARGALLÓ ROMAGOSA CLUB ATLETISME VILAFRANCA
204 436 Dulce Las Arroyo
205 436 NÚRIA IGLESIAS MARTÍNEZ  
206 435 Melinda Novoa Seara  
207 435 SHEILA CAYUELA RUIZ TRA I MEL

Classificació actualitzada després de la cursa 8. Solidaria Nocturna La Granada.
Puntuació corresponent als 7 millors resultats de les curses disputades.

POSICIÓ PUNTS NOM COGNOMS CLUB
1 3330 ÒSCAR ANDREU RUIZ KAIZEN RUNNING
2 3135 CARLOS MARQUEZ GUERRERO SARDINYOLA
3 3097 JORDI FOGUET PIJOAN BARRADO TEAM
4 2802 JORDI CALLAU SOLER METALBIKERS
5 3085 CARLES CANEDA MORA  
6 2680 IVAN FERRI MONTANE ESPORTIU PENEDES
7 2630 JORDI BALDRICH TRIATLÓ.CAT/ CASTILLO ATHETIC
8 2359 JOAN ROIG DE LA ROSA ORALSEXRUN
9 2349 JOAN PEÑAFIEL HERVÁS CLUB ATLETISME VILAFRANCA
10 2305 RAMÓN FERNÁNDEZ GRANADOS GRUP ROCA RUNNING CLUB
11 2290 XAVIER LOPEZ HERNANDEZ  
12 2246 JUAN CARLOS DEL POZO MEDEL ESPORTIU PENEDÉS
13 2131 ENRIC FONTDECABA BAIG FAMILIA FONTDECABA
14 2020 FRANCESC LLOBET ESQUIUS CLUB EXCTA. UECANOIA
15 1948 MIGUEL ANGEL MONCUSI AGUSTI A. E. COTA 705
16 1906 MANEL MONTOLIU ALBET AC ENDAVANT LES ATXES
17 1837 ALEIX MASANA ESCAMILLA FOQUES I PIOLETS
18 1825 NICOLÁS RAVENTÓS JURADO LR RUNNING.
19 1811 RAIMOND MARCÉ RAFECAS  
20 1809 MARC MUÑOZ SORIA  
21 1804 LLUÍS RIUS ROMÁN*  
22 1796 JOSE MARIA BALSA NOVEGIL ROCA TEAM
23 1690 MARC BOLDÚ BOTAM  
24 1615 JONATHAN PÀMIES BOILLOS  
25 1600 AGUSTIN CACERES HERNANDEZ C.E. DEPORUNNERS
26 1552 VÍCTOR RUIZ GIRALDE  
27 1500 HÉCTOR ALBESA TOMÀS C.E.DEPORUNNERS
28 1496 SANTI ALCARAZ FERNANDEZ KAIZEN RUNNING
29 1423 HECTOR GARCIA-JORDÀ GÓMEZ ESCAMPEM LA BOIRA
30 1407 SERGIO MARIN IPAS C.E. DEPORUNNERS
31 1392 GERARD SALVADOR MIQUEL  
32 1391 ANTONIO MORENO BLANCO KAIZEN RUNNING
33 1385 JOAN ALMIRALL FARRÉ CASC
34 1374 SENEN JARAMILLO BUSQUETS ESPORTIU PENEDÈS
35 1371 XAVIER DAMICO ESPORTIU PENEDES
36 1340 RAFA QUINTANA CAMPOS INDEPENDENT
37 1262 JOSE MUÑOZ SANTOS KAIZEN RUNNING
38 1223 JOSEP FIGUERAS FIGUERAS FILIRUN
39 1090 ROGER BAIG PUJOL MONTCALRUN
40 1080 LLUÍS PARELLADA VALLÈS INDEPENDENT
41 1030 FRANCESC FOS LLOPART GRUP MUNTANYA SANT SADURNI
42 996 JULIÁN ANTÓN SUCH  
43 990 VICTOR PEÑA CORTES DEPORRUNERS
44 986 JUANJO POVEDA URBANO ANABOLIC WINDOW
45 980 JOSE MANUEL ACEVEDO FERNANDEZ RUNNIG PARC
46 979 GABRIEL GONZÁLEZ BÚRDALO BLADE RUNNERS
47 978 DAVID OCARIZ FERREIRO CALIMOCHO RUNNERS
48 975 EVARISTO BIGORRA DE SLOOVER AZIMUT
49 969 ALBERT PUNSOLA A.E TALAIA
50 955 JORDI MOGINO I MARTINEZ  
51 955 XAVIER ARROYO AZORIN XAVIORI RUNNERS
52 943 GERARD VIA TROTONDA INDEPENDENT
53 942 XAVI DOMENECH FUSTER ESPORTIU PENEDES
54 941 FERNANDO PEREA POVEDANO ANABOLIC WINDOW
55 941 CARLOS LEÓN MONROY  
56 940 SERGI VIZCAINO ESPORT I NATURA
57 940 XAVIER LLUVEROL GEDIA
58 933 CARLOS TURMO MORENO C.A.CANYELLES
59 930 MIGUEL ANGEL LEÓN NARANJO ESPORTIU PENEDES
60 928 CARLES OTERO MOLAS  
61 928 FRANCESC BENET VILLALPANDO TRAILRUNNER.CAT-CAST. DE VILAFRANCA
62 926 PEDRO PRIETO MEMBRIVE ROAD RUNNERS
63 925 PEDRO CHACÓN ARTO  
64 921 TONI RUIZ CARRIZALEZ  
65 921 TON LARA MURILLO BARRADO TEAM
66 920 PERE CREIXELL MEDIONARUNNING
67 915 FRANCESC MARTÍN MARTÍNEZ  
68 915 OSCAR MORENO RUEDA EVASIÓN
69 914 JOAN CARLES ARCE PARELLADA CAP
70 914 CRISTIAN ANDRÉS SALAZAR FLOREZ  
71 912 LUISITO AVILA PASTOR RUNNINGTIMECLUB1LOVE
72 910 PEP VEGA CAMPS KMS PER AL LUPUS
73 906 MANEL MILA ENRIQUE TRIATLO.CAT
74 905 CESAR MARTÍNEZ HERNÁNDEZ  
75 901 JUAN DIEGO LUNA CORBACHO  
76 899 SERGI RIALP  
77 898 MANOLO VAZQUEZ SALGUERO EVASIÓN RUNNING VILANOVA
78 895 MARC RUBIO ILLA  
79 894 MANEL MALAVÉ GARCIA CENTRE EXCTA. PENEDES
80 891 HECTOR HERNANDEZ EDO CORREDORS.CAT
81 889 SERGI LÓPEZ OLMEDO  
82 888 PEDRO ALONSO ESTEBAN EVASION RUNNING VILANOVA
83 888 PACO CRUZ HIDALGO ROADRUNNERS CALAFELL
84 885 SIXTO RODRIGO GARCIA  
85 885 MARIANO ANDRÉS COSNOWSKI EVASIÓN RUNNING
86 884 JUAN CAÑIZARES LINARES EVASIÓN RUNNING
87 884 JOAN ALCARAZ TORRES  
88 884 ALBERT CATLLÀ ROVIRA GRUP ROCA RUNNING CLUB
89 883 GERARDO GÓMEZ DE LA FUENTE  
90 883 PEDRO CARMONA PEREZ ROADRUNNERS CALAFELL
91 883 SERGI HERNANDEZ SIMON  
92 875 ALEJANDRO CANO NICOLAU BUTIRUNNERS
93 874 FRAN CONTRERAS RIQUELME FREE FIGHTERS
94 870 SANTI ESTEVE VENTURA  
95 865 JOSE SANDÁ PAZOS RAYO TEAM
96 864 STEFAN DE VRIES  
97 859 MANEL GARRIDO REGADERA BEERRUNNERS
98 857 JOSE MANUEL BELMONTE PEREZ  
99 856 CARLOS HERNÁNDEZ BAREA  
100 854 PEDRO MULA RUIZ  
101 850 JUAN GARCIA GARCIA INDEPENDENT
102 846 XAVIER MOTA GUARDIA  
103 836 XAVI CARMONA BORRAS DEPORUNNERS
104 825 MARCIAL GRANDE ROBLES  
105 816 FRANCESC COMERMA MATEU  
106 804 FRANCESC BARRAGAN FONT  
107 795 MARCOS ANTONIO DE GEA VIDAL  
108 600 CELS CODINA RAMONJOAN PIA RUNNING
109 600 SERGIO MONTES MOLINA AC ENDAVANT LES ATXES
110 600 ALBERT FERRER BACARDIT UEC ANOIA
111 580 DAVID GUARCH CUADRADO RUNNERS BERGADA
112 580 COSME PON PALMA TG SITGES
113 580 JORDI PINYOL MASANA FOQUES I PIOLETS
114 560 CARMELO COLACIOS TAÑAN  
115 560 PITU RODRÍGUEZ GONZÁLEZ MADTEAM
116 560 GIL LÓPEZ DOMENECH XTRAIL MONTSENY
117 540 CARLOS ANTONES POY DEPORUNNERS
118 540 ORIOL ROCA I BOLET CEP
119 540 RICARD VERGE BERRAR CE PICORNELL
120 540 DOMINGO GUILLEN MORA CERDANYA PIRINEUS (RUNNAIR)
121 530 JORDI BERNAT MELERO  
122 530 EDUARD MIRANDA BARRADO TEAM
123 510 SANTIAGO SÁNCHEZ ÁRIAS ROADRUNNERS CALAFELL
124 520 ROGER ROCA SAQUERO ESCALFA QUE SURTS
125 520 ENRIQUE GONZÁLEZ JIMÉNEZ  
126 510 JESÚS ARANDA MARTÍN EVASION VILANOVA
127 500 ORIOL PLANS ROSSELLÓ  
128 500 IVAN ARTIGAS C.E.DEPORUNNERS
129 500 DAVID BORRAS VALLS UEC ANOIA
130 500 CARLOS HERNANDO ZURO  
131 500 JAUME FONT VIRTUS ACE BOMBERS BARCELONA
132 490 DAVID OJEDA ALONSO ACE BOMBERS BARCELONA
133 490 SERGIO SALA ALONSO ANABOLIC WINDOW
134 490 JOAN NEBLEZA MIRABENT CLUB ATLETISME CANYELLES
135 490 JAUME CELADA ROURA IRONFRIENDS
136 490 MODEST FERNÉNDEZ LLOPART MIOSTAF
137 490 EDUARD FORNEGUERA BALDRICH  
138 490 CARLES TERUEL CASTELLÓ RUNNAIR
139 490 ALEIX TORRENT 2X2 SANTPEDOR
140 490 DAVID PARDO VERJANO EVASION VILANOVA
141 480 JORDI ARGENTI MORALI SENDETARIS.CAT
142 480 JUAN CAZORLA ESPARTANO
143 480 CONSTANTIN OPREA  
144 480 FRAN ROMERO SAEZ BARRADO TEAM
145 480 ALEJANDRO SAAVEDRA MATA  
146 480 JORDI LACRUZ AUSIN, JORDI BLADE RUNNERS
147 480 OSCAR SÁREZ GIMENEZ  
148 479 ANTONIO CABALLERO CARVAJAL TRIATLO.CAT
149 479 JORDI MOGAS  
150 479 JOAN LATORRE SEGARRA MASQUEFA TRAIL
151 478 IÑAKI COLAU ASENSIO MASQUEFA TRAIL
152 478 JORDI AGUSTI CASANOVAS GRUP DE MUNTANYA SANT SADURNI
153 478 JORDI RIBAS FENT AMICS
154 478 RENAN MOROCHO SANCHEZ CORRESOLIDARI
155 478 RAÚL MIGUEL FERNANDO VILLAFRANCA DE EBRO
156 477 SERGIO LOZANO ÁVILA FILIRUN
157 477 RICARD RIBERA ALMOGAVERS
158 477 CARLES MANCHA MARTÍN INDEPENDENT
159 477 JUAN JOSE MASGRAU MAIRELES CORRER Y DISFRUTAR
160 477 JOAN AROCA PALMERO INDEPENDENT
161 476 JORDI ALBAREDA  
162 476 ENRIQUE CATALA ALPUENTE C.A.PUÇOL
163 475 RAÚL LÓPEZ NIETO GRUP ATLÉTIC TMB
164 475 JUAN PEÑA GARCIA  
165 475 OSCAR GARRIDO QUIROS C.E.DEPORUNNERS
166 475 JOAN CARLES IZQUIERDO GUASCH JA3
167 475 ARCADI ESCURSELL PERIS  
168 475 AITOR LOPEZ
169 475 ROBERTO MARTÍN VELAZQUEZ BASF
170 475 JAVIER CASTELLÓ LLORET RUNNAIR TEAM
171 475 JOAN GABARRÓ BISBAL PER LLIURE
172 474 JAVIER CILLA GARCIA  
173 474 PERE ALMIRALL CEP
174 474 DAVID BERTRAN AMELL  
175 474 DANI LLOPART GARCIA  
176 474 PERE MASDEU ALMAGRO ROADRUNNERS
177 473 SERGIO GARCIA GONZALEZ TEAMXXX BLACK MAMBA
178 473 FELIP ORTEGA GARRIDO CENTRE EXCURSIONISTA PENEDÈS
179 473 JOAN RIBAS RIBERT ALBINYANA RUNNERS OUIEA
180 473 ALVARO GALINDO MARTINEZ AE TALAIA
181 472 JOSEP MANEL DE LA TORRE GUILLAMON CORRICOLLANO
182 472 SERGI CARRETERO DE HARO ESPORTISTES.CAT
183 472 JORDI NOGUERAS OLIETE  
184 472 MARCO ORTEGO PÉREZS ANEM A CÓRRER
185 472 FERNAN GOMEZ BERNABE  
186 471 IVAN LOPEZ SOCIATS CANICROSS PENEDES
187 471 XAVIER PLASENCIA FIGUEROA  
188 471 JORGE DE LUQUE ALVAREZ  
189 471 JOSEP FERNÀNDEZ SASTRE A.E. TALAIA
190 470 JOAN VILELLA BERTRAN INDEPENDENT
191 470 JAVI VILLATORO MARTINEZ JORBAY
192 470 AHMED KATIR  
193 470 ALEX FERNANDEZ CANO  
194 470 JORDI PONS BRUGERA ESCALFA KE SURTS
195 470 IVÁN SILVERIO LOMA  
196 469 ANTONI BONDIA FABREGAT FENT AMICS
197 469 CHRISTIAN GARRETA HERRERO  
198 469 MIGUEL VACARES ROYO  
199 469 JORDI GUAPO SANCHEZ  
200 469 ALFREDO VALDIVIELSO ROMERO RUNNERS EL VENDRELL
201 468 CARLOS LOPEZ MESA RUNNERS EL VENDRELL
202 468 FERNANDO MARTÍNEZ ESCUDERO*  
203 468 JORDI GODOY BONET TMB
204 467 JOAQUIM GARCIA OMAR  
205 467 FRANCESC MONDEJAR MARTIN AW
206 467 JOSE MARIA FERRER GIRON RUNTRAIL PENEDES
207 467 VALENTÍN MIQUEL PIÑOL C.E.TRAIL TARRACO
208 466 JAVIER DE LEÓN CBT
208 466 FRANK CAZORLA MUÑOZ  
210 466 JOAN DOMENECH VIDAL  
211 466 ADAMIAN ROVIRA RODRIGUEZ NATURA RUNNING
212 465 JORDI VIDAL CASAÑAS  
213 465 JAVIER NAVALES JIMÉNEZ DEPORUNNERS
214 465 FLORENTIN RADU FONDISTES PENEDÉS
215 465 DAVID OJEDA ALONSO ALE BOMBERS BCN
216 465 XAVIER ESCORIZA CASTILLO  
217 465 LUIS EDUARDO LOZANO POLLINO C.E. DEPORUNNERS
218 465 RAÚL MONTORO ACE BOMBERS BARCELONA
219 465 ANGEL TORNER CELDA  
220 465 OSCAR SAURA MARTINEZ TEAM SAURA
221 464 OSCAR MARTIN SANTACATARINA CLUB ESPORTIU TRAIL LAIA DIEZ
222 464 SALVADOR MESEGUE VALERO WHITE ROCKS
223 464 RAIMON MORATO RIERA ASS. ESPORTIVA DIEDRE
224 464 RAFA MORALES CLOP  
225 463 JOSE PASCUAL CUERVO LA ROTONDA RUNNERS
226 463 JOAQUÍN GONZÁLEZ LÓPEZ* ERISTE TEAM
227 463 JOSÉ ANTONIO VALENZUELA ORTIZ  
228 462 IVÁN Claros Schefle CARPE DIEM
229 462 DAVID MARTINEZ MARTINEZ CLUB NATACIÓ SITGES
230 462 JOSEP SAUMELL I CASTELLVI CLUB ATLETISME VILAFRANCA
231 461 ÀLEX JIMÉNEZ LUQUE KORRETONENCS
232 461 STEVEN GNAGNI CE DEPORUNNERS
233 461 JAVIER LÓPEZ LÓPEZ  
234 460 MARCOS OREJUELA  
235 460 MANEL ESPEJO LAGUNA CLUB ATLETES VNG
236 460 ANGEL BOVER GALLARDO CENTRE EXCURSIONISTA PENEDÈS
237 460 ASTOLFO RINCÓN VILLALOBOS  
238 460 JORGE DOMINGUEZ CANTALEJO GEDIA
239 460 IVAN MENGUAL LOPEZ  
240 459 JOAN RIUS ROMÁN* C.A. VILADECANS
241 459 XAVI ARIAS MK
242 459 JORDI SANTAMARIA SOLE  
243 459 JOSÉ ANTONIO FERNANDEZ MARQUEZ CLUB ATLETISME ABRERA
244 458 PEDRO PRIETO ROADRUNNERS CALAFELL
245 458 JAVIER QUERO OJEDA SUNDAYRUNNERS
246 458 NARCIS MUNNE GUIRAO SELCAT
247 458 ALBERTO MERINO PALOMAR CE COR CASTELLDEFELS RUNNERS
248 458 JAVI MARTÍNEZ PADILLA C A VILADECANS
249 457 IGNASI SUCH SAFARUNXU
250 457 EDGAR GIL GIL MARTÍNEZ C. E. DEPORUNNERS
251 457 JAVIER BORNAS BAJO  
252 456 MARIO CORDOBA BORRAS  
253 456 ALEJANDRO BAZIN MONTES CLUB FILIRUN
254 456 JAVIER GARCÍA GEDIA
255 456 MANEL JEREZ GARCIA BEER RUNNERS
256 456 LALO MARTÍNEZ FERNÁNDEZ  
257 456 JOAN VILELLA BERTRAN INDEPENDENT
258 456 MIQUEL GARCIA CESPEDES SAFARUNXU
259 456 ALEIX CARBONELL GARCIA CAI TRIATLO
260 456 ALEJANDRO VILCHEZ DEL CASTILLO  
261 455 TXÚS OLIVA FONT UECANOIA
262 455 FRANCISCO JAVIER FUENTES HIDALGO  
263 455 FERRAN FERRER CANO  
264 455 PERE ARNAU RALLO ALBINYANA RUNNERS OUIEA
265 455 MARCOS PUNSA PALLARES IXCOR
266 454 ORIOL JORBA NATACIO RUBI
267 454 Jordi González Suñe CLUB TRIATLHO VILARENC AQUA CALAFEL
268 454 ANTON BUTI GARCIA DEPORUNNERS
269 454 JAUME MATAA BAÑOS  
270 454 SEGUNDO OMERO NIACHIMBA GUARACA  
271 454 DELFÍ LÓPEZ SASTRE LES CABANYES
272 454 DOMIN CAÑIZARES RODRIGUEZ  
273 454 PERE MARSE VIDAL CLUB EXCTA. UECANOIA
274 454 Ignasi Moreras Costa</